Viber

Messenger

Contact us
Hide

Марина Гладка (marigladkaya)

Блогер

Марина Гладка — Lifestyle-блогер та автор естетичних фото та відео для Instagram. Моменти з мандрівок, чудові краєвиди, дрібниці та елементи життя, які фіксує Марина, стали основою не тільки для її блогу, а й основою наших картин за номерами. 
Сюжети передають красу дрібниць та дарують естетичне задоволення, а в процесі малювання дають змогу відволіктися від усього та відпочити.

 

Картина за номерами - Захоплюючий вояж ©blogger: marigladkaya Картина за номерами - Прогулянка набережною ©blogger: marigladkaya Картина за номерами - Вікенд за містом ©blogger: marigladkaya Картина за номерами - Дозволь собі мріяти ©blogger: marigladkaya Картина за номерами - Казкова мить ©blogger: marigladkaya Картина за номерами - Яскравий відпочинок ©blogger: marigladkaya Картина за номерами - Вихідні в Будапешті ©blogger: marigladkaya Картина за номерами - Чарівне Балі ©blogger: marigladkaya Картина за номерами - Романтичний пікнік ©blogger: marigladkaya Картина за номерами - Осінній пікнік ©blogger: marigladkaya

Статті автора