RU EN

Дзен малювання - антистрес розмальовки

Сортування
Граціозний павич
DZ021/30
Дзен малювання Граціозний павич - це абсолютно новий та креативний вид т...
Дерево життя
DZ011/20
Дзен малювання Дерево життя - це абсолютно новий та креативний вид творч...
Долонь долі
DZ061/70
Дзен малювання Долонь долі - це абсолютно новий та креативний вид творчо...
З'єднання доль
DZ121/130
Дзен малювання З'єднання доль - це абсолютно новий та креативний вид тво...
Загадковий вовк
DZ001/10
Дзен малювання Загадковий вовк - це абсолютно новий та креативний вид тв...
Загадковий кіт
DZ111/120
Дзен малювання Загадковий кіт - це абсолютно новий та креативний вид тво...
Квітка лотоса
DZ071/80
Дзен малювання Квітка лотоса - це абсолютно новий та креативний вид твор...
Квіткова любов
DZ531/540
Дзен малювання Квіткова любов - це абсолютно новий та креативний вид тво...
Королівський візерунок
DZ131/140
Дзен малювання Королівський візерунок - це абсолютно новий та креативний...
Королівський лотос
DZ141/150
Дзен малювання Королівський лотос - це абсолютно новий та креативний вид...
Лілія
DZ081/90
85.00₴
Дзен малювання Лілія - це абсолютно новий та креативний вид творчості у ...
Ловець снів
DZ031/40
Дзен малювання Ловець снів - це абсолютно новий та креативний вид творчо...
Ловець снів 2
DZ041/50
Дзен малювання Ловець снів 2 - це абсолютно новий та креативний вид твор...
Мандала благополуччя
DZ621/630
Дзен малювання Мандала благополуччя - це абсолютно новий та креативний в...
Мандала достатку
DZ631/640
Дзен малювання Мандала достатку - це абсолютно новий та креативний вид т...
Мандала краси
DZ601/610
Дзен малювання Мандала краси - це абсолютно новий та креативний вид твор...

Кошик

Антистрес-розмальовки: корисне захоплення для всіх

В даний час практично кожен дорослий чоловік стикається з негативними наслідками постійного збільшення ритму життя. Все менше часу люди можуть приділити собі, своїй сім'ї і повноцінному відпочинку, все більше годин необхідно витрачати на роботу. Підлітки нерідко теж страждають від стресів, пов'язаних збільшенням інтенсивності навчання і підвищенням навантажень. Яким же чином можна швидко і легко розслабитися після напруженого дня, привести в порядок думки, налаштуватися на позитивний лад? У цьому допоможе дзен-малювання.

Що це таке дзен-малювання?

Сам термін "дзен" прийшов зі Сходу. В цілому їм позначають спокійне споглядання, медитацію і навіть сон, що призводять до заспокоєння свідомості. Увійти в потрібний стан люди можуть різними способами. Сучасній людині зручніше за все буде купити антистрес-розмальовки і використовувати їх в будь-який відповідний момент.

Дзен - це стан душі, який використовується буддистами в своїх духовних практиках. Вважається, що малюнки мають особливу силу, допомагають краще зрозуміти себе, знайти рішення проблем в підсвідомості, заспокоїться і відчути прилив енергії.

Такі матеріали є цілі збірки візерунків або одинарні листи, малюнки на яких мають чіткі краї і безліч дрібних елементів. Найчастіше це який-небудь вид мандали - складного геометричного символу з буддистських або індуїстських практик, який уособлює собою Всесвіт. Заповнювати простір між контурами можна за допомогою звичайного олівця або ручки, але деякі вважають за краще використовувати кольорові лінери або навіть акварель (все залежить від ваших уподобань і можливостей).

Розфарбовуючи візерунки, в наших антистрес розфарбовуваннях, ви не помічаєте як духовно збагачуєтеся, відкриває Нові Грані найпотаємніших куточків душі.

Купити набори для дзен малювання або антрістресс розмальовки на будь-який смак в інтернет-магазині Ідейка.

Недорого купити розмальовки-антрістресс можна у нас. Такий набір представлений полотном з 100% -ї бавовни на дерев'яному підрамнику з надрукованим на ньому основним малюнком на кольоровому тлі. До нього додається шість фарб, палітру яких ви можете вибрати на свій розсуд з декількох запропонованих варіантів. Розміри полотна - 25х25 або 25х18 сантиметрів. Серед представлених в каталозі малюнків - зображення звірів і птахів, квіти та візерунки, різні види мандал.

Такі розмальовки-антрістресс можна тримати на роботі чи вдома і розмальовувати під час обіду або кава-брейку, в транспорті, в перерві між лекціями, в ліжку перед сном і т. Д. Вони дозволять очистити розум від зайвих думок і переживань, налаштуватися на сон або вирішення конкретної проблеми, швидко перемкнутися з одного виду діяльності на інший, залишатися спокійними в будь-якій ситуації. Вибирайте відповідне зображення прямо зараз і позбудьтеся від стресу в короткий термін!

Купити антистрес розмальовки можна кількома способами: & nbsp; вибрати цікавий мотив, додати до нього вподобану палітру і оформити замовлення на сайті або по телефону за допомогою нашого менеджера.