RU EN

Про компанію ТМ Iдейка

Інтернет-магазин ідейка - це передова компанія, що спеціалізується на розробці різноманітних наборів для творчості ТМ «Iдейка», підкоряючи будь-який вік! Фахівці нашої компанії експериментують з різними матеріалами, комбінуючи їх, і ретельно розробляють виготовлення виробів. Кожен набір народжується в дивовижній атмосфері нашої творчої майстерні. Це результат мегаколоссальной роботи. Ефектний дизайн упаковки, унікальна ідея, покрокова барвиста інструкція в картинках, якісні та зручні в застосуванні матеріали для творчості - і набори випереджають найсміливіші творчі очікування! Товари для творчості розроблені за сучасними технологіями і відповідають всім вимогам якості та безпеки. На всю продукцію є сертифікати відповідності, гігієнічним нормам. В асортименті представлені шикарні набори різного цінового сегмента, які є незабутнім подарунком для кожного! З таким подарунком престижно і приємно піти в гості.

1761

Товарів для творчості

72%

Покупців повертаються до нас

659 тис

Людин відвідало Iдейку за рік


Товари для творчості

У нашому асортименті Ви можете знайти такі набори: картини за номерами, вишивка хрестиком і бісером, декупаж, розпис по дереву, кераміці, тканині, полотну, фігурки з гіпсу на магнітах, барельєфи, мило ручної роботи, відбитки ручки і ніжки, набори для випалювання і випилювання і багато іншого, що дозволить Вам знайти нові способи самовираження, усамітнення, представлені широким асортиментом.

Доставка в усі регіони

Ми відправляємо товари транспортною компанією "Нова Пошта", яка має найбільшу мережу відділень і доставляє навіть у найвіддаленіші райони країни протягом 2-3 робочих днів.

Гарантія якості

Ми дбаємо про свою репутацію, тому ми завжди продаємо тільки якісну продукцію. ТМ "Iдейка" має досить амбітні плани на майбутнє і ми не розмінюємося на дрібниці. Ми не женемося за надприбутками, заснованими на обмані покупця і продаж підробок - наші ціни засновані на бажанні чесно продавати якісний товар при кращому ціновій пропозиції. Віримо в те, що лише таким способом, нових клієнтів можна зробити постійними, а бізнес успішним!