RU EN

Доставка та оплата - ТМ Iдейка

 
Самовивіз м. Дніпро 
У період карантину ВІДМИНЕНО У зв'язку з введенням карантинних заходів, послуги самовивозу тимчасово ми не надаємо для Вашої і нашої безпеки. Доставка по Дніпру, як і в інші міста України, здійснюється тільки в відділення Нової Пошти або Укрпошти c відвантаженням протягом 2-х робочих днів тільки після 100% оплати інтернет замовлення.
Оплата: 
-передплата на карту ПриватБанка
-безготівковий розрахунок
 
Нова Пошта
 

Доставка в населені пункти України, здійснюється в відділення Нової Пошти c відвантаженням протягом 2-х робочих днів тільки після 100% оплати інтернет замовлення. Увага!!! Картини за розміром не входять у Поштамат!

Доставка компанією НОВА ПОШТА. Вартість доставки за тарифами перевізника https://novaposhta.ua/privatnim_klientam/ceny_i_tarify

 
Оплата: 
-послуги післяплати ми тимчасово не надаємо.
-передплата на карту ПриватБанка
-безготівковий розрахунок
 
УкрПошта
 
УкрПошта

Доставка в населені пункти України, здійснюється в відділення УкрПошти c відвантаженням протягом 2-х робочих днів тільки після 100% оплати інтернет замовлення.р

Доставка компанією УКРПОШТА. Вартість доставки за тарифами перевізника  http://ukrposhta.ua/zamoviti/ukrposhta-standart/tarifi/

 

Оплата: 
-послуги післяплати ми тимчасово не надаємо.
-передплата на карту ПриватБанка
-безготівковий розрахунок
 
Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!
 
У разі виявлення некомплект або пошкоджень, Ви маєте право не оплачувати ДОСТАВКУ і відмовитися від отримання ТОВАРУ, склавши Акт (Претензію).
Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на Вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.
Виникли питання? Зв'яжіться з нами! Ми допоможемо!