Viber

Messenger

Contact us
Hide

Олена Вавіліна

Художник

Раді познайомити вас з серією квіткових сюжетів, які ми розробили спільно з чарівною Оленою Вавіліною. Ніжні букети на цих картинах так і закохують в себе з першого погляду.

Малювати вона почала з дитинства і отримала художню освіту.

Як розповіла Олена: «Малювання для мене - це моя робота. Я люблю її і з великим задоволенням її виконую. Мені не потрібно для цього якийсь спеціальний настрій. А надихаюся я поїздками, прогулянками і зустрічами з друзями».

З початку творчого шляху Олена пробувала себе в різних жанрах. Як вона розповіла, пейзажі, добре давалися і подобалися. Але більш популярними виявилися квіти. А потім вона і сама закохалася в малювання букетів, і вже не змогла зупинитися. «Кожен новий сюжет я складаю, як вірш. Думаю над кольоровою гамою, які ще квіти намалювати і як їх краще поєднувати між собою », - ділиться вона з нами.

 

Картина за номерами - Щастя у Провансі ©Олена Вавіліна Картина за номерами - Витончені тюльпани ©Олена Вавіліна Картина за номерами - Лазурна гортензія ©Олена Вавіліна Картина за номерами - Натхнення в коробці ©Олена Вавіліна Картина за номерами - Яскраве літо ©Олена Вавіліна Картина за номерами - Аромат крокусів ©Олена Вавіліна Картина за номерами - Відпочинок на узбережжі ©Олена Вавіліна Картина за номерами - Квітучі повісті ©Олена Вавіліна Картина за номерами - Краса півоній ©Олена Вавіліна Картина за номерами - Звабливий аромат квітів ©Олена Вавіліна Картина за номерами - Літня прогулянка ©Олена Вавіліна Картина за номерами - Пляжна прогулянка ©Олена Вавіліна

Більше сюжетів Олени Вавіліної тут

Статті автора