RU EN

Доставка та оплата - ТМ Iдейка

 

 
Нова Пошта
 

Доставка в населені пункти України, здійснюється в відділення Нової Пошти c відвантаженням протягом 2-х робочих днів тільки після 100% оплати інтернет замовлення. Увага!!! Картини за розміром не входять у Поштомат!

Доставка компанією НОВА ПОШТА. Вартість доставки за тарифами перевізника https://novaposhta.ua/privatnim_klientam/ceny_i_tarify Відправка замовлень здійснюється з понеділка по п'ятницю.

 
Оплата: 
-оплата онлайн
-передплата на карту ПриватБанка.
 
Самовивіз м. Дніпро 
Самовивіз працює з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 16:00.
 
Забрати замовлення можна за адресою вул. Князя Ярослава Мудрого (кол. Ленінградська) 68 за попереднім замовленням. Вхід з боку Ленінградської (поруч Світ матраців) в "Південна прохідна концерн Весна". На фасаді будівлі є вивіска "Ідейка". Далі покажчики підкажуть вам шлях на 4 поверх.
 
Оплата: 
-передплата на картку ПриватБанка.
Готівкового розрахунку немає.
 
Замовлення можна отримати ЛИШЕ після смс з підтвердженням про оплату.
 
Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!
 
У разі виявлення некомплект або пошкоджень, Ви маєте право не оплачувати ДОСТАВКУ і відмовитися від отримання ТОВАРУ, склавши Акт (Претензію).
Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на Вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.
Виникли питання? Зв'яжіться з нами! Ми допоможемо!