RU EN

Благодійна акція "Свої діти"

  • 02 червня 2020 09:37:05

«Свої діти» – це проект ТМ «Ідейка», спрямований на допомогу в будівництві реабілітаційного Центру «Дача» для онкохворих дітей. Вкрай важливо в важкі часи бути разом з рідними у затишному будинку. «Дача» - це місце, де діти можуть забути про хворобу, лікарню, та просто бути дітьми, які безтурботно бавляться, сміються, обіймають матусь та насолоджуються життям. Саме в такій атмосфері у них є шанс на порятунок від онкохвороби.
Свої діти – це кожна дитина в суспільстві, яка потребує нашої підтримки. Бо кожна дитина хоче жити, бути у безпеці, відчувати теплі мамині обійми, радіти простим речам, гратися, жити в комфортному будинку, особливо, під час хвороби. Ми в сучасному суспільстві зробили багато технологічних відкриттів, вигадали купу електронних пристроїв, штучний інтелект, але найважливіше, що ми можемо зробити в житті – це бути Людиною при будь-яких обставинах, бути відповідальним за наше суспільство, не стояти осторонь чужих проблем, чужих дітей, не бути байдужим. Тому що ми всі єдині, єдині в своєму прагненні жити і любити. Тож, від кожного з нас залежить, яким буде наше суспільство завтра: байдужим і споживацьким чи благотворчим, в якому людина людині друг, в якому немає чужих дітей, бо кожна дитина – це дитина нашого суспільства. І від нашої активної участі може залежати дитяче життя і майбутнє всього нашого суспільства.
 
ТМ «Ідейка» вже протягом багатьох років надихає мільйони українців власним виробництвом картин за номерами. І сьогодні ми пропонуємо нашим клієнтам і всім бажаючим долучитися до доброї справи, яка надихне сотні дітей і матусь жити!

ТМ "Ідейка" є не тільки ініціатором акції, а і благодійником, який також буде робити щотижневі внески від продажу.


Зробити свій благодійний внесок ви можете за посиланням: https://ubb.org.ua/project/6135/

Акція діє з 1.06.2020-31.08.2020

31 серпня 2020 відбудеться розіграш 10 картин за номерами на офіційній сторінці в інстаграм: @ideyka4you серед учасників, які зробили благодійний внесок від 100 грн.

Всі пожертви беруть участь у розіграші подарунків тільки за умови, що є підпис платежу Ім’я та Прізвище!
 
Залишити відгук ↓
 
6 відгуків
3 відповідей
2 оцінок
100% 2 позитивних
10  
Корисність відгуків
0 голосів
0