Viber

Messenger

Contact us
Hide

Ірина Зенюк

Художник

Хтось шукає синю пташку щастя, а комусь для щастя достатньо мати синього кота.

Саме таких котів малює Ірина Зенюк – художник-ілюстратор із Мінська, відома також під псевдонімом Ріна З. або Rina Zeniuk.

 

Художниця Ірина Зенюк навчалася на архітектора, але сині коти перемогли архітектуру. І архітектор перетворився на ілюстратора. Найзнаменитіша серія робіт художниці – це картини із життя синього кота, написані у новому стилі живопису "котизм", як сама Ірина його називає.

 

У цих роботах реальне котяче життя переплітається з фантастичними картинами котячого буття. Фантазія художниці веде глядача у химерний світ синіх котів. А картини вражають оригінальністю сюжету та якістю промальовування.
Сині коти не залишать байдужим нікого: схеми досить деталізовані, щоби вийшов чіткий малюнок, і фарби підібрані насичені.

Картина за номерами - Ще ложечку! ©Ірина Зенюк Картина за номерами - На ковзанці ©Ірина Зенюк Картина за номерами - День закоханих ©Ірина Зенюк Картина за номерами - Кіт Андрон ©Ірина Зенюк Картина за номерами - Солодкі млинці ©Ірина Зенюк Картина за номерами - Зустріч біля річки ©Ірина Зенюк  

Статті автора