RU EN

Питання і відповіді - Допомога

1. Як виглядає картина за номерами без коробки?

- Картина без коробки упакована в щільну прозору плівку разом з кольоровим вкладишем формату А4 із зображенням готової роботи.

2. Чи бувають картини більше ніж 40*50 ?

- Розмірів більше ніж 40*50 на даний момент компанія не виробляє.

3. Відправляєте Укр.поштой?

– На даний момент доставку здійснюємо тільки перевізником Нова пошта і Інтайм.

4. Чи можна замовити картину по номерам по фото ?

– Картину по фото можна замовити на сайті ideyka-art.com.ua

5. Чи можна купити фарби окремо до картини?

- Фарби до будь-якої картини ТМ ідейка можна замовити відправивши необхідний артикул, дані та контакти покупця для зворотного зв'язку на пошту info@ideyka.com.ua

6. Що робити якщо фарби засохли, чи можна зробити заміну?

– У разі виявлення сухих фарб в наборах картин за номерами відразу ж після покупки, можна замовити фарби вказавши необхідний артикул, дані для відправки та ПІБ одержувача. Наша компанія зробить обмін фарб за свій рахунок, Вам необхідно лише вислати фото сухих фарб у відкритих баночках нам на пошту info@ideyka.com.ua. Якщо фарби засохли в процесі малювання через неправильне використання і картина вже частково намальована, обмін фарб за рахунок покупця. Термін виробництва фарб не менше 14 днів.

7. Чи є у Вас роздрібний магазин або шоурум, можна приїхати і вибрати на місці?

– Наша компанія є виробником ТМ Ідейка, всі замовлення приймаються через корзину на сайті, Ви можете приїхати і забрати товар, тільки після підтвердження менеджером інтернет-магазину про 100% наявність і тільки після повного складання Вашого замовлення.

8. Що входить в набір картини за номерами ?

– У набір входить: натуральне полотно на підрамнику з галерейною натяжкою. На картині нанесена схема контурів зображення з нумерацією, 2 або 3 нейлонові художні кисті, в залежності від розміру, палітра пронумерованих акрилових фарб в контейнерах, контрольний лист, кріплення для підвішування картини.