Вікторія
31.07.2024
19:00
Завжди обирала та обиратиму «Ideyka» для замовлення. Кожного разу замовлення відправляють дуже оперативно, якість товарів висока, зручний інтерфейс. Сьогодні ще й отримала неочікуваний подарунок. Неймовірно приємно! Щиро дякую всій команді за тепло та турботу! Ви найкращі!💛
Вікторія
31.07.2024
18:59
Завжди обирала та обиратиму «Ideyka» для замовлення. Кожного разу замовлення відправляють дуже оперативно, якість товарів висока, зручний інтерфейс. Сьогодні ще й отримала неочікуваний подарунок. Неймовірно приємно! Щиро дякую всій команді за тепло та турботу! Ви найкращі!💛
Валерія
31.07.2024
15:30
Дуже дякую за подарунок🤗
Світлана
29.07.2024
11:44
Доброго дня.
Отримала посилочку ,дякую за подарунок дуже приємно.
Все сподобалось
Тетяна
28.07.2024
15:57
Отримали сьогодні посилочку. Все чудово! Дякуємо за швидку відправку! І така приємна несподіванка - у подарунок ще одна картина! Це дуже приємно!!! Дякуємо за вашу справу! За допомогу пам'ятати про прекрасне у наш час! ❤️🌈💙💛
Інна
27.07.2024
12:42
Сьогодні отримала замовлення швидка доставка, гарно запаковано. Була дуже приємно вражена за ще одну картину в подарунок🤩. Щиро дякую ☺️
Ольга
27.07.2024
12:10
Посилку відправили дуже швидко, замовляла алмазну мозаїку, після розпакування дуже піднявся настрій, дякую за подарунок 💙💛
Анастасія
26.07.2024
11:12
Сьогодні отримала своє замовлення, була приємно здивована, у подарунок поклали ще одну картину🥰 Це дууууже приємно ❤️Дякую Вам за те що Ви є🇺🇦❤️
Юрій
25.07.2024
22:38
Посилку отримали.Все чудово.Якість на висоті.Оформлене і відправлене замовлення швидко.Окремо дякую за подарунок, було неочікувано, але дуже приємно,Всім задоволені.При потребі будемо звертатися ще.
Люба
25.07.2024
19:15
Замовила вперше 2 картини алмазні на подарунок. Замовлення опрацювали дуже швидко. При отриманні була приємно здивована, так як була ще одна картина по номерам. Обов'язково буду замовляти ще. Дякую.
Яна
25.07.2024
16:07
Дуже дякую за чудові картини,замовляю вже не вперше,дуже подобаються.Завжди обираю тільки вас «Ideyka»👍🏻😍Окремо дуже вдячна за подарунок 🎁 та швидку доставку
Ольга
25.07.2024
13:39
Замовляю не вперше.Задоволенна обслуговуванням.Вибір картин величезний,я якщо чесно розгубилася.Акції на висоті.За подарунок окреме дякую,я була приємно здивована.Настрій на тиждень в перед піднявся.Дуже приємно.
Оксана Мороз
25.07.2024
13:04
Доброго дня.Замовляла картину для своєї донечки, і була приємно здивована, коли отримала замовлену картину, і ще одну, для мене, у подарунок.Дуже дякую за приємну несподіванку.Дуже незвично, що у такий складний час є ще люди які роблять для інших щось хороше.Вірю що все буде УКРАЇНА))))мирного неба і успіхів у вашій роботі)))
Альона
25.07.2024
08:53
Замовляю не одноразово, все просто на вищому рівні.
В останньому моєму замовленні отримала в подарунок + ще одну картину.
Неочікувано та дуже приємно, дякую Вам ideyka!!!
Наталя
24.07.2024
19:30
Шановні менеджери, ви працюєте в е-магазині, який можна назвати «майстернею щастя»! Отримала замовлення: якісно, швидко та ще й з подарунком. Сьогодні такий непередбачуваний світ, раз на раз зіштовхуєшся з прикрістю, обманом, а ви - просто надзвичайні, порядність, рівень обслуговування, якість. Щиро вам вдячна!!! 5 зірочок!!! (Чомусь система не пропускає, ставить лише 4)
Вікторія
24.07.2024
19:18
Получила сегодня свой заказ, спасибо за оперативность доставки. И отдельное спасибо за неожиданный подарок, очень приятно 🌼🌼🌼.
Олена
23.07.2024
17:09
Отримали замовлення, щиро дякуємо за неймовірно гарні картини, швидку відправку і окремо вам дякуємо за подарунок до замовлення, це дуже приємно.
Я проставила всі 5 зірочок але щось мабуть із сайтом бо відмітило тільки 4 і не можливо виправити.
Юлія
16.07.2024
14:55
Алмазні мозаїки чудової якості. Замовила вже п'яту картину. Але взагалі немає зацікавленості в моїй лояльності як постійного клієнта. Для отримання бонусів я маю зареєструватися. Чому про це мені не повідомляють одразу під час першого замовлення? Наприклад, так: Хочеш бонус? Реєструйся! Без відвідання сторінки Бонусна Програма я бачу лише інфо, що бонуси будуть нараховані за 14 днів. Менеджер з якості не йде назустріч взагалі. Прикро і неприємно
Анна
13.07.2024
23:23
Дякую. Замовила 4 картинки за номерами вашого виробництва, дуже любимо з малими так відволікатись від того, що навколо. в одній був маленький недолік. Після того як повідомила, все виправили. Дуже швидко. Велике вам дякую.
Анна
13.07.2024
23:22
Дякую. Замовила 4 картинки за номерами вашого виробництва, дуже любимо з малими так відволікатись від того, що навколо. в одній був маленький недолік. Після того як повідомила, все виправили. Дуже швидко. Велике вам дякую.