Viber

Messenger

Contact us
Hide

Марина Кочегарова
25.02.2020 22:22
Здравствуйте! Не нашла на сайте картину КНО4652! Подскажите, есть ли она в наличии?
Екатерина
23.02.2020 11:52
Заказывала картины по номерам 2 раза. Всё было отлично! Заказывала не для себя, а на подарок родителям, и так как нахожусь за границей,всегда просила связываться со мной по поводу оплаты заказа через электронную почту. Последний раз я оформила заказ 8.02.20.В заказе, как всегда, попросила связаться со мной по электронной почте. В течении недели мне так никто и не написала по поводу заказа. Я опять написала на электронную почту-когда я могу оплатить заказ? Обратной связи нет! Спустя 2 недели картина по номерам была доставлена моим родителям наложенным платежом. Свой подарок они оплатили сами, а мои письма так и остались проигнорированными магозином "Идейка" 
Інна
23.02.2020 08:27
Щиро дякую за добре надану послугу. Картину замовляю вдруге. Замовлення приходить швидко, без пошкоджень. Працюємо далі в такому ж руслі.
Administrator
Щиро дякую за добре надану послугу. Картину замовляю вдруге. Замовлення приходить швидко, без пошкоджень. Працюємо далі в такому ж руслі.Інна, дякуємо за Ваш відгук.
Олена
22.02.2020 21:43
Дуже задоволена. Одна картина вже висить на стіні, буду замовляти ще)
Administrator
Дуже задоволена. Одна картина вже висить на стіні, буду замовляти ще)Олена, дякуємо за Ваш відгук.
Гость
19.02.2020 23:20
Огромное спасибо, посылку получила. Всё на высоте. Буду заказывать ещё. Удачи вам. ❤️❤️❤️
Administrator
Огромное спасибо, посылку получила. Всё на высоте. Буду заказывать ещё. Удачи вам. ❤️❤️❤️Спасибо за Ваш отзыв.
Михайло
19.02.2020 19:48
Я задоволений!
Administrator
Я задоволений!Михайло, дякуємо за відгук.
Юлія
19.02.2020 00:45
Купляла у вас картину, розмалювала на одному подиху, дякую. Ще  вітражні фарби для дітей - теж дуже цікава річ, дитина захоплено малює по шкляних банках і створює наклейки, а ще магнітики з фанери - дуже акуратні, красиві, залишилося розмалювати їх. Загалом товаром задоволена. ви чудово працюєте. швидко передзвонили. уточнили деталі оплати і відразу відправили. Дякую Вам!
Administrator
Купляла у вас картину, розмалювала на одному подиху, дякую. Ще  вітражні фарби для дітей - теж дуже цікава річ, дитина захоплено малює по шкляних банках і створює наклейки, а ще магнітики з фанери - дуже акуратні, красиві, залишилося розмалювати їх. Загалом товаром задоволена. ви чудово працюєте. швидко передзвонили. уточнили деталі оплати і відразу відправили. Дякую Вам!Юлія, дякуємо за Ваш відгук.
Наталія
16.02.2020 20:44
Дякую. Всім задоволені. Якість картини хороша, обслуговування швидке і якісне. Найкращі рекомендації
Administrator
Дякую. Всім задоволені. Якість картини хороша, обслуговування швидке і якісне. Найкращі рекомендаціїНаталія, дякуємо за Ваш відгук.
Інна
16.02.2020 14:45
Якість товару дуже гарна. Трішки обслуговування підвело. Зробила замовлення, а менеджер так і не зв'язався зі мною, і повідомлення про сплату за товар не надійшло. Також опис товару не завжди співпадає з самим товаром. 
Administrator
Якість товару дуже гарна. Трішки обслуговування підвело. Зробила замовлення, а менеджер так і не зв'язався зі мною, і повідомлення про сплату за товар не надійшло. Також опис товару не завжди співпадає з самим товаром. Інна, підкажіть по якому замовленню йде мова, будь ласка. Нам дуже важливо розібратись в ситуації.
Юлія
15.02.2020 16:36
Познакомилась с интернет магазином Идейка недавно, заказала картину дочке,потом не удержалась и заказала и себе.Обслуживание супер!И самие низкие цены .Спасибо что иногда можно и себя ощутить художником !!!!
Administrator
Познакомилась с интернет магазином Идейка недавно, заказала картину дочке,потом не удержалась и заказала и себе.Обслуживание супер!И самие низкие цены .Спасибо что иногда можно и себя ощутить художником !!!!Юлия, спасибо за Ваш отзыв.
Аня
15.02.2020 15:08
Дякую, дуже швидко прислали картину. Я купую картини для свого 10річного сина, тому в мене є прохання більше розробити дизайни з авто, кораблями, маяками. 
Administrator
Дякую, дуже швидко прислали картину. Я купую картини для свого 10річного сина, тому в мене є прохання більше розробити дизайни з авто, кораблями, маяками. Аня, дякуємо за Ваш відгук. 
Светлана
14.02.2020 19:37
Замечательные картины, я в восторге.Не могу остановиться,заказываю ещё и ещё.квартира превратилась в галерею.спасибо
Administrator
Замечательные картины, я в восторге.Не могу остановиться,заказываю ещё и ещё.квартира превратилась в галерею.спасибоСветлана, спасибо за отзыв.
тарсик к.е.
14.02.2020 11:44
Заказал 2 картины!! Долго не отправляли!!! В картине Гапчинской Краски были сухие!!!!!! 
Administrator
Заказал 2 картины!! Долго не отправляли!!! В картине Гапчинской Краски были сухие!!!!!! Добрый день. Напишите нам по какому заказу идет речь, для нас очень важно разобраться в ситуации.
Гість
14.02.2020 08:43
Одразу після замовлення звязалися та надіслали товар. Замовляла картину по номерах. Дійшла у відмінному стані, повністю відповідає зображенню на фото, яскраві кольори, якісний матеріал. Співпрацюватиму із магазином і надалі. 
Administrator
Одразу після замовлення звязалися та надіслали товар. Замовляла картину по номерах. Дійшла у відмінному стані, повністю відповідає зображенню на фото, яскраві кольори, якісний матеріал. Співпрацюватиму із магазином і надалі. Дякуємо за відгук.
Sergii Smielov
14.02.2020 00:35
Все суперрр брали товар наложним платежем ,,укр пош,,,,задоволенні,,картини,,,і багато ін прийшло не ушкоджене та якістю задоволення!
Administrator
Все суперрр брали товар наложним платежем ,,укр пош,,,,задоволенні,,картини,,,і багато ін прийшло не ушкоджене та якістю задоволення!Дякуємо за відгук.
Альона
13.02.2020 23:01
Дякуємо за вчасну доставку. Зауважень та мінусів ніяких не бачили. Сервісом задоволені. 
Administrator
Дякуємо за вчасну доставку. Зауважень та мінусів ніяких не бачили. Сервісом задоволені. Альона, дякуємо за Ваш відгук.
Ирина Лескова
13.02.2020 20:17
Всем довольна.Получила товар быстро,все тщательно было упаковано.Холст и краски отличного качества.
Administrator
Всем довольна.Получила товар быстро,все тщательно было упаковано.Холст и краски отличного качества.Ирина, спасибо за отзыв.
Тетяна
13.02.2020 18:18
Замовляла вже другу картину і надалі буду ще замовляти. Якість чудова, менеджери уважні, приємні вічливі. Дякую!!!
Administrator
Замовляла вже другу картину і надалі буду ще замовляти. Якість чудова, менеджери уважні, приємні вічливі. Дякую!!!Тетяна, дякуємо за відгук.
Анна
13.02.2020 17:27
Замовляємо на цьому сайті вже вкорте. Усім задоволені. Особисто мене, як інтроверта, тішить те, що можна натиснути на відмітку " Не телефонувати" для підтвердження замовлення. Був випадок, коли картина була відсутня, але адміністратор  повідомив про це, та ми швидко знайшли заміну. Дякую, що даєте можливість ТВОРИТИ!
Administrator
Замовляємо на цьому сайті вже вкорте. Усім задоволені. Особисто мене, як інтроверта, тішить те, що можна натиснути на відмітку " Не телефонувати" для підтвердження замовлення. Був випадок, коли картина була відсутня, але адміністратор  повідомив про це, та ми швидко знайшли заміну. Дякую, що даєте можливість ТВОРИТИ!Анна, дякуємо за відгук.
оксана Аташ
13.02.2020 16:38
 Мне очень нравятся Ваши картины. Но хотелось бы больше выбора. много других сайтов где есть больше выбора картин но там очень дорого. Желаю Вам процветания и всего самого наилучшего. Спасибо что вы есть. 
Administrator
 Мне очень нравятся Ваши картины. Но хотелось бы больше выбора. много других сайтов где есть больше выбора картин но там очень дорого. Желаю Вам процветания и всего самого наилучшего. Спасибо что вы есть. Оксана, спасибо за Ваш отзыв.
Review
Name*
Email*
Phone number
Enter your message*