RU EN

Відбиток ручки і ніжки

Сортування
96244
У наборі: Гіпсовий порошок, моделюючий гель, контейнер-форма, інстру...
96243
У наборі: Гіпсовий порошок, моделюючий гель, контейнер-форма, інстру...

Кошик

іти квіти життя! А життя наповнене радістю, сміхом, веселощами і безмежним щастям з найперших хвилин життя, яка рухається вперед і кадри подій накладаються один на інший. Так одні моменти можуть загубитися в хронології історії, а інші міцно залишили в пам'яті слід. І в ваших силах надати вагу подіям, просто зафіксувавши їх асоційованими предметами, які нас можуть оточувати. Ви робите фотографії та зберігайте архіви фотоальбомів в друкованій формі або на жорсткому диску комп'ютера, щоб в будь-який момент їх відкрити і дивитися з емоційним задоволенням, знову переживаючи ті моменти. У вас вдома є пам'ятні сувеніри з минулого, які нагадують про поїздку на море або першому день народження дитини. Все це покликане нагадувати нам, що не можна втрачати зв'язок з минулим.

Набір для створення відбитка ручки і ніжки з гіпсу від ТМ «Iдейка» створювався, щоб дати можливість зберегти 2D модель ручки і ніжки малюка і створити просту сімейну цінність без особливих зусиль. У наборі для зліпків в домашніх умовах є все для вдалого результату. Одержаний відбиток ніжки і ручки можна використовувати як декор для будинку розмістивши в рамці і повісивши на стіну, а можна створити унікальний подарунок для дідуся і бабусі. Вони і самі зможуть купити набір і попросити вас зробити їм такий цікавий сувенір.

Зробіть зліпки дитячих ручок і ніжок своїми руками завдяки якісним професійним матеріалами. Ви отримаєте реалістичний відбиток ручки і ніжки малюка з міцного гіпсу (2D модель) в оригінальній формі і розмірі. Вона збереже на довгий час пам'ять про дитинство вашої дитини, яке цінніше найбільших скарбів в світі.

Бережіть тепло спогадів. Вони зігріють навіть через десятки років нагадавши щасливі моменти минулого, яке не можна забувати.