Viber

Messenger

Перезвоните мне
Скрыть

Анастасія
10.12.2025 09:51
Дуже приємно вражена швидкістю доставки. В неділю оформила замовлення, у вівторок отримала вже. Випадково знайшла сайт ідейки. Однозначно буду рекомендувати всім своїм знайомим. Гарний асортимент товарів прямо вражає. Щиро дякую! Всім міцного здоров'я, добра і процвітання! Бережіть себе і близьких!
Кароліна
20.11.2025 08:47
Отримала свої картини. Все прийшло ціле та не ушкоджене. Дякую за швидку відправку . Картини чудові . Великий вибір. Рекомендую!!!!
Ангеліна
28.10.2025 23:34
Дякую за картину Лаванду дуже класний магазин рекомендую 💗💗💗💗💗людем 💜💜💜💜💜
Діана
19.07.2025 17:44
Мені із цього магазину сподобались їхні картини вони просто супер😍👍
Анна
17.07.2025 23:19
Доброго вечора! Додайте до асортименту більше алмазних мозаїк без підрамників будь ласка) Обожнюю саме ваші мозаїки,якість найкраща,але немає вже місця на стінах вішати всі картини😅 Тому була б вдячна,якщо б ви розглянули пропозицію,збільшити асортимент новими картинами без підрамників🤗
Oksana
16.07.2025 13:08
В моїй колекції вже 16 картин. Для мене це нова терапія та заспокоєння під час війни. Замість тривожних думок - яскраві стрази, які зручно пронумеровані, легко запам'ятати. Але ваша галерея давно не оновлювалася, під багатьма написано «немає в наявності», нецікаві сюжети, вже важко обрати щось до душі. Чекаю нових картин!
Віка
02.06.2025 23:34
Замовляю у вас картини вже пару років,маю приблизно 17 картин і в ближчий час планую замовляти ще. Дякую вам за такі чудові картини🫶🏻
Ірина
27.05.2025 23:05
Замовляла картину по номерах, фарби хорошої якості. Замовлення прийшло швидко! Рекомендую👍
Ольга
29.11.2024 13:15
Купую вже неодноразово на Ідейка, картини з алмазної мозаїки дуже гарної якості,ось ще замовила собі декілька штук)
Олександр
25.11.2024 12:56
Отримав посилку, картини якісні. Раніше замовляли у других виробників, але Ідейка краще всіх.
Віталіна
20.11.2024 12:54
Шкода, що немає можливості вставити сюди фото, у мене вже ціла галерея ваших картин🌸
Тетяна
17.11.2024 23:49
Вже придбала та склала дві алмазні мозаїки. Найкращі схеми, це в Ідейка. Легко читаються та складаються. Сюжети - просто, супер, особливо, авторські. Дякую вам та вашим авторам за вашу роботу.
Анастасия
01.11.2024 12:25
Большое спасибо за картины
Ключко
25.10.2024 16:53
Замовила картини, звичайна - супер крута, якість фарб супер крута, холст теж. Алмазна картина просто відпад, якість картини, алмазів просто чудова!
Наталія
22.10.2024 14:53
Ваші картини та алмазки це щось неймовірне Я дуже задоволена ними, тільки хотілося б більше картин з фарбами металік. А в цілому все дуже чудово
Олександра
29.09.2024 13:25
Вперше замовляла картини, це було це у серпні місяці 😅 Дуже сподобались, сюжети чудові 😍 Замовляла 4 картини, 3 алмазні мозаїки і 1 картина за номерами. Вже 1 алмазну мозаїку зробила і хочу сказати, що це просто ВАУ🥰. Такі кольори класні, інструмент дуже зручні. Починаю Вже робити іншу картину, це дуже заспокоює. Стосовно картин за номерами, не перша картина, яку я малювала від Ideyka, хочу сказати, що фарби дуже якісні, яскраві, не засихають, якщо вони будуть довго лежати можуть тільки трохи підсохнути , але можна розвести водичкою і все супер, пензлі подобаються. Тож дякую Вам Love Ideyka 🥰
Альона
24.09.2024 16:04
Вчора замовила, сьогодні отримала. Дуже швидко. Дякую.
Максим
18.09.2024 09:29
Шукав картини для дружини. Випадково натрапив на Ідейку. Клаєнт -сервіс на висоті. Треба виправити замовлення - виправлять. Приємно отримувати з безкоштовною доставкою. Дружина розмалювала різних картин багатенько,але за куплені Тут каже: дуже приємна канва, саме тканина, не віниловий банер, якісно прогрунтовано, пензлик прям із задоволенням ковзає по картині, фарби дуже хорошої якості, вдалої консистенції. і,як фішка, напевно,всі фарби з невеличким перламутровим ефектом. На друге замовлення отримав патріотичну картину у подарунок. Користуватимусь Вашими послугами і надалі. Дуже Вам вдячний.
Карина
04.09.2024 14:59
Замовила алмазну картину, а в подарунок отримала ще картину за номерами! За що щиро вдячна та приємно вражена! ❤️
Людмила
01.09.2024 20:48
Хочу подякувати за чудову алмазну мозаїку. Картини точно передають гаму кольорів. Користуюся круглими, дуже подобається як оформлене полотно, чітко видно літери та цифри. Українське найкраще! Великого успіху. Радуйте нас новими картинами. Підтримуємо наше виробництво. Дуже дякую, що в цей тяжкий час, є можливість хоч якось забути про негаразди і пригадати про прекрасне.
Яна
20.08.2024 13:56
Не в перше беру ваші алмазні картини, вони просто неймовірні. Дякую вам за такі чудові картини
Світлана
12.08.2024 00:36
Дякую швидко відправили ,чудові картинки 😁
Карина
05.08.2024 17:16
Замовила алмазну картину, а в подарунок отримала ще картину за номерами! За що щиро вдячна та приємно вражена! ❤️
Валерія
05.08.2024 14:12
Дякую за подарунок!)))Була приємно здивована, коли розпаковувала замовлення, та побачила 3 картини замість двох. Ви неймовірні! Картини завжди гарної якості, швидка доставка, а тут ще й подарунок. Дякую)))
Мирослава
05.08.2024 09:10
Отримала замовлення. Гарно все запаковано, швидко відправили і доставили. Картини дуже хорошої якості. Було дуже приємно отримати ще одну картину в подарунок. Щиро дякую.
Mariia
04.08.2024 21:26
Замовляла 2 набори мозаїки, було дуже приємно коли побачила що поклали подарунок. Дуже дякую.
Марина
04.08.2024 20:53
Дуже приємно отримати подарунок! Дякую! Бажаю Вам творчих успіхів і багато покупців)
Софія
04.08.2024 14:25
Спасибі Ideyka за чудовий і неочікуваний сюрприз, все дійшло до мене в гарному стані. Ще й подарунком настрій підняли!
Марина
04.08.2024 11:33
Щиро вдячна за вашу працю! Дякую за замовлення і за подарунок!
Вікторія
04.08.2024 11:18
Замовлення отримала. Відправка швидко, як завжди. Щиро дякую за подарунок! 💙💛
Альона
03.08.2024 17:05
Вперше замовляла картину на сайті, але не вперше малюю картини Ідейка. Відправили швидко,та ще й поклали маленьку картину 30*30 у подарунок, це було несподівано (я не читала відгуки перед тим як зробити замовлення) та неймовірно приємно! Дякую за можливість займатися творчістю))
Марина
03.08.2024 17:02
Я дуже задоволена, фарби якісні, холст теж. Також дякую за подарунок! Не очікувала отримати ще одну не менш класну картину!!🙏
Інна
02.08.2024 11:50
Щиро дякую за подарунок, дуже приємно.
Інна
02.08.2024 11:50
Щиро дякую за подарунок, дуже приємно.
Катерина
02.08.2024 10:06
ДЯКУЮ !!! Так приємно отримати подарунок! Була дуже приємно вражена за ще одну картину в подарунок🤩. Щиро дякую ☺️
Олександра
01.08.2024 20:22
Посилочку получила,всім задоволена❤️відправили дуже швидко,коли відкрила там ще був приємний сюрприз😍😍😍картинка за номерами у подарунок❤️Дуже дякую за швидку відправку та такий чудовий подаруночок🌷🌷🌷
Олександра
01.08.2024 14:49
Получила сьогодні свою посилочку❤️а там ще і картинка за номерами у подарунок😍😍😍Щиро дякую !!!
Олександра
01.08.2024 13:46
Получила сьогодні свою посилочку❤️а там ще і картинка за номерами у подарунок😍😍😍Щиро дякую !!!
Катерина
01.08.2024 11:29
ДЯКУЮ !!! Так приємно отримати подарунок! Була дуже приємно вражена за ще одну картину в подарунок🤩. Щиро дякую ☺️
Вікторія
31.07.2024 19:00
Завжди обирала та обиратиму «Ideyka» для замовлення. Кожного разу замовлення відправляють дуже оперативно, якість товарів висока, зручний інтерфейс. Сьогодні ще й отримала неочікуваний подарунок. Неймовірно приємно! Щиро дякую всій команді за тепло та турботу! Ви найкращі!💛
Вікторія
31.07.2024 19:00
Завжди обирала та обиратиму «Ideyka» для замовлення. Кожного разу замовлення відправляють дуже оперативно, якість товарів висока, зручний інтерфейс. Сьогодні ще й отримала неочікуваний подарунок. Неймовірно приємно! Щиро дякую всій команді за тепло та турботу! Ви найкращі!💛
Вікторія
31.07.2024 18:59
Завжди обирала та обиратиму «Ideyka» для замовлення. Кожного разу замовлення відправляють дуже оперативно, якість товарів висока, зручний інтерфейс. Сьогодні ще й отримала неочікуваний подарунок. Неймовірно приємно! Щиро дякую всій команді за тепло та турботу! Ви найкращі!💛
Валерія
31.07.2024 15:30
Дуже дякую за подарунок🤗
Світлана
29.07.2024 11:44
Доброго дня. Отримала посилочку ,дякую за подарунок дуже приємно. Все сподобалось
Тетяна
28.07.2024 15:57
Отримали сьогодні посилочку. Все чудово! Дякуємо за швидку відправку! І така приємна несподіванка - у подарунок ще одна картина! Це дуже приємно!!! Дякуємо за вашу справу! За допомогу пам'ятати про прекрасне у наш час! ❤️🌈💙💛
Інна
27.07.2024 12:42
Сьогодні отримала замовлення швидка доставка, гарно запаковано. Була дуже приємно вражена за ще одну картину в подарунок🤩. Щиро дякую ☺️
Ольга
27.07.2024 12:10
Посилку відправили дуже швидко, замовляла алмазну мозаїку, після розпакування дуже піднявся настрій, дякую за подарунок 💙💛
Анастасія
26.07.2024 11:12
Сьогодні отримала своє замовлення, була приємно здивована, у подарунок поклали ще одну картину🥰 Це дууууже приємно ❤️Дякую Вам за те що Ви є🇺🇦❤️
Юрій
25.07.2024 22:38
Посилку отримали.Все чудово.Якість на висоті.Оформлене і відправлене замовлення швидко.Окремо дякую за подарунок, було неочікувано, але дуже приємно,Всім задоволені.При потребі будемо звертатися ще.
Люба
25.07.2024 19:15
Замовила вперше 2 картини алмазні на подарунок. Замовлення опрацювали дуже швидко. При отриманні була приємно здивована, так як була ще одна картина по номерам. Обов'язково буду замовляти ще. Дякую.
Яна
25.07.2024 16:07
Дуже дякую за чудові картини,замовляю вже не вперше,дуже подобаються.Завжди обираю тільки вас «Ideyka»👍🏻😍Окремо дуже вдячна за подарунок 🎁 та швидку доставку
Ольга
25.07.2024 13:39
Замовляю не вперше.Задоволенна обслуговуванням.Вибір картин величезний,я якщо чесно розгубилася.Акції на висоті.За подарунок окреме дякую,я була приємно здивована.Настрій на тиждень в перед піднявся.Дуже приємно.
Оксана Мороз
25.07.2024 13:04
Доброго дня.Замовляла картину для своєї донечки, і була приємно здивована, коли отримала замовлену картину, і ще одну, для мене, у подарунок.Дуже дякую за приємну несподіванку.Дуже незвично, що у такий складний час є ще люди які роблять для інших щось хороше.Вірю що все буде УКРАЇНА))))мирного неба і успіхів у вашій роботі)))
Альона
25.07.2024 08:53
Замовляю не одноразово, все просто на вищому рівні. В останньому моєму замовленні отримала в подарунок + ще одну картину. Неочікувано та дуже приємно, дякую Вам ideyka!!!
Наталя
24.07.2024 19:30
Шановні менеджери, ви працюєте в е-магазині, який можна назвати «майстернею щастя»! Отримала замовлення: якісно, швидко та ще й з подарунком. Сьогодні такий непередбачуваний світ, раз на раз зіштовхуєшся з прикрістю, обманом, а ви - просто надзвичайні, порядність, рівень обслуговування, якість. Щиро вам вдячна!!! 5 зірочок!!! (Чомусь система не пропускає, ставить лише 4)
Вікторія
24.07.2024 19:18
Получила сегодня свой заказ, спасибо за оперативность доставки. И отдельное спасибо за неожиданный подарок, очень приятно 🌼🌼🌼.
Олена
23.07.2024 17:09
Отримали замовлення, щиро дякуємо за неймовірно гарні картини, швидку відправку і окремо вам дякуємо за подарунок до замовлення, це дуже приємно. Я проставила всі 5 зірочок але щось мабуть із сайтом бо відмітило тільки 4 і не можливо виправити.
Юлія
16.07.2024 14:55
Алмазні мозаїки чудової якості. Замовила вже п'яту картину. Але взагалі немає зацікавленості в моїй лояльності як постійного клієнта. Для отримання бонусів я маю зареєструватися. Чому про це мені не повідомляють одразу під час першого замовлення? Наприклад, так: Хочеш бонус? Реєструйся! Без відвідання сторінки Бонусна Програма я бачу лише інфо, що бонуси будуть нараховані за 14 днів. Менеджер з якості не йде назустріч взагалі. Прикро і неприємно
Анна
13.07.2024 23:23
Дякую. Замовила 4 картинки за номерами вашого виробництва, дуже любимо з малими так відволікатись від того, що навколо. в одній був маленький недолік. Після того як повідомила, все виправили. Дуже швидко. Велике вам дякую.
Анна
13.07.2024 23:22
Дякую. Замовила 4 картинки за номерами вашого виробництва, дуже любимо з малими так відволікатись від того, що навколо. в одній був маленький недолік. Після того як повідомила, все виправили. Дуже швидко. Велике вам дякую.
Оксана Макарицкая
13.07.2024 13:44
Обожнюю ваші картини. Вони дуже гарні і якісні.
Аліна
19.06.2024 15:37
Дякую за швидке відправлення картин. Все просто чудово🥰🥰🥰
Валерія
13.06.2024 11:39
Велике дякую за оперативну відправку, якісне пакування та чудові картини! Було дуже приємно отримати їх вже наступного дня!
Катерина
07.06.2024 18:13
Велике дякую. На мою думку у Вас найчастіша алмазна мозаїка. Відправка дуже швидка. Всім рекомендую!!!!!!
Юлія
23.04.2024 17:11
Хочу подякувати Вам за якість товарів та обслуговування ! Не перший рік роблю тут замовлення і мені подобається все більше й більше ! Фарби , полотно та ідеї щодо зображень - найкращі! Процес замовлення й доставки дуже швидкі ! Дуже дякую Вам Та рекомендую всім зацікавленим !
Юлія
23.04.2024 16:57
Не перший рік замовляю тут картини й з кожним разом мені подобається все більше й більше ! Найкраща якість картин, фарб і сюжетів для зображення ! Процес замовлення й доставки швидкий та зручний ! Дякую Вам за якість товарів та обслуговування !
Інна
02.04.2024 09:21
Хочу подякувати магазину за чудову картину, якісну Дуже приємно . У комплектації не вистачало пензликів, продавці добре відреагували. Та відправили товар за рахунок магазину.Дякую за вашу роботу. Замовляю не вперше , всим задоволена. Буду замовляти ще ❤️
Марина
22.03.2024 20:00
Дуже приємно вразило те, як швидко та оперативно ви прийняли замовлення та одразу ж відправили посилку. Все прийшло вже наступного дня 👍 гарне, надійне пакування. Дякую 🤗
Мкртичян Сатеник
12.03.2024 15:57
Дякую вам за вашу працю ! Картина алмазна прийшла швидко, якісне зображення,все чітко...я задоволена,буде ще у вас замовляти,подобаються картини на підрамнику...на жаль нема кріплень до картин....А так все здорово, дякую вам ! Ви молодці!!!
Саша
12.03.2024 09:10
Найулюбленіша компанія в Україні по картинам по номерам, здоровий та творчий антидепресант-антистрес.
Мар'яна
01.03.2024 00:25
Хочу подякувати магазину за чудову картину, якісну Дуже приємно здивувала комплектація, дякую за вашу роботу. Буду замовляти ще 😍
Олена
07.02.2024 14:43
Дякую за якісні фарби та цікаві сюжети. Дуже оперативне відправлення. Обрані картини ідеально вписуються в інтер'єр. Розвитку та процвітання вам.
Юрій
05.02.2024 18:46
Щиро дякую за гарне обслуговування,оперативність і бажання йти покупцю на зустріч,за якісну продукцію!!!!Окремо дякую за фарбу,котрої мені не вистачило,а Ви надіслали)!!!ІДЕЙКА,ВИ КРУТІ❤️
Денис
26.01.2024 09:05
Крута компанія🇺🇦 Круті картини💙💛
Костянтин
10.01.2024 15:08
Чудова якість картин, асортимент товарів постійно оновлюється, швидко відправляються замовлення. Буду замовляти завжди.
Олена
09.01.2024 13:26
Доброго дня. Отримала замовлення і дуже ним задоволена! Прийшло швидко, відповідає замовленому, а ще приємно що доставка безкоштовна. Якість гарна, і сподобалось, що відповідь за запитання швидко і змістовно. Дякую за Ваше ставлення до роботи.
Ann OBIDIKHINA
28.12.2023 20:44
Замовила вперше на подарунок донечці три алмазні мозаїки з патріотичними гусями, не втрималась і додала до кошика ще пару картин, одну з них для себе по номерах, різдвяну ніч. Ми обидві в такому захваті! Якість чудова, сюжети прекрасні, отримуємо масу задоволення! Обов'язково замовлятиму ще!
Юлія
21.12.2023 16:08
Не перший раз замовляємо і помітили що з кожним разом якість стає все краще і краще. Пакування стаз та інструменти покращилися, збільшився асортимент картин. Ми дуже задоволені і будемо замовляти тут ще. Рекомендуємо
Дарʼя
04.12.2023 12:31
Неодноразово купляю у вас картини. Завжди приходять якісно запаковані, без будь-яких ушкоджень. Наповнення найкраще, є все, що потрібно. Дякую, за такі прекрасні картини!
Дарʼя
04.12.2023 12:30
Неодноразово купляю у вас картини. Завжди приходять якісно запаковані, без будь-яких ушкоджень. Наповнення найкраще, є все, що потрібно. Дякую, за такі прекрасні картини!
Женя
25.11.2023 18:37
Картина супер! Особливо вразило наповнення, різні насадки, біла підставка з виходом висипання блискіток, зіп пакетики та м'яка насадка на інструмент а цей клей в формі сердечка, дуже вразив ще й два, дякую вам за таке багате наповнення і гарну картину тепер буду купувати картини тільки у вас!
Світлана
24.11.2023 15:24
Велика подяка за вашу шикарну продукцію. Якість товару на відмінно. До новоого року дуже чекаємо на алмазку з Драконом. )) .
Наталія
24.11.2023 09:48
Дякую. Картина прийшла добре запакована. Раніше купувала картини різних виробників, та ваші фарби і пензлики кращої якості
Людмила
21.10.2023 21:52
Сьогодня отримала картину по номерах . Наложеним , швидко . Якісно . Дякую . Залишу ваш магазин собі у скарбничку .
Наталія
03.10.2023 17:30
Хочу подякувати магазину за чудову картину, якісну Дуже приємно здивувала комплектація, дякую за вашу роботу. Буду замовляти ще 😍
Тетяна
12.08.2023 21:36
Дякую, за чудову картину! Успіхів і процвітання!
Владислава
08.08.2023 13:24
Добрий день. Купила браковану картину, написала пре це у відгуках, через час мені прислали іншу. Дякую ideyka за оперативність і клієнтоорінтованість
Ганна
01.08.2023 17:42
Дякую за посилочку,якістю дуже задоволена ❤️🤗
Анастасія
13.06.2023 16:08
Добрий день! Я вражена, завжди замовляла на цьому сайті, але була пауза у більше ніж два роки, і ось сьогодні забрала алмазну вишивку. Я в шоці від того як виросла якість😍 Стрази всі рівні, дуже зручний лоточок, за пакетики теж дякую, замовляю не вперше але приємно здивували) буду замовляти ще❤️❤️❤️
Наталя
07.06.2023 14:44
Щиро хочу подякувати менеджерів магазину за оперативність, уважність і якісну роботу. Отримала замовлення, без перебільшення, все на рівні преміум-класу. Залишилося лише все написати й скласти «мозаїку».
Світлана
25.04.2023 08:42
З початку війни, намалювала три картини, дві алмазки вже виклала, третя в дорозі, це кайф, які хоть на трішки відволікає від зовнішнього світу ❤️✨
Юлія
24.02.2023 12:39
Дуже гарна компанія! Дуже рідко пишу відгуки, але цього разу не можу не написати. Картини гарні, були і за номерами цієї фірми, цього разу придбала алмазну мозаїку. Я в захваті від серсіву і відношення до клієнта.
Дар’я
12.02.2023 10:34
Перевипустіть будьласка алмазну мозаїку «Найрідніші обійми» 🙏🏼 Дуже чекаємо🙏🏼
Администратор
Добридень! Чекаємо надходження найближчими тижнями! Зараз Ви можете натиснути на кнопку «Повідомити про наявність» біля бажаного товару. Як тільки він буде доступним до покупки, інформація про товар оновиться і ви зможете оформити замовлення.
Анна
28.11.2022 03:05
Доброї ночі. З початком війни почала активно малювати картини за номерами , вже намалювала багато картин, багатьох фірм , але зробила висновок, що малюю без дратівливості - тількі вашої фірми. Комфортні пензлики , але саме важливе- фарби та полотно - дуже відрізняється! Комфортно малювати, фарби легко лягають, добре сковзять по полону , та не беруться плямами світлі кольори Дякую за приємний час та антістрес ! Також купляла алмазну картину , теж дуже задоволена, вже висіть на стіні.
Олена
08.09.2022 21:29
Якiсть дуже гарна. Але нема картин з пiдводним свiтом, а жаль
Юлія Трощинська
06.09.2022 12:07
Широкий асортимент картин за номерами. Якісні фарби, не просвічують. Замовляю вже не вперше. Дуже задоволена! Ви класні, успіхів та процвітання) Завдаки вам у мене з'явилося нове хобі, яке долає стрес)
Марія
01.08.2022 09:38
Заказала для мамы 2 картины по номерам в подарок. Ей очень понравилось и она начала рисовать в день получения! Очень быстро отправили, и оперативно работает обратная связь, спасибо, я довольна❤️
Яна
17.06.2022 17:44
Добрий день , замовила 2 картини десь о четвертій вечора, через 2 години все відправили , дякую, дуже швидко , гарно запаковано, одним словом, чудовий магазин)
Екатерина
14.06.2022 20:26
Замовляю не в перший раз картини, дуже задоволена! Колір фарб, самі картини, лак для картин - усе дуже якісне! Дякую за якісний матеріал, я хочу малювати ще і ще)
Оксана
27.05.2022 21:57
Купила вже четверту картину по номерам від вас і мушу сказати що то любов і надовго! Це такий антистрес для багатодітної мами! Я в такому захваті від самих схем, від підбору кольорів! А окрема роздруківка з номерами деколи дуже рятує якщо треба ще окремше промалювати декілька мазків) всім хто пише про невдобні кісточки і розморожену фарбу з водною основою можу сказати про свій досвід- кожен раз як вперше відкриваю новий колір перед тим як малювати гарненько колір перемішую) так маю спокій що він буде гарно лягати) інколи коли так получається що фарба встигає пригуснути то додаю зо 3-4 краплі води і вимішую. Малюю найменшою кісточкою щоб малюнок був максимально чітким ну і звісно перед малюванням трішки підстригаю кісточку) наче такі дрібниці і наче всім відомі, але по відгукам бачу що ні) оці маленькі хитрощі дають мені змогу просто насолоджуватись процесом малювання і жодних проблем) Ідейка, спасибі вам величезне за вашу працю! Я взагалі малювати не вмію і дякуючи вам маю змогу бодай торкнутись цього мистецтва))) ДЯКУЮ!!!
Дарья
25.05.2022 22:57
Заказала три картины. Пока что распакавала две. Обе хорошо детализированы и прорисованы, качество полотна очень крутое. Классный результат и картины правда очень красивые. Спасибо за это. Подкачало качество красок и кистей. Ворс кистей выпадает или распределён неравномерно, неодобно рисовать. Краски сильно просвечивают. Нужно много слоёв что бы перекрыть номер. Ложиться неравномерно. Многие краски расслоены (отдельно пигмент, отдельно водная основа). Некоторые краски слишком густые а некоторые слишком жидкие. Из-за того что краску приходиться наслаивать её приходиться розтягивать что б её хватило на всю картину и не всегда её хватает, что бы закрасить номера и границы
Інна
15.05.2022 21:48
Доброго дня. Розмальовувала Ваш поліптих "Літні пригоди" - дуже сподобалось!!! Дуже шкода, що малий вибір поліптихів....😞... Натхнення Вам і творчих успіхів!
Тетяна
16.02.2022 20:38
Найкращі з усіх картин по номерами!чудова,якісна фарба,гарний вибір на будь-який смак)хочеться малювати і замовляти ще)тепер тільки у вас)дякую!
Вікторія
04.02.2022 14:21
Доброго дня!!! Хочу подякувати ТМ Ідейка за алмазну мозаїку. яскраві кольори, все відповідає малюнку. Картини сучасні та цікаві. При складанні не вистачило одного кольору. ФІРМА НАДІСЛАЛА БЕЗКОШТОВНО. ДЯКУЮ
Євгенія
14.01.2022 15:22
Купувала розпис по номерах різних виробників. Ідейка -найкращі, кольори відповідають малюнку, складність того варта. Деякі елементи були навіть менші за кінчик пензлика. Але результат чудовий, дуже реальні леви вийшли. Чудовий антистрес для багатодітної мами.
Анна
01.01.2022 19:08
Здравствуйте, сотрудники фирмы “Идейка”, росписи по номерам. Спасибо вам за прекрасную возможность обычному человеку почувствовать себя настоящим художником! Приобрела картину 40*50 КН 3070 и хочу поделиться своими эмоциями, которые меня переполняют при работе над ней! Никто не отвлекал, работала в полной тишине, настолько увлеченно, что время пролетело незаметно! Не могла остановиться до двух часов ночи и получила массу удовольствия. В нашем мире стресса и негатива ,такие занятия придают сил и душевного спокойствия, поднимают настроение и позволяют выразить свою индивидуальность и придают внутреннее равновесие. Еще раз убеждаюсь, как удивительно мы созданы Творцом, чтобы восхищаться прекрасным и жить в гармонии! Вспоминаются слова из Библии: «Радостное сердце-хорошее лекарство». Испытывая радость, мы менее подвержены сердечным заболеваниям. Восприятие прекрасного влияет на наши чувства и обогащает жизнь! Спасибо вам за то, что ваша продукция позволяет испытывать позитивные эмоции и продолжать быть счастливой, ни смотря ни на что!!! С уважением, ваш покупатель Анна!
Администратор
Дякуємо за такий чудовий відгук! Нам дуже радісно, що Вам так сподобалося творити з Ідейкою! Продовжуйте у тому ж дусі)
Людмила
14.12.2021 12:01
Хочу поблагодарить вас за свою очередную картину, которую заказала у вас! Качество, как всегда, на высоте!!!! Доставка быстрая!!!! Упакован качественно и надёжно!!!!!
Администратор
Дякуємо за відгук і з те, що обираєте Ідейку для творчості!
Наталья
08.12.2021 09:09
Отримала замовлення, дуже задоволена! Картини чудові, все якісно і оперативно. Рекомендую!
Администратор
Дякуємо за відгук і з те, що обираєте Ідейку для творчості!
Бэтмэн
04.11.2021 11:51
Картина - супер!
Гість
08.07.2021 00:37
Спасибо огромное! Очень быстрая доставка, помогли воплотить желание ребёнка и получить заказ к Дню рождения!!! Удачных продажи благодарных клиентов!
Оксана Нехай
29.05.2021 09:36
По работе сайта нет никаких нареканий.Очень понравилось рисовать по номерам, получаешь шедевр без каких-либо намёков на талант к рисованию. Плюсы: невысокая цена, интересные сюжеты (есть выбор)Недостатки: на холсте остаются белые непрокращенные точки, качество кистей среднее, не все светлые краски закрашивают цифры (спасалась прорисовкой цифр белой краской)
Тетяна
21.05.2021 09:42
     Дуже вдячна за якість і оперативність. Рекомендую.
Евгения Степанова
30.04.2021 09:04
Очень нравится компания, заказываю не первый раз, доставки быстрые и к картинам претензий нет, пронумерованы и хорошо прорисованы. Очень порадовали, конечно же, апрельские скидки!) Из минусов, пол года гоняюсь за звездным знаком Скорпион, и все нет его и нет. Но, это лично мой минус, компанию несомненно рекомендую и буду заказывать еще.
Гість
28.03.2021 19:46
Я уже  много картин по номерам разрисовала. Разных  производителей , Идейка самые лучшие наборы. Холст  прекрасный. Краски хорошие и ложатся  на холст прекрасно. Мне  ОЧЕНЬ  нравится  ваша  прдукция.
марина жуковская
27.03.2021 14:24
Пожалуйста,сделайте картину по номерам портрет Владимира Высоцкого, или его персонажа -Глеба Жеглова. Очень хочу такую картину!
Елена Гейченко
18.03.2021 10:22
Полиптих Кофе очень понравился)Красок много, хватило и осталось. Кисточки нор, только самую маленькую пришлось обновить. Настроение после такого досуга просто отличное. Спасибо Идейке!:)
Наталья
02.03.2021 18:55
Совершаю покупку на сайте второй раз. Радует всё - от скорости доставки, до качества! Оплатила онлайн и ровно через 24 часа забрала посылку в отделении почты. Краски все свежие, чего не скажешь о картинах, завалявшихся  на прилавках. И ассортимент радует, на любой извращённый вкус. Спасибо, ждите меня ещё!
Анастасія
28.02.2021 17:00
Добрий день ! Замовляла у вас картину, все супер ,але довго не малювала і фарби висохли . Чи можливо замовити фарби до картини Палкі тюльпани ? Буде шкода, якщо така краса пропаде .
Наталья
10.02.2021 16:46
Я очень довольна! Супер быстрая доставка, качественная упаковка. Первую свою картину купила в магазине и после этого нашла Ваш сайт. Такой выбор картин не в одном магазине не найдёшь, а как увидела, что доставка  до конца февраля бесплатная, то не удержалась и купила ещё одну картину, мелочь, а как приятно . И витражные краски деткам на подарок. В общем - все счастливы! Придём ещё! Только сделала для себя один вывод, буду брать картины, где меньше светлых тонов. Очень трудно закрашивать цифры белым и жёлтым, по пять раз приходилось возвращаться.
Гість
10.02.2021 14:14
ОГРОМНОЕ СПАСИБО ВАМ
Вікторія
02.02.2021 10:43
Купувала вашу продукцію в одному з місцевих магазинів. Купувала алмазну мозаїку. Була шокована, коли побачила, шо місцями плівка була вздута... Дуже турбувалась,  щоб вистачило кристалів, проте обійшлось. Також неприємно було, коли кристали відлітають... Я не знаю як вішати цю картину,  бо кристали відлітають,  як їх зафіксувати я не знаю. 
Валерия Иконникова
27.01.2021 10:29
Очень порадовала быстрая отправка, оформила заказ 26.01 в 13.00 и в этот же день отправили, 27.01 в 10.00 уже забрала с новой почты. Оень порадовало что упаковка фирменная Идейка, то есть на НП не нужно было переплачивать за упаковку. Очень довольна! 
Марина
01.01.2021 22:46
Добрый день! Подарили ребёнку картину и в процессе празднования потеряли расшифровку схемы для алмазной мозаики. Можно нам выслать ее? Артикул картины АМ6060
Администратор
Добрый день, Марина. Вы можете позвонить нам или написать в Вайбер на любой из номеров +38(067)611-45-50,  +38(067)631-86-68 и наши менеджеры обязательно помогут решить Ваш вопрос))
Виктория
18.12.2020 08:58
Все класс , пришли картины те которые заказывала ))) Спасибо большое 
Гость
11.12.2020 00:59
Все отлично. Но самая большая кисточка полетела сразу. 
Наталия Коротенко
27.11.2020 22:36
Заказала 6 картин в рубрике размер 40х50, получила 5 картин нужного размера, а одна 35х50, расстроилась так, как это для меня было важно. Рекомендую смотреть не только на картинку, но и заходить в описание, чтоб не получилось как у меня. К качеству претензий нет
Гость
25.11.2020 11:39
Попросила подругу подарить мне на день рождение картину по номерам, т к хотела попробовать. Теперь заказываю уже 6 картину, очень увлекательное хобби и красивые картины. Но мне бы хотелось побольше подводного мира, особенно русалок. И еще мне понравились некоторые картины, но их сейчас нет в наличии, а электроной почты у меня нет, есть другой способ оповещения о наличии?
Администратор
<br /> Мы очень рады, что в Вашем лице обрели нового поклонника нашей продукции)))Обязательно передадим информацию  о запросе сюжетов с подводным миром в отдел дизайна. К сожалению оповещение о появлении в наличии сюжета возможно только на электронный адрес. Обновление ассортимента у нас на сайте происходит каждую неделю. В постоянном наличии около 800 сюжетов. Звоните нам и  подобрать картину по Вашему запросу помогут наши менеджеры)
Виктория
09.11.2020 16:09
Добрый день , как с вами связаться , мне нужен номер телефона подключённый к Вайбер или ватсап , я не в Украине 
Администратор
Добрый день! Вы можете  написать  нам на   Viber +38(095)-584-36-68  или на электронную почту  info@ideyka.com.ua
Ольга
01.11.2020 20:26
Вітання! Замовляємо вже 3й раз,картини чудові,донька і моя мама в захваті )❤️
Анастасия Андреевна Константинова
01.11.2020 20:18
Заказывала картину по номерам. Классное качество холста. Только кисточки не очень. Не хватало тонкой кисточки.львёнок получился бомбезным
Леонід
30.10.2020 15:59
Як розіарбовувати інструкція жесть
Ева
28.10.2020 17:08
Спасибо Candy Yarn!!За красивые картины по номерам. . Покупаю только здесь . Всегда нахожу то ,что по душе.
Гость
24.10.2020 20:49
Всегда заказываю и покупаю ваши картины по номерам. Хорошее качество, быстрая доставка, большой выбор, демократичные цены. Но вот уже во второй картине подряд цвет заканчивается раньше чем закрашиваемая зона. Тогда как в некоторых баночках не расходуется даже 10-й части краски. Жаль выбрасывать : (  Примите, пожалуйста, это во внимание.
Администратор
Добрый день! Спасибо Вам  большое за информацию. Мы обязательно передадим ее на рассмотрение на производство. Очень хочется только  радовать наших клиентов)))
Гость
23.10.2020 13:31
Добрый день, Идейка. Постоянно заказываю и покупаю ваши картины по номерам. Хорошее качество, быстрая доставка, большой выбор, демократичные цены. Но вот уже во второй картине подряд цвет заканчивается раньше чем закрашиваемая зона. Тогда как в некоторых цветах не расходуется даже 10-й части. Остаётся почти полная баночка. Жаль выбрасывать.Обратите внимание на этот факт. Спасибо. 
Администратор
Добрый день! Спасибо за Ваш отзыв! Мы обязательно передадим данную информацию на производство. С Вами мы становимся лучше))
Гость
23.10.2020 10:12
Здравстсвуйте, а подойдут ли ваши краски для покраски фигурок?
Администратор
Здравстсвуйте! Акриловые краски легко и прекрасно ложатся практически на любые виды поверхностей. Ими можно рисовать на стекле, на холсте, на бумаге, на коже, металле, на ткани, картоне и дереве.
Anna
15.10.2020 14:16
Отличные картины, качество супер! Боялась отправлять деньги)) НО всё прошло как по маслу! Продавец общается по Вайберу, класс! Девчёнки умнечки, спасибо!
Ірина Мухаметшина
18.09.2020 21:25
Картины приходят быстро, качество очень хорошее. Впервые мои дети отложили гаджеты на целый вечер, сели творить. Краски яркие, кисти отличные. Спасибо за море позитива!!!
Анастасия Кучеренко
17.09.2020 14:59
Спасибо за быструю доставку. Вчера утром заказала, сегодня днем забрала картину с Новой почты)
Марина
21.08.2020 08:41
Спасибо большое за качественное обслуживание! Купила у вас уже две картины, сегодня заказала третью. Доставка своевременная. Картины крепятся на рамках прочно, полотно натянуто ровно. Красок хватает с избытком. Спасибо за хорошую работу!
Гость
16.08.2020 17:10
Очень тугие баночки с красками, сделайте что-нибудь. В целом очень понравилось.
Администратор
Спасибо Вам  за отзыв! Баночки с красками плотно закрываются чтобы исключить вероятность пролива и минимизировать их  высыхание))
Гость
01.08.2020 21:47
Оплачивала на карту. Получила через день. Картина упакована в черную пленку для пересылки+прозрачную пленку(упаковка рамы с набором красок и кистей). Картина неповрежденная.Уже разукрашиваю. Если новое хобби затянет, буду постоянным клиентом.
Дария Семичева
01.08.2020 13:40
Оперативность и качество на высшем уровне! Мне очень понравилось что заказав ночью картину мне выслали и через день я держала ее в руках. Раскрашивала целый день. Спасибо за приятные  и позитивные эмоции!!!А красивая картина радует на стене наш глаз!!
Анна
31.07.2020 13:08
Добрый день! Заказывала две картины, через день после оплаты получила! Все быстро, в целости и сохранности. Правда картины были упакованы в цветную пленку, для безопасности лучше бы добавить немного картона)). Работой маназина и качеством товара довольна! Рекомендую!
Алена
29.07.2020 12:42
Добрый день. Довольно давно покупаю картины по номерам Идейка, в моей коллекции уже больше 10 картин. Отдельное спасибо за подбор цветов в красках, они максимально подходят для получения желаемого результата. Очень  хотелось бы нарисовать картину на которой изображена пара (мужчина и женщина) в манере рисования которая представлена на картинах КНО4680 или КНО4528. К сожалению не нашла соответствующих картин Вашего производства. Если бы у Вас появилась такая картина, я бы с удовольствием приобрела ее. Спасибо за Ваш труд и за удовольствие которое приносит работа с Вашими картинами.
Анастасия
23.07.2020 10:19
Вчера заказала 3 картины по номерам и указала в комментарии артикул подарка. Сегодня забрала посылку. Подарка нет. Обидно 
Юлия
22.07.2020 18:26
Сайт ужасный. Дважды давала запрос на перезвоните. И дважды делала заказ , так и не получила не звонка не картины.
Администратор
Добрый день, Юлия! Очень жаль , что Вы не смогли с нами связаться. Мы всегда отвечаем на звонки наших клиентов и перезваниваем  по запросам))) Вы можете позвонить нам на номер  +38(067)611-45-50 и наш менеджер поможет Вам оформить заказ!!!
Полина Харченко
20.07.2020 12:29
Разочарована, раньше вы были просто лучшими в своём деле, но чем больше вы развиваетесь, тем больше страдает качество. Очень актуальна тема доставок , когда посылка была утеряна почтой, почта возместила страховую сумму -200 грн, но никто не возместил ту разницу (в большую сторону) которая была оплачена на карту . Менеджер сказала, что возмещать ничего не будут. в следующей доставке , Получена картина которая рассыпалась в руках, и снова обвинили службу доставки, мол скобы остались в пленке, но я уверена что скоб не было вовсе. очень грустно, от таких ситуаций, и что ответов на подобные отзывы на ваших страницах в соцсетях - нет.
Администратор
Добрый день, Полина! Нам очень жаль, что так произошло и у Вас остался неприятный осадок после описанных<br /> инцидентов. К сожалению, мы не можем ручаться за качество работы перевозчика  и призываем наших клиентов внимательно проверять товар при <br /> получении. Наш менеджер с Вами свяжется и мы обязательно урегулируем данный <br /> вопрос. Надеемся,  Вы останетесь нашим  постоянным  клиентом и мы будем Вас только радовать своей продукцией)))
Евгения Касычева
15.07.2020 16:47
  Ребята,спасибо Вам большое за вашу работу. Сама не знаю почему покупала ваши работы у посредников. Вчера наткнулась на сайт , заказала-сегодня забрала в Харькове .Правда заказ делала впервые- немного наяривала уточнить детали,за что извиняюсь, спасибо за терпение и за то ,что вы есть!
Администратор
Спасибо за Ваши теплые слова. Нам очень приятно, что Вы покупаете картины именно у нас. Ждем Вас снова! 
Станевая Анна
04.07.2020 13:54
Спасибо Идейке за такой замечательный проект.Очень нравится то, что вы делаете.И картины и , конечно же ваши добрые дела!
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв! Мы рады, что Вам все понравилось!) 
Татьяна
02.07.2020 21:04
Молодцы!!! Обязательно приму участие в вашем проекте и всех призываю.Давайте делать добрые дела вместе!
Администратор
Спасибо за отзыв!Очень радует, что у нас много единомышленников!
Анна
02.07.2020 21:01
Какие же вы молодцы!!! Помощь деткам- это так человечно и трогательно!!! Обожаю вашу продукцию.Всегда с нетерпением жду новинок!!Успехов и процветания вам!
Администратор
Спасибо за отзыв!Рады, что Вы высоко оценили то, что мы делаем!Наслаждайтесь творчеством с "Идейка"!
Виктория Крапивная
01.07.2020 11:36
Самые классные и качественные картины и алмазные мозаики!!!Всем рекомендую!
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв!) Мы очень рады, что вам все нравится!
оптовый покупатель
24.06.2020 17:42
добрый! получила прайс от 24,06,2020 - он в очень не удобной формеееее!!!!!!!!! можно вернуть прайсы, как раньше рассылка была. не реально тратить столько времени, чтоб проверять каждый код- какое это это изображение. теряешь несколько часов. пожалуйста- прошу вернуть прежний формат рассылки оптового прайса!!!!!!!!!!!!!
Администратор
Спасибо  за Ваш отзыв! Мы национальный производитель картин по номерам, детских товаров и товаров для творчества. Мы хотим познакомить  Вас ближе с нашим полным ассортиментом.  Заходите к нам на сайт и узнавайте первыми наши акции, новости и новинки). 
Рената
18.06.2020 17:08
Сделала заказ у вас на сайте и оплатила еще 12.06 в РАБОЧЕЕ время. Сегодня 18.06 мне до сих не отправили заказРекомендовали именно ваш сайт, что все быстро и качественно, в результате - денег нет, картины нет. Не советую, по крайней мере оплачивать на перед точно. И то как долго обрабатывают заказ доверия не внушает. Заказ#110000
Белоущенко Н.С
13.06.2020 16:12
Впервые заказала на сайте 4 картины.Прочитав предыдущие отзывы,было опасение,что могу остаться без своего заказа,НО хочу выразить огромную благодарность за оперативность!!! В один день приняли мой заказ,выслали реквизиты,я оплатила,уже вечером мой заказ отправили и сообщили номер посылки. И уже через день я получила свои картины. Упакованы отлично,все целое,краски свежие. В общем,я осталась довольна. Спасибо Вам,продолжайте в том же духе! Хотелось бы попросить,чтобы в комплекте появились петли, т.к. приходится искать в магазинах. 
Администратор
Спасибо, что доверяете нам! Живите со вкусом! Наслаждайтесь творчеством с "Идейка"
Гость
13.06.2020 14:03
Дякую за швидку обробку замовлення-відправку-доставку! Я навіть не очікувала й приємно вражена вашою роботою. Тепер купувати картини буду тільки у вас - обіцяю бути постійним клієнтом
Администратор
Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашою продукцією. Чекаємо ваші нові замовлення!)))
Анна
12.06.2020 17:14
Добрый вечер! Можно заказать набор красок для картины Санторини(КН2139)? Хотелось бы дорисовать, а некоторые краски засохли((
Администратор
Добрый вечер, конечно!) Сделать заказ на краски вы можете написав нам в вайбер  (+38(067)611-45-50) или в директ инстаграм) 
Анна
12.06.2020 17:11
Добрый вечер! Можно заказать набор красок для картины Санторини(КН2139)? Очень хочется дорисовать, а краски некоторые краски засохли((
Алина
11.06.2020 22:55
Все отлично и быстро! 2 дня и забрала с почты. Только одно неприятно - а кисточки где? Забыли положить?? 
Светлана
10.06.2020 21:37
Спасибо, за быструю доставку картины. Заказала в среду, в пятницу уже забрала с Новой Почты. Нахожусь в Днепре, может поэтому так быстро. Это моя первая картина, очень захватывает. Спасибо вам!! 
Администратор
Добрый день, мы рады, что вам все понравилось!) Рисуйте с удовольствием) 
Виктория Ивановна Ребрикова
09.06.2020 12:52
5.06 оплатила заказ, до сегодняшнего дня мне ничего не сообщили, сообщения не читают, ужасный подход к клиентам. Если не хотите потерять свои деньги лучше сдесь не заказывать!!!!
Анна Залесская
05.06.2020 12:21
Добрый день. Сделала и оплатила 28 мая заказ на две картины. Пришла одна и совершенно другая Картина . Я волнуюсь , хочу получить мой заказ ZAKAZ No#106543# . Дайте обратную связь , пожалуйста . 
Дарья
04.06.2020 16:57
Спасибо за заказ! Оперативно и качественно! :)
Администратор
И Вам спасибо за отзыв)))Наслаждайтесь творчеством с "Идейка"!!!
Дарья
04.06.2020 16:56
Спасибо за заказ. Оперативно и качественно! 
Гість
02.06.2020 16:09
Оформила заказ 29.05.2020 в тот же день оплатила его. Сегодня уже 02.06.2020 ТОВАРА НЕТ!!!!! На вайбер и телефонные звонки не отвечают. 
Дария
02.06.2020 08:53
Добрый день! Заказала тут первую картину по номерам, все пришло, все нормально. Я заказала вторую, оплатила, мне пришло сообщение, что оплата получена и номер декларации, но по этому номеру декларации не происходило никакого движения и через несколько дней пришло сообщение, что в связи с неуплатой ваш заказ отменен. Я пытаюсь дозвониться,  конечно же безрезультатно. Отправила на указанный номер Viber все скрины, ответа нет. Даже не думала, что у вас настолько безразличное отношение к клиентам. Но почитав отзывы, поняла, что не только я от этого пострадала. Разбиритесь пожалуйста со сложившейся ситуацией и постарайтесь исправить свою репутацию. 
Виктория
01.06.2020 17:06
Хамское обращение по телефону, бросают трубку. Врут что заказ обрабатывается 3 дня, но для уточнения деталей заказа как написано в их письме со мной так никто и не связался по истечению 3х дней. 
Виктория
01.06.2020 10:45
Сделала заказ у вас на сайте и оплатила еще 28.05 в РАБОЧЕЕ время. Сегодня 01.06 мне до сих пор не то что не отправили заказ, а даже не перезвонили/отписали на почту. Рекомендовали именно ваш сайт, что все быстро и качественно, в результате - денег нет, картины нет. Не советую, по крайней мере оплачивать на перед точно. И то как долго обрабатывают заказ доверия не внушает. Заказ 106803 
Администратор
Виктория, добрый день! Отправка картин осуществляется в течение 3 рабочих дней с момента получения оплаты. Ваш заказ уже оправлен и совсем скоро на ваш телефон придет смс с номером ТТН) 
Гость
30.05.2020 15:13
Замовляла через інтернет, замовлення повністю оплачено, а картини досі не прийшли. А пройшло вже достатньо часу після оплати. В почті  не відповідають, та і у вайбері також. Що робити?
Анна
26.05.2020 23:01
Брала картину КНО2949 Розовый пион 2 не на сайте, поэтому сразу видела, какие цвета используются. Цветовая гамма отличается от фото на сайте. Возможно это зависит от моего ноута, но я вижу эту картину в розовом цвете, а на самом деле  на мой взгляд цвета ближе к оттенкам красной цветовой гаммы. Также при нанесении некоторых цветов очень просвечивались цифры, приходилось в два-три слоя покрывать. При этом темные цвета больше просвечивают, чем светлые) А в целом картиной очень довольна, рисовала с удовольствием! 
Анна
25.05.2020 10:17
Спасибо за профессиональное обслуживание! Купила 3 картины на Розетке и 4-ю на сайте Идейка. В четверг заказала и оплатила - в субботу уже получила в Киеве. Отправили картину на следующий день после оплаты. Общение по СМС. по качеству мне очень нравится, из 4-х картин не было ни одной з браком или некачественной. Очень тяжело остановится творить )) 
Администратор
Спасибо за отзыв!) Ждем ваших новых заказов!)
Наталья Ляхович
19.05.2020 18:03
Качество красок и картин хорошее! Но ! Обслуживание ужасное. Засохли краски к картине, которую у Идейки покупала. Хотела заказать. Написала на почту, вот уже как месяц жду ответ! Дозвонилась спустя неделю, на что мне не дружелюбно ответили, что карантин, и все такое, и на письма отвечают в порядке очереди, кароче, ожидайте, а если и дождетесь, то краски будут изготавливаться месяц-полтора... И все таким тоном, в виде одолжения.
Гость
19.05.2020 17:56
 Качество картин и красок хорошее. Но! Обслуживание ужасное! Засохли краски к картине, пыталась дозвониться, чтоб заказать краски, но увы, звонила неделю, так и не дозвонилась. Параллельно написала на почту, ответ жду уже месяц. Так то.
Евгения
18.05.2020 09:20
Ребята, только с вами подружилась Понравилась картина На рассвете,а её с производства сняли(((.Верните пожаалкуйста
Администратор
Добрый день, Евгения, картина в наличии!) Вы можете сделать заказ прямо сейчас!
Анна
17.05.2020 16:05
Заказывала вашу картину, качество высокое , спасибо !!!
Администратор
Спасибо  за отзыв! Ждем Ваших  новых заказов!)))
Анна
16.05.2020 19:50
Первый раз в жизни попробовала рисовать картину по номерам. Выбрала романтичную Прогулку Прагой. Получила массу удовольствия! Краски нежных оттенков, все очень удобно, всю картину раскрасила за 4 дня. И, не успев закончить, заказала еще две
Администратор
Мы рады, что вам все понравилось!) 
Гість
14.05.2020 15:37
Добрый день, заказала картину и в прошлую пятницу её оплатила, когда будет доставка? На вайбере мне писали отправку планируют в среду, сегодня пишут что не актуальный адрес доставки. Хотя я отправляла правильный. Дозвониться вам тоже невозможно. 
Администратор
Добрый день, отправка картин осуществляется в течение 3 дней с момента получения оплаты. Пришлите  нам, пожалуйста, номер вашего заказа и скрин об оплате  в вайбер ( +38(067)611-45-50), чтобы мы смогли выяснить ситуацию. 
Гость
14.05.2020 13:04
Насколько позитивным был первый опыт заказа два месяца назад (заказ  3 картин был принят и пришел вовремя), настолько негативным есть обращение сейчас. Заказ новых трех картин оплачен карточкой, деньги с карточки сняты, скрин сброшен в вайбер и...тишина...В вайбере не отвечаете! Ни по одному номеру телефона, указанному на сайте, трубку не берете. Абсолютный мороз!!!
Наталия
13.05.2020 19:45
Сделала заказ через сайт,  в четверг картина у меня была уже в понедельник,  быстрая доставка , связь была через смс . Качество холста и красок хорошее . Всем рекомендую ! 
Администратор
Добрый день, спасибо за отзыв! Ждем ваших новых заказов)
Татьяна
13.05.2020 19:21
Добрый вечер. Можно ли узаказать у Вас картину по номерам с моего фото?
Администратор
Добрый вечер, к сожалению, картины по фото мы не делаем. Вы можете приобрести любую картину из наличия!)
Оля Лечничая
13.05.2020 19:14
КНО5579Пришла картина без одной краски Деньги впустую 
Людмила Кондратенко
13.05.2020 16:03
Всем осталась довольна. Рекомендую.
Администратор
Добрый день, спасибо за отзыв! Рады, что вам все понравилось. 
Гость
13.05.2020 15:06
Оплатила картину, сколько ее ждать? На почту и вайбер мороз. Что делать? 
Администратор
Добрый день, отправка картин осуществляется в течение 3 дней с момента получения оплаты. После отправления заказа на ваш телефон придет смс с номером ТТН.
Гость
12.05.2020 15:53
Заказала дві картини, оплатила, зворотнього зв’язку немає, картин немає, 
Гість
12.05.2020 14:55
Картины действительно супер у меня рисует вся семья, вот и решила заказать новенькихСделала заказ, оплатила на следующий день. ТТН и когда прийдут две моих картины так и не понятно. Звоню по контактным телефонам никто не отвечает. В вайбере тоже уже написала и менеджеру и на номер который указывали ниже в отзывах/комментариях пока тоже нет ответа. Хотела ещё парочку картин на подарок заказать но теперь вредли лучше дождусь когда закончиться карантин. 
Тетяна Таран
12.05.2020 13:32
Картины действительно супер у меня рисует вся семья, вот и решила заказать новенькихСделала заказ, оплатила на следующий день. ТТН и когда прийдут две моих картины так и не понятно. Звоню по контактным телефонам никто не отвечает. В вайбере тоже уже написала и менеджеру и на номер который указывали ниже в отзывах/комментариях пока тоже нет ответа.
Тетяна Таран
12.05.2020 13:30
Картины действительно супер у меня рисует вся семья, вот и решила заказать новеньких. Сделала заказ, оплатила на следующий день. ТТН и когда прийдут две моих картины так и не понятно. Звоню по контактным телефонам никто не отвечает. В вайбере тоже уже написала и менеджеру и на номер который указывали ниже в отзывах/комментариях пока тоже нет ответа.
Гість
11.05.2020 21:27
Ідейка дуже класний магазин) рекомендую всім малювала вже не одну картину від них. Але є маленький нюанс хотіла замовити через інтернет гроші з карточки зняла а картина не прийшла. Дуже засмутилася до останнього сподівалася що вона прийде але я нажаль помилялася(
Администратор
Добрий день, просимо вибачення за ситуацію, що склалася. Напишіть нам, будь ласка, номер вашого замовлення в вайбер (+38 (067) 611-45-50), щоб ми змогли дізнатись його статус. 
Идейка
11.05.2020 13:10
Добрый день, сделать заказ вы можете прямо на сайте. После его оформления на ваш телефон придет смс с реквизитами для оплаты. К сожалению, из-за большой загруженности время оформления заказа может занимать до 2х дней, но мы всегда стараемся ответить вам как можно быстрее!)
Татьяна Ничик
09.05.2020 20:43
Оплатила заказ, но мне картину не выслали. Более того - удалили мой заказ за неуплату, хотя квитанцию я выслала на почту с которой мне пришел заказ. На письма не отвечают, голосовые сообщения игнорируют. Дозвонится нереально. Эта картина была подарком! Верните хотя бы деньги - я закажу в другом магазине!
Алина
09.05.2020 00:58
Уже не первый раз заказываю картины по номерам, очень довольна. Все отлично запаковано, качественно напечатано, хорошие краски.Единственное что бы посоветовала, это ложить 2 кисточки #1, у меня почему то всегда быстро пушатся)))))
Администратор
Добрый день, мы рады,что вам все понравилось! Спасибо за идею, обязательно учтем ваши пожелания!)
Ірена
08.05.2020 16:31
Зробила замовлення. Вночі прийшла смс з реквізитами оплати та номером вайбер, куди скидати скрін оплати. Менеджер так і не зателефонував взагалі, на питання, чи є весь замовлений товар в наявності та строки доставки, у вайбері навіть ніхто не відповів взагалі.... Сервіс, мда... 
Администратор
Добрий день, відправка замовлення здійснюється на протязі 3 днів з моменту оплати. Надішліть нам будь-ласка скрін вашої оплати на цей номер(+38(067)611-45-50) у вайбер. 
Гость
07.05.2020 15:52
Игнорирование звонков, ответили только на вайбер, менеджер так и не перезвонил (очень жаль 
Гость
07.05.2020 13:30
Заказывала картину на подарок. Все понравилось, посылка была доставлена вовремя и успела к празднику.  Именинница довольна! Буду заказывать еще))
Администратор
Мы очень рады, что вам все понравилось! Ждем ваших новых заказов!
Ангелина
07.05.2020 10:35
Какие крутые у вас сюжеты!!! Вы большие молодцы!! Желая Вам развития и благополучия!!!
Администратор
Спасибо за отзыв! Рисуйте с удовольствием!
Алена
07.05.2020 09:42
Спасибо, краски жидкие, а это значит что ними очень удобно наносить мазки. Заказ пришел очень быстро) Рекомендуюю))
Лиза
06.05.2020 10:51
Все супер! Сервис, доставка, качество картин! И столько классных сюжетов, что каждый раз эти муки выбора))))))))Идейка, Вы лучшие!
Администратор
Спасибо, что выбираете нас! 
Гость
06.05.2020 10:44
Добрый день. Картины этой фабрики мне очень нравятся на качество, но как то очень неприятно, когда заказываешь картину, она в наличии на сайте есть, но через три дня тебе приходит смс, что картины в наличии нет, и так не первый раз.... 
Администратор
Добрый день, к сожалению, из-за большого количества заказов все сюжеты раскупают почти моментально. И случаются ситуации, когда оба клиента оформляют заказ на одну и ту же картину одновременно. В связи с этим могут возникнуть такие проблемы. Мы обновляем ассортимент каждый день. Уверены, что вам понравится что-то из наших новых поступлений! 
Дарина
06.05.2020 10:41
Успела купить свою любимую картину, которую так долго ждала! Теперь понимаю, почему у вас так быстро заканчиваются картины! Очень классные сюжеты и качество на высоте.  Таких нигде не найти! Заказываю не первый раз, и каждый раз быстрая доставка, все вежливо. и особенная благодарность за ваши краски! Я аллергик и очень чувствительна к запахам! Краски без запаха, при этом классно перекрывают холст и все номерки! Дорисовала, картина с тюльпанами очень красивая получилась. Буду еще заказывать! 
Администратор
Спасибо за отзыв. Рады, что вам все понравилось. Ждем ваших новых заказов!
Ольга
06.05.2020 10:33
Заказывала КНО 2231 и 3065. Сразу получила смс на оплату, оплатила и в тот же день пришла ттн. Уже получила и рисую. правда долго не могла выбрать, с какой начать)))) обе очень красивые))) В восторге!))))) Все супер! качество на высоте. Есть с чем сравнить! До этого покупала у других производителей, но теперь только Идейка! Цена-качество идеально просто.Спасибо! Вы делаете людей счастивее!!!!
Администратор
Добрый день, спасибо за отзыв! Мы рады, что вам все понравилось! Рисуйте с удовольствием) 
Яна Дудник
05.05.2020 16:06
Итересно, как же оптовикам удается заказать товар ???
Гость
30.04.2020 12:46
Отправила заявку 16 апреля. На почту пришел номер заказа. На этом все закончилось((((. Ни звонка менеджера, ни ответа на сообщение, ни смс - ничего. Очень досадно - такое наплевательское отношение. Написали бы, что не работаете во время карантина..... А то зря обнадеживате
Гость
30.04.2020 09:21
Замовила заказ, оплатила того ж дня. Менеджер не виходить на связь. Через декілька днів після оплати приходить смс, що заказ відмінений, у звязку з неоплатою. Як? 
Руслана
30.04.2020 07:46
20 апреля оплатила несколько картин. Прошло 10 дней. Ни картин, ни денег. Менеджеры молчат. Не советую делать предоплату. 
Руслана
30.04.2020 07:44
20 апреля оплатила несколько картин. Прошло 10 дней. Ни картин, ни денег. Менеджеры тупят. Не советую делать заказы в этой фирме. 
Гость
29.04.2020 20:45
Отвратительное отношение к клиентам. После оплаты,  пишут только одну фразу  что оплаты нету, хотя банк утверждает, что все успешно и есть квитанция. Трубку не берут. В общем, не советую никому. 
Ксенія
29.04.2020 20:23
НЕ РЕКОМЕНДУЮ!Ариткул КНО2077Якість фарб погана - дуже рідкі і прозорі. Плюс наплутали з кольорами. Є багато непронумерованих місць на полотні і так само у схемі на папері.Не збігаються кольори із картинкою на сайті. Не перше замовлення на цьому сайті, але 100% останнє.До всього цього, дуже поганий клієнтський сервіс. Спочатку картини неможливо замовити, потім вдалося таки, але після оплати повідомили, що замовлення скасували. Ну і ще тиждень пошуків нової картини для замовлення і після такої трати часу приходить вищеописаний товар. При спробах вирішити питання з менеджером - ігнор...
Гість
29.04.2020 14:53
Не советую связываться с компанией. Оплатил заказ 10 дней назад, ничего не отправили. Дозвониться нереально (залишайте повідомлення, ми звяжемось) , отправлено 3 голосовых сообщения - реакции 0.Ответы бота тупейшие : Свяжитесь с нами для выяснения обстоятельств, спасибо ОБЪЯСНИТЕ КАК СВЯЗАТЬСЯ? В РЕЛЬСУ. КОМПАНИЯ ЛОХОТРОН!!!!!!!!!!! НЕ СВЯЗЫВАЙТЕСЬ.
Гость
29.04.2020 12:17
Заказ сделала, но не указала телефон получателя. Получила реквизиты для оплаты. Звоню в компанию, чтоб сообщить телефон получателя, никто трубку не берет и не реагирует. На вайбер тоже. Заказ оплачивать не буду пока со мной не свяжутся. По качеству товара сказать не могу ничего, но обслуживание явно хромает)
Ольга Тхоровська
28.04.2020 21:36
Жахливе обслуговування!!!!Нікому не раджу
Ольга Тхоровська
28.04.2020 13:34
Доброго дня.Замовили одну картину,прийшла зовсім інша.Коли звернулась до менеджера,мені відповіли,що замовила я ту картину яку мені відправили☹️,ніби це моя помилка а не їхня,хоча що на сайті,що на пошті в підтверджені замовлення картина та яку я замовляла,а не та що мені прийшла!Мені сказали,що обмін і відправка іншої картини за мій рахунок!!!Не розумію,Ваша помилка,Ви її і виправляйте!!!Чому за мій рахунок???Зіпсований настрій,а була така надія на цей сайт.Чекаю відповіді на виправлення Вашої помилки!!!І на відповідь як Ви її будете виправляти!
Inna Martinenko
27.04.2020 13:39
А я б хотіла відмітити порядність компанії! В той час коли існує величезна спокуса нажитися на популярності цього хоббі (а деякі продавці так і роблять), виробник залишає ціну на докарантинному рівні.Зрозуміло, що невелике підприємство могло бути не готовим до такого різкого зростання попиту і в чомусь допускати помилки, але думаю, що така велика кількість відгуків допоможе Ідейці стати ще кращими :)
Алла
26.04.2020 08:59
Когда в наличии появятся картины по номерам?
Администратор
Добрый день, ассортимент наших картин обновляется каждый день. К сожалению, в связи с карантином объемы производства уменьшились, но мы все равно продолжаем радовать вас новыми поступлениями.
Фотографы Екатерина Павлык
26.04.2020 00:03
Добрый вечер. Хотела бы оставить отзыв о своем заказе. Это 4я картина вашей фирмы и первые 3 были идеальны! Качество на высшем уровне, чего не могу сказать о последней. 4я картина, которую заказала перед праздниками отвратительного качества. Печать на холсте не четкая и очень светлого цвета, пигмент в красках комочками, просто отслаивается , даже кисти, к которым не может быть претензий расстроили(крупная кисть просто рассыпалась не разрисовав даже 4й части). Чтоб цвет картины хоть как-то имел адекватный вид рисовала в 2-3 слоя. До этой картины все заказы были 40*50 эту заказала 40*40, так как понравилось само изображение Красные паруса . Искренне надеюсь, что эта неприятная ситуация не будет систематической и не придется искать другую фирму. Написала на официальную страницу в инстаграмм, но мне никто так и не ответил. 
Наталья
25.04.2020 14:15
С таким сервисом обслуживания сталкиваюсь в первый раз.Такого хамского поведения с клиентами,не допускает не один интернет сервис!Не перезваниваю что бы сообщить о том что товара не оказалось в наличии ,хотя реквизиты на оплату прям сразу,а когда человек оплачивает ,то возникают и вопросы и трудности в отправке.Яркие заглавки гласят что отправка в течении трёх дней но на деле же ждёте неделю не меньше!
Леся Гуцева
24.04.2020 16:21
Спустя 3 дня после заказа пришла смс на оплату. Оплатила 22.04!!! И на этом все! Дозвонится нереально! Голосовое смс оставлено! ответа - никакого!Ни картины ни денег!!!!!
Леся
24.04.2020 16:20
Спустя 3 дня после заказа пришла смс на оплату. Оплатила 22.04!!! И на этом все! Дозвонится нереально! Голосовое смс оставлено! ответа - никакого!Ни картины ни денег!!!!!
Дима
24.04.2020 13:49
Заказал картину, оплатил на карту полную предоплату. Получил в ответ полный игнор, деньги назад не возвращают, не рекомендую магазин никому, безответсвенное отношение до людей, была бы сума побольше я бы конкретно занялся возвратом и наказанием и не только бы обратился в органы. А так за 185 гривен не хочу этим заниматься, бесите!!!!!!!!!!!!!!
Ольга
24.04.2020 12:57
Добрий день! Ви можете відповідати ВАШИМ КЛІЄНТАМ нормально? А не текстом: « Спасибо за Ваш отзыв, мы работаем над тем, чтобы стать лучше!» Що трапилось з вашим керівництвом, менеджерами і т.д? Якщо ви бачите, що у вас проблеми, у вас більше навантаження, то намагайтесь хоч якось реагувати, як мінімум не залишати свого ж клієнта без уваги! Я упевнена в тому, що вас люблять. Люблять те, що ви створили. Але з такою байдужістю не хочется повертатися... Сумно!
Юля Фомина
24.04.2020 12:42
Заказала картину , указала на сайте чтобы мне набрали после оформления заказаникто не набрал, смс об оплате не пришла через неделю только пришла картина , честно , больше заказывать на этом сайте не хочу , чтобы забрать картину нужно так долго ждать оперативность ноль девочки отвечаю лишь нам жаль , а вот заранее написать что картину ждать неделю у вас не хватило времени !! 
Виктория Прудникова
23.04.2020 23:21
Большое спасибо за ваши картины,я уже заказала три шт,сейчас правда в карантин очень мало новинок,хотелось бы больше ассортимента, очень хочется ещё заказывать у вас,буду ждать новинок
Администратор
Добрый день, спасибо за отзыв! В связи с карантином объемы производства действительно уменьшили, но мы не перестаем радовать вас новинками. Мы уже подготовили серию новых сюжетов, которые совсем скоро появятся в наличии.
Алексей
23.04.2020 20:47
Сервис ужасный, половина картин которые есть в наличии на сайте в реальности отсутствуют, отправка это полный мрак, оплатил 20.04 до сих пор не отправлено. Обещано было отправить 22-23 и тишина... 
Настя
23.04.2020 18:07
Сделала заказ на картину, которая была в наличии, спустя 3 дня пришло смс что картины нет)Вообще не поняла, сделала снова два заказа, может хоть что-то будет
Мария Кучер
23.04.2020 16:14
Протягом 2 тижнів намагалась замовити картину по номерам і навіть не одну,але по-перше приходили повідомлення,через пару днів лише,що її немає в наявності,хоча на той момент вона була,а по-друге коли намагалась зателефонувати - ніхто не відповідав.І так протягом 2 тижні майже щодня!Тут реально щось взагалі замовити???Сервіс ніякий!Це і видно по відгукам у низу!
Александра
23.04.2020 12:32
Оплатила заказ на 2 картины и меня стали игнорировать! Никому не советую тут совершать покупки. Вас попросту обманут
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв, мы работаем над тем, чтобы стать лучше! Свяжитесь с нами для решения данной ситуации. Спасибо!
Катерина
23.04.2020 11:30
Заказывала картину с пионами, пришло быстро, на первый взгляд картина показалась качественной. Но когда я начала её рисовать, поняла, что краски подобраны совсем некачественно. Для примера, где на скатерти должны быть красивые узоры, получился просто хаотичный набор точек. Цветы, которые по идее должны быть розовыми, получаются какими-то жёлтыми, очень много темного коричневого цвета. В итоге пришлось самой дорисовывать розовые лепестки поверх желтых и рыжих. Заказывать здесь больше не буду, зря потраченное время и деньги. 
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв, мы работаем над тем, чтобы стать лучше! 
Ekaterina
23.04.2020 11:20
Заказывала картину с пионами, пришло быстро, но сделано очень не качественно. Цветы получаются какими-то жёлтыми, очень много коричневого цвета, там где должен быть розовый, Пришлось самой дорисовать розовые Лепестки, чтоб вообще на что-то было похоже. Где должен быть узор на скатерти, просто хаотичный набор точек. Заказывать здесь больше не буду, зря потраченные деньги и время. 
Карина
21.04.2020 16:26
Добрый день, заказываем на сайте не первый раз и все было хорошо.Вот только одну картину ждали больше месяца пока появиться, после уведомления о наличии не успели оформить заказ как ее уже нет и это в течении 30 мин. с момента уведомления.Скажите неужели нельзя напечатать побольше этих картин? Если есть такой спрос именно на эту картину так закажите их побольше( № картины 4573 ).
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв, мы работаем над тем, чтобы стать лучше! 
Александра Остапенко
21.04.2020 12:29
Сделала заказ 13 и 14 апреля,14числа все оплатила и неделю как не отправляют и менеджер на связь не выходит! Спустя неделю перезвонили и сказали,что технический сбой и товар слетел с резерва и нет в наличии!   Обслуживание ужасное!!!
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв, мы работаем над тем, чтобы стать лучше! Свяжитесь с нами для выяснения обстоятельств, спасибо.
Анастасия
19.04.2020 23:44
Добрый вечер, впервые увидела данную компанию в тик токе, решила заказать картины.Компания заверяет что они каждую картину тестируют, и проверяет на качество. Ситуация какая - заказа две картины и обе с браком. На первой не пронумерованы некоторые участки (и это не так что есть баночка с краской без номера - и ею можно разукрашивать), а просто нет номеров не на расшифровке, не на картине. На второй картине один цельный участок с двумя разными номерами. По первому моменту писала девочкам в Инстаграм - на что мне ответили (больше чем через неделю) - что так и должно быть, это не есть брак и все равно что эта оплошность нарушает саму идею - картина по номерам (которых нет). За вторую не писала (пишу сейчас отзыв). В наборе было все что написано в описании. Но не продумано по поводу кистей - одна средняя и одна маленькая. Так что если у вас фон большой - придется покупать в канцелярии плоскую большую кисть. По поводу красок - не было высохших (как ранее видела в отзывах), но были плохо пигментированы и для того чтоб получить оттенок как на картинке приходилось по четыре раза наносить. В целом есть красивые картины - но качество храмает на две ноги. Не рекомендую данную компанию.
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв, мы работаем над тем, чтобы стать лучше! Свяжитесь пожалуйста с нами для выяснения обстоятельств. Спасибо. 
Гость
18.04.2020 22:13
Заказала посылку 16.04 было выслано сообщение с реквизитами для оплаты. Оплачено было сразу и выслано подтверждение. Озвучены было, что в течении 3  дней после оплаты будет отправка. Завтра уже третий день, праздник, обещание со стороны магазина не выполнено. Не выходят на связь!!! Если в понедельник не вышлют товар и не объяснятся, почему игнорируют своих клиентов, буду обращаться в налоговую и соответствующие органы для прикрытия этого мошенничества!!! НЕ СВЯЗЫВАЙТЕСЬ С НИМИ И НЕ ПОКУПАЙТЕ НИЧЕГО!!!!!
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв, мы работаем над тем, чтобы стать лучше! Уточните пожалуйста номер Вашего заказа, спасибо.
Yoonshi
18.04.2020 17:47
Почему на этом сайте пишут, что все картины по номерам не в наличии? В Инстаграме видно, что картины покупают, заходишь на сайт и пишет что их нет. Вот как заказывать?
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв, мы работаем над тем, чтобы стать лучше! Актуальное наличие картин смотрите на сайте. 
Анна
16.04.2020 19:51
♡ Идейка ♡спасибо Вам за возможность прикоснуться к творчеству. Картину заказала и оплатила, без всяких проблем доставили и получила. В наборе все есть в наличии. Всем довольная. РЕКОМЕНДУЮ 
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв!
Гость
16.04.2020 12:46
Швидко,доступно,якісно
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв!
тамара
15.04.2020 22:27
Отвратительная работа менеджеров компании. Сделала заказ. Хотела сделать подарок подруге на время карантина.  Отправила предоплату за картину+ доставка.  В получателях указала  ФИО подруги. Пришло сообщение с Новой почты- оплата  за доставку 45 грн.  Два дня связывалась с менеджерами Идейки. Обещали перезвонить. Никто не перезванивал. Наорала.  После волшебного пенделя за 10 мин исправили свой косяк. Но!!!! В получателях на Новой почте указали меня!!!! Мы с подругой в разных городах. И вот вопрос: Менеджеры компании, как вы оцениваете свое обслуживание?   
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв, мы работаем над тем, чтобы стать лучше! 
Евгения Ковальчук
15.04.2020 15:12
Первый раз сталкиваюсь с таким ужасным сервисом.Оплатила заказ 6 дней назад, но его до сих пор не отправили.Дозвонится в колл центр нереально, на сообщения также нет ответа 
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв, мы работаем над тем, чтобы стать лучше! Уточните номер заказа о котором идет речь, спасибо.
Гость
13.04.2020 16:59
Картина пришла через три дня после заказа, все в порядке
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв!
Диана
12.04.2020 21:02
Заказывала второй раз и больше не буду. Картина под номером КНО3033 Весенние эмоции в нежно розовых тонах на самом деле с красками бордовых и темно фиолетовых,  в итоге картина темная. А так же краска очень жидкая и просвечивается белый фон, а так как детали на картине очень мелкие прорисовывать второй раз очень не удобно. 
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв, мы работаем над тем, чтобы стать лучше! 
Яна
12.04.2020 17:47
Половина красок засохшие. Первый раз такое при покупке картин по номерам. Читаю отзывы и понима, что для этой фирмы это норма!!!Не заказывайте ни за что в этой фирме
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв, мы работаем над тем, чтобы стать лучше! Свяжитесь с нами, мы поможем решить данную ситуацию. 
Ксенія
09.04.2020 14:21
Просто УЖАС!  Заказ на сайте делали еще в понедельник, менеджер не перезвонил, во вторник уже сами решили набрать. Дозвониться это просто что то не реальное. После звонка 15 получилось дозвониться. С горем пополам оформили заказ по телефону, скинули реквизиты  в сообщения и сказали отправить квитанцию. Куда отправить не сказали, ответить на это смс нельзя. Начала звонить ( опять с 10 раза дозвонилась)спрашивать куда отправить квитанцию.  Сказали в вайбер на тот номер который звоним, зашли  в ввайбер этот номер  не зарегестрирован. Нашли вайбер по другому номеру. отправили платежку, нам никто не отвечал ничего. спустя некоторое время написали туда же где скинута платежка с вопросом Скиньте квитанцию (хотя блин мы уже скинули)  после нашего ответа опять молчание. УЖЕ СРЕДА: Звоню опять( с 1000 раза попала) что бы спросить зашли ли деньги и когда будет заказ, на что менеджер ответила что вы же общались в вайбере , туда и пишите и спрашивайте, я сказала что  в вабере нет ответа. Сказали ИЗВИНИТЕ НО ЖДИТЕ. На вопрос когда примерно будет отправка ответили  в течение 3-х дней после оплаты,  а оплату никто не подтверждает .СЕГОДНЯ ЧЕТВЕР и ни звонка ни смс ничего. Я уже просто здалась не звоню им   и не пишу, нервов не хватает уже. Что имеем по факту : 4 дня мороки, -600 грн, и не одного ответа от менеджеров . НЕ СОВЕТУЮ ТУТ ЗАКАЗЫВАТЬ 
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв! Приносим свои извинения за данную ситуацию. Мы работаем над тем, чтобы стать лучше! 
Александра
09.04.2020 00:20
Оплатила замовлення тиждень тому!Сьогодні прийшо смс ,що замовлення скасовано за неоплату.Як це розуміти?
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв, мы работаем над тем, чтобы стать лучше! 
Гость
08.04.2020 08:00
Заказала картину. Со мной долго не связывались( около 2х дней). Здесь без претензий- я всё понимаю. Прислали не ту картину, эпопея длится уже 5й день. Ко мне снисходя до одного сообщения в сутки. Нужной мне картины нет, обратной связи нет, настроения уже тоже нет. Клиенориентированности ноль.
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв, мы работаем над тем, чтобы стать лучше! 
Гость
07.04.2020 22:46
Сделала заказ 02.04 уже 7.04 кормят завтраками картину так и не отправили. Хотя заказывали на подарок в коробке. По сути она мне нужна была уже сейчас,  теперь просто будет пылится в стороне по ненадобности.  Отвратительный сервис. Абсолютно не рекомендую!!!! 
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв, мы работаем над тем, чтобы стать лучше! 
Даша
07.04.2020 17:20
Ужасный сайт, жду отправки картин уже неделю, менеджер « кормит завтраками». Ненадежно! Сервис никакой! Картин, которые тут « в наличии» по факту нет, ну по крайней мере не всех. Больше никогда тут ничего не закажу
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв, мы работаем над тем, чтобы стать лучше! 
Юлия
07.04.2020 13:27
Отвратительный сервис! Звонишь менеджеру сделать заказ, предлагает оформлять заказ через сайт. Пока делаешь заказ через сайт, картины уже нет в наличии.  Будьте внимательны. 
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв, мы работаем над тем, чтобы стать лучше! 
Гость
07.04.2020 00:57
когда появятся картины в наличии?почему очень маленький выбор?
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв, мы работаем над тем, чтобы стать лучше! 
Гость
06.04.2020 19:35
Осталась очень довольна. Картины пришли очень быстро.
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв!
Виктория
06.04.2020 18:57
Сайт не доработан, не понятно какие картины в наличии, какие нет. Очень много времени тратится на поиски нужного товара, постоянно выбивает. 
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв, мы работаем над тем, чтобы стать лучше! 
Марина
06.04.2020 18:07
Я все понимаю, что загруженность, много заказов и т.д., но такое халатное отношение к физ.лицам и мелким заказам у вас было раньше и до карантина... Я так же как и вы работник торговли, я прекрасно понимаю, что в приоритете крупные оптовые заказы, НО не смотря на это отношение ко всем должно быть одинаковое! И когда склад не справляется по отправкам, берите в помощь дополнительные руки, желающих подзаработать сейчас много, работайте дольше, раз уж взяли на себя обязательства сферы услуг и за это получаете деньги!!!С момента оформления мною заказа и до момента отправки прошло 5 дней!
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв, мы работаем над тем, чтобы стать лучше! 
Ната
06.04.2020 17:10
Заказала картину, получила подтверждение заказа и смс как оплатить, только села платить позвонили и сказали что такой картины нет. и я могу начинать сначала делать выбор и заказ и ждать смс. попробую может получится....
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв, мы работаем над тем, чтобы стать лучше! 
Гость
04.04.2020 00:57
ееее ееее
Администратор
Спасибо за Ваш отзыв! 
Татьяна
04.04.2020 00:09
Все отлично! Заказ на сайте сделала 31.03.20 вечером , связались через час, получила картину 03.04.20. Качество хорошее, буду заказывать ещё. Надеюсь наличие картин пополнится))
Диана
03.04.2020 19:32
Отправили через два дня, на третий день получила Краски качественные , картина классная 
Вікторія Попова
03.04.2020 10:54
У Ж А С Н О
Вікторія Попова
03.04.2020 10:54
Хуже сервиса я не видела !!!ужасные менеджера!проблемы решать не умеют !!отправили мне не ту картину, сделали меня виноватой и тупо не отвечают в Вайбере, хотя сами написали! никогда не заказывайте тут! Есть много альтернатив помимо Идейки! 
Гость
02.04.2020 12:20
Заказали катрину тиждень тому менеджер досі не зателефонував
Гість
02.04.2020 10:48
Спасибо большое за радость которую вы дарите в картинах!!!!!!!!
Диана
01.04.2020 14:53
;) Здравствуйте! Купила картину по номерам, довольна упаковкой и качеством всего, кроме кистей. Качество ужасное, они сыпятся и не возможно ими рисовать!
jake
31.03.2020 14:00
Реализуйте на сайте фильтр. не хочеться тратить время на просмотр картин которых нет или пусть эти картины в общем списке помечаються как нет в наличии  
Ілона
30.03.2020 22:50
Доброго вечора. Купляю не вперше картини за номерами, залишаюсь цілком задоволена. Але цього разу, все в комплекті є, але фарби засохли, як так?! Дуже прикро, 5 баночок самих топових кольорів засохлі. Деякі розбавила з водою, а інші просто викину, бо з ними вже нереально щось зробити. Буду вдячна за відповідь. 
Елена
30.03.2020 18:27
Заказала картину через сайт, когда та была в наличии. В итоге  через день пришло сообщение что картины нет в наличии. Очень непонятно, зачем делать функцию покупки через сайте если он не продуман! Огорчена работой Интернет магазина, по сколько дозвонится невозможно, и работники даже не удосужились набрать и обсудить сложившуюся ситуацию.   
Гость
30.03.2020 11:57
В картине не было красок и косточек 
Евгения
30.03.2020 00:05
Оформила заказ, ждала долго когда перезвонят. Перезвонили через 2 дня и подтвердили заказ. Я оплатила, сделала все как сказал менеджер ( указала номер с смс , отправили ещё через  2дня. Да долго, да дозвонится не возможно, но все в порядке.  Выполнили заявку хоть и с задержкой . Я всем довольна. Людям нужно быть терпимей к продавцам, им тоже сейчас не легко 
Гость
29.03.2020 20:16
А я не задоволена кольорами, мені подарували одну з ваших картин, на фото все в світло пастельних відтінків, в фарби на холсту настільки темні,  що не хочу навіть домальовувати! Картина КНО4588 картина під назвою пушистий друг, а в реалі виходить картина намальована гів....(все в темно-коричневих кольорах)
Анна
29.03.2020 01:12
Мой отзыв будет резко отрицательный. Заказала картину 25 марта как подарок на ДР. Никто не перезвонил(((  26 марта я сама дозвонилась- девушка резко ответила, что заказы обрабатываются в порядке очереди. В результате, сегодня уже 28 марта, а с магазина никто так и не перезвонил. В жизни больше не буду обращаться в этот магазин, работать не умеют и не хотят. Сейчас сайт пустой, в наличии 10 картин осталось, неужели сложно обработать заказ??? ужаснейший  магазин и самое отвратительное отношение к клиентам. Картину заказала на другом сайте, связались сразу, хоть и карантин . 
Алёна Некрасова
26.03.2020 21:17
Делала заказ через сайт, очень тупит и тормозил. В итоге вместо одного заказа, получилось 2. Звонила по номеру, менеджер, как только соединили с ним, сразу сбрасывал и так целый день. Вечером с трудом дозвонилась, рассказала свою проблему Да, хорошо, приняли и сбросила. Это разве общение??? Разочарована общением с менеджером, в прошлые разы такого не было. Заказ все же  сделала через инстаграм,  его приняли, но через час только ответили, что картины нет, выбрали другую, оплатили сразу. Обещали сегодня отправить, но из-за большой загруженности не успели.  Надеюсь отправят мои картины...
LENA
26.03.2020 16:22
Замовляли вже не раз картини, завжди швидко передзвонюють, відправляють. Все без обману (скидаю гроші на картку), за це дякую. Буду замовляти ще.
Ольга
26.03.2020 13:37
Робила замовлення ще тиждень назад, але ніяких повідомлень чи дзвінків я не отримала. Вчора зробила повторне замовлення, прийшло на пошту повідомлення про те, що найближчим часом мені зателефонує менеджер і очікувала дзвінка. Зателефонували мені орієнтовно через годину після замовлення,  доки я дійшла до телефону, дзвінок перервався ( таке відчуття було, що набрали для видимості, адже дзвінок тривав дуже мало), я передзвонила одразу сама, але мені двічі збили. Пізінше написала повідомлення на пошту, але відповіді не отримала. В результаті товару, який я замовляла вже немає в наявності.  Я розумію, що зараз не легкий для усіх час, але Ви самі своєю байдужістю до клієнта втрачаєте свою репутацію!  
Вікторія Попова
26.03.2020 10:33
Замовила картину на вашому сайті прийшла зовсім іншая неприємно здивована, так як я хотіла саме ту картинупо телефону консультант відповідала досить грубов цілому картина хороша, матеріал якіснийале те що відправили не той товар мене засмутило, через що більше тут не замовлю...
Софія
26.03.2020 02:19
Хороші ціни, якісні картини та швидка доставка. Приємне обслуговування
Гість
25.03.2020 20:44
Зручний сайт, приємне обслуговування та ціни. Картина та фарби хорошої якості. Швидка доставка! Всім задоволена! Дякую)
Гость
25.03.2020 17:24
Маю намальованих вже 15 картин. Але стикнулася з такою не приємною ситуацією: в понеділок в районі обіду замовила картини, сьогодні середа , а підтвердження так  і не отримала. Вирішила зателефонувати, і почула у відповідь що серед тих картин що я замовляла в наявності є лише одна (хоча як замовляла були всі в наявності).  Мені запропонували замінити і відправити на номер в вайбері щоб швидше оформити замовлення.  Я швидко обрала картини на заміну (при тому що сайт погано грузив), і знов не можу отримати підтвердження, моє повідомлення навіть не переглядається.
Анна Руденко
24.03.2020 23:00
Заказываю уже 4 картину, и подружек посадила на этот сайт, но проблема. При первой авторизации указала код и потом его забыла... Хотела поменять пароль- вы ничем не можете помочь, теперь я у Вас Не постоянный покупатель. Огорчена...
Гість
24.03.2020 11:59
Присоединяюсь к предыдущему отзыву. Идейка, отслеживайте оплату хотя бы по скриншотам. Не у всех банков есть поле назначение платежа и не все пользуются ПриватБанком. Дописаться и дозвониться к вам очень трудно. Вы сами никак не даёте знать, что до сих пор не отправили картину. А оплата была произведена 5 дней назад! В итоге картина до сих пор не отправлена. Ждём.
Гість
24.03.2020 11:33
 Заказ долго не могли подтвердить, не видели оплату. Просьба к менеджерам, заранее предупреждать чтобы люди делали скриншот об оплате, чтобы было мень проблем. Потому что связаться с банком не так уж быстро и легко. Заказ сделала в субботу, оплатила в воскресенье, во вторник с трудом и скандалом смогла доказать что его оплатила. Картину еще жду.    По поводу качества картин вопросов нет очень четкие, краски яркие, полотно отличое (покупала картину этого производителя в другом магазине). Улучшить бы качество обслуживания в интернет магазине, цены бы вам не было. 
Богдана
22.03.2020 18:38
Здравствуйте, сделали заказ, оплатили, никаких подтверждений или оповещений что картина отправлена не получила. 
Администратор
Здравствуйте, сделали заказ, оплатили, никаких подтверждений или оповещений что картина отправлена не получила. Добрый день, Богдана. Напишите нам о Вашей проблеме, нам очень важно разобраться в ситуации.
Галина Руслановна Передерий
22.03.2020 17:18
Не первый раз рисую картины "Идейки" и последним заказом была не приятно удивлена ( Картину никто не возвращал так как открыли уже дома. Холст натянут ужасно, местами просто вмятинами и немного криво. К сожалению креплений для картины в наборе тоже не было (
Ростислав Охрамович
21.03.2020 18:51
Хорошие цены. Качественное обслуживание. Но маленький ассортимент...! Картины выпадают из наличия и не пополняются. Сделайте возможность покупки "под заказ"! Готов сделать предоплату.
Администратор
Хорошие цены. Качественное обслуживание. Но маленький ассортимент...! Картины выпадают из наличия и не пополняются. Сделайте возможность покупки "под заказ"! Готов сделать предоплату.Ростислав, спасибо за отзыв. 
Анна
18.03.2020 12:21
Очень люблю картины ТМ Идейка. Дома уже три выполненных лежат. Хотела заказать еще пару новых, как раз на карантине чем-то себя занять. Но отсутствие возможности оформить заказ наложенным платежом очень расстроил, пришлось отказаться от заказа(((
Администратор
Очень люблю картины ТМ Идейка. Дома уже три выполненных лежат. Хотела заказать еще пару новых, как раз на карантине чем-то себя занять. Но отсутствие возможности оформить заказ наложенным платежом очень расстроил, пришлось отказаться от заказа(((Анна, приносим извинения за неудобства. После карантина обязательно восстановим наложенный платеж.
Гость
18.03.2020 12:15
Очень люблю картины ТМ Идейка, уже три нарисованных дома. Очень хотела новые, как раз на период карантина себя чем-то занять, но отсутствие возможности оформить заказ наложенным платежом расстроило, пришлось отказаться от заказа. (((
Администратор
Очень люблю картины ТМ Идейка, уже три нарисованных дома. Очень хотела новые, как раз на период карантина себя чем-то занять, но отсутствие возможности оформить заказ наложенным платежом расстроило, пришлось отказаться от заказа. (((Спасибо за отзыв. После карантина  возобновим отправку наложенным платежом. Обязательно  обращайтесь.
Інна Тивилік
18.03.2020 11:24
Вже вдруге замовляю картини по номерах. Подобається якість товару та швидкість обслуговування. Дякую Вам за те задоволення, яке Ви нам даруєте своєю роботою!
Администратор
Вже вдруге замовляю картини по номерах. Подобається якість товару та швидкість обслуговування. Дякую Вам за те задоволення, яке Ви нам даруєте своєю роботою!Інна Тивилік, дякуємо за Ваш відгук.
Карина
17.03.2020 10:13
Очень нравится данный магазин. Заказываю второй раз картину, отправили очень быстро (в день заказа). Единственное, произошла ошибка маленькая, на сайте была написана сложность картины 3, а на картине сложность 5. Однако все нравится, краски не засыхают
Администратор
Очень нравится данный магазин. Заказываю второй раз картину, отправили очень быстро (в день заказа). Единственное, произошла ошибка маленькая, на сайте была написана сложность картины 3, а на картине сложность 5. Однако все нравится, краски не засыхаютКарина, спасибо за Ваш отзыв.
Наталья
16.03.2020 21:52
Заказывала два раза. Очень быстро ответили на заявку. Доставка была через новую почту. Картины были хорошо упакованы. Претензий нет. Спасибо за картины. Дочь в восторге.
Администратор
Заказывала два раза. Очень быстро ответили на заявку. Доставка была через новую почту. Картины были хорошо упакованы. Претензий нет. Спасибо за картины. Дочь в восторге.Карина, спасибо за Ваш отзыв.
Гість
16.03.2020 21:52
ОЧЕНЬ ПЛОХО С ДОСТАВКОЙ!!! Делал заказ в воскресенье, с надеждой что к вторнику приедет, по итогу в понедельник никто не набрал, в 12:00 решил сам набрать, объяснил менеджеру что нужно, что бы к вечеру во вторник картины пришли. Дал четко понять что мне нужны они во вторник, в среду они уже не актуальны. По итогу отправку осуществили в 20:35 в понедельник и уедет посылка ко мне только во вторник, а забрать смогу только в среду. Спасибо за оперативность ! 
Администратор
ОЧЕНЬ ПЛОХО С ДОСТАВКОЙ!!!<br /> Делал заказ в воскресенье, с надеждой что к вторнику приедет, по итогу в понедельник никто не набрал, в 12:00 решил сам набрать, объяснил менеджеру что нужно, что бы к вечеру во вторник картины пришли.<br /> Дал четко понять что мне нужны они во вторник, в среду они уже не актуальны.<br /> По итогу отправку осуществили в 20:35 в понедельник и уедет посылка ко мне только во вторник, а забрать смогу только в среду. Спасибо за оперативность ! Приносим извинения за задержки. Очень большая загруженность.
Александр Ильчук
16.03.2020 14:37
Спасибо. все прекрасно!! Доставка и сами картины тоже. Люди которым дарил, просто в восторге
Администратор
Спасибо. все прекрасно!! Доставка и сами картины тоже. Люди которым дарил, просто в восторгеАлександр Ильчук, спасибо за Ваш отзыв.
Наталия Чуйко
16.03.2020 10:31
Хороший магазин. Отправка быстрая, качество материалов хорошое. Так же есть с чего выбирать, на любой вкус;) спасибо 
Администратор
Хороший магазин. Отправка быстрая, качество материалов хорошое. Так же есть с чего выбирать, на любой вкус;) спасибо Наталия Чуйко, спасибо за Ваш отзыв.
Юля
15.03.2020 17:52
Замовляла 2 картинки на подарунок,посилка отримала,дуже вдячна за вашу роботу
Юля
15.03.2020 17:46
Замовляла2 картинки на подарунок,посилка прийшла ,дуже вдячна за вашу роботу
Администратор
Замовляла2 картинки на подарунок,посилка прийшла ,дуже вдячна за вашу роботуЮля, дякуємо за Ваш відгук.
НИНА РУДЬКО
15.03.2020 01:54
Все отлично!И картина, и краски, и время сбора заказа,и доставка!Спасибо!Замечательный магазин!
Администратор
Все отлично!И картина, и краски, и время сбора заказа,и доставка!Спасибо!Замечательный магазин!НИНА РУДЬКО, спасибо за Ваш отзыв.
Гість
15.03.2020 01:49
Заказываю не первый раз.Отправка быстрая.Картины и краски качественные.Спасибо персоналу за оперативность!
Администратор
Заказываю не первый раз.Отправка быстрая.Картины и краски качественные.Спасибо персоналу за оперативность!Спасибо за Ваш отзыв.
Людмила
14.03.2020 16:12
Замовляла картини. Дуже сподобалися. Картини гарно і надійно запаковані. Буду замовляти ще і всім рекомендую.
Администратор
Замовляла картини. Дуже сподобалися. Картини гарно і надійно запаковані. Буду замовляти ще і всім рекомендую.Людмила, дякуємо за Ваш відгук.
Анна-Мария Тарасюк
14.03.2020 12:27
Картины просто чудо. Отличный способ отвлечься от быта) Спасибо. 10/10)))
Администратор
Картины просто чудо. Отличный способ отвлечься от быта) Спасибо. 10/10)))Анна-Мария, спасибо за отзыв.
Галина
13.03.2020 12:40
Замовила 3 картини. Розмалювала  поки дві. Задоволена дуже. Правда, коли набиваєш руку та око, то хотілось би фото картинки- оригінала, а не по номерах. 
Администратор
Замовила 3 картини. Розмалювала  поки дві. Задоволена дуже. Правда, коли набиваєш руку та око, то хотілось би фото картинки- оригінала, а не по номерах. Галина, дякуємо за відгук.
Marina
12.03.2020 18:55
Дуже сподобалася картина, якість фарб та холста. Дякую, з Вами приємно мати справу 
Администратор
Дуже сподобалася картина, якість фарб та холста. Дякую, з Вами приємно мати справу Дякуємо за Ваш відгук.
Тетяна Григор'єва
12.03.2020 16:34
Рекомендую. Все добре: і якість товару, і якість обслуговування. Дякую
Администратор
Рекомендую. Все добре: і якість товару, і якість обслуговування. ДякуюТетяна, дякуємо за відгук.
Єлизавета Капаніна
12.03.2020 15:48
Все дуже сподобалось, замовлення обробили швидко, доставили вчасно, малюю і отримую задоволення!) Рекомендую іншим і сама ще буду замовляти)
Администратор
Все дуже сподобалось, замовлення обробили швидко, доставили вчасно, малюю і отримую задоволення!) Рекомендую іншим і сама ще буду замовляти)Єлизавета, дякуємо за відгук.
Гість
12.03.2020 13:58
 Беру картины на этом сайте не первый раз. Очень довольна сервером и качеством картин и красок. Благодарю весь коллектив "Идейки",за красоту которую вы нам дарите.
Администратор
 Беру картины на этом сайте не первый раз. Очень довольна сервером и качеством картин и красок. Благодарю весь коллектив "Идейки",за красоту которую вы нам дарите.Спасибо за Ваш отзыв.
Анастасія
12.03.2020 12:40
Дякую, мені все дуже сподобалось! Моє замовлення вислали в той же день коли оформила.  Картина супер, нічим не розчарувала) 
Администратор
Дякую, мені все дуже сподобалось! Моє замовлення вислали в той же день коли оформила.  Картина супер, нічим не розчарувала) АнастасіяЄлизавета, дякуємо за Ваш відгук.
Середюк Юлія
12.03.2020 12:13
Все сподобалось. Якісні картини , достатньо фарб, швидке відправлення. Дякую..1
Администратор
Все сподобалось. Якісні картини , достатньо фарб, швидке відправлення. Дякую..1Юлія, ,дякуємо за Ваш відгук.
Екатерина
12.03.2020 11:27
Все супер, заказ быстро пришел, и краски в конце еще остались.  Но! Качество кисточек для рисования оставляет желать лучшего! Одна из 3х кисточек разлезлась, не успев дорисовать всю картину до конца. Обращаю внимание производителя на кисти! Надо бы покачественнее делать!
Администратор
Все супер, заказ быстро пришел, и краски в конце еще остались.  Но! Качество кисточек для рисования оставляет желать лучшего! Одна из 3х кисточек разлезлась, не успев дорисовать всю картину до конца. Обращаю внимание производителя на кисти! Надо бы покачественнее делать!Екатерина, спасибо за отзыв. 
Татьяна
12.03.2020 11:24
Отличный магазин. Быстрая сборка заказа. Радует, что есть возможность забрать заказ самостоятельно и оплатить картой на месте. Рисовать одно удовольствие. Краски хорошие , не засыхают быстро, можно растянуть художество не на один день ))) Хотя процесс так затягивает, что невозможно оторваться) Всем советую.  Заказываю только здесь и буду ещё обращаться )
Администратор
Отличный магазин. Быстрая сборка заказа. Радует, что есть возможность забрать заказ самостоятельно и оплатить картой на месте. Рисовать одно удовольствие. Краски хорошие , не засыхают быстро, можно растянуть художество не на один день ))) Хотя процесс так затягивает, что невозможно оторваться) Всем советую.  Заказываю только здесь и буду ещё обращаться )Татьяна, спасибо за Ваш отзыв.
Галина
12.03.2020 11:12
Все замечательно, покупаю не впервые, оперативная доставка, вежливый персонал, а картины просто радуют душу. Спасибо.
Администратор
Все замечательно, покупаю не впервые, оперативная доставка, вежливый персонал, а картины просто радуют душу. Спасибо.Галина, спасибо за Ваш отзыв.
Юлия Мелузова
12.03.2020 10:37
Всем довольна. Сделала заказ, связались быстро. Отправка в оговоренные сроки удобный для меня перевозчиком. Картина супер. Упаковка очень красивая - можно на подарок. И очень приятная скидка. Покупала знак Зодиака сыну. Мы довольны очень! Прийду ещё. Успеха и процветания Вам!
Администратор
Всем довольна. Сделала заказ, связались быстро. Отправка в оговоренные сроки удобный для меня перевозчиком. Картина супер. Упаковка очень красивая - можно на подарок. И очень приятная скидка. Покупала знак Зодиака сыну. Мы довольны очень! Прийду ещё. Успеха и процветания Вам!Юлия, спасибо за Ваш отзыв.
Анастасия
12.03.2020 10:31
Спасибо за картину!!!  Заказ приняли сразу, доставка вовремя, краски классного качества,  очень довольна)))
Администратор
Спасибо за картину!!!  Заказ приняли сразу, доставка вовремя, краски классного качества,  очень довольна)))Анастасия, спасибо за Ваш отзыв.
Инна
12.03.2020 09:52
Спасибо большое, хороший интернет- магазин! Картина и краски в отличном состоянии! Рисую с удовольствием
Администратор
Спасибо большое, хороший интернет- магазин! Картина и краски в отличном состоянии! Рисую с удовольствием Инна, спасибо за Ваш отзыв.
Гість
11.03.2020 19:51
Покупкою задоволена. Замовлення виконали швидко
Администратор
Покупкою задоволена. Замовлення виконали швидкоДякуємо за Ваш відгук.
Алевтина
11.03.2020 15:11
Доброго дня! Дуже задоволена!! Картина гарна.Буде моє нове захоплення ))) Замовляти буду ще)))
Администратор
Доброго дня! Дуже задоволена!! Картина гарна.Буде моє нове захоплення ))) Замовляти буду ще)))Алевтина, дякуємо за відгук.
Гість
11.03.2020 15:09
Дякую  компанії  за якісні товари. Дуже задоволена картиною.  Мінуси тільки в обслуговуванні.  Незадоволена роботою кол центру.  Особа , яка зі мною зв'язувалася  була непривітною  і не налаштована  на допомогу  покупцю.  А товар  супер
Администратор
Дякую  компанії  за якісні товари. Дуже задоволена картиною.  Мінуси тільки в обслуговуванні.  Незадоволена роботою кол центру.  Особа , яка зі мною зв'язувалася  була непривітною  і не налаштована  на допомогу  покупцю.  А товар  суперДякуємо  за Ваш відгук.
Ольга
11.03.2020 15:02
Замовлення виконано вчасно та в повному обсязі. Дякуємо за оперативність. Дитина задоволена!
Администратор
Замовлення виконано вчасно та в повному обсязі. Дякуємо за оперативність. Дитина задоволена!Ольга, дякуємо  за Ваш відгук.
Ирина
11.03.2020 13:02
Заказаваю картины по номерам не первый раз. Высокое качество, быстрая доставка. Очень довольна своей картинной галереей.
Администратор
Заказаваю картины по номерам не первый раз. Высокое качество, быстрая доставка. Очень довольна своей картинной галереей.Ирина, спасибо за Ваш отзыв.
Мария
11.03.2020 10:36
Знакома с продукцией ТМ Идейка давно, но в интернет-магазине заказывала первый раз. Очень довольна. Низкие цены, достаточно большой выбор. Ну и качество, само собой на высоте) Буду постоянным клиентом!
Администратор
Знакома с продукцией ТМ Идейка давно, но в интернет-магазине заказывала первый раз. Очень довольна. Низкие цены, достаточно большой выбор. Ну и качество, само собой на высоте) Буду постоянным клиентом!Мария, спасибо за Ваш отзыв.
Інна
11.03.2020 07:22
Рекомендую! Свій товар отримала вчасно, гарної якості, буду і надалі користуватись Вашими послугами та рекомендувати Вас своїм знайомим !
Администратор
Рекомендую! Свій товар отримала вчасно, гарної якості, буду і надалі користуватись Вашими послугами та рекомендувати Вас своїм знайомим !Інна, дякуємо  за Ваш відгук.
Антонина
10.03.2020 22:29
Якщо ви хочете «потонути» у вирі творчості (навіть не маючи таланту до малювання), то вам, однозначно, сюди! Поринаючи у сам процес - забуваєш абсолютно про все, час пролітає непомітно, а бажання побачити результат стає стимулом. Це уже моя друга картина і те задоволення, яке я отримала від їх малювання, неможливо передати словами. Однозначно, замовлятиму ще! 
Администратор
Якщо ви хочете «потонути» у вирі творчості (навіть не маючи таланту до малювання), то вам, однозначно, сюди! Поринаючи у сам процес - забуваєш абсолютно про все, час пролітає непомітно, а бажання побачити результат стає стимулом. Це уже моя друга картина і те задоволення, яке я отримала від їх малювання, неможливо передати словами. Однозначно, замовлятиму ще! Антонина, дякуємо  за Ваш відгук.
Гість
10.03.2020 21:27
Всем советую, качество отличное,доставка быстрая.
Администратор
Всем советую, качество отличное,доставка быстрая.Спасибо за Ваш отзыв.
Гість
10.03.2020 20:56
Отправка и получение достаточно быстро!
Администратор
Отправка и получение достаточно быстро!Спасибо за Ваш отзыв.
Ирина Билаш
10.03.2020 16:11
Хороший интернет-магазин! Оперативная доставка, практически все картины соответствуют заявленному рисунку, краски всегда остаются (при том что рисую в несколько слоёв). Спасибо за вашу работу!
Администратор
Хороший интернет-магазин! Оперативная доставка, практически все картины соответствуют заявленному рисунку, краски всегда остаются (при том что рисую в несколько слоёв). Спасибо за вашу работу!Ирина, спасибо за Ваш отзыв.
Анна
10.03.2020 14:49
Спасибо за оперативную отправку и прекрасную картину.
Администратор
Спасибо за оперативную отправку и прекрасную картину.Анна, спасибо за Ваш отзыв.
Гість
10.03.2020 14:32
Магазином довольна, продукция качественная, подходит и для себя и в подарок. Картины получаются яркие, украшают дом, привлекают внимание гостей. Спасибо!
Администратор
Магазином довольна, продукция качественная, подходит и для себя и в подарок. Картины получаются яркие, украшают дом, привлекают внимание гостей. Спасибо!Спасибо за Ваш отзыв.
Гість
10.03.2020 14:06
Мені подобаються картини!!! Купую собі, купую на подарунок. Тільки часто немає в наявності ...
Администратор
Мені подобаються картини!!! Купую собі, купую на подарунок. Тільки часто немає в наявності ...Дякуємо  за Ваш відгук.
Эрика
10.03.2020 13:54
Очень интересное хобби,даже у тех кто не умеет рисовать получаются шикарные картины. Всем рекомендую
Эрика
10.03.2020 13:44
Очень интересное хобби,даже у тех кто не умеет рисовать получаются шикарные картины. Всем рекомендую 
Администратор
Очень интересное хобби,даже у тех кто не умеет рисовать получаются шикарные картины. Всем рекомендую Эрика, спасибо за Ваш отзыв.
Ольга
10.03.2020 13:19
Систематично купую у Вас картини та набори для творчості. Завжди дуже швидко надходять замовлення, хороша якість картин та фарби. Неодмінно буду звертатись і в подальшому.
Администратор
Систематично купую у Вас картини та набори для творчості. Завжди дуже швидко надходять замовлення, хороша якість картин та фарби. Неодмінно буду звертатись і в подальшому.Ольга, дякуємо  за Ваш відгук.
Дарья
10.03.2020 12:23
Спасибо огромное за уже третью красоту)) Не могу нарадоваться)) Быстрая доставка, приятная цена, вежливые сотрудники! 
Администратор
Спасибо огромное за уже третью красоту)) Не могу нарадоваться)) Быстрая доставка, приятная цена, вежливые сотрудники! Дарья, спасибо за Ваш отзыв.
BUBNOVA ELENA
10.03.2020 12:22
 Добрый день! Отлично что вы есть, картинами довольна очень, взяла внучке ребенок счастлив. Рекомендую!
Администратор
 Добрый день! Отлично что вы есть, картинами довольна очень, взяла внучке ребенок счастлив. Рекомендую!Елена, спасибо за Ваш отзыв.
Олег Олифер
10.03.2020 11:47
Все качественно и в срок. Небольшие проблемы при получении: по телефону говорят можно забирать, а по факту на складе начинаются поиски заказа.
Администратор
Все качественно и в срок. Небольшие проблемы при получении: по телефону говорят можно забирать, а по факту на складе начинаются поиски заказа.Олег, , спасибо за Ваш отзыв.
Гість
10.03.2020 11:25
Гарне заняття! Малюємо всією сім"єю!
Администратор
Гарне заняття! Малюємо всією сім"єю!Дякуємо  за Ваш відгук.
Ирина
10.03.2020 11:17
Заказывала картину на подарок ребенку. Цена самая низкая, отправили в тот же день. НО! Отправили в другой город, вместо Черкасской Лозовой в Лозовую. В итоге пришлось идти на день рождения без подарка, подарили потом, когда пришла посылка, за переадресацию платил магазин.
Администратор
Заказывала картину на подарок ребенку. Цена самая низкая, отправили в тот же день. НО! Отправили в другой город, вместо Черкасской Лозовой в Лозовую. В итоге пришлось идти на день рождения без подарка, подарили потом, когда пришла посылка, за переадресацию платил магазин.Ирина, , спасибо за Ваш отзыв.
Ольга
10.03.2020 11:15
Я очень довольна! Заказ отправили сразу же после оплаты, все аккуратно упаковано. Качество отличное: подробная инструкция, четко напечатаны все линии и цвета. Раскрашивая и кайфую! Кажется, это хобби меня захватило, обязательно буду заказывать еще :)
Администратор
Я очень довольна! Заказ отправили сразу же после оплаты, все аккуратно упаковано. Качество отличное: подробная инструкция, четко напечатаны все линии и цвета. Раскрашивая и кайфую! Кажется, это хобби меня захватило, обязательно буду заказывать еще :)Ольга, спасибо за Ваш отзыв.
Оксана
10.03.2020 11:07
Картина отличная .Отправка быстрая.
Администратор
Картина отличная .Отправка быстрая.Оксана, спасибо за Ваш отзыв.
Олена
10.03.2020 10:47
Хороший товар, швидко та якісно обслуговують
Администратор
Хороший товар, швидко та якісно обслуговуютьОлена, дякуємо  за Ваш відгук.
Марина
10.03.2020 10:39
Спасибо большое.  Отправили в тот же день. Картина супер!!!
Администратор
Спасибо большое.  Отправили в тот же день. Картина супер!!!Марина, спасибо за Ваш отзыв.
Катерина Міхеєва
10.03.2020 10:39
Дякую! Дуже задоволена! Рекомендую!
Администратор
Дякую! Дуже задоволена! Рекомендую!Катерина, дякуємо  за Ваш відгук.
Дарья Солодкая
10.03.2020 10:28
очень довольна качеством красок, холста, печати, скоростью обслуживания. был один неприятный случай с натяжением холста на подрамник, но картину быстро обменяли и уладили неприятность))) заказываю уже в четвертый раз, обожаю ваши картины!
Администратор
очень довольна качеством красок, холста, печати, скоростью обслуживания. был один неприятный случай с натяжением холста на подрамник, но картину быстро обменяли и уладили неприятность))) заказываю уже в четвертый раз, обожаю ваши картины!Дарья, спасибо за Ваш отзыв.
Ксенія
10.03.2020 10:23
Якість картин дуже хороша, розмалювала за 2-3дні і робила це з задоволенням.  
Администратор
Якість картин дуже хороша, розмалювала за 2-3дні і робила це з задоволенням.  Ксенія, дякуємо  за Ваш відгук.
Гість
10.03.2020 10:22
Картину по номерам получила, сервис отличный. Все своевременно. Товар хороший., отвечает заявленным требованиям.
Администратор
Картину по номерам получила, сервис отличный. Все своевременно. Товар хороший., отвечает заявленным требованиям.Спасибо за Ваш отзыв.
Ельвіра
10.03.2020 10:19
Я дуже задоволена картиною. Отримала дуже швидко, в наборі було все належне.Всім раджу замовляти та отримувати задоволення від виконаної роботи. Єдине що розчаровує, це ненаявність картин яких хочеться.
Администратор
Я дуже задоволена картиною. Отримала дуже швидко, в наборі було все належне.Всім раджу замовляти та отримувати задоволення від виконаної роботи. Єдине що розчаровує, це ненаявність картин яких хочеться.Єльвіра, дякуємо  за Ваш відгук.
Ксения Белецкая
05.03.2020 20:30
Благодарю вас! Всё на высшем уровне, вчера отправили - сегодня забрала. Картина отличного качества, упакована отлично, краски упакованы качественно. Всё идеально от общения с менеджером до получения на почте.
Администратор
Благодарю вас! Всё на высшем уровне, вчера отправили - сегодня забрала. Картина отличного качества, упакована отлично, краски упакованы качественно. Всё идеально от общения с менеджером до получения на почте.Ксения, спасибо за Ваш отзыв.
Гість
04.03.2020 21:53
Заказ сделала быстро. Картина после оплаты пришла через два дня. Покупкой и обслуживанием очень довольна. Большое Вам спасибо. Удачи и хороших покупателей. Ваш покупатель, Орлова Виктория.
Администратор
Заказ сделала быстро. Картина после оплаты пришла через два дня. Покупкой и обслуживанием очень довольна. Большое Вам спасибо. Удачи и хороших покупателей. Ваш покупатель, Орлова Виктория.Виктория, спасибо за Ваш отзыв.
Гість
26.02.2020 22:41
Замовлення здійснювала, заявка але не отримала.  Повідомлень та дзвінків стосовно замовленння не було, так і  не надійшов номер накладної :) Але замовляла НП і оплату при отриманні.  Такий собі сервіс.
Администратор
Замовлення здійснювала, заявка але не отримала.  Повідомлень та дзвінків стосовно замовленння не було, так і  не надійшов номер накладної :) Але замовляла НП і оплату при отриманні.  Такий собі сервіс.Доброго дня. Щодо якого замовлення йде мова. Напишіть нам в вайбер або на пошту, будь ласка. Нам дуже важливо розібратися в ситуації.
Марина Кочегарова
25.02.2020 22:25
Здравствуйте! Не нашла на сайте картину по номеру КНО4652! Подскажите, пожалуйста, она есть в наличии?
Марина Кочегарова
25.02.2020 22:22
Здравствуйте! Не нашла на сайте картину КНО4652! Подскажите, есть ли она в наличии?
Екатерина
23.02.2020 11:52
Заказывала картины по номерам 2 раза. Всё было отлично! Заказывала не для себя, а на подарок родителям, и так как нахожусь за границей,всегда просила связываться со мной по поводу оплаты заказа через электронную почту. Последний раз я оформила заказ 8.02.20.В заказе, как всегда, попросила связаться со мной по электронной почте. В течении недели мне так никто и не написала по поводу заказа. Я опять написала на электронную почту-когда я могу оплатить заказ? Обратной связи нет! Спустя 2 недели картина по номерам была доставлена моим родителям наложенным платежом. Свой подарок они оплатили сами, а мои письма так и остались проигнорированными магозином "Идейка" 
Інна
23.02.2020 08:27
Щиро дякую за добре надану послугу. Картину замовляю вдруге. Замовлення приходить швидко, без пошкоджень. Працюємо далі в такому ж руслі.
Администратор
Щиро дякую за добре надану послугу. Картину замовляю вдруге. Замовлення приходить швидко, без пошкоджень. Працюємо далі в такому ж руслі.Інна, дякуємо за Ваш відгук.
Олена
22.02.2020 21:43
Дуже задоволена. Одна картина вже висить на стіні, буду замовляти ще)
Администратор
Дуже задоволена. Одна картина вже висить на стіні, буду замовляти ще)Олена, дякуємо за Ваш відгук.
Гость
19.02.2020 23:20
Огромное спасибо, посылку получила. Всё на высоте. Буду заказывать ещё. Удачи вам. ❤️❤️❤️
Администратор
Огромное спасибо, посылку получила. Всё на высоте. Буду заказывать ещё. Удачи вам. ❤️❤️❤️Спасибо за Ваш отзыв.
Михайло
19.02.2020 19:48
Я задоволений!
Администратор
Я задоволений!Михайло, дякуємо за відгук.
Юлія
19.02.2020 00:45
Купляла у вас картину, розмалювала на одному подиху, дякую. Ще  вітражні фарби для дітей - теж дуже цікава річ, дитина захоплено малює по шкляних банках і створює наклейки, а ще магнітики з фанери - дуже акуратні, красиві, залишилося розмалювати їх. Загалом товаром задоволена. ви чудово працюєте. швидко передзвонили. уточнили деталі оплати і відразу відправили. Дякую Вам!
Администратор
Купляла у вас картину, розмалювала на одному подиху, дякую. Ще  вітражні фарби для дітей - теж дуже цікава річ, дитина захоплено малює по шкляних банках і створює наклейки, а ще магнітики з фанери - дуже акуратні, красиві, залишилося розмалювати їх. Загалом товаром задоволена. ви чудово працюєте. швидко передзвонили. уточнили деталі оплати і відразу відправили. Дякую Вам!Юлія, дякуємо за Ваш відгук.
Наталія
16.02.2020 20:44
Дякую. Всім задоволені. Якість картини хороша, обслуговування швидке і якісне. Найкращі рекомендації
Администратор
Дякую. Всім задоволені. Якість картини хороша, обслуговування швидке і якісне. Найкращі рекомендаціїНаталія, дякуємо за Ваш відгук.
Інна
16.02.2020 14:45
Якість товару дуже гарна. Трішки обслуговування підвело. Зробила замовлення, а менеджер так і не зв'язався зі мною, і повідомлення про сплату за товар не надійшло. Також опис товару не завжди співпадає з самим товаром. 
Администратор
Якість товару дуже гарна. Трішки обслуговування підвело. Зробила замовлення, а менеджер так і не зв'язався зі мною, і повідомлення про сплату за товар не надійшло. Також опис товару не завжди співпадає з самим товаром. Інна, підкажіть по якому замовленню йде мова, будь ласка. Нам дуже важливо розібратись в ситуації.
Юлія
15.02.2020 16:36
Познакомилась с интернет магазином Идейка недавно, заказала картину дочке,потом не удержалась и заказала и себе.Обслуживание супер!И самие низкие цены .Спасибо что иногда можно и себя ощутить художником !!!!
Администратор
Познакомилась с интернет магазином Идейка недавно, заказала картину дочке,потом не удержалась и заказала и себе.Обслуживание супер!И самие низкие цены .Спасибо что иногда можно и себя ощутить художником !!!!Юлия, спасибо за Ваш отзыв.
Аня
15.02.2020 15:08
Дякую, дуже швидко прислали картину. Я купую картини для свого 10річного сина, тому в мене є прохання більше розробити дизайни з авто, кораблями, маяками. 
Администратор
Дякую, дуже швидко прислали картину. Я купую картини для свого 10річного сина, тому в мене є прохання більше розробити дизайни з авто, кораблями, маяками. Аня, дякуємо за Ваш відгук. 
Светлана
14.02.2020 19:37
Замечательные картины, я в восторге.Не могу остановиться,заказываю ещё и ещё.квартира превратилась в галерею.спасибо
Администратор
Замечательные картины, я в восторге.Не могу остановиться,заказываю ещё и ещё.квартира превратилась в галерею.спасибоСветлана, спасибо за отзыв.
тарсик к.е.
14.02.2020 11:44
Заказал 2 картины!! Долго не отправляли!!! В картине Гапчинской Краски были сухие!!!!!! 
Администратор
Заказал 2 картины!! Долго не отправляли!!! В картине Гапчинской Краски были сухие!!!!!! Добрый день. Напишите нам по какому заказу идет речь, для нас очень важно разобраться в ситуации.
Гість
14.02.2020 08:43
Одразу після замовлення звязалися та надіслали товар. Замовляла картину по номерах. Дійшла у відмінному стані, повністю відповідає зображенню на фото, яскраві кольори, якісний матеріал. Співпрацюватиму із магазином і надалі. 
Администратор
Одразу після замовлення звязалися та надіслали товар. Замовляла картину по номерах. Дійшла у відмінному стані, повністю відповідає зображенню на фото, яскраві кольори, якісний матеріал. Співпрацюватиму із магазином і надалі. Дякуємо за відгук.
Sergii Smielov
14.02.2020 00:35
Все суперрр брали товар наложним платежем ,,укр пош,,,,задоволенні,,картини,,,і багато ін прийшло не ушкоджене та якістю задоволення!
Администратор
Все суперрр брали товар наложним платежем ,,укр пош,,,,задоволенні,,картини,,,і багато ін прийшло не ушкоджене та якістю задоволення!Дякуємо за відгук.
Альона
13.02.2020 23:01
Дякуємо за вчасну доставку. Зауважень та мінусів ніяких не бачили. Сервісом задоволені. 
Администратор
Дякуємо за вчасну доставку. Зауважень та мінусів ніяких не бачили. Сервісом задоволені. Альона, дякуємо за Ваш відгук.
Ирина Лескова
13.02.2020 20:17
Всем довольна.Получила товар быстро,все тщательно было упаковано.Холст и краски отличного качества.
Администратор
Всем довольна.Получила товар быстро,все тщательно было упаковано.Холст и краски отличного качества.Ирина, спасибо за отзыв.
Тетяна
13.02.2020 18:18
Замовляла вже другу картину і надалі буду ще замовляти. Якість чудова, менеджери уважні, приємні вічливі. Дякую!!!
Администратор
Замовляла вже другу картину і надалі буду ще замовляти. Якість чудова, менеджери уважні, приємні вічливі. Дякую!!!Тетяна, дякуємо за відгук.
Анна
13.02.2020 17:27
Замовляємо на цьому сайті вже вкорте. Усім задоволені. Особисто мене, як інтроверта, тішить те, що можна натиснути на відмітку " Не телефонувати" для підтвердження замовлення. Був випадок, коли картина була відсутня, але адміністратор  повідомив про це, та ми швидко знайшли заміну. Дякую, що даєте можливість ТВОРИТИ!
Администратор
Замовляємо на цьому сайті вже вкорте. Усім задоволені. Особисто мене, як інтроверта, тішить те, що можна натиснути на відмітку " Не телефонувати" для підтвердження замовлення. Був випадок, коли картина була відсутня, але адміністратор  повідомив про це, та ми швидко знайшли заміну. Дякую, що даєте можливість ТВОРИТИ!Анна, дякуємо за відгук.
оксана Аташ
13.02.2020 16:38
 Мне очень нравятся Ваши картины. Но хотелось бы больше выбора. много других сайтов где есть больше выбора картин но там очень дорого. Желаю Вам процветания и всего самого наилучшего. Спасибо что вы есть. 
Администратор
 Мне очень нравятся Ваши картины. Но хотелось бы больше выбора. много других сайтов где есть больше выбора картин но там очень дорого. Желаю Вам процветания и всего самого наилучшего. Спасибо что вы есть. Оксана, спасибо за Ваш отзыв.
Денис
13.02.2020 13:59
Отличная компания, хороший ассортимент, оперативная отправка, адекватные цены - что еще нужно? Буду рекомендовать знакомым и заказывать впредь у Вас.
Администратор
Отличная компания, хороший ассортимент, оперативная отправка, адекватные цены - что еще нужно? Буду рекомендовать знакомым и заказывать впредь у Вас.Денис, спасибо за Ваш отзыв.
Гість
13.02.2020 12:29
Спасибо, быстрая реакция, доставка. Картины интересные. Пока лучше этой ТМ в Украине не встречала. Есть пожелания улучшения по краскам - приходится немного разбавлять.
Администратор
Спасибо, быстрая реакция, доставка. Картины интересные. Пока лучше этой ТМ в Украине не встречала. Есть пожелания улучшения по краскам - приходится немного разбавлять.Спасибо за отзыв.
Виктория
13.02.2020 09:05
Всё очень классно) уже не раз заказывала картины. Приятные менеджеры, быстрая доставка, хорошая упаковка. С удовольствием буду заказывать ещё)
Администратор
Всё очень классно) уже не раз заказывала картины. Приятные менеджеры, быстрая доставка, хорошая упаковка. С удовольствием буду заказывать ещё)Виктория, спасибо за Ваш отзыв.
Оксана Новикова
13.02.2020 07:44
Оперативно сформировали и выслали заказ. Заказываем картины по номерам не первый раз. Качество на высшем уровне. Так держать, и успехов Вам!
Администратор
Оперативно сформировали и выслали заказ. Заказываем картины по номерам не первый раз. Качество на высшем уровне. Так держать, и успехов Вам!Оксана, спасибо за Ваш отзыв.
Гість
13.02.2020 06:20
Все швидко і якісно
Администратор
Все швидко і якісноДякуємо за відгук.
Гість
12.02.2020 21:39
Все отлично , доставаема была за 2 дня с момента заказа , картина пришла в идеальном состоянии , качество холста отличное )))уже закончила рисовать ее , теперь это самая любимая моя работа , буду постоянно заказывать в «Идеяка».
Администратор
Все отлично , доставаема была за 2 дня с момента заказа , картина пришла в идеальном состоянии , качество холста отличное )))уже закончила рисовать ее , теперь это самая любимая моя работа , буду постоянно заказывать в «Идеяка».Спасибо за Ваш отзыв.
Гість
12.02.2020 15:16
Безумно довольна сервисом! Картина была куплена на подарок. Её новая хозяйка довольна подарком:) 
Администратор
Безумно довольна сервисом! Картина была куплена на подарок. Её новая хозяйка довольна подарком:) Спасибо за Ваш отзыв.
Гість
12.02.2020 14:31
Я в восторге! Спасибо! Буду заказывать у вас ещё) 
Администратор
Я в восторге! Спасибо! Буду заказывать у вас ещё) Спасибо за отзыв.
Вікторія
12.02.2020 14:19
Замовлення прийшло швидко! Якість гарна, товаром дуже задоволена
Администратор
Замовлення прийшло швидко! Якість гарна, товаром дуже задоволенаВікторія, дякуємо за Ваш відгук.
Олег Курипка
12.02.2020 13:54
Купил картину, подарил как подарок супер картина очень красиво висит и радует глаз. все качественно, красиво и быстро. 
Администратор
Купил картину, подарил как подарок супер картина очень красиво висит и радует глаз. все качественно, красиво и быстро. Олег, спасибо за Ваш отзыв.
Евгения
12.02.2020 12:30
Спасибо, осень довольна картиной, быстро доставили, ребята всем спасибо ещё буду заказывать и не раз !
Администратор
Спасибо, осень довольна картиной, быстро доставили, ребята всем спасибо ещё буду заказывать и не раз !Евгения, спасибо за Ваш отзыв.
Аліна Найденко
12.02.2020 12:02
Якість картин - супер. Великий вибір, яскрава палітра кольорів. Велике задоволення розмальовувати таку красу. Дякую. Буду замовляти ще.
Администратор
Якість картин - супер. Великий вибір, яскрава палітра кольорів. Велике задоволення розмальовувати таку красу. Дякую. Буду замовляти ще.Аліна, дякуємо за Ваш відгук.
Валерий
12.02.2020 11:49
Заказывал на этом сайте две картинки по номерам для свой жены на подарок. Заказ отправили быстро, качество товара очень хорошее. Жена была в восторге от такого подарка. 
Администратор
Заказывал на этом сайте две картинки по номерам для свой жены на подарок. Заказ отправили быстро, качество товара очень хорошее. Жена была в восторге от такого подарка. Валерий, спасибо за Ваш отзыв.
Гість
12.02.2020 11:34
Все хорошо. Но нужно расширить  ассортимент  в алмазной вышивке. Хотелось бы красивых пейзажей. Возникли сложности с выполнением картины " Пара коней" в алмазной вышивке. На холсте были сильно затемнены и не разлечимы символы.
Администратор
Все хорошо. Но нужно расширить  ассортимент  в алмазной вышивке. Хотелось бы красивых пейзажей. Возникли сложности с выполнением картины " Пара коней" в алмазной вышивке. На холсте были сильно затемнены и не разлечимы символы.Спасибо за Ваш отзыв.
Гість
12.02.2020 11:34
Дуже сподобалось:) прекрасный сервіс,подзвонили наступного дня після замовлення, прийшло за 1 день
Администратор
Дуже сподобалось:) прекрасный сервіс,подзвонили наступного дня після замовлення, прийшло за 1 день Дякуємо за відгук.
Анастасия Котюк
12.02.2020 11:33
Замовляли не один раз, все дуже оперативно, якісно і зрозуміло. Дякую. Але є невеликий недолік, що деяких позицій часто немає в наявності.
Администратор
Замовляли не один раз, все дуже оперативно, якісно і зрозуміло. Дякую. Але є невеликий недолік, що деяких позицій часто немає в наявності. Анастасія, дякуємо за відгук.
Тетяна
12.02.2020 11:25
Все швидко, чітко і якісно!
Администратор
Все швидко, чітко і якісно!Тетяна, дякуэмо за відгук.
Юлия
12.02.2020 10:30
Быстро.Мобильно.Все понравилось.
Администратор
Быстро.Мобильно.Все понравилось.Юлия, спасибо за отзыв.
Гість
12.02.2020 09:57
Дякую! Море задоволення 
Администратор
Дякую! Море задоволення Дякуємо за відгук.
Елена
12.02.2020 09:50
Спасибо большое магазину ,брала 2 раза картину идейка, консультанты умнички ,вежливые ,все быстро,качественно .Картины супер ,упаковка красивое дополнение  ,мы с дочкой очень довольны .Много Вам клиентов и процветания)))
Администратор
Спасибо большое магазину ,брала 2 раза картину идейка, консультанты умнички ,вежливые ,все быстро,качественно .Картины супер ,упаковка красивое дополнение  ,мы с дочкой очень довольны .Много Вам клиентов и процветания)))Елена, спасибо за Ваш отзыв. елена елена
Гість
12.02.2020 09:19
СУПЕР. Все СУПЕР. Доставка, набор, обслуживание.
Елена Столяр
12.02.2020 01:06
Спасибо большое. Картины супер. Буду обращаться к Вам ещё не раз!!
Администратор
Спасибо большое. Картины супер. Буду обращаться к Вам ещё не раз!!Елена, спасибо за Ваш отзыв.
Вероника
11.02.2020 22:59
Заказала две картины. Одна пришла с качественными красками. Вторая с засохшими, рисовать вторую сплошное мучение, а не удовольствие :(
Администратор
Заказала две картины. Одна пришла с качественными красками. Вторая с засохшими, рисовать вторую сплошное мучение, а не удовольствие :(Вероника, спасибо за Ваш отзыв. Напишите нам на почту или вайбер для выяснения данной ситуации.
Анастасія
11.02.2020 22:02
Дякую за швидку відправку!
Администратор
Дякую за швидку відправку!Анастасія, дякуємо за відгук.
Анна
11.02.2020 19:51
Замовлення отримала швидко. Матеріал якісний.
Администратор
Замовлення отримала швидко. Матеріал якісний.Анна, дякуємо за Ваш відгук.
Гість
11.02.2020 19:19
Замовила уже дві картини. Дуже класні. Діти задоволенні. Доставка швидка. Дівчата менеджери дуже привітні. Рекомендую. 
Администратор
Замовила уже дві картини. Дуже класні. Діти задоволенні. Доставка швидка. Дівчата менеджери дуже привітні. Рекомендую. Дякуємо за Ваш відгук.
Татьяна
11.02.2020 16:54
Заказывала картины уже не раз,обслуживание приятное,качество товаров хорошее,всем довольна.Спасибо.
Администратор
Заказывала картины уже не раз,обслуживание приятное,качество товаров хорошее,всем довольна.Спасибо.Татьяна, спасибо за Ваш отзыв.
Гість
11.02.2020 15:24
Все супер, картиною задоволені .
Администратор
Все супер, картиною задоволені .Дякуємо за Ваш відгук.
Оксана
11.02.2020 15:04
Замовлення прийшло швидко. Картини зроблено якісно. Як для початківця, то добре починати з меншої складності. Ще один плюс - до набору додається невеличка інструкція.
Администратор
Замовлення прийшло швидко. Картини зроблено якісно. Як для початківця, то добре починати з меншої складності. Ще один плюс - до набору додається невеличка інструкція.Оксана, дякуємо за Ваш відгук.
Анастасія
11.02.2020 14:30
Влаштовує абсолютно все. З радістю замовлятиму ще))
Администратор
Влаштовує абсолютно все. З радістю замовлятиму ще))Анастасія, дякуємо за відгук. 
Наталя
11.02.2020 14:25
Ідейка - чудова. Швидко опрацювали замовлення, відповіли на всі питання, порадили, швидко доставили. ДЯКУЮ! 
Администратор
Ідейка - чудова. Швидко опрацювали замовлення, відповіли на всі питання, порадили, швидко доставили. ДЯКУЮ!  Наталя. Дякуємо за відгук.
Гість
11.02.2020 13:29
ДУЖЕ ШВИДКО, ЯКІСТНО. ДЯКУЄМО.
Администратор
ДУЖЕ ШВИДКО, ЯКІСТНО. ДЯКУЄМО.Дякуємо за відгук.
Вика
11.02.2020 12:31
Очень понравились картины которые я заказывала, хорошо упакованы, есть все что надо(краски,кисти), хорошее качество и цена приятная 
Администратор
Очень понравились картины которые я заказывала, хорошо упакованы, есть все что надо(краски,кисти), хорошее качество и цена приятная Вика, спасибо за Ваш отзыв.
Гість
11.02.2020 12:20
Дуже гарний магазин! Мені дуже подобається. Завжди швидко реагують на замовлення. Гарний та цікавий асортимент. Хотілося б ще мати можливість придбати пензлики для малювання та чисті холсти.
Администратор
Дуже гарний магазин! Мені дуже подобається. Завжди швидко реагують на замовлення. Гарний та цікавий асортимент. Хотілося б ще мати можливість придбати пензлики для малювання та чисті холсти.Дякуємо за відгук.
Наталья Пельц
11.02.2020 12:12
Добрый день, мы ваши оптовые покупатели и нам неудобно я нашла сайт и сделала заказ по нему. Но потом оказалось, что все мои старания зря. так как заказ, сделанный на сайте отпускают только по розничным ценам, а по оптовым ценам вам каждый день присылают файл с остатками и перетянутыми мелкими картинками и нужно каждый день потратить время на заказ из этого файла. потом вам приходит 155 счетов и вы должны их проверить и набрать в вашей базе. Ну и потом еще дней через 5 вам это все отправляют. Я так и не смогла понять почему мой заказ с сайта нельзя было отправить мне по оптовым ценам. и если сайт не для оптовых закупок, то почему это на нем не написано? Почему нельзя сделать так - заказать на сайте и в течение недели напечатать то, что нам нужно? Картины хорошие, к ним претензий нет. Надеюсь это письмо попадет владельцам компании и вы как-то перестроите свой рабочий процесс, чтобы было удобно всем. Спасибо
Администратор
Добрый день, мы ваши оптовые покупатели и нам неудобно я нашла сайт и сделала заказ по нему. Но потом оказалось, что все мои старания зря. так как заказ, сделанный на сайте отпускают только по розничным ценам, а по оптовым ценам вам каждый день присылают файл с остатками и перетянутыми мелкими картинками и нужно каждый день потратить время на заказ из этого файла. потом вам приходит 155 счетов и вы должны их проверить и набрать в вашей базе. Ну и потом еще дней через 5 вам это все отправляют. Я так и не смогла понять почему мой заказ с сайта нельзя было отправить мне по оптовым ценам. и если сайт не для оптовых закупок, то почему это на нем не написано? Почему нельзя сделать так - заказать на сайте и в течение недели напечатать то, что нам нужно? Картины хорошие, к ним претензий нет. Надеюсь это письмо попадет владельцам компании и вы как-то перестроите свой рабочий процесс, чтобы было удобно всем. СпасибоНаталья. Оптовый сайт сейчас в разработке, скоро сможете заказывать на нем.Напечатать можем то что Вы хотите по предварительной заявке до 20 числа предыдущего м-ца-минимальный тираж 200 шт и предоплата 50 %, если речь идет о сюжете из нашего ассортимента-можем внести Ваши пожелания в план производства. У нас план производства утверждается загодя, на данный момент очень большой спрос на товар,  поэтому приходится комплектовать заказы клиентов несколько дней. Спасибо за отзыв о наших наборах.
Гість
11.02.2020 12:06
Дуже дякуємо за картини! Великий асортимент , швидка відправка , все гарно упаковано , замовляла на укр пошту тому переживала ...але все супер ! Дякуємо , згодом скину фото робіт ))))
Администратор
Дуже дякуємо за картини! Великий асортимент , швидка відправка , все гарно упаковано , замовляла на укр пошту тому переживала ...але все супер ! Дякуємо , згодом скину фото робіт ))))Дякуємо за відгук.
Антонина
11.02.2020 11:45
Я в восторге от картин!  Большое спасибо магазину - сервис на высоте. Быстро, вежливо и четко!  Буду заказывать ещё! Хотелось бы ещё обновления ассортимента  Всех благ!
Администратор
Я в восторге от картин!  Большое спасибо магазину - сервис на высоте. Быстро, вежливо и четко!  Буду заказывать ещё! Хотелось бы ещё обновления ассортимента  Всех благ!Антонина, спасибо за Ваш отзыв. 
Анна
11.02.2020 11:32
Доставили быстро. Картину запечатали надежно, что бы без повреждений. Сервисом довольна . 
Администратор
Доставили быстро. Картину запечатали надежно, что бы без повреждений. Сервисом довольна . Анна, спасибо за Ваш отзыв. 
Екатерина
11.02.2020 11:32
Заказывала картину для ребенка. Все на высшем уровне. Большой выбор, приветливые ребята. Будем заказывать у Вас ещё. 
Администратор
Заказывала картину для ребенка. Все на высшем уровне. Большой выбор, приветливые ребята. Будем заказывать у Вас ещё. Екатерина, спасибо за Ваш отзыв. 
Гість
11.02.2020 11:26
Замовляла картину по номерах - якісь супер! Схожі товари іншого виробника набагато гіршої якості! а тут все супер!
Администратор
Замовляла картину по номерах - якісь супер! Схожі товари іншого виробника набагато гіршої якості! а тут все супер!Дякуємо за відгук.
Гість
11.02.2020 10:55
Все гуд
Гордиенко Эльвира
11.02.2020 10:49
Мне не пришел мой заказ, поэтому отзыв соответствующий
Администратор
Мне не пришел мой заказ, поэтому отзыв соответствующийЭльвира. Заказ не был отправлен, так как был неправильно указан номер телефона.
Алла
11.02.2020 10:45
Очень быстрая доставка и приветливые консультанты. СПС
Администратор
Очень быстрая доставка и приветливые консультанты. СПСАлла, спасибо за отзыв.
Людмила Бондар
11.02.2020 10:24
Дуже вдячна вам, Ідейка за оперативність надсилання замовлення.. за упакування.. за самий товар. Купувала для себе, маю забаву. Якісно зроблена картина, достатньо фарб.. я насолоджуюсь написанням картини! Дякую вам! 
Администратор
Дуже вдячна вам, Ідейка за оперативність надсилання замовлення.. за упакування.. за самий товар. Купувала для себе, маю забаву. Якісно зроблена картина, достатньо фарб.. я насолоджуюсь написанням картини! Дякую вам! Людмила, дякуємо за відгук.
Гість
11.02.2020 10:22
Сделала заказ, ждала несколько дней, никто не звонит, ее пишет, думаю, наверное сильная загруженность, подожду еще. Прошло ещё несколько дней, случайно зашла в детали заказа, а там статус "выполнено" или что-то в этом роде. Написала, мне внятно ничего не ответили. Лучше заказать на другом сайте и быть уверенным, что заказ будет выполнен.
Ольга
11.02.2020 10:19
Хороший магазин. картина мандала пришла быстро. спешу разукрашивать ))))))
Администратор
Хороший магазин. картина мандала пришла быстро. спешу разукрашивать ))))))Ольга, спасибо за Ваш отзыв.
Гість
11.02.2020 10:17
Спасибо вам огромное за то что вы есть....Я получаю массу удовольствия от ваших картин.Рисую я и мои дети....ВЫ лучшие.Все четко во время и лучшего качества!!!!!!!!!!!!!!
Администратор
Спасибо вам огромное за то что вы есть....Я получаю массу удовольствия от ваших картин.Рисую я и мои дети....ВЫ лучшие.Все четко во время и лучшего качества!!!!!!!!!!!!!!Спасибо за отзыв.
Гість
11.02.2020 10:09
Отличный магазин и сервис, все супер!! Спасибо
Администратор
Отличный магазин и сервис, все супер!! СпасибоСпасибо за отзыв.
Людмила Синиця
09.02.2020 12:22
Дякую за чудову можливість для творчості! Замовляла картини і рамку в минулому році. Замовлення виконано швидко. Кольори яскраві, фарби якісні, рамка чудово підійшла. Одну картину відклала на пів проку і через час почала продовжувати малювати, боялась, що фарби вже прийшли в непригодність, але коли відкрила баночки -  побачила, що фарби в гарному стані. Знову зробила замовлення. З нетерпінням очікую на нові картини :)
Администратор
Дякую за чудову можливість для творчості! Замовляла картини і рамку в минулому році. Замовлення виконано швидко. Кольори яскраві, фарби якісні, рамка чудово підійшла. Одну картину відклала на пів проку і через час почала продовжувати малювати, боялась, що фарби вже прийшли в непригодність, але коли відкрила баночки -  побачила, що фарби в гарному стані. Знову зробила замовлення. З нетерпінням очікую на нові картини :)Людмила, дякуємо за Ваш відгук.
Гість
05.02.2020 22:30
А в якім ви городі
Юля Яковенко
05.02.2020 19:00
Вже другий раз замовляю і дуже задоволена
Администратор
Вже другий раз замовляю і дуже задоволена елена Юля, дякуємо за Ваш відгук.
Елена
04.02.2020 21:40
Спасибо огромное за картинки,очень нравится Ваш магазин,всем рекомендую.
Администратор
Спасибо огромное за картинки,очень нравится Ваш магазин,всем рекомендую.Елена, спасибо за отзыв. елена елена
Ирина Руденко
01.02.2020 12:18
Роботою магазину задоволена! Замовляю постiйно. Дякую. Рекомендую
Администратор
Роботою магазину задоволена! Замовляю постiйно. Дякую. РекомендуюИрина, дякуємо за Ваш відгук.
Гость
30.01.2020 21:22
Здравствуйте, почему ждать изготовление картин которіх нет в наличии так долго?
Евгения Мамаева
30.01.2020 14:50
Спасибо вам за очень быструю доставку)))Очень нравятся ваши картины))
Администратор
Спасибо вам за очень быструю доставку)))Очень нравятся ваши картины))Евгения, спасибо за Ваш отзыв.
Евгения Мамаева
30.01.2020 12:39
Спасибо Вам большое,за быструю отправку)))Вчера заказала,сегодня уже забрала на почте заказ)))С нетерпением буду начинать творить)))))
Администратор
Спасибо Вам большое,за быструю отправку)))Вчера заказала,сегодня уже забрала на почте заказ)))С нетерпением буду начинать творить)))))Евгения, спасибо за Ваш отзыв.
Ольга
28.01.2020 18:20
Заказала впервые на этом сайте 2 картины и акриловый лак для картин. Качество отличное. Порадовала оперативность сотрудников, заказ получила через 1 день! Лаком пользовалась впервые, случайно увидела на сайте. При нанесении он имеет беловатый цвет, но после высыхания становится прозрачным. Эффект замечательный, мои старые картины преобразились. Спасибо магазину, буду заказывать ещё. 
Администратор
Заказала впервые на этом сайте 2 картины и акриловый лак для картин. Качество отличное. Порадовала оперативность сотрудников, заказ получила через 1 день! Лаком пользовалась впервые, случайно увидела на сайте. При нанесении он имеет беловатый цвет, но после высыхания становится прозрачным. Эффект замечательный, мои старые картины преобразились. Спасибо магазину, буду заказывать ещё. Ольга, спасибо за Ваш отзыв.
Катерина
28.01.2020 17:47
Магазин дуже хороший! Менеджери гарні дівчатка! Картини просто вау! Фарби хороші и кісті також. 
Администратор
Магазин дуже хороший! Менеджери гарні дівчатка! Картини просто вау! Фарби хороші и кісті також. Катерина, дякуємо за Ваш відгук.
Nataliia
27.01.2020 14:54
Я замовила картину. Мені передзвонила дівчина і підтвердила замовлення, але картину мені так само ніхто не відправив. І ще одне. Я так само працюю у сфері обслуговування, тому коли до мене звертаються на російській мові, -я відповідаю на російській мові, а коли на українській,- відповідаю на українській. Це ввічливо і виховано, так має бути в будь-якій себеповажаючій компаніїї. 
Гість
27.01.2020 00:00
Придбала собі картину по номерах від Ідейка. Дуже сподобалося. Швидко доставили, в наборі все було, там як писало на сайті. Якісні фарби і пензлики перетворили процес малювання на справжнє задоволення. Картина вийшла дуже класна. Перед новим роком я купила ще декілька картин для родичів і друзів. Залишилися у захваті
Гість
26.01.2020 23:59
Придбала собі картину по номерах від Ідейка. Дуже сподобалося. Швидко доставили, в наборі все було, там як писало на сайті. Якісні фарби і пензлики перетворили процес малювання на справжнє задоволення. Картина вийшла дуже класна. Перед новим роком я купила ще декілька картин для родичів і друзів. Залишилися у захваті
Гість
26.01.2020 23:57
Придбала собі картину по номерах від Ідейка. Дуже сподобалося. Швидко доставили, в наборі все було, там як писало на сайті. Якісні фарби і пензлики перетворили процес малювання на справжнє задоволення. Картина вийшла дуже класна. Перед новим роком я купила ще декілька картин для родичів і друзів. Залишилися у захваті
Администратор
Придбала собі картину по номерах від Ідейка. Дуже сподобалося. Швидко доставили, в наборі все було, там як писало на сайті. Якісні фарби і пензлики перетворили процес малювання на справжнє задоволення. Картина вийшла дуже класна. Перед новим роком я купила ще декілька картин для родичів і друзів. Залишилися у захватіДякуємо за відгук.
Алина
25.01.2020 16:14
Картину закончила, купила рамку, 40х50, как указано на упаковке картины. Рамка оказалась большая! Думала дело в рамке. Перемеряла картину - её реальный размер 39,5х49,5. Зачем так подставлять покупателей, неужели трудно написать реальный размер на упаковке??
Администратор
Картину закончила, купила рамку, 40х50, как указано на упаковке картины. Рамка оказалась большая! Думала дело в рамке. Перемеряла картину - её реальный размер 39,5х49,5. Зачем так подставлять покупателей, неужели трудно написать реальный размер на упаковке??Алина, приносим извинения за неудобство. Мы уже исправляем эту ошибку. На нашем официальном сайте вы можете выбрать рамку, которая подойдет точно по размерам. 
Гість
24.01.2020 20:29
Замовлення доставили дуже швидко, тут все ок. Але надруковано вкрай не якісно. Квіткова композиція. На місці зелених листочків - чорний колір, замість рожевих пелюсток - коричневий. Дрібні елементи розтикані як-небудь і не утворюють в кінцувому результаті потрібний візерунок. 
Администратор
Замовлення доставили дуже швидко, тут все ок. Але надруковано вкрай не якісно. Квіткова композиція. На місці зелених листочків - чорний колір, замість рожевих пелюсток - коричневий. Дрібні елементи розтикані як-небудь і не утворюють в кінцувому результаті потрібний візерунок. Дякуємо за відгук.
Тетяна
23.01.2020 21:43
❤️❤️❤️ спасибо большое, за вашу работу, за ту радость которую вы доставляете "рукодельникам"))) за быстрое обслуживание и моментальную отправку, нормальные цены
Администратор
❤️❤️❤️ спасибо большое, за вашу работу, за ту радость которую вы доставляете "рукодельникам"))) за быстрое обслуживание и моментальную отправку, нормальные цены Татьяна, спасибо за Ваш отзыв.
Гість
23.01.2020 11:39
Дякую!Все добре!
Администратор
Дякую!Все добре!Дякуємо за відгук.
Гість
23.01.2020 11:32
Роботою магазину задоволена!Замовлення опрацювали швидко і якісно! Рекомендую!
Администратор
Роботою магазину задоволена!Замовлення опрацювали швидко і якісно! Рекомендую!Дякуємо за відгук.
Павло Чубаров
22.01.2020 12:08
Неймовірні картини робите!  Вже сьому малюю!)
Администратор
Неймовірні картини робите!  Вже сьому малюю!)Павло, дякуємо за Ваш відгук.
Дяченко Ірина
22.01.2020 10:25
Магазин дуже відповідальний та надійний. Дуже дякую за допомогу.
Администратор
Магазин дуже відповідальний та надійний. Дуже дякую за допомогу. Ірина, дякуємо за Ваш відгук.
Людмила Юферова
21.01.2020 22:17
Задоволена і товаром, і роботою магазину. Отримала замовлення через один день.
Администратор
Задоволена і товаром, і роботою магазину. Отримала замовлення через один день.Людмила, дякуємо за відгук.
Людмила Юферова
21.01.2020 22:00
Я задоволена і товаром, і обслуговуванням. Дуже цікавий сайт для творчості. Дякую.
Ирина
21.01.2020 14:30
Второй раз покупаю через этот сайт. Впечатление самое  приятное! Качество картин по номерам, отличное! Быстро связались со мной и быстро выслали! Ребенок тоже доволен, набором для выжигания! Спасибо!
Администратор
Второй раз покупаю через этот сайт. Впечатление самое  приятное! Качество картин по номерам, отличное! Быстро связались со мной и быстро выслали! Ребенок тоже доволен, набором для выжигания! Спасибо!Ирина, спасибо за отзыв.
Ангеліна Голдабенко
21.01.2020 12:31
Замовляла 2 картини. Менеджер зв'язалась дуже бистро. Дуже зручно що співпрацюєте з декількома поштами і у покупців є вибір доставки. Оперативне відправлення та загалом покупкою та обслуговування я задоволена на всі 100. Так тримати і поповнення лав покупців!
Администратор
Замовляла 2 картини. Менеджер зв'язалась дуже бистро. Дуже зручно що співпрацюєте з декількома поштами і у покупців є вибір доставки. Оперативне відправлення та загалом покупкою та обслуговування я задоволена на всі 100. Так тримати і поповнення лав покупців!Ангеліна, дякуємо за відгук.
Гість
21.01.2020 12:07
Самим продуктом залишились дуже задоволені! Але обслуговування на 3! Вказала місце доставки Київ до 28 грудня,мила дівчина передзвонила і уточнила,що відправка буде 28 грудня.У такому разі, я не відмовила і попросила переслати замовлення уже в м. Житомир, Щоб ви не сумнівались,замовлення прийшло 29го у м. Київ чорт зна куди!
Администратор
Самим продуктом залишились дуже задоволені! Але обслуговування на 3! Вказала місце доставки Київ до 28 грудня,мила дівчина передзвонила і уточнила,що відправка буде 28 грудня.У такому разі, я не відмовила і попросила переслати замовлення уже в м. Житомир, Щоб ви не сумнівались,замовлення прийшло 29го у м. Київ чорт зна куди!Приносимо вибачення за незручності. приносимо вибачення за незручностіприносимо вибачення за незручності
Мария
21.01.2020 11:03
Покупкой очень довольна. Быстро ответили, даже не смотря на мою ошибку при регистрации. Всё очень понравилось!!!
Администратор
Покупкой очень довольна. Быстро ответили, даже не смотря на мою ошибку при регистрации. Всё очень понравилось!!!Мария, спасибо за отзыв. 
Гість
21.01.2020 10:56
дякую,все супер!
Гість
21.01.2020 10:43
Спасибо огромное, сервис супер,доставка быстрая
Администратор
Спасибо огромное, сервис супер,доставка быстраяСпасибо за Ваш отзыв.
Гість
21.01.2020 10:03
Замовила вже декілька картин за номерами.  Зв'язалися швидко, все прийшло вчасно. Дякую. Буду замовляти ще.
Администратор
Замовила вже декілька картин за номерами.  Зв'язалися швидко, все прийшло вчасно. Дякую. Буду замовляти ще.Дякуємо за Ваш відгук.
Аня
21.01.2020 09:44
Уже  несколько раз заказываю картины у Вас. И всегда остаюсь довольна! Счастье , что я Вас нашла. Отдельное спасибо за быструю доставку!) 
Администратор
Уже  несколько раз заказываю картины у Вас. И всегда остаюсь довольна! Счастье , что я Вас нашла. Отдельное спасибо за быструю доставку!) Аня, спасибо за Ваш отзыв. Всегда рады видеть в нашем интернет-магазине.
Гість
21.01.2020 09:09
дякую все відмінно ви чудові процвітання
Администратор
дякую все відмінно ви чудові процвітанняДякуємо за Ваш відгук.
Гість
20.01.2020 21:51
Рекомендую ,швидка достака,ввічливі менеджери,якісний товар
Администратор
Рекомендую ,швидка достака,ввічливі менеджери,якісний товарДякуємо за Ваш відгук.
Светлана
20.01.2020 21:27
Приобрела 4 картины, две у же готовы. все очень нравится. Хотелось бы больше картин Гапчинкой.
Администратор
Приобрела 4 картины, две у же готовы. все очень нравится. Хотелось бы больше картин Гапчинкой.Светлана, спасибо за Ваш отзыв.
Гість
20.01.2020 20:55
Товар доставили дуже швидко. Все згідно опису!
Администратор
Товар доставили дуже швидко. Все згідно опису!Дякуємо за Ваш відгук.
Уляна
20.01.2020 20:37
Замовляю не вперше.Картинами задоволена.Дякую.
Администратор
Замовляю не вперше.Картинами задоволена.Дякую.Уляна, дякуємо за відгук.
Ліана
20.01.2020 20:07
Купила 4 картини і майже всі фарби сухі, добре що залишились від попередніх замовлень. Але шкода, бо брала на подарунки і вийшло незручно.  Ви б мали якось перевіряти це. 
Администратор
Купила 4 картини і майже всі фарби сухі, добре що залишились від попередніх замовлень. Але шкода, бо брала на подарунки і вийшло незручно.  Ви б мали якось перевіряти це. Ліана, для з'ясування ситуації, будь ласка, зверніться за номером +38(067)631-86-68.
Ліана
20.01.2020 20:03
Майже всі фарби сухі(( цього разу. Шкода, бо брала на подарунки. Ви повинні це якось перевіряти.
Гість
20.01.2020 19:52
Несколько раз делал покупку и вас и последние 2 раза постоянные проблемы с моими посылками.складывается ощущение,что мои заказы теряют .картины отправляют только после того,как я сама перезвоню.конечно об извинениях и речи не идёт.сначала меня обвили,что я не подтвердила оплату,потом обвинили,что раз я не пользуюсь приват банком,то вам тяжело отследить мой платёж.ну и каждый раз я отмечаю,что мне не надо перезванивать,после заказа(кстати,вы изобрели сами эту кнопку у себя на сайте),но мне каждый раз менеджер перезванивает.неужели нельзя сделать на сайте кнопку автоматической оплаты,,которая фиксирует ее и сразу отправляет ,что заказ оплачен.зачем сложности в виде звонка менеджера,а потом я ещё раз должна позвонить и подтвердить оплату
Администратор
Несколько раз делал покупку и вас и последние 2 раза постоянные проблемы с моими посылками.складывается ощущение,что мои заказы теряют .картины отправляют только после того,как я сама перезвоню.конечно об извинениях и речи не идёт.сначала меня обвили,что я не подтвердила оплату,потом обвинили,что раз я не пользуюсь приват банком,то вам тяжело отследить мой платёж.ну и каждый раз я отмечаю,что мне не надо перезванивать,после заказа(кстати,вы изобрели сами эту кнопку у себя на сайте),но мне каждый раз менеджер перезванивает.неужели нельзя сделать на сайте кнопку автоматической оплаты,,которая фиксирует ее и сразу отправляет ,что заказ оплачен.зачем сложности в виде звонка менеджера,а потом я ещё раз должна позвонить и подтвердить оплатуДобрый день. В ближайшее время будет работать  LiqPay. На данный момент оплаты с других банков опознать нет возможности, поэтому нужно Ваше подтверждение Вашей оплаты.
Гість
20.01.2020 19:45
Добрий день. Замовляла на вашому сайті картину-розфарбовку за номерами.  Обслуговуванням залишилася задоволена, товаром теж. Планую замовити ще, це тепер моє нове хоббі.
Администратор
Добрий день. Замовляла на вашому сайті картину-розфарбовку за номерами.  Обслуговуванням залишилася задоволена, товаром теж. Планую замовити ще, це тепер моє нове хоббі.Дякуємо за відгук.
Олеся
20.01.2020 14:21
Понравилось всё! Оперативность, любезность! Обязательно  буду  обращаться ещё!!! Спасибо большое!!!
Администратор
Понравилось всё! Оперативность, любезность! Обязательно  буду  обращаться ещё!!! Спасибо большое!!!Олеся, спасибо за отзыв.
Гість
20.01.2020 13:47
Дуже задоволена. Підсадила своїх родичів і друзів. Купувала б ще , але  вже немає місця на стінах. Але буду далі замовляти... Прекрасне заняття для довгих зимових вечорів!!!! Єдине побажання щодо пензликів , які розвалюються до кінця роботи.
Администратор
Дуже задоволена. Підсадила своїх родичів і друзів. Купувала б ще , але  вже немає місця на стінах. Але буду далі замовляти... Прекрасне заняття для довгих зимових вечорів!!!! Єдине побажання щодо пензликів , які розвалюються до кінця роботи.Дякуємо за відгук.
Гість
20.01.2020 13:04
Хотелось бы порекомендовать, в картины со сложность 5 вкладывать тонкие кисточки хотя бы в кол-ве 2 штуки. Кисточки итак не супер качества (вылазят постоянно), а поскольку в картинах большей сложностью в основном они используются, то 1 кисточки не хватает . (Предыдущий мой заказ, кисточка вылезла сразу же, плюс я покупала 2 дополнительно чтоб закончить картину). Прошу обратить внимание также на качество кисточек, по 5-ти бальной шкафе на 3 с минусом
Администратор
Хотелось бы порекомендовать, в картины со сложность 5 вкладывать тонкие кисточки хотя бы в кол-ве 2 штуки. Кисточки итак не супер качества (вылазят постоянно), а поскольку в картинах большей сложностью в основном они используются, то 1 кисточки не хватает . (Предыдущий мой заказ, кисточка вылезла сразу же, плюс я покупала 2 дополнительно чтоб закончить картину). Прошу обратить внимание также на качество кисточек, по 5-ти бальной шкафе на 3 с минусомСпасибо за Ваш отзыв. 
Анастасия
20.01.2020 12:41
Я рисую уже третью картину. Очень нравится
Администратор
Я рисую уже третью картину. Очень нравится Анастасия, спасибо за Ваш отзыв.
Нелли
20.01.2020 12:25
Получила уже второй заказ, каждый раз по несколько картин. Я довольна , спасибо! (кисти слабого качества,  я докупала более хорошие, в остальном все норм.)
Администратор
Получила уже второй заказ, каждый раз по несколько картин. Я довольна , спасибо! (кисти слабого качества,  я докупала более хорошие, в остальном все норм.)Нелли, спасибо за Ваш отзыв.
Інна
20.01.2020 12:15
Замовила у вас чотири картини перед новим роком,  менеджери передзвонили і вибачилися що не встигають до НР, та уточнили чи в силі дане замовлення. Дуже швидко прислали, гарно запаковані, ДЯКУЮЮЮЮ!!! Отримую естетичнк та творчу насолоду. Гарних продаж!!!
Администратор
Замовила у вас чотири картини перед новим роком,  менеджери передзвонили і вибачилися що не встигають до НР, та уточнили чи в силі дане замовлення. Дуже швидко прислали, гарно запаковані, ДЯКУЮЮЮЮ!!! Отримую естетичнк та творчу насолоду. Гарних продаж!!!Інна, дякуємо за Ваш відгук.
Руслана
20.01.2020 12:11
Замовляла 2 картини,все сподобалось)))
Администратор
Замовляла 2 картини,все сподобалось)))Руслана, спасибо за отзыв.
Гість
20.01.2020 12:03
Не первый раз заказываю картины по номерам. Быстрая доставка, хорошее качество. Вссем довольна.
Администратор
Не первый раз заказываю картины по номерам. Быстрая доставка, хорошее качество. Вссем довольна.Спасибо за отзыв.
Юля
20.01.2020 11:48
Купила вже щонайменше 10 ваших картин. Буває, міняю колір, бо не подобаються ті, які підібрані до картини,іноді фарби погано малюють. Велике побажання-давайте кріплення до картин,чк це є в інших виробників. 
Администратор
Купила вже щонайменше 10 ваших картин. Буває, міняю колір, бо не подобаються ті, які підібрані до картини,іноді фарби погано малюють. Велике побажання-давайте кріплення до картин,чк це є в інших виробників. Юля, дякуємо за Ваш відгук.
Олеся
20.01.2020 11:41
Очень быстро выполняются заказы. Организация работы - отличная. 
Администратор
Очень быстро выполняются заказы. Организация работы - отличная. Олеся, спасибо за Ваш отзыв.
Кущ Ганна Петрівна
20.01.2020 11:40
Добрый день! Часто покупаю у вас картины по номерам! Очень нравится - своевременность отправки, вежливость консультантов. Единственная просьба - разнообразить ассортимент, больше сюжетов, чаще обновляться. Спасибо за вашу работу.
Администратор
Добрый день! Часто покупаю у вас картины по номерам! Очень нравится - своевременность отправки, вежливость консультантов. Единственная просьба - разнообразить ассортимент, больше сюжетов, чаще обновляться. Спасибо за вашу работу.Анна, спасибо за Ваш отзыв.
Гість
20.01.2020 11:27
Заказывала картину как подарок на Новый год для подруги, через несколько часов пришла смс о том, что картины уже нет в наличии. Было бы здорово, если бы вместе с этой информацией в смс-ке также был совет по моим дальнейшим действиям, например "у нас обновился ассортимент, выберете на сайте другую картину и пришлите нам ее номер, новый заказ формировать не надо", но в принципе, я и сама разобралась. А так - все замечательно, картина пришла вовремя, подруга очень довольна
Администратор
Заказывала картину как подарок на Новый год для подруги, через несколько часов пришла смс о том, что картины уже нет в наличии. Было бы здорово, если бы вместе с этой информацией в смс-ке также был совет по моим дальнейшим действиям, например "у нас обновился ассортимент, выберете на сайте другую картину и пришлите нам ее номер, новый заказ формировать не надо", но в принципе, я и сама разобралась. А так - все замечательно, картина пришла вовремя, подруга очень довольнаСпасибо за отзыв. Обязательно учтём Ваши пожелания.
Гість
20.01.2020 11:13
Чудові  набори. Я кайфую щовечора за малюванням. Дякую!
Администратор
Чудові  набори. Я кайфую щовечора за малюванням. Дякую!Дякуємо за відгук.
Tanya
20.01.2020 10:46
Не в первый раз приобретаю картины по номерам. Уже своеобразная традиция, наверное. Это и творчество, и медитация, и просто приятный досуг! Спасибо вам за Ваш труд!!!
Администратор
Не в первый раз приобретаю картины по номерам. Уже своеобразная традиция, наверное. Это и творчество, и медитация, и просто приятный досуг! Спасибо вам за Ваш труд!!!Tanya, спасибо за Ваш отзыв.
Зоряна
20.01.2020 10:45
Чудові картини, укомплектовані свіжими( не засохшими)фарбами і пензликами!Все підказали і оформили швидко замовлення! Рекомендую!
Администратор
Чудові картини, укомплектовані свіжими( не засохшими)фарбами і пензликами!Все підказали і оформили швидко замовлення! Рекомендую!Зоряна, дякуємо за відгук.
Марина
20.01.2020 10:38
Придбала дві картини, дуже задоволена якістю фарб та полотна. 
Администратор
Придбала дві картини, дуже задоволена якістю фарб та полотна. Марина, дякуємо за відгук.
Віка
20.01.2020 10:26
Якось було незрозуміло коли перед новим роком мої близькі друзі залишились без подарунка, бо почтнаючи з 19го грудня працівники 'ідейка' не йшли на контакт, також ігнорувпли листи. Навіть не повідомили так що там з замовленням!!!
Администратор
Якось було незрозуміло коли перед новим роком мої близькі друзі залишились без подарунка, бо почтнаючи з 19го грудня працівники 'ідейка' не йшли на контакт, також ігнорувпли листи. Навіть не повідомили так що там з замовленням!!!Віка,  для з'ясування даної ситуації, напишіть на рахунок якого замовлення йде мова.
Владислав Лещук
20.01.2020 10:24
Брав 5 картин, жінка задоволена. Я теж. Рекомендую!
Администратор
Брав 5 картин, жінка задоволена. Я теж. Рекомендую!Владислав, дякуємо за відгук.
Катерина Харута
18.01.2020 14:46
Це вже моя четверта картина від виробника Ідейна, але перше замовлення на даному сайті. Замовляла Гапчинську. Задоволена як гарно картина запаковані. Можна сміливо брати на подарунок. Передзвонили в той же день, коли зробила замовляння. Укрпоштой 7 днів. Дякую
Администратор
Це вже моя четверта картина від виробника Ідейна, але перше замовлення на даному сайті. Замовляла Гапчинську. Задоволена як гарно картина запаковані. Можна сміливо брати на подарунок. Передзвонили в той же день, коли зробила замовляння. Укрпоштой 7 днів. ДякуюКатерина, дякуємо за Ваш відгук.
Екатерина Шевченко
17.01.2020 13:31
Добрый день, заказываю у вас картины уже наверное раз 5-тый. Довольна оперативностью обработки заказов, забираю с Новой Почты уже на следующий день, очень разнообразный ассортимент, всякий раз находишь что-то новенькое для себя. Единственная проблема, с  которой я столкнулась, что практически во всех наборах есть 1 или 2 краски, которые приходится на носить на холст по 3-4 раза - очень уж водянистые. Но все равно 5 звёзд! ;)
Администратор
Добрый день, заказываю у вас картины уже наверное раз 5-тый. Довольна оперативностью обработки заказов, забираю с Новой Почты уже на следующий день, очень разнообразный ассортимент, всякий раз находишь что-то новенькое для себя. Единственная проблема, с  которой я столкнулась, что практически во всех наборах есть 1 или 2 краски, которые приходится на носить на холст по 3-4 раза - очень уж водянистые. Но все равно 5 звёзд! ;)Катерина, спасибо за Ваш отзыв.
Оксана
16.01.2020 21:25
Сьогодні отримала замовлення на новій почті у м.Києві (картини по номерам) замовлення дійшло за 1 добу. Все відповідає точності і якості картинок як і на сайті. Дякую
Администратор
Сьогодні отримала замовлення на новій почті у м.Києві (картини по номерам) замовлення дійшло за 1 добу. Все відповідає точності і якості картинок як і на сайті. ДякуюДякуємо за відгук.
Гость
16.01.2020 11:17
Здравствуйте , лито сервис ужасный либо мне так повезло . Заказал картину ещё в понедельник ,мне никто не перезвонил . Когда я позвонил сказали что ко мне никто не дозвонился .заказ говорят отправим сегодня .нипто ничего не отправил .звоню на следующий день говорят что мой заказ отправят сегодня . Интересно если я завтра позвоню мне тоже самое скажут ? 
Администратор
Здравствуйте , лито сервис ужасный либо мне так повезло . Заказал картину ещё в понедельник ,мне никто не перезвонил . Когда я позвонил сказали что ко мне никто не дозвонился .заказ говорят отправим сегодня .нипто ничего не отправил .звоню на следующий день говорят что мой заказ отправят сегодня . Интересно если я завтра позвоню мне тоже самое скажут ? Добрый день. Для выяснения данной ситуации, напишите по какому заказ идет речь. 
Гість
14.01.2020 17:18
Йшов 5 день від замовлення наложним платижем,так ніхто і не передзвонив,жахливий сервіс,минулий відгук так і не опоблікували,бо мабуть не вигідно  себе висвічувати 1 зіркою!
Администратор
Йшов 5 день від замовлення наложним платижем,так ніхто і не передзвонив,жахливий сервіс,минулий відгук так і не опоблікували,бо мабуть не вигідно  себе висвічувати 1 зіркою! Доброго дня. Для з'ясування даної ситуації, напишіть на рахунок якого замовлення йде мова. Доброго дня. Для з'ясування даної ситуації, напишіть за яким замовленням йде мова.
Виктория
14.01.2020 17:14
Здравствуйте, 10.01 сделала заказа,перезвонили на следующий день! Заполняла анкету указала второе отделения новой почти! Когда перезвонили я уточнила что второе отделение,ещо раз! Прислали на первое!!! Пока посылку не забрала но очень не довольная это вообще на окраине города грузовое отделение! Сотрудница которая звонила оказалась очень не внимательноя!(((
Администратор
Здравствуйте, 10.01 сделала заказа,перезвонили на следующий день! Заполняла анкету указала второе отделения новой почти! Когда перезвонили я уточнила что второе отделение,ещо раз! Прислали на первое!!! Пока посылку не забрала но очень не довольная это вообще на окраине города грузовое отделение! Сотрудница которая звонила оказалась очень не внимательноя!(((Виктория, приносим извинения за неудобства.
Татьяна Ядрова
13.01.2020 19:56
Картину Райское место мне подарили. Очень была довольна и рисовала с удовольствием. Вторую Воспоминание о  лете заказала сама. И получила разочарование. Холст натянут с перекосом. Краски пришлось подмешивать. Много тёмных тонов и на холсте практически  не видно разницы.  Синий, жёлтый и оранжевый вообще не соответствуют .  Проработка деталей плохая и подбор красок негармоничный.    Пришлось  картину дорабатывать, чтобы привести ее в нормальное состояние. 
Администратор
Картину Райское место мне подарили. Очень была довольна и рисовала с удовольствием. Вторую Воспоминание о  лете заказала сама. И получила разочарование. Холст натянут с перекосом. Краски пришлось подмешивать. Много тёмных тонов и на холсте практически  не видно разницы.  Синий, жёлтый и оранжевый вообще не соответствуют .  Проработка деталей плохая и подбор красок негармоничный.    Пришлось  картину дорабатывать, чтобы привести ее в нормальное состояние. Татьяна, спасибо за Ваш отзыв. Обязательно прислушаемся  для улучшения качества продукта. 
Татьяна
13.01.2020 19:52
Картину Райское место мне подарили. Очень была довольна и рисовала с удовольствием. Вторую Воспоминание о  лете заказала сама. И получила разочарование. Холст натянут с перекосом. Краски пришлось подмешивать. Много тёмных тонов и на холсте практически  не видно разницы.  Синий, жёлтый и оранжевый вообще не соответствуют .  Проработка деталей плохая и подбор красок негармоничный.    Пришлось  картину дорабатывать, чтобы привести ее в нормальное состояние. 
Ольга Ігнатьєва
13.01.2020 18:34
Сделала заказ в субботу,а получила уже в понедельник.Вы просто супер оперативные! Вообще это моя 7 и 8 картина,которые я буду рисовать,остальными все знакомые  восторгаются. СПАСИБО ЗА ВАШУ РАБОТУ.
Администратор
Сделала заказ в субботу,а получила уже в понедельник.Вы просто супер оперативные! Вообще это моя 7 и 8 картина,которые я буду рисовать,остальными все знакомые  восторгаются. СПАСИБО ЗА ВАШУ РАБОТУ.Ольга, спасибо за отзыв.
Наталья
13.01.2020 11:59
Заказала картину 08.01.2020г. Пришла 09.01.2020. Быстрая доставка. Краски свежие, но некоторые номера красок с первого раза не закрашивают. И нет крепления.
Администратор
Заказала картину 08.01.2020г. Пришла 09.01.2020. Быстрая доставка. Краски свежие, но некоторые номера красок с первого раза не закрашивают. И нет крепления.Наталья, спасибо за Ваш отзыв. Крепление уже не входит в наши наборы.
Наталия
12.01.2020 14:12
Добрый день! Согласна с отзывом Юлии о рамках к картинам по номерам. Только я брала к «родной» картине от Идейки. Картина на вставала, пришлось вдавить ее насильственно, изза чего на 1-2 мм разошлись планки в четырех углах. Так и будет уже. Если вам нужно фото, без проблем.  Возвращать не стала хотя и купила 4 шт.  Не до этого было по семейным обстоятельствам.  Так что сервисом довольна, а продукцией - рамками нет. Инженеру неуд.
Администратор
Добрый день! Согласна с отзывом Юлии о рамках к картинам по номерам. Только я брала к «родной» картине от Идейки. Картина на вставала, пришлось вдавить ее насильственно, изза чего на 1-2 мм разошлись планки в четырех углах. Так и будет уже. Если вам нужно фото, без проблем.  Возвращать не стала хотя и купила 4 шт.  Не до этого было по семейным обстоятельствам.  Так что сервисом довольна, а продукцией - рамками нет. Инженеру неуд.Наталия, добрый день. Мы обязательно разберемся в данной ситуации. Необходима дополнительная информация. Уточните, пожалуйста, артикул картины. Фото можете сбросить нам на почту или вайбер.
Гость
12.01.2020 11:48
Заказал картину через сайтоплати 100% хотела оплатитть по терминалу,девушка позвонила  уже вечером,пообещала скинуть рквизиты смс -кой,но так и не дождалась их!!!! вот пробую второй раз, может повезет,только уже наложкой
Администратор
Заказал картину через сайтоплати 100% хотела оплатитть по терминалу,девушка позвонила  уже вечером,пообещала скинуть рквизиты смс -кой,но так и не дождалась их!!!! вот пробую второй раз, может повезет,только уже наложкойДобрый день. Для разбора данной ситуации, необходима информация по заказу. Напишите нам на почту, вайбер или перезвоните на любой из номеров на сайте.
Inna Vasina
08.01.2020 10:56
Сделала заказ на 801.92 грн перед новым годом, автоматически появилась скидка 2,34 грн. оператор перезвонил и предложил в отменить скидку, но сделать бесплатную доставку я согласилась. Однако доставку я оплатила при получении. Также три дня собирали заказ, приходилось все эти три дня набирать и интересоваться о состоянии заказа - оказалось нет одного набора "Картина по номерам".  Не довольна обслуживанием.
Администратор
Сделала заказ на 801.92 грн перед новым годом, автоматически появилась скидка 2,34 грн. оператор перезвонил и предложил в отменить скидку, но сделать бесплатную доставку я согласилась. Однако доставку я оплатила при получении. Также три дня собирали заказ, приходилось все эти три дня набирать и интересоваться о состоянии заказа - оказалось нет одного набора "Картина по номерам".  Не довольна обслуживанием.Инна, приносим извинения за неудобства. За доставку мы Вам возместим.
Гість
07.01.2020 18:11
Брала у вас картины 3 раза. Последний раз очень не понравилось качество красок. На холст ложились очень плохо и рисовать было очень неприятно.
Администратор
Брала у вас картины 3 раза. Последний раз очень не понравилось качество красок. На холст ложились очень плохо и рисовать было очень неприятно.Добрый день. Напишите нам по какой картине идет речь, пожалуйста.
Гость
04.01.2020 11:01
Приобрела у Вас 4 картины, все нравится, разресовываю и отдыхаю. Спасибо! 
Администратор
Приобрела у Вас 4 картины, все нравится, разресовываю и отдыхаю. Спасибо! Спасибо за Ваш отзыв.
Галина
04.01.2020 01:51
нет не довольна ни обслуживание ни отношением к клиентам
Галина
04.01.2020 01:47
Что сказать, не понравилось!!! ОТношение к потенциальним клиентам=0!! В акционную пятницу отобрала картины на подарки, перезвонили быстро в течение нескольких часов, заказ подтвердила, спросили- когда я готова забрать и как я буду оплачивать, сказала, что заберу с понедельника в любой день, оплачу наличкой  при получении, мне менеджер сказал, что мой заказ будет "собран" во вторник, хотя сегодня- четверг.... и вот приходит день, когда мне назначили забирать (менеджер перезвонил) я прихожу и мне вместо 4х картин отдают только одну, при этом девушка, которая отдает, говорит, что не в курсе того, что осталось то и отдает.. "забирать будете?" или нет? сказать что я в шоке- не сказать ничего! т.к. при оформлении (подтверждении) заказа  меня не предупредил менеджер, что картин, которые я выбрала может просто не быть!!! и что если я хочу их ТОЧНО! купить нужно прийти в этот же день? я бы пришла!!! но ведь мне назначили- вторник?....хорошо, даже если они закончились, никто не удосужился перезвонить и сказать чтобы я не ехала через весь город и что мой заказ будет из одной!!! картины вместо 4.. не буду ничего покупать и не рекомендую никому... просто представила, что я перечислила деньги по безналу (на карту) за картины, и пришла- а они тупо закончилдись.... уровень обслуживания, общения менеджеров на нуле.. мне даже имя не назвал менеджер
Администратор
Что сказать, не понравилось!!! ОТношение к потенциальним клиентам=0!! В акционную пятницу отобрала картины на подарки, перезвонили быстро в течение нескольких часов, заказ подтвердила, спросили- когда я готова забрать и как я буду оплачивать, сказала, что заберу с понедельника в любой день, оплачу наличкой  при получении, мне менеджер сказал, что мой заказ будет "собран" во вторник, хотя сегодня- четверг.... и вот приходит день, когда мне назначили забирать (менеджер перезвонил) я прихожу и мне вместо 4х картин отдают только одну, при этом девушка, которая отдает, говорит, что не в курсе того, что осталось то и отдает.. "забирать будете?" или нет? сказать что я в шоке- не сказать ничего! т.к. при оформлении (подтверждении) заказа  меня не предупредил менеджер, что картин, которые я выбрала может просто не быть!!! и что если я хочу их ТОЧНО! купить нужно прийти в этот же день? я бы пришла!!! но ведь мне назначили- вторник?....хорошо, даже если они закончились, никто не удосужился перезвонить и сказать чтобы я не ехала через весь город и что мой заказ будет из одной!!! картины вместо 4.. не буду ничего покупать и не рекомендую никому... просто представила, что я перечислила деньги по безналу (на карту) за картины, и пришла- а они тупо закончилдись.... уровень обслуживания, общения менеджеров на нуле.. мне даже имя не назвал менеджер Галина, приносим извинения за неудобства. 
Юлія
24.12.2019 10:25
Отличный сервис - всегда вовремя отправляют, пару раз получала неожиданные подарки к заказу :)  Один раз товара не оказалось в наличии, меня оперативно проинформировали и я успела подобрать замену. Все супер!)
Администратор
Отличный сервис - всегда вовремя отправляют, пару раз получала неожиданные подарки к заказу :)  Один раз товара не оказалось в наличии, меня оперативно проинформировали и я успела подобрать замену. Все супер!)Юлія, спасибо за Ваш отзыв. Всегда рады видеть Вас в нашем интернет-магазине.
Светлана Кулачко
24.12.2019 06:12
Спасибо вам, картинки очень классные!!! Я довольна!!
Администратор
Спасибо вам, картинки очень классные!!! Я довольна!!Светлана, спасибо за Ваш отзыв.
Анастасия
23.12.2019 20:05
Недовольна тем что мне нахамили, обещали выслать заказ в субботу и не сделали этого и не предупредили  не отвечают на смс! И также в понедельник не ответили на моё смс проигнорировали и я не знаю выслали ли мой заказ или нет!
Администратор
Недовольна тем что мне нахамили, обещали выслать заказ в субботу и не сделали этого и не предупредили  не отвечают на смс! И также в понедельник не ответили на моё смс проигнорировали и я не знаю выслали ли мой заказ или нет!Анастасия, приносим извинения за неудобства. Заказ отправлен, ожидайте посылку.
Татьяна
22.12.2019 22:29
Очень красивые и качественные картины,краски яркие и сочные,а главное свежие. Рисовать одно удовольствие) отправили заказ быстро. Спасибо вам
Администратор
Очень красивые и качественные картины,краски яркие и сочные,а главное свежие. Рисовать одно удовольствие) отправили заказ быстро. Спасибо вамТатьяна, спасибо за Ваш отзыв.
Антон
22.12.2019 21:13
Доброго дня , які у вас краски акварель маслом , а то хочу купити
Администратор
Доброго дня , які у вас краски акварель маслом , а то хочу купитиДоброго дня, Антон. До складу наших наборів входить акрилова фарба.
Юлия Андреева
21.12.2019 19:22
Производитель, который считает себя монополистом и считает, что к него нет конкурентов. Размер рамок и картин указывается 40х50, на самом деле 39,5х49,5. Картины других фирм к этим рамкам не подходят. Отказали в возврате товара и средств, узнав о том, клиент заказывал к этой раме картину другой фирмы. Обманывают покупателей, указывая неправильные размеры. Ранее купила три картины этой фирмы, но после инцидента сомневаюсь что буду ещё покупать что-то у «идейки». Настроение испорчено. 
Администратор
Производитель, который считает себя монополистом и считает, что к него нет конкурентов. Размер рамок и картин указывается 40х50, на самом деле 39,5х49,5. Картины других фирм к этим рамкам не подходят. Отказали в возврате товара и средств, узнав о том, клиент заказывал к этой раме картину другой фирмы. Обманывают покупателей, указывая неправильные размеры. Ранее купила три картины этой фирмы, но после инцидента сомневаюсь что буду ещё покупать что-то у «идейки». Настроение испорчено. Добрый день, Юлия. Благодарим Вас за оставленный отзыв, мы ценим обратную связь от наших покупателей! Нам не совсем понятна Ваша позиция, мы четко указываем в описании, что рамки производятся исключительно под наши картины по номерам, в чем обман? Причиной отказа возврата средств и товара была нарушенная заводская упаковка, а вовсе не та, которую Вы указали.
Юлия
21.12.2019 18:00
Производитель, который считает себя монополистом и будто бы у него не может быть конкурентов. Размеры картин указаны 40х50, на самом деле 39,5 х49,5. Рамы других фирм к картинам «идейки» не подходят. Не согласились вернуть рамку обратно, ссылаясь на то, что эта фирма изготавливает рамки только под свои картины. Обманывают покупателя, указывая неправильные размеры. Настроение испорчено. Ранее купила три картины этого производителя, но после этого инцидента сомневаюсь буду ли покупать дальше эти картины. 
Юрій Яковенко
21.12.2019 13:35
Спасибо большое за качественный заказ! Краски свежие, все очень понравилось! Все рекомендую
Администратор
Спасибо большое за качественный заказ! Краски свежие, все очень понравилось! Все рекомендуюЮрий, спасибо за Ваш отзыв.
Инна
20.12.2019 16:43
 Всё супер очень довольна. Заказала ещё одну картину)))))). Персонал очень приветливый))) 
Администратор
 Всё супер очень довольна. Заказала ещё одну картину)))))). Персонал очень приветливый))) Инна, спасибо за отзыв.
Ольга
20.12.2019 10:48
Добрый день. Очень нравится работа вашего интернет-магазина. Неоднократно заказывала картины по номерам. Теперь рекомендую вас своим друзьям и близким.) 
Администратор
Добрый день. Очень нравится работа вашего интернет-магазина. Неоднократно заказывала картины по номерам. Теперь рекомендую вас своим друзьям и близким.) Ольга, спасибо за отзыв.
Наталья
19.12.2019 15:54
Все понравилось,буду заказывать еще!Спасибо.
Администратор
Все понравилось,буду заказывать еще!Спасибо.Наталья, спасибо за отзыв.
Елена
19.12.2019 14:25
Спасибо за то что есть такой магазин, как Ваш. Менеджеры проконсультировали, вежливо ответили на все вопросы. Заказ выслали очень быстро, даже не ожидала что так скоро его получу. Брала на подарок, дети были довольны и сразу же принялись рисовать. Товар хорошего качества. Заказываю здесь не впервые, и всегда вы на высоте.
Администратор
Спасибо за то что есть такой магазин, как Ваш. Менеджеры проконсультировали, вежливо ответили на все вопросы. Заказ выслали очень быстро, даже не ожидала что так скоро его получу. Брала на подарок, дети были довольны и сразу же принялись рисовать. Товар хорошего качества. Заказываю здесь не впервые, и всегда вы на высоте. Елена, спасибо за Ваш отзыв.
Маргарита
19.12.2019 12:45
В целом довольна вашим сервисом, единственное но.. Недавно хотела сделать заказ с адресной  доставкой курьером, но ваш логист не смог найти необходимый адрес на карте, так что пришлось отказаться от заказа.. Жаль.. Другие условия доставки мне не подходили.. 
Администратор
В целом довольна вашим сервисом, единственное но.. Недавно хотела сделать заказ с адресной  доставкой курьером, но ваш логист не смог найти необходимый адрес на карте, так что пришлось отказаться от заказа.. Жаль.. Другие условия доставки мне не подходили.. Маргарита, спасибо за отзыв. Приносим извинение за неудобства.
Гость
19.12.2019 12:34
Долго отправляли, но в остальном - всё отлично. Картина понравилась. Брала на подарок, человек остался доволен. Хочет ещё одну нарисовать. Себе тоже буду брать. Спасибо.
Оксана Руденко
19.12.2019 12:29
Дуже задоволені магазином і персоналом, замовляли вже 8 картин по намерам діти в захваті, на Миколая подарувала мило своїми руками будем пробувать.
Администратор
Дуже задоволені магазином і персоналом, замовляли вже 8 картин по намерам діти в захваті, на Миколая подарувала мило своїми руками будем пробувать.Оксана, дякуємо за відгук.
Гость
19.12.2019 11:12
Всё замечательно и картинка и доставка!
Світлана Гордієнко
19.12.2019 10:49
Заметно что на сайте действительно хотят продать товары,при заказе моментально перезванивают . Обслуживание очень хорошее, заказ приходит быстро.
Администратор
Заметно что на сайте действительно хотят продать товары,при заказе моментально перезванивают . Обслуживание очень хорошее, заказ приходит быстро.Светлана, спасибо за Ваш отзыв.
Татьяна
18.12.2019 12:49
Спасибо за заказ! Всем довольна!
Администратор
Спасибо за заказ! Всем довольна!Спасибо за отзыв, Татьяна! 
Татьяна
18.12.2019 12:45
Спасибо! Покупкой довольна. Быстро а качественно!
Администратор
Спасибо! Покупкой довольна. Быстро а качественно!Татьяна, спасибо за отзыв.
Жанна Бородавко
18.12.2019 11:49
Доброго дня! Ми з вами близько 2-х років. За цей час придбали десь до 10 картин. Для себе, друзям та рідним на подарунки. Дуже класна ідея. Успіхів вам і процвітання. Дякуємо  )
Администратор
Доброго дня! Ми з вами близько 2-х років. За цей час придбали десь до 10 картин. Для себе, друзям та рідним на подарунки. Дуже класна ідея. Успіхів вам і процвітання. Дякуємо  )Спасибо за Ваши теплые слова. Нам очень приятно Вас радовать!
Тетяна
18.12.2019 11:07
Швидко звязались, швидко відправили. Спілкування вічливе. Набір дуже гарний, фарби всі підходять, вистачає, навіть залишилося дуже багато після розфарбування картини. Знімаю зірочку за упаковку. Завернули  просто  тоненьку клійонку - картина прийшла по куткам пошкодженна. Хоча б на кути одягайте захистний картон!
Администратор
Швидко звязались, швидко відправили. Спілкування вічливе. Набір дуже гарний, фарби всі підходять, вистачає, навіть залишилося дуже багато після розфарбування картини. Знімаю зірочку за упаковку. Завернули  просто  тоненьку клійонку - картина прийшла по куткам пошкодженна. Хоча б на кути одягайте захистний картон!Спасибо за отзыв! Обязательно обратим внимание.
Гость
18.12.2019 09:37
Якісні матеріали, швидка доставка. Замовляла вже двічі картини по номерах, всім задоволена)
Администратор
Якісні матеріали, швидка доставка. Замовляла вже двічі картини по номерах, всім задоволена)Спасибо за отзыв. Будем рады видеть Вас в нашем интернет магазине.
Інна Лучанінова
18.12.2019 09:22
Спасибо за оперативность в работе. 
Администратор
Спасибо за оперативность в работе. Спасибо и Вам за отзыв!
Гость
18.12.2019 09:03
Дякую за цікаві варіанти для хобі з малювання. Доставка швидка, мені все сподобалося, до наступного замовлення!!!
Администратор
Дякую за цікаві варіанти для хобі з малювання. Доставка швидка, мені все сподобалося, до наступного замовлення!!!Спасибо за Ваш отзыв!
Гость
18.12.2019 00:24
Очень хороший магазин! Покупала картины по номерам - очень быстрая доставка и качество на высоте. Немного огорчает отсутствие понравившихся картин в ассортименте и небольшое количество полиптихов. А ещё хотелось бы иметь возможность приобретать у вас холсты и художественные кисти.
Администратор
Очень хороший магазин! Покупала картины по номерам - очень быстрая доставка и качество на высоте. Немного огорчает отсутствие понравившихся картин в ассортименте и небольшое количество полиптихов. А ещё хотелось бы иметь возможность приобретать у вас холсты и художественные кисти.Спасибо за Ваш отзыв! Обязательно обратим внимание.
Кристина Чернобровкина
17.12.2019 22:34
Делала заказ в преддверии "черной пятницы". Связались очень быстро. Оперативно отправили. Не понравилось то, что при отправке на почте Вы оформили услугу для заказного письма об уведомлении. Из-за этого я переплатили 20 грн на доставке. Вот именно этим осталась очень недовольна.
Администратор
Делала заказ в преддверии "черной пятницы". Связались очень быстро. Оперативно отправили. Не понравилось то, что при отправке на почте Вы оформили услугу для заказного письма об уведомлении. Из-за этого я переплатили 20 грн на доставке. Вот именно этим осталась очень недовольна.Спасибо за Ваш отзыв! Действительно произошла ошибка. Приносим свои извинения.
Ирчик Водолейка
17.12.2019 22:04
Довольна на все 100% )) картинки красивые и персонал ваш работает очень хорошо))
Администратор
Довольна на все 100% )) картинки красивые и персонал ваш работает очень хорошо))Спасибо! Нам очень приятно радовать Вас!
Ирчик Водолейка
17.12.2019 21:58
Довольна на все 100% ))  картины очень красивые , персонал внимателен и доброжелателен ))
Администратор
Довольна на все 100% ))  картины очень красивые , персонал внимателен и доброжелателен ))Ирина, спасибо за отзыв.
Ирина
17.12.2019 21:48
Спасибо, всё супер! Картины очень красивые, персонал вашей компании внимателен и доброжелателен)  
Администратор
Спасибо, всё супер! Картины очень красивые, персонал вашей компании внимателен и доброжелателен)  Спасибо за Ваш отзыв! Нам очень приятно.
Гость
17.12.2019 18:43
Ви безсовісні. Зробила замовлення. Запевняли, що 18 я його отримаю. Прийшла смс, що доставка 19 числа. Дякую, що так підвели
Администратор
Ви безсовісні. Зробила замовлення. Запевняли, що 18 я його отримаю. Прийшла смс, що доставка 19 числа. Дякую, що так підвелиСпасибо за Ваш отзыв! Приносим свои извинения.
Тетяна
17.12.2019 17:43
Дуже вдячна за швидке виконання замовлення.  Окрема вдячність, що співпрацюєте з Укрпоштою. Їх тарифи заохочують до нових замовлень, хоч і швидкість доставки менша за Нову пошту. Зараз розмальовую пухнастика, дуже подобається сам процес.
Администратор
Дуже вдячна за швидке виконання замовлення.  Окрема вдячність, що співпрацюєте з Укрпоштою. Їх тарифи заохочують до нових замовлень, хоч і швидкість доставки менша за Нову пошту. Зараз розмальовую пухнастика, дуже подобається сам процес. Спасибо за Ваш отзыв! Мы стараемся быть лучше для Вас!
Юлия Николаевна Кравченко
17.12.2019 17:38
Отзывы публикуют только хорошие!Мой не положительный на рассмотрении модератором день ) Зачем тогда присылать на почту оставить отзыв если его не возможно в итоге оставить?! В общем не удавлена ) 
Администратор
Отзывы публикуют только хорошие!Мой не положительный на рассмотрении модератором день ) Зачем тогда присылать на почту оставить отзыв если его не возможно в итоге оставить?! В общем не удавлена ) Спасибо за Ваш отзыв! Мы публикуем все отзывы.
Женя
17.12.2019 16:55
мне нравится ваше качество и подход. обычно есть добавочная краска, если цвета на картине много. Но вот в наборе "Різдвяні канікули" хорошо было бы добавить 25 и 26 номер, а то впритык))) https://ideyka.com.ua/ua/paint-by-number-christmas-vacation-ideyka.html https://ideyka.com.ua/ua/paint-by-number-christmas-vacation-ideyka.html
Администратор
мне нравится ваше качество и подход. обычно есть добавочная краска, если цвета на картине много. Но вот в наборе "Різдвяні канікули" хорошо было бы добавить 25 и 26 номер, а то впритык))) https://ideyka.com.ua/ua/paint-by-number-christmas-vacation-ideyka.html https://ideyka.com.ua/ua/paint-by-number-christmas-vacation-ideyka.html Спасибо за отзыв! Обратим внимание.
Оксана
17.12.2019 15:43
Все супер! Нам все сподобалось. 
Администратор
Все супер! Нам все сподобалось. Спасибо за отзыв!
надежда
17.12.2019 15:08
Дякую.Всим задоволена.
Администратор
Дякую.Всим задоволена.Спасибо за Ваш отзыв!
Євген
17.12.2019 14:59
Доброго дня. Замовлення 5311. Спосіб оплати переказ на карту ПБ. Але в мене не вийшло перевести гроші, тому я набрав до ваших менеджерів і попросив замінити на сплату на пошті. На що отримав ствердну відповідь. Пройшло днів 5 і нічого, я знов телефоную і прошу вислати мені товар , з оплатою на пошті. Знов відповідь ОК. Але нічого. Пройшло більше 2 неділь від замовлення. Тому оцінка негативна.
Администратор
Доброго дня. Замовлення 5311. Спосіб оплати переказ на карту ПБ. Але в мене не вийшло перевести гроші, тому я набрав до ваших менеджерів і попросив замінити на сплату на пошті. На що отримав ствердну відповідь. Пройшло днів 5 і нічого, я знов телефоную і прошу вислати мені товар , з оплатою на пошті. Знов відповідь ОК. Але нічого. Пройшло більше 2 неділь від замовлення. Тому оцінка негативна.Спасибо за Ваш отзыв! Приносим свои извинения.
Євген
17.12.2019 14:57
Доброго дня. Замовлення 5311. Спосіб оплати переказ на карту ПБ. Але в мене не вийшло перевести гроші, тому я набрав до ваших менеджерів і попросив замінити на сплату на пошті. На що отримав ствердну відповідь. Пройшло днів 5 і нічого, я знов телефоную і прошу вислати мені товар , з оплатою на пошті. Знов відповідь ОК. Але нічого. Пройшло більше 2 неділь від замовлення. Тому оцінка негативна.
Ольга
17.12.2019 14:54
Уже неоднократно пользуюсь услугами Идейки) Всем довольна. Оперативно обрабатываются заказы, большой ассортимент товара, который постоянно пополняется и обновляется. Хорошее качество, буду заказывать ещё.
Жанна Аксёнова
17.12.2019 14:29
Покупала вышивку с напечатанной схемой на канве 11 ct для мамы - все понравилось (в реальности это NKF китай). Связались очень быстро, отправка тоже мгновенно, очень приятный менеджер - девушка еще раз уточнила все характеристики, чтобы не было путаницы и я действительно купила то, что хотела. Спасибо.
Администратор
Покупала вышивку с напечатанной схемой на канве 11 ct для мамы - все понравилось (в реальности это NKF китай). Связались очень быстро, отправка тоже мгновенно, очень приятный менеджер - девушка еще раз уточнила все характеристики, чтобы не было путаницы и я действительно купила то, что хотела. Спасибо.Спасибо за Ваш отзыв! Нам очень приятно. 
Гость
17.12.2019 14:13
Очень понравилось качество продукции ! буду рекомендовать ! Отличный магазин!
Администратор
Очень понравилось качество продукции ! буду рекомендовать ! Отличный магазин!Спасибо за Ваши теплые слова!
Юлия Николаевна Кравченко
17.12.2019 14:10
Не рекомендую !! Если хотите потратить свое время и деньги вам сюда!!Сделала заказ 2х картин, деревянной подставки и 2 фигурок из фанеры! позвонили на следующий день и подтвердили заказ обещали через 2 дня будет на отделении  новой почты. В итоге спустя неделю я сама набрала и уточнила что же с моим заказом так как ничего не получила! Менеджер сказала у них была большая загрузка и только сейчас отправят мой заказ. Сообщила что одной из желаемых мной картин уже нет в наличии , я сказала отправлять  без нее уже. К сожалению я посылку открыла дома а не на почте!!(Не делайте так никогда с этой компанией!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) В итоге мне отправили только одну картину и совершенно другую ! Позвонив им мне сказали что логисты что то напутали и мой заказ ушел другой девушке с такой же фамилией и именем!! Прошу заметить что мой заказ на 3 позиции больше и я их соответственно оплатила! Мне сказали сделать возврат и тогда они отправят мой заказ обратно! Честно у меня нет времени бегать на почту играться оправками! Я решила оставить уже данную картину. Дабы облегчить себе сотрудничество с данной компанией! Мне девушка предложила отправить оставшиеся 3 позиции что я оплатила - я конечно согласилась. И что произошло дальше - они мне их прислали и выставили счет за пересылку! Перезвонив им и сообщив что платить второй раз за доставку товара я не собираюсь так как это их ошибка ! Мне девушка сообщила да конечно мы сейчас все поменяем и заберете уже завтра . В итоге я пришла на третий день после разговора с ней на отделение НП и конечно же мне сотрудник почты сообщил что я все же должна заплатить за доставку!!!!!Позвонив им мне начали в очередной раз сыпать о том что логисты напутали!!! Да видим вашу ситуацию , сейчас исправим . Эти сейчас не наступили в течении 10 минут и я набрала снова в итоге очередной менеджер сказала что сейчас даст запрос ЛОГИСТАМ ))))))))Что за бред!!! Я ушла и не забрала товар!!Ибо это издевательство ! Эта вся история длилась 2,5 недели!!Самая длительная доставка по Украине что у меня была и к сожалению НЕ СОСТОЯЛАСЬ по всем параметрам ! 
Екатерина Пилипенко
17.12.2019 14:09
Все качественно и быстро. Буду заказывать еще!)
Администратор
Все качественно и быстро. Буду заказывать еще!)Екатерина, спасибо за Ваш отзыв.
Елена
17.12.2019 14:06
Картины красивые, нравятся очень .Сайт удобный, доставка оперативная. Спасибо и удачи!
Администратор
Картины красивые, нравятся очень .Сайт удобный, доставка оперативная. Спасибо и удачи!Елена, спасибо за Ваш отзыв.
Елена
17.12.2019 13:58
Очень хорошее качество , доступные цены , 
Администратор
Очень хорошее качество , доступные цены , Елена, спасибо за Ваш отзыв.
Юлия Шулешова
17.12.2019 13:38
Недавно делала большой заказ, пришло быстро, как и всегда. Одной из позиций заказа был набор для декупажа, чайный домик, расстроило то, что распечатки не подходят по размеру и зазоры нечем закрыть. Второй раз беру картину по номерам, в первый раз все было отлично, а этот раз корпус картины был поврежден, выдран кусок холста и повреждена деревянная основа. Товар я забрала, оставила отзыв, но его, видимо потому что не очень положительный даже не опубликовали. В целом довольна, спасибо за работу, но в следующий раз хотелось бы избежать таких моментов.
Администратор
Недавно делала большой заказ, пришло быстро, как и всегда. Одной из позиций заказа был набор для декупажа, чайный домик, расстроило то, что распечатки не подходят по размеру и зазоры нечем закрыть. Второй раз беру картину по номерам, в первый раз все было отлично, а этот раз корпус картины был поврежден, выдран кусок холста и повреждена деревянная основа. Товар я забрала, оставила отзыв, но его, видимо потому что не очень положительный даже не опубликовали. В целом довольна, спасибо за работу, но в следующий раз хотелось бы избежать таких моментов.Юлия, спасибо за отзыв. Товар перед отправкой проверяю на складе. Убедительная просьба: ПРОВЕРЯЙТЕ ТОВАР НА ПОЧТЕ.
Юлия Николаевна Кравченко
17.12.2019 13:07
Не рекомендую !! Если хотите потратить свое время и деньги вам сюда!!Сделала заказ 2х картин, деревянной подставки и 2 фигурок из фанеры! позвонили на следующий день и подтвердили заказ обещали через 2 дня будет на отделении  новой почты. В итоге спустя неделю я сама набрала и уточнила что же с моим заказом так как ничего не получила! Менеджер сказала у них была большая загрузка и только сейчас отправят мой заказ. Сообщила что одной из желаемых мной картин уже нет в наличии , я сказала отправлять  без нее уже. К сожалению я посылку открыла дома а не на почте!!(Не делайте так никогда с этой компанией!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) В итоге мне отправили только одну картину и совершенно другую ! Позвонив им мне сказали что логисты что то напутали и мой заказ ушел другой девушке с такой же фамилией и именем!! Прошу заметить что мой заказ на 3 позиции больше и я их соответственно оплатила! Мне сказали сделать возврат и тогда они отправят мой заказ обратно! Честно у меня нет времени бегать на почту играться оправками! Я решила оставить уже данную картину. Дабы облегчить себе сотрудничество с данной компанией! Мне девушка предложила отправить оставшиеся 3 позиции что я оплатила - я конечно согласилась. И что произошло дальше - они мне их прислали и выставили счет за пересылку! Перезвонив им и сообщив что платить второй раз за доставку товара я не собираюсь так как это их ошибка ! Мне девушка сообщила да конечно мы сейчас все поменяем и заберете уже завтра . В итоге я пришла на третий день после разговора с ней на отделение НП и конечно же мне сотрудник почты сообщил что я все же должна заплатить за доставку!!!!!Позвонив им мне начали в очередной раз сыпать о том что логисты напутали!!! Да видим вашу ситуацию , сейчас исправим . Эти сейчас не наступили в течении 10 минут и я набрала снова в итоге очередной менеджер сказала что сейчас даст запрос ЛОГИСТАМ ))))))))Что за бред!!! Я ушла и не забрала товар!!Ибо это издевательство ! Эта вся история длилась 2,5 недели!! Самая длительная доставка по Украине что у меня была и к сожалению НЕ СОСТОЯЛАСЬ по всем параметрам ! 
Администратор
Не рекомендую !! Если хотите потратить свое время и деньги вам сюда!!Сделала заказ 2х картин, деревянной подставки и 2 фигурок из фанеры! позвонили на следующий день и подтвердили заказ обещали через 2 дня будет на отделении  новой почты. В итоге спустя неделю я сама набрала и уточнила что же с моим заказом так как ничего не получила! Менеджер сказала у них была большая загрузка и только сейчас отправят мой заказ. Сообщила что одной из желаемых мной картин уже нет в наличии , я сказала отправлять  без нее уже. К сожалению я посылку открыла дома а не на почте!!(Не делайте так никогда с этой компанией!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) В итоге мне отправили только одну картину и совершенно другую ! Позвонив им мне сказали что логисты что то напутали и мой заказ ушел другой девушке с такой же фамилией и именем!! Прошу заметить что мой заказ на 3 позиции больше и я их соответственно оплатила! Мне сказали сделать возврат и тогда они отправят мой заказ обратно! Честно у меня нет времени бегать на почту играться оправками! Я решила оставить уже данную картину. Дабы облегчить себе сотрудничество с данной компанией! Мне девушка предложила отправить оставшиеся 3 позиции что я оплатила - я конечно согласилась. И что произошло дальше - они мне их прислали и выставили счет за пересылку! Перезвонив им и сообщив что платить второй раз за доставку товара я не собираюсь так как это их ошибка ! Мне девушка сообщила да конечно мы сейчас все поменяем и заберете уже завтра . В итоге я пришла на третий день после разговора с ней на отделение НП и конечно же мне сотрудник почты сообщил что я все же должна заплатить за доставку!!!!!Позвонив им мне начали в очередной раз сыпать о том что логисты напутали!!! Да видим вашу ситуацию , сейчас исправим . Эти сейчас не наступили в течении 10 минут и я набрала снова в итоге очередной менеджер сказала что сейчас даст запрос ЛОГИСТАМ ))))))))Что за бред!!! Я ушла и не забрала товар!!Ибо это издевательство ! Эта вся история длилась 2,5 недели!! Самая длительная доставка по Украине что у меня была и к сожалению НЕ СОСТОЯЛАСЬ по всем параметрам ! Юлия, приносим свои извинения за неудобства. Ждем номер карты для возврата средств за оплаченный товар. 
Юлия Николаевна Кравченко
17.12.2019 13:04
Не рекомендую !! Если хотите потратить свое время и деньги вам сюда!!Сделала заказ 2х картин, деревянной подставки и 2 фигурок из фанеры! позвонили на следующий день и подтвердили заказ обещали через 2 дня будет на отделении  новой почты. В итоге спустя неделю я сама набрала и уточнила что же с моим заказом так как ничего не получила! Менеджер сказала у них была большая загрузка и только сейчас отправят мой заказ. Сообщила что одной из желаемых мной картин уже нет в наличии , я сказала отправлять  без нее уже. К сожалению я посылку открыла дома а не на почте!!(Не делайте так никогда с этой компанией!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) В итоге мне отправили только одну картину и совершенно другую ! Позвонив им мне сказали что логисты что то напутали и мой заказ ушел другой девушке с такой же фамилией и именем!! Прошу заметить что мой заказ на 3 позиции больше и я их соответственно оплатила! Мне сказали сделать возврат и тогда они отправят мой заказ обратно! Честно у меня нет времени бегать на почту играться оправками! Я решила оставить уже данную картину. Дабы облегчить себе сотрудничество с данной компанией! Мне девушка предложила отправить оставшиеся 3 позиции что я оплатила - я конечно согласилась. И что произошло дальше - они мне их прислали и выставили счет за пересылку! Перезвонив им и сообщив что платить второй раз за доставку товара я не собираюсь так как это их ошибка ! Мне девушка сообщила да конечно мы сейчас все поменяем и заберете уже завтра . В итоге я пришла на третий день после разговора с ней на отделение НП и конечно же мне сотрудник почты сообщил что я все же должна заплатить за доставку!!!!!Позвонив им мне начали в очередной раз сыпать о том что логисты напутали!!! Да видим вашу ситуацию , сейчас исправим . Эти сейчас не наступили в течении 10 минут и я набрала снова в итоге очередной менеджер сказала что сейчас даст запрос ЛОГИСТАМ ))))))))Что за бред!!! Я ушла и не забрала товар!!Ибо это издевательство ! Эта вся история длилась 2,5 недели!! Самая длительная доставка по Украине что у меня была и к сожалению НЕ СОСТОЯЛАСЬ по всем параметрам ! 
Гость
17.12.2019 13:00
Очень нравится сайт,  заказываю не в первый раз!  Советую! 
Мария Самойленко
17.12.2019 12:56
Спасибо Вам за интересные роботы , качество хорошее. Доставка всегда быстрая и без проблем. Новых Вам идей. 
Администратор
Спасибо Вам за интересные роботы , качество хорошее. Доставка всегда быстрая и без проблем. Новых Вам идей. Мария, спасибо Вам за отзыв и пожелание.
Гость
17.12.2019 12:52
покупаю картины номерам не первый раз на этом сайте. Всегда быстрая доставка. качество картин замечательно . 
Юрий
17.12.2019 12:42
Сделал заказ, перезвонили в течение часа, на след. день забрал картину. Все быстро, удобно, супруга довольна))
Администратор
Сделал заказ, перезвонили в течение часа, на след. день забрал картину. Все быстро, удобно, супруга довольна))Юрий, спасибо за Ваш отзыв.
Тетяна
17.12.2019 12:21
Доброго дня. На жаль я не отримала своє замовлення..
Гость
17.12.2019 12:14
Картины по номерам мое новое хобби. Очень нравится сам процесс и результат. Сайт - тоже выше всяких похвал. Цены приятно удивили. Так держать!
Администратор
Картины по номерам мое новое хобби. Очень нравится сам процесс и результат. Сайт - тоже выше всяких похвал. Цены приятно удивили. Так держать!Спасибо за отзыв.
Елена
17.12.2019 11:49
Заказывала несколько картин.Собрали и доставили быстро.Только вместо тигренка положили жирафов-ребенку понравились поэтому претензии не предъявляла.Рисуем с удовольствием.
Администратор
Заказывала несколько картин.Собрали и доставили быстро.Только вместо тигренка положили жирафов-ребенку понравились поэтому претензии не предъявляла.Рисуем с удовольствием.Елена, спасибо за Ваш отзыв. Приносим извинения за неудобства.
Гость
17.12.2019 11:38
Дуже задоволена сервісом та швидкістю отримання картин. Є один момент, який хотіла уточнити - на 2 -х картинах є сірі фрагменти без номерів. На одній - фіолетові півонії - достатньо великі фрагменти. Що з такими фрагментами робити, на власний розсуд підбирати кольори? Дякую.
Администратор
Дуже задоволена сервісом та швидкістю отримання картин. Є один момент, який хотіла уточнити - на 2 -х картинах є сірі фрагменти без номерів. На одній - фіолетові півонії - достатньо великі фрагменти. Що з такими фрагментами робити, на власний розсуд підбирати кольори? Дякую. Спасибі за відгук. Сірим областям відповідає баночка фарби без номеру.
Виктория
17.12.2019 11:28
Благодарю! Буду заказывать ещё!  Как и в прошлый раз отправили заказ быстро, всё приходит качественное, хорошо упакованное. Спасибо! 
Администратор
Благодарю! Буду заказывать ещё!  Как и в прошлый раз отправили заказ быстро, всё приходит качественное, хорошо упакованное. Спасибо! Виктория, спасибо за Ваш отзыв. Всегда рады видеть Вас в нашем интернет-магазине.
Светлана
17.12.2019 11:21
Это моя первая картина по номерам. Качество на высоте! Полотно равномерно закреплено, краски яркие и красивые! В комплекте 3 кисточки, но больше всего пригодилась самая маленькая, даже хотелось бы ещё одну, поменьше) однозначно буду заказывать ещё. Спасибо за работу.
Администратор
Это моя первая картина по номерам. Качество на высоте! Полотно равномерно закреплено, краски яркие и красивые! В комплекте 3 кисточки, но больше всего пригодилась самая маленькая, даже хотелось бы ещё одну, поменьше) однозначно буду заказывать ещё. Спасибо за работу.Светлана, спасибо за Ваш отзыв. Обязательно обращайтесь.
Анна
17.12.2019 11:20
Картина хорошего качества,все упаковано отлично,краски в вакууме,есть дополнительная схема .Отправка и доставка в срок. Всем довольна, буду заказывать ещё!
Администратор
Картина хорошего качества,все упаковано отлично,краски в вакууме,есть дополнительная схема .Отправка и доставка в срок. Всем довольна, буду заказывать ещё!Анна, спасибо за Ваш отзыв. Обязательно обращайтесь ещё.
Виктория
17.12.2019 11:09
Всё как и в прошлый раз понравилось. Быстро получила свой заказ. Все качественное, хорошо упаковываете. Благодарю! Буду конечно же ещё к вам обращаться) 
Администратор
Всё как и в прошлый раз понравилось. Быстро получила свой заказ. Все качественное, хорошо упаковываете. Благодарю! Буду конечно же ещё к вам обращаться) Виктория, спасибо за Ваш отзыв. Всегда рады видеть Вас в нашем интернет-магазине.
Гость
17.12.2019 10:54
Замовляла набір для вишивання. Набір приїхав гарно запакований. Менеджер приємна у спілкуванні людина, швидко відправила замовлення. Дякую. Всім задоволена.
Администратор
Замовляла набір для вишивання. Набір приїхав гарно запакований. Менеджер приємна у спілкуванні людина, швидко відправила замовлення. Дякую. Всім задоволена.Спасибо, мы очень рады, что Вы остались довольны!
Ігор Марцінковський
17.12.2019 10:54
Гарна якість, швидка доставка. Дякую!
Ігор Марцінковський
17.12.2019 10:52
Гарна якість, швидка доставка. Дякую!
Администратор
Гарна якість, швидка доставка. Дякую!Ігор, дякуємо за відгук.
Гость
17.12.2019 10:45
Спасибо. Довольна
Администратор
Спасибо. ДовольнаСпасибо за Ваш отзыв! 
Катя Мекенченко
17.12.2019 10:45
сайтом очень довольна.  нравится качество и разнообразие товара. рекомендую!
Администратор
сайтом очень довольна.  нравится качество и разнообразие товара. рекомендую!Спасибо за Ваш отзыв. Нам очень приятно!
Кравченко Наталья
17.12.2019 10:44
Відмінна якість. Замовлення відправили вчасно. Менеджери молодці. Дуже дякую
Администратор
Відмінна якість. Замовлення відправили вчасно. Менеджери молодці. Дуже дякуюСпасибо за Ваши теплые слова!
Светлана
17.12.2019 10:44
Здравствуйте, действительно заказывали у вас картины по номерам. Все дошло отлично, качеством довольны. Ждем новинок
Администратор
Здравствуйте, действительно заказывали у вас картины по номерам. Все дошло отлично, качеством довольны. Ждем новинокСветлана, спасибо за Ваш отзыв. 
Ирина Комиссарова
17.12.2019 10:42
Делала много разньіх заказов и качеством всегда довольна. Своевременное и бьістрое формирование заказов и бьістрое реагирование сотрудников. Рекомендую!
Администратор
Делала много разньіх заказов и качеством всегда довольна. Своевременное и бьістрое формирование заказов и бьістрое реагирование сотрудников. Рекомендую!Ирина, спасибо за Ваш отзыв.
Євгенія Андросенко
16.12.2019 18:40
Заказы делала 28 и 29 ноября, позвонил менеджер, спросил, можно ли объединить заказы, ответила: да, конечно. 5 декабря приходит смс, что только собрали заказ, в этот же день на почте я забираю посылку с тем заказом, что был от 28-го. Пишу: что вы отправляете, половину я уже получила, проверьте, чтоб не было дубляжа. -Да, ок. На след день: Ой, отправили с повторами, сейчас сделаем возврат обратно и потом отправим уже за наш счет за такое долгое обслуживание. Итог: посылка пришла 13-го декабря, доставку оплатила сама. Боюсь, мой отзыв забанят за негатив, мне нравится продукция, но я в диком шоке от сервиса. Поэтому оценку усредняю.
Администратор
Заказы делала 28 и 29 ноября, позвонил менеджер, спросил, можно ли объединить заказы, ответила: да, конечно. 5 декабря приходит смс, что только собрали заказ, в этот же день на почте я забираю посылку с тем заказом, что был от 28-го. Пишу: что вы отправляете, половину я уже получила, проверьте, чтоб не было дубляжа. -Да, ок. На след день: Ой, отправили с повторами, сейчас сделаем возврат обратно и потом отправим уже за наш счет за такое долгое обслуживание. Итог: посылка пришла 13-го декабря, доставку оплатила сама. Боюсь, мой отзыв забанят за негатив, мне нравится продукция, но я в диком шоке от сервиса. Поэтому оценку усредняю.Євгения, приносим извинения за неудобства. 
Катя
16.12.2019 16:53
Большое спасибо, все приходило вовремя. Желаю удачи и процветания вашему сайту а также новых интересных идей для нашего творчества
Администратор
Большое спасибо, все приходило вовремя. Желаю удачи и процветания вашему сайту а также новых интересных идей для нашего творчестваКатя, спасибо за Ваш отзыв.
Гость
04.12.2019 16:22
Оформила заказ 27.11в связи с акцией . В тот же день позвонил менеджер и принял заказ, с этого дня меня все время кормят завтраками. Сегодня 4.12 . Уже неделю мой товар не могут собрать.смс для оплаты мне так и не пришла. Менеджер извиняется и снова кормит завтраками, говорит что руководители в курсе такой ситуации.Вопрос к руководству, если вы не можете делать качественное обслуживание клиентов в акцию, зачем вообще их проводите? Если бы я знала, что все так будет, то даже цена не сподвигла бы меня оформить заказ в вашем магазине. Мне уже ничего не нужно.Вы хотите распродать товары, но никто не предупреждал, что за такую скидку я должна буду ожидать не понятно чего, и более того предполагаю что много в наличии просто не окажется! Обратите внимание ПОЖАЛУЙСТА !
Инна Яблонская
29.11.2019 23:33
Замовила три різні картини. Отримала, з них дві однакові "Ранок у Парижі". Нажаль не поклали картину, яку найбільше хотілось отримати "Я тебе упіймав, ти моя".
Гость
27.11.2019 21:42
Отримала картину дуже швидко, все у відмінному стані.Особлива подяка оператору , передзвонили одразу після замовлення , дуже культурно поспілкувались . Дякую , замовлю ще раз
Администратор
Отримала картину дуже швидко, все у відмінному стані.Особлива подяка оператору , передзвонили одразу після замовлення , дуже культурно поспілкувались . Дякую , замовлю ще раз Дякуємо за Ваш відгук. Обов'язково звертайтесь ще.
Гость
27.11.2019 20:46
Добрый день !)  Покупала картину , очень довольная , открыла для себя новое хобби)))
Администратор
Добрый день !)  Покупала картину , очень довольная , открыла для себя новое хобби)))Спасибо за Ваш отзыв.
Гость
27.11.2019 12:47
Добрый день!!! Заказывала у Вас картину по номерам, большое спасибо за оперативность и внимание менеджеров к оформлению заказа! Хороших Вам покупателей! 
Администратор
Добрый день!!! Заказывала у Вас картину по номерам, большое спасибо за оперативность и внимание менеджеров к оформлению заказа! Хороших Вам покупателей! Спасибо, за Ваш отзыв.
Вероника
25.11.2019 20:20
Заказала картины по номерам. Очень довольна! Прислали быстро. Буду заказывать еще и ещё! Сама на них подсела,ребенку закажу(есть детские варианты)-он в восторге. И это отличная ИДЕЙКА для подарка! Огромное спасибо!
Администратор
Заказала картины по номерам. Очень довольна! Прислали быстро. Буду заказывать еще и ещё! Сама на них подсела,ребенку закажу(есть детские варианты)-он в восторге. И это отличная ИДЕЙКА для подарка! Огромное спасибо!Вероника, спасибо за Ваш  отзыв.
Наталия Литвин
21.11.2019 12:29
мне нравится, все делается оперативно и качественно.
Администратор
мне нравится, все делается оперативно и качественно.Наталия, спасибо за отзыв.
Ольга
21.11.2019 09:06
При заказе 2 кратин доставка укрпочтой беспл.заказала только по этому две картины.и заплатила и за пересылку денег и за доставку.Сложность указана была на сайте 3 звезды а на самом деле 4 .
Администратор
При заказе 2 кратин доставка укрпочтой беспл.заказала только по этому две картины.и заплатила и за пересылку денег и за доставку.Сложность указана была на сайте 3 звезды а на самом деле 4 .Ольга, спасибо за отзыв. По условиям акции доставка была бесплатная при предоплате. Информация на сайте по картинам, которые Вы заказывали, указана корректно.
Гость
18.11.2019 15:47
Очень нравится сайт,  заказываю не впервый раз!  Все супер! 
Карина
18.11.2019 12:44
Хорошее качество. Картины получаются просто замечательные! Удобно в Днепре забирать со склада.
Администратор
Хорошее качество. Картины получаются просто замечательные! Удобно в Днепре забирать со склада.Карина, спасибо за отзыв.
Георгий
18.11.2019 00:20
Да спасибо, всем доволен. По принту есть пожелание - цифры печатать в масштабе с закрашиваемым участком. А то бывает, что маленькие участки, а цифра не знаешь к какому относится. Но это не смертельно, догадаться можно.  С наилучшими пожеланиями  Георгий Заворотный
Администратор
Да спасибо, всем доволен. По принту есть пожелание - цифры печатать в масштабе с закрашиваемым участком. А то бывает, что маленькие участки, а цифра не знаешь к какому относится. Но это не смертельно, догадаться можно.  С наилучшими пожеланиями  Георгий ЗаворотныйГеоргий, спасибо за отзыв.
Гость
17.11.2019 12:39
Гарна якість, швидка доставка і море задоволення від процесу малювання. Дякую!
Гость
15.11.2019 12:57
Отправка быстрая,товар хороший.Буду постоянным клиентом))
Администратор
Отправка быстрая,товар хороший.Буду постоянным клиентом))Спасибо за Ваш отзыв
Inna Vasina
15.11.2019 10:11
Необходимо доработать функционал размещения заказа в кабинете покупателя, чтобы там отображалась информация о стадии заказа и был привязан номер декларации посылки. Само качество товара хорошее.
Администратор
Необходимо доработать функционал размещения заказа в кабинете покупателя, чтобы там отображалась информация о стадии заказа и был привязан номер декларации посылки. Само качество товара хорошее.Inna, спасибо за отзыв. Работаем над этим.
Гость
14.11.2019 11:18
Нагрубили, доставили неправильную картину, так ещё и краска не подошла. Не буду больше здесь заказывать.
Администратор
Нагрубили, доставили неправильную картину, так ещё и краска не подошла. Не буду больше здесь заказывать.Добрый день. Хотели бы прояснить Вашу ситуацию. Напишите, пожалуйста, свой номер или свяжитесь с нами по номеру +38(067)631-86-68, можно в вайбере.
Єлизавета Мазепа
14.11.2019 08:06
Замовляла декілька картин, розхідні матеріали, лак... загалом усім задоволена.  Інколи дуже не вистачає додаткових пензликів, ті шо ідуть в наборі швидко зношуються, втрачають форму. Одним комплектом важко намалювати усю картину. А загалом все супер. 
Администратор
Замовляла декілька картин, розхідні матеріали, лак... загалом усім задоволена.  Інколи дуже не вистачає додаткових пензликів, ті шо ідуть в наборі швидко зношуються, втрачають форму. Одним комплектом важко намалювати усю картину. А загалом все супер. Єлизавета, дякуємо за відгук. Це стандартні пензлики, вони йдуть в наших наборах як комплектуючі в кількості 3-х штук, чого достатньо для створення однієї картини.
Гість
13.11.2019 13:20
Заказал картину Коты в Париже 12.11.2019 в обед, всё подтвердили, сказали что отправят 13.11.  В итоге позвонили и сказали что когда я заказывал их было 2 в наличии, но их отдали под другие заказы, сославшись на то что они были в резерве. По чему в таком случае сразу не предупредили или хотя бы через несколько часов после того как подтвердили заказ? Планы были испорченны и мнение не самое лучшее о магазине.
Администратор
Заказал картину Коты в Париже 12.11.2019 в обед, всё подтвердили, сказали что отправят 13.11.  В итоге позвонили и сказали что когда я заказывал их было 2 в наличии, но их отдали под другие заказы, сославшись на то что они были в резерве. По чему в таком случае сразу не предупредили или хотя бы через несколько часов после того как подтвердили заказ? Планы были испорченны и мнение не самое лучшее о магазине.Андрей, приносим свои извинения за неудобства. В связи с большой загруженностью, заказы, поступившие во второй половине дня, могут быть собраны следующим днём. 
Елена
13.11.2019 13:08
Добрый день. Люблю Ваши товары!!! Очень помогают расслабиться, отвлечься. Хотелось бы несколько пожеланий - отдельные краски не равномерно ложатся на холст (красные, зеленые и синие оттенки), надо несколько раз наносить, в отдельных случаях, по светлым оттенкам после нанесения красок просматриваются номера и контуры. Хотелось бы больше ассортимента по разделу "Полиптих" - очень здорово смотрятся в интерьере. И Ваша акция - бесплатная доставка через Укрпочту - это супер!!! Живу в Днепре, из-за того, что склад работает только в рабочие дни - приходится для самовывоза отпрашиваться на работу (так бы заказывала еще больше).
Администратор
Добрый день. Люблю Ваши товары!!! Очень помогают расслабиться, отвлечься. Хотелось бы несколько пожеланий - отдельные краски не равномерно ложатся на холст (красные, зеленые и синие оттенки), надо несколько раз наносить, в отдельных случаях, по светлым оттенкам после нанесения красок просматриваются номера и контуры. Хотелось бы больше ассортимента по разделу "Полиптих" - очень здорово смотрятся в интерьере. И Ваша акция - бесплатная доставка через Укрпочту - это супер!!! Живу в Днепре, из-за того, что склад работает только в рабочие дни - приходится для самовывоза отпрашиваться на работу (так бы заказывала еще больше).Елена, спасибо за отзыв.  Всегда рады видеть Вас в нашем интернет-магазине. Мы постоянно работаем над усовершенствованием текстуры красок. 
Елена Харченко
12.11.2019 19:53
Кисти хорошие. Краски яркие.есть инструкция ,сам рисунок по итогу, и на бумаге просто нумерация для того если не то случайно закрасить всегда можно там подсмотреть.очень удобно.единственное что не понравилось плохо было упаковано,в одну чёрную коленку.а в целом все понравилось
Администратор
Кисти хорошие. Краски яркие.есть инструкция ,сам рисунок по итогу, и на бумаге просто нумерация для того если не то случайно закрасить всегда можно там подсмотреть.очень удобно.единственное что не понравилось плохо было упаковано,в одну чёрную коленку.а в целом все понравилосьЕлена, спасибо за отзыв.
Анжела
12.11.2019 16:43
Добрый день. Заказ получила быстро. Товар качественный. Упаковка хорошая. Менеджеры быстро отреагировали на просьбу убрать из заказа  вышивку и помогли заменить антистресс раскраску, которой не оказалось в наличии.  Есть одно замечание, была одна краска полностью засохшая как резина, ничем не смогла разбавить.  Ваша продукция радует и приносит удовольствие. Благодарна вам.
Администратор
Добрый день. Заказ получила быстро. Товар качественный. Упаковка хорошая. Менеджеры быстро отреагировали на просьбу убрать из заказа  вышивку и помогли заменить антистресс раскраску, которой не оказалось в наличии.  Есть одно замечание, была одна краска полностью засохшая как резина, ничем не смогла разбавить.  Ваша продукция радует и приносит удовольствие. Благодарна вам.Анжела, спасибо за отзыв.
Гість
12.11.2019 15:30
Очень приятные менеджеры, картины хорошего качества, доставка быстрая!!!! Все легко и понятно! Спасибо за вашу работу !
Администратор
Очень приятные менеджеры, картины хорошего качества, доставка быстрая!!!! Все легко и понятно! Спасибо за вашу работу !Спасибо за отзыв.
Марина
12.11.2019 15:09
Замовляла картини по номерам, вже не один раз.  Всім задоволена. Ставлення до клієнта на вищому рівні.
Администратор
Замовляла картини по номерам, вже не один раз.  Всім задоволена. Ставлення до клієнта на вищому рівні.Марина, дякуємо за відгук.
Лариса
12.11.2019 14:21
Хорошее качество товара. Очень быстрая доставка. Заказываю часто и мне все нравится.
Администратор
Хорошее качество товара. Очень быстрая доставка. Заказываю часто и мне все нравится.Лариса, спасибо за отзыв.
Гость
12.11.2019 12:12
чудові картини, швидко прийняли замовлення  і відправили,але  довго йшли через УкрПошту!
Администратор
чудові картини, швидко прийняли замовлення  і відправили,але  довго йшли через УкрПошту!Дякуємо за відгук. 
Ольга Харькова
12.11.2019 11:56
Картины потрясающие, доставка быстрая, качество отличное, спасибо)
Администратор
Картины потрясающие, доставка быстрая, качество отличное, спасибо)Ольга, спасибо за отзыв.
Галина Литвинова
12.11.2019 10:41
Спасибо, все как всегда быстро и очень красиво) Продолжайте радовать нас своими новинками. Мы начинали с вышивки нитками, потом попробовали бисером, потом дети захотели картины по номерам,  теперь будем пробовать алмазную вышивку))))
Администратор
Спасибо, все как всегда быстро и очень красиво) Продолжайте радовать нас своими новинками. Мы начинали с вышивки нитками, потом попробовали бисером, потом дети захотели картины по номерам,  теперь будем пробовать алмазную вышивку))))Галина, спасибо Вам за отзыв. Очень приятно, что наше творчество настолько увлекательное. 
Іра
12.11.2019 10:30
Дякую за швидкість та якість. Дуже задоволена.
Администратор
Дякую за швидкість та якість. Дуже задоволена.Іра, дякуємо за відгук.
Гость
12.11.2019 09:56
Гарний магазинчик,  швидко  відреагували.  Замовлення  прийшло  компактно  запаковано.  Все  цілісно  та  якісно.
Администратор
Гарний магазинчик,  швидко  відреагували.  Замовлення  прийшло  компактно  запаковано.  Все  цілісно  та  якісно. Дякуємо за відгук
Вікторія
12.11.2019 08:30
Прекрасный магазин, хорошее качество и приятный сервис! Спасибо!
Администратор
Прекрасный магазин, хорошее качество и приятный сервис! Спасибо!Виктория, спасибо за отзыв.
Гость
11.11.2019 20:06
Картина просто супер. Быстрая доставка и хорошее обслуживание.Спасибо.
Администратор
Картина просто супер. Быстрая доставка и хорошее обслуживание.Спасибо.Спасибо за отзыв.
Оксана
11.11.2019 16:42
Заказ оформлен достаточно быстро. Качество картин и красок на высшем уровне!  Буду заказывать еще!)
Администратор
Заказ оформлен достаточно быстро. Качество картин и красок на высшем уровне!  Буду заказывать еще!) Оксана, спасибо за отзыв. Будем рады видеть вас в нашем интернет-магазине. 
Гость
11.11.2019 16:32
Дуже хотіла замовити подарунок для хресниці, мені подзвонили уточнили замовлення і адресу, повинні були вислати реквізити для оплати. Не надіслали. Коли я поцікавилася причину? Сказали що уточняють наявність, сказали чекати. Так я нічого і не дочекалася.
Администратор
Дуже хотіла замовити подарунок для хресниці, мені подзвонили уточнили замовлення і адресу, повинні були вислати реквізити для оплати. Не надіслали. Коли я поцікавилася причину? Сказали що уточняють наявність, сказали чекати. Так я нічого і не дочекалася.Доброго дня. Хотіли б прояснити Вашу ситуацію. Напишіть, будь ласка, свій номер або зв'яжіться з нами за номером +38 (067) 631-86-68.
Алена
11.11.2019 15:42
Очень красивые картины.  Спасибо 
Администратор
Очень красивые картины.  Спасибо Алена, спасибо за отзыв.
Елена
11.11.2019 15:39
Очень быстро доставляют!!! Картины очень хорошего качества, краски свежие, буду постоянным  покупателем, СПАСИБО .
Администратор
Очень быстро доставляют!!! Картины очень хорошего качества, краски свежие, буду постоянным  покупателем, СПАСИБО . Елена, спасибо за отзыв. Будем рады видеть Вас в нашем интернет-магазине.
Олена Шликова
11.11.2019 15:15
Дуже гарні картини, швидка доставка. Дякую персоналу за увагу і оперативність.
Администратор
Дуже гарні картини, швидка доставка. Дякую персоналу за увагу і оперативність.Олена, дякуємо за відгук.
Гость
11.11.2019 14:19
Очень довольна. Заказ выполнен быстро и качественно
Елена
11.11.2019 13:40
Купила Картину по номерам и наборы с гипсовыми рамками и магнитами. Пока не использовали, это на новогодние подарки, но раньше покупала товары этой фирмы, очень довольна качеством. Интернет-магазин отличный. Спасибо!
Администратор
Купила Картину по номерам и наборы с гипсовыми рамками и магнитами. Пока не использовали, это на новогодние подарки, но раньше покупала товары этой фирмы, очень довольна качеством. Интернет-магазин отличный. Спасибо!Елена, спасибо за отзыв.
Евгений
11.11.2019 12:59
Картина супер!  Доставка быстрая !    Спасибо Вам!
Администратор
Картина супер!  Доставка быстрая !    Спасибо Вам!Евгений, спасибо Вам за отзыв.
Ira Dudarchuk
11.11.2019 12:38
Швидка доставка, гарна якість, рекомендую❤️
Администратор
Швидка доставка, гарна якість, рекомендую❤️Ira, дякуємо за відгук.
Гость
11.11.2019 12:09
  все быстро, круто и качественно. Спасибо!
Наталія
11.11.2019 11:24
Дуже гарні картини. Є велике бажання малювати і малювати. З часом не набридає. Велике дякую за гарну ідею! Успіхів та нових картин!
Администратор
Дуже гарні картини. Є велике бажання малювати і малювати. З часом не набридає. Велике дякую за гарну ідею! Успіхів та нових картин!Наталія, дякуємо за відгук.
Наталья
11.11.2019 11:22
Полотно и краски хорошего качества. Доставка -  мега быстрая, всем довольна. РЕКОМЕНДУЮ ;)
Администратор
Полотно и краски хорошего качества. Доставка -  мега быстрая, всем довольна. РЕКОМЕНДУЮ ;)Наталья, спасибо за отзыв.
Илона
11.11.2019 11:13
Отличный магазин! Краски свежие, хоршее качество холста. Быстрая доставка. Спасибо!
Администратор
Отличный магазин! Краски свежие, хоршее качество холста. Быстрая доставка. Спасибо!Илона, спасибо за отзыв. 
Марина
11.11.2019 10:57
Заказала картину у Вас. Перезвонили быстро, все уточнили.На следующий день после заказа выслали. Картина пришла такая как и заказывала, все краски на месте, кисточки, упаковано все хорошо)) Как только дорисую картину, сразу буду выбирать другую)) Рекомендую))
Администратор
Заказала картину у Вас. Перезвонили быстро, все уточнили.На следующий день после заказа выслали. Картина пришла такая как и заказывала, все краски на месте, кисточки, упаковано все хорошо)) Как только дорисую картину, сразу буду выбирать другую)) Рекомендую))Марина, спасибо за отзыв. Обязательно обращайтесь ещё.
Марія Земляна
11.11.2019 10:46
Очень нравятся картины, краски всегда свежие. Бывают некоторые водянистые, но это легко исправляется (пока рисую, оставляю водянистые цвета открытыми, влага испаряется и они становятся более плотными). очень радует оперативность отправки, но не всегда присылают номер посылки. В целом довольна магазинчиком, стала уже постоянным клиентом, но есть что дорабатывать ;) 
Администратор
Очень нравятся картины, краски всегда свежие. Бывают некоторые водянистые, но это легко исправляется (пока рисую, оставляю водянистые цвета открытыми, влага испаряется и они становятся более плотными). очень радует оперативность отправки, но не всегда присылают номер посылки. В целом довольна магазинчиком, стала уже постоянным клиентом, но есть что дорабатывать ;) Мария, спасибо за отзыв.
Татьяна
11.11.2019 10:39
Картинками очень довольна! и качество картин отличное и краски хорошие! доставка быстрая! Спасибо большое!
Администратор
Картинками очень довольна! и качество картин отличное и краски хорошие! доставка быстрая! Спасибо большое!Татьяна, спасибо за отзыв.
Марина
11.11.2019 10:38
Большое спасибо!
Гость
11.11.2019 10:15
Все отлично,доставка быстрая,краски свежие,все очень нравится.
Администратор
Все отлично,доставка быстрая,краски свежие,все очень нравится. Спасибо за отзыв.
Гость
07.11.2019 14:00
Заказывала картину "Украшение сада". Делала заказ днем в районе 14.00, в тот день менеджер мне не позвонил как написано на сайте. На следующий день я позвонила сама уточнить состояние заказа. Сказала номер заказа, на что мне менеджер ответила что такого заказа нету, что она его не видит... Спустя минут 5 она каким то образом его нашла, он был не в том месте что надо... В этот же день мне картину отправили и на следующее утро она была уже в моем городе. Короче, если бы я не позвонила, то картину я б так и не получила. 
Администратор
Заказывала картину "Украшение сада". Делала заказ днем в районе 14.00, в тот день менеджер мне не позвонил как написано на сайте. На следующий день я позвонила сама уточнить состояние заказа. Сказала номер заказа, на что мне менеджер ответила что такого заказа нету, что она его не видит... Спустя минут 5 она каким то образом его нашла, он был не в том месте что надо... В этот же день мне картину отправили и на следующее утро она была уже в моем городе. Короче, если бы я не позвонила, то картину я б так и не получила. Добрый день. Приносим извинения за неудобства. Был технический сбой.
Гость
05.11.2019 14:37
Неприятная менеджер отвечает на звонки (05.11.19). Хотелось бы больше вежливости, а не услышать громкий вздох и цыканье в трубку на просьбу.
Администратор
Неприятная менеджер отвечает на звонки (05.11.19). Хотелось бы больше вежливости, а не услышать громкий вздох и цыканье в трубку на просьбу.Добрый день. Хотели бы прояснить Вашу ситуацию. Напишите, пожалуйста, свой номер или свяжитесь с нами по номеру +38(067)631-86-68, можно в вайбере.
Татьяна Бойко
02.11.2019 14:39
я купила картину "Лавандовый презент" краска N4 очень не хорошая. очень водянистая. я же не акварелью рисую а акрилом. Прошу исправить плотность краски. не очень это хорошо когда какойто номер нужно наносить по 4 раза чтобы выглядело без разводов. спасибо
Администратор
я купила картину "Лавандовый презент" краска N4 очень не хорошая. очень водянистая. я же не акварелью рисую а акрилом. Прошу исправить плотность краски. не очень это хорошо когда какойто номер нужно наносить по 4 раза чтобы выглядело без разводов. спасибоТатьяна, спасибо за отзыв. Обязательно учтем Ваше замечание.
Лідія
30.10.2019 20:52
Дякую за швидку доставку 
Администратор
Дякую за швидку доставку  Лідія, дякуємо за вігук.
Anastasiia Koieva
26.10.2019 22:13
 Скажите есть ли возможность сделать заказ за границу?
Администратор
 Скажите есть ли возможность сделать заказ за границу?Добрый день, отправка розничных заказов только по Украине. Если Вас интересует оптовое сотрудничество, обращайтесь по номерам на сайте.
Anastasiia Koieva
26.10.2019 22:12
Скажите есть ли возможность сделать заказ за границу?
Наталія
24.10.2019 18:52
Все прекрасно, осталась довольна заказом. Спасибо
Администратор
Все прекрасно, осталась довольна заказом. СпасибоНаталья, спасибо за отзыв.
Гість
24.10.2019 00:00
Спасибо за отличную идею!!! Увы фото готовой работы не могу предоставить (добавьте возможность фото с тел загружать), рисовала "ароматные пионы", просто шикарно вышло!!! Для таких как я (запойных рукоблудов), хватило 4 ночи, чтоб расписать))) Спасибо за Идейку!!! На очереди "ночной дозор" а там выберу очароваху мопса))) 
Администратор
Спасибо за отличную идею!!! Увы фото готовой работы не могу предоставить (добавьте возможность фото с тел загружать), рисовала "ароматные пионы", просто шикарно вышло!!! Для таких как я (запойных рукоблудов), хватило 4 ночи, чтоб расписать))) Спасибо за Идейку!!! На очереди "ночной дозор" а там выберу очароваху мопса))) Спасибо за отзыв. 
Наталія Грек
23.10.2019 22:45
Чудова компанія! Прекрасні картини! Дуже вдячна за вашу роботу.
Администратор
Чудова компанія! Прекрасні картини! Дуже вдячна за вашу роботу.Наталія, дякуємо за відгук.
Яна
22.10.2019 17:04
Супер картины!!! Очень быстро доставляют!!!
Администратор
Супер картины!!! Очень быстро доставляют!!!Яна, спасибо за отзыв.
Елена
22.10.2019 14:23
Картины очень хорошего качества, краски свежие, буду постоянным  покупателем, СПАСИБО .
Администратор
Картины очень хорошего качества, краски свежие, буду постоянным  покупателем, СПАСИБО .Елена, спасибо за отзыв.
Алеся
20.10.2019 13:37
Спасибо за Идейку! Качество и сервис - на уровне. Заказывала два раза, и это только начало.  Маленькое пожелание - делать цифры не такими черными. Они просвечиваются и не закрашиваются несколькими слоями. Первая картина была с менее четкими цифрами, а вот вторая очень черные. И если рисуешь светлыми красками, оно просвечивается. Для перфекционистов это недопустимо)))))
Администратор
Спасибо за Идейку! Качество и сервис - на уровне. Заказывала два раза, и это только начало.  Маленькое пожелание - делать цифры не такими черными. Они просвечиваются и не закрашиваются несколькими слоями. Первая картина была с менее четкими цифрами, а вот вторая очень черные. И если рисуешь светлыми красками, оно просвечивается. Для перфекционистов это недопустимо)))))Алеся, спасибо за отзыв.
Гость
20.10.2019 01:38
Быстрая доставка , качество товара отличное ! 
Администратор
Быстрая доставка , качество товара отличное ! Спасибо за отзыв.
Татьяна Романюк
19.10.2019 19:41
Спасибо за качественный товар и качественное обслуживание. Всё отлично.
Администратор
Спасибо за качественный товар и качественное обслуживание. Всё отлично.Татьяна, спасибо за отзыв.
Тетяна Макуха
18.10.2019 18:59
Всім задоволена. Дякую
Администратор
Всім задоволена. ДякуюТетяна, дякуємо за відгук.
Ольга
17.10.2019 15:18
Спасибо за картину.  Вежливый персонал, быстрая доставка. Буду рисовать и надеюсь, что вернусь к вам не раз))
Администратор
Спасибо за картину.  Вежливый персонал, быстрая доставка. Буду рисовать и надеюсь, что вернусь к вам не раз))Ольга, спасибо за отзыв. Обязательно ещё обращайтесь.
Гость
17.10.2019 13:15
Довольна всем на 100% Хочу подметить что обслуживание очень внимательно и трепетно относится к потребителю, и это огромный + Качество холста и красок восхитительное, рисую с удовольствием Рада, что даже с отсутствием каких-либо художественных навыков, могу рисовать красоту
Администратор
Довольна всем на 100% Хочу подметить что обслуживание очень внимательно и трепетно относится к потребителю, и это огромный + Качество холста и красок восхитительное, рисую с удовольствием Рада, что даже с отсутствием каких-либо художественных навыков, могу рисовать красотуСпасибо за отзыв. Всегда рады видеть Вас в нашем интернет-магазине.
Елена
16.10.2019 20:21
Добрый день! Заказ получила вовремя, как и ожидалось.  Большое спасибо! Но есть одно пожелание. Самые красивые, на мой взгляд, картины по номерам имеют самый большой формат 40х50. Хотелось бы иметь такой же выбор среди картин малого размера. К сожалению, не все люди имеют большие квартиры и иной раз нужно презентовать картину именно маленького размера, но серьёзной тематики (пейзажи, городские сюжеты, музыкальные и т.д.), а не котиков. Хотелось бы дождаться изменений в этом направлении. Спасибо всем за ваш труд.
Администратор
Добрый день! Заказ получила вовремя, как и ожидалось.  Большое спасибо! Но есть одно пожелание. Самые красивые, на мой взгляд, картины по номерам имеют самый большой формат 40х50. Хотелось бы иметь такой же выбор среди картин малого размера. К сожалению, не все люди имеют большие квартиры и иной раз нужно презентовать картину именно маленького размера, но серьёзной тематики (пейзажи, городские сюжеты, музыкальные и т.д.), а не котиков. Хотелось бы дождаться изменений в этом направлении. Спасибо всем за ваш труд.Елена, спасибо за отзыв. Нам очень важно Ваше мнение.
Гость
16.10.2019 19:09
Отличный сервис, быстрая доставка, хорошее качество товара. Спасибо!
Администратор
Отличный сервис, быстрая доставка, хорошее качество товара. Спасибо!Спасибо за отзыв.
Гость
16.10.2019 16:36
Хороший магазин. Качественные товары. Связались очень быстро. Администратор вежливый. Рекомендую.
Администратор
Хороший магазин. Качественные товары. Связались очень быстро. Администратор вежливый. Рекомендую.Спасибо за отзыв.
Инна
16.10.2019 13:18
Все хорошо. И быстро отвечают, и быстро отправляют и к качеству нет вопросов. Иногда не соответствует наличие товара на сайте и на складе, но это не принципиально Спасибо, что вы есть
Администратор
Все хорошо. И быстро отвечают, и быстро отправляют и к качеству нет вопросов. Иногда не соответствует наличие товара на сайте и на складе, но это не принципиально Спасибо, что вы естьСпасибо за Ваш отзыв! 
Анастасия
16.10.2019 13:09
Добрый день! Картины по номерам покупаю уже третий год, это уже своего рода витамин вдохновения для меня. Сервис и качество на классном уровне) Благодарю! Отдельно признательна за акцию с бесплатной отправкой заказа
Администратор
Добрый день! Картины по номерам покупаю уже третий год, это уже своего рода витамин вдохновения для меня. Сервис и качество на классном уровне) Благодарю! Отдельно признательна за акцию с бесплатной отправкой заказаСпасибо за отзыв!
Григорий
16.10.2019 12:30
Добрый день, уважаемая Идейка. Есть предложения по улучшению Вашей работы. Первое - более качественная упаковка. Второе - качество красок и кисточек значительно снизилось по сравнению с моими ранними покупкам Вашей продукции. Третье - в последнем мое заказе отсутствовали три комплекта  петель для крепления картин на стену. Поэтому - никаких предварительных оплат - только наложенный платеж. С уважением, Григорий.
Администратор
Добрый день, уважаемая Идейка. Есть предложения по улучшению Вашей работы. Первое - более качественная упаковка. Второе - качество красок и кисточек значительно снизилось по сравнению с моими ранними покупкам Вашей продукции. Третье - в последнем мое заказе отсутствовали три комплекта  петель для крепления картин на стену. Поэтому - никаких предварительных оплат - только наложенный платеж. С уважением, Григорий.Добрый день, Григорий. Спасибо за отзыв. На сайте есть возможность заказать картину в коробке. Для сохранения цены в наборы идут бюджетные кисти для рисования. Крепления в наши наборы уже не входят. 
Диана Приступа
16.10.2019 11:56
Заказывала несколько картин, первые - наложенным платежом, быстро, удобно. Последнюю  - оплатой на карту - еще быстрее плюс экономия на почте. Спасибо за сервис. Качество картин - отличное
Администратор
Заказывала несколько картин, первые - наложенным платежом, быстро, удобно. Последнюю  - оплатой на карту - еще быстрее плюс экономия на почте. Спасибо за сервис. Качество картин - отличноеСпасибо за Ваши теплые слова!
Алина
16.10.2019 11:43
Товар и сервис высшего качества. Буду заказывать еще картины по номерам.
Администратор
Товар и сервис высшего качества. Буду заказывать еще картины по номерам.Спасибо за отзыв!
Наталья
16.10.2019 11:39
Покупкой осталась довольна.  Магазин отличный.  Персонал очень внимательный и вежливый.  Буду обращаться ещё 
Администратор
Покупкой осталась довольна.  Магазин отличный.  Персонал очень внимательный и вежливый.  Буду обращаться ещё Спасибо за отзыв!
Катя
16.10.2019 11:37
Спасибо вам большое все отлично
Администратор
Спасибо вам большое все отличноСпасибо за отзыв!
Ірина
08.10.2019 16:06
Доброго дня, ще 30 вересня я зробила замовлення і оплатила його ,чому ще досі я його не отримала ? 
Администратор
Доброго дня, ще 30 вересня я зробила замовлення і оплатила його ,чому ще досі я його не отримала ? Оксана, дякуємо за відгук.
Тетяна Макуха
02.10.2019 20:53
Всім задоволена. Швидко та надійно. З вами приємно співпрацювати. Дякую!
Администратор
Всім задоволена. Швидко та надійно. З вами приємно співпрацювати. Дякую!Тетяна, дякуємо за відгук.
Ольга
29.09.2019 18:11
Все понравилось. И консультация, и время доставки, и цена радует, плюс бонус после регистрации - минус процент)))  Благодарю за ваш труд!!!
Администратор
Все понравилось. И консультация, и время доставки, и цена радует, плюс бонус после регистрации - минус процент)))  Благодарю за ваш труд!!!Ольга, спасибо за отзыв.
Ганна Косінова
27.09.2019 21:40
Замовила картину малювання по номерам. Засмутилась, коли побачила тріснутий підрамник, але вирішила, що міняти ще довше і власне це не критично. Дочекалась вільного вечора, влаштувалась помалювати, розпакувала... а фарби сухі. От просто сухі, коли відкриваєш кришечку - вся фарба всередені лишається. Відкриваю сусідню фарбу - теж суха. Більш детальніше придивилась - деякі фарби є ззовні, наче перегрілись і витікли. Вечір зіпсовано, настрій ту ди ж... і головне, що тепер робити з цим всим? Все розпаковано.
Татьяна Шеляхина
24.09.2019 01:29
Покупаю уже не первый раз картины этой фирмы и на сайте и в розничных магазинах, качество просто безумно хорошее, цвета очень яркие и полностью соответствуют картинкам, а иногда даже сочнее в жизни. Только одна проблема в двух последних заказах нет крепежа для картины, чтоб повесить на стену, что очень уж расстроило, при осмотре на новой почте не было видно то он отсутствует в упаковке, можно ли его где то приобрести отдельно?  
Администратор
Покупаю уже не первый раз картины этой фирмы и на сайте и в розничных магазинах, качество просто безумно хорошее, цвета очень яркие и полностью соответствуют картинкам, а иногда даже сочнее в жизни. Только одна проблема в двух последних заказах нет крепежа для картины, чтоб повесить на стену, что очень уж расстроило, при осмотре на новой почте не было видно то он отсутствует в упаковке, можно ли его где то приобрести отдельно?  Татьяна, спасибо за отзыв. Крепления уже не входят  в наши наборы.
Жанна Бородавко
23.09.2019 17:17
Доброго дня! не в перший раз роблю замовлення,  подобається з вами співпрацювати. дякую і бажаю успіхів!
Администратор
Доброго дня! не в перший раз роблю замовлення,  подобається з вами співпрацювати. дякую і бажаю успіхів!Жанна, дякуємо за відгук.
Гость
18.09.2019 16:39
Все супер, быстро обработали заказ, быстро отправили. 
Администратор
Все супер, быстро обработали заказ, быстро отправили. Спасибо за отзыв.
Гость
18.09.2019 15:36
Дуже задоволена якістю товару і  оперативністю працівників. Все супер.  Дуже вдячна !!!!!!
Администратор
Дуже задоволена якістю товару і  оперативністю працівників. Все супер.  Дуже вдячна !!!!!!Дякуємо за відгук.
Гість
17.09.2019 07:52
Добрый день, не раз заказываю ваши картины ю, все очень нравиться, попался набор в котором не было крепления и краски плохо ложились на холст, будьте внимательны)))
Администратор
Добрый день, не раз заказываю ваши картины ю, все очень нравиться, попался набор в котором не было крепления и краски плохо ложились на холст, будьте внимательны)))Спасибо за отзыв. Крепления уже не входят в наши наборы.  
Гость
16.09.2019 22:27
Чудовий магазин з хорошим вибором різноманітних товарів для творчості. Приємний персонал, швидка доставка. Рекомендую.
Администратор
Чудовий магазин з хорошим вибором різноманітних товарів для творчості. Приємний персонал, швидка доставка. Рекомендую. Дякуємо за відгук.
Неля Тригуб
16.09.2019 18:42
Дякую за Вашу працю. Задоволена швидкістю і якістю. Замовляла для дочки, вона у захваті. Усім РЕКОМЕНДУЮ. Здоров'я і наснаги усьому колективу.
Администратор
Дякую за Вашу працю. Задоволена швидкістю і якістю. Замовляла для дочки, вона у захваті. Усім РЕКОМЕНДУЮ. Здоров'я і наснаги усьому колективу.Неля, дякуємо за відгук.
Гость
16.09.2019 13:29
Гарні, якісні картини по номерам, яскраві фарби. Дітям дуже сподобалось. В результаті отримали прекрасну роботу намальовану своїми руками)))
Администратор
Гарні, якісні картини по номерам, яскраві фарби. Дітям дуже сподобалось. В результаті отримали прекрасну роботу намальовану своїми руками)))Дякуємо за відгук.
Юлія
14.09.2019 22:13
Дуже задоволена картиною. Дякую Вам)
Администратор
Дуже задоволена картиною. Дякую Вам)Юлія, дякуємо за відгук.
Ангеліна Осадча
14.09.2019 20:14
Замовляла картину за номерами. Дуже задоволена. Все супер. Чудовий магазин!!!
Администратор
Замовляла картину за номерами. Дуже задоволена. Все супер. Чудовий магазин!!!Ангеліна, дякуємо за відгук.
Гость
13.09.2019 21:12
Величезне дякую!
Администратор
Величезне дякую!Дякуємо Вам за відгук.
Елена
12.09.2019 18:11
Быстрое, качественное обслуживание! Одно удовольствие от покупки! Спасибо большое, удачных продаж!!!
Администратор
Быстрое, качественное обслуживание! Одно удовольствие от покупки! Спасибо большое, удачных продаж!!!Елена, спасибо за отзыв.
Світлана
12.09.2019 15:33
Дякую, замовлення отримала дуже швидко . Картина сподобалось,малюю з великим задоволенням!
Администратор
Дякую, замовлення отримала дуже швидко . Картина сподобалось,малюю з великим задоволенням!Світлана, дякуємо за відгук.
Гость
12.09.2019 09:35
Задоволена якістю товару, оперативністю працівників. Дуже вдячна.
Администратор
Задоволена якістю товару, оперативністю працівників. Дуже вдячна.Дякуємо за відгук.
Оксана. Киев
11.09.2019 21:49
Всем довольна. В удовольствие порисовала. Спасибо, удивили очень приятными ценами.
Администратор
Всем довольна. В удовольствие порисовала. Спасибо, удивили очень приятными ценами.Оксана, спасибо за отзыв.
лилия караван
11.09.2019 11:17
Заказывала в разных магазинах. У ,,Идейки,, качество самое лучшее. Буду заказывать еще.
Администратор
Заказывала в разных магазинах. У ,,Идейки,, качество самое лучшее. Буду заказывать еще.Лилия, спасибо за отзыв.
лилия караван
11.09.2019 11:15
Заказывала картины по номерам в разных магазинах. У ,,Идейки,, качество самое лучшее
Аліна
11.09.2019 08:03
Замовлення прийшло швидко, задоволена . Картинка якісна, кольори насичені. Магазин чудовий. РЕКОМЕНДУЮ !
Администратор
Замовлення прийшло швидко, задоволена . Картинка якісна, кольори насичені. Магазин чудовий. РЕКОМЕНДУЮ !Аліна, дякуємо за відгук.
Ірина
10.09.2019 15:34
Гарний вибір товарів.  Замовляла два рази. В обох випадках залишилась задоволеною, і оперативністю доставки, і якістю надання послуг.
Администратор
Гарний вибір товарів.  Замовляла два рази. В обох випадках залишилась задоволеною, і оперативністю доставки, і якістю надання послуг.Ірина, дякуємо за відгук.
Светлана
10.09.2019 15:00
Ребята, спасибо большое за Ваш труд. Покупала троим девочкам разного возраста картины - все в восторге. Особое мерси за бонус-сумочку (жаль не три))))
Администратор
Ребята, спасибо большое за Ваш труд. Покупала троим девочкам разного возраста картины - все в восторге. Особое мерси за бонус-сумочку (жаль не три))))Светлана, спасибо за отзыв.
Светлана
10.09.2019 14:55
Ребята, спасибо большое за скорость. Купила троим девочкам разного возраста картины - все в восторге. Особое мерси за бонус-сумочку (жаль не три))))
Юлия
10.09.2019 14:09
Приветливые менеджеры.Хорошего качества картины и краски . С самовывозом проблем нет . Заказываю и буду заказывать только здесь
Администратор
Приветливые менеджеры.Хорошего качества картины и краски . С самовывозом проблем нет . Заказываю и буду заказывать только здесьЮлия, спасибо за отзыв.
Ольга Бурмистр
10.09.2019 12:58
https://www.instagram.com/p/B2OQ3t7Ad1F/?igshid=fzv5wotjr157 Ваши тюльпаны и коты :)  Спасибо большое , ваши картины дают возможность отдохнуть и сделать что - то прекрасное . 
Администратор
https://www.instagram.com/p/B2OQ3t7Ad1F/?igshid=fzv5wotjr157 Ваши тюльпаны и коты :)  Спасибо большое , ваши картины дают возможность отдохнуть и сделать что - то прекрасное . Ольга, спасибо за отзыв.
Гость
10.09.2019 12:47
Дякую, замовлення прийшло дуже швидко...навіть швидше ніж я очікувала  Картина гарна, писати зручно та цікаво! Маю зауважити, хороший хост та фарби)
Администратор
Дякую, замовлення прийшло дуже швидко...навіть швидше ніж я очікувала  Картина гарна, писати зручно та цікаво! Маю зауважити, хороший хост та фарби)Дякуємо за відгук. 
Ксенія Глазкова
10.09.2019 12:01
Всё очень понравилось.  Буду покупать ещё))
Администратор
Всё очень понравилось.  Буду покупать ещё))Ксенія, спасибо за отзыв.
Инна
10.09.2019 11:59
Отличный магазин, богатый выбор картин по размерам, сложности и цветовой гамме. Цены приятные,быстрое обслуживание, заказ получила в день отправки,супер! Одну картинку закончила,вторая в процессе,буду заказывать у вас ещё, однозначно!
Администратор
Отличный магазин, богатый выбор картин по размерам, сложности и цветовой гамме. Цены приятные,быстрое обслуживание, заказ получила в день отправки,супер! Одну картинку закончила,вторая в процессе,буду заказывать у вас ещё, однозначно!Инна, спасибо за отзыв.
Елена
10.09.2019 11:45
заказом довольна, оформили и доставили быстро.
Администратор
заказом довольна, оформили и доставили быстро.Елена, спасибо за отзыв.
Гость
10.09.2019 11:27
Товар пришел быстро!Но качество одной картинки так себе( не четко видны цифры и не совсем понятно где заканчиваются границы) Может брак?
Администратор
Товар пришел быстро!Но качество одной картинки так себе( не четко видны цифры и не совсем понятно где заканчиваются границы) Может брак?Добрый день. Скиньте, пожалуйста, фото на почту или в вайбер.
Юля
10.09.2019 11:21
Отличный магазин, буду заказывать ещё, спасибо )
Администратор
Отличный магазин, буду заказывать ещё, спасибо )Юля, спасибо за отзыв.
орпваоыпва ывтмыовбисови
10.09.2019 11:18
здравствуйте. удалите пожалуйста аккаунт т.к. не будет использоваться.
Гость
10.09.2019 09:50
Замовленням задоволена,був нюанс але швидко все виправили(замовляла доставку курєром,а прийшло на віділення ,зателефонувавши на ГЛ все вияснили ,доставили вчасно).Дякую буду і надалі замовляти на цьому сайті.
Администратор
Замовленням задоволена,був нюанс але швидко все виправили(замовляла доставку курєром,а прийшло на віділення ,зателефонувавши на ГЛ все вияснили ,доставили вчасно).Дякую буду і надалі замовляти на цьому сайті.Дякуємо за відгук.
Татьяна
10.09.2019 09:48
Заказ оформили и прислали быстро. Всем довольна, за исключением плотности некоторых красок светлых тонов. не плотные. не закрашивают номер на холсте. пришлось наносить по несколько слоев.
Администратор
Заказ оформили и прислали быстро. Всем довольна, за исключением плотности некоторых красок светлых тонов. не плотные. не закрашивают номер на холсте. пришлось наносить по несколько слоев.Татьяна, спасибо за отзыв.
Гость
09.09.2019 22:49
Дуже задоволена картинами, вийшли гарні. Будемо замовляти ще не один раз. Дякую. 
Администратор
Дуже задоволена картинами, вийшли гарні. Будемо замовляти ще не один раз. Дякую. Дякуємо за відгук. https://www.google.com/search?safe=active&rlz=1C1CHBD_ruUA788UA788&sxsrf=ACYBGNRt6fD1ZVt3t2SAkjQlzJvA9jioLw:1568104022675&q=%D0%97%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%8C+%D1%89%D0%B5+%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D0%B2%27%D1%8F%D0%B7%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%BE.&spell=1&sa=X&ved=0ahUKEwiJ-ffZ6sXkAhXqAhAIHdy3CCwQBQguKAA Звертайтесь ще обов'язково.
Екатерина
09.09.2019 20:53
Хороший магазин, большой выбор. Отличные менеджеры. Работают все быстро и слаженно.
Администратор
Хороший магазин, большой выбор. Отличные менеджеры. Работают все быстро и слаженно.Екатерина, спасибо за отзыв.
Тетяна Грищенко
09.09.2019 17:20
Добрый день, Я очень расстроилась, поскольку придя домой и открыв картину заметила, что рамка кривая(((
Администратор
Добрый день, Я очень расстроилась, поскольку придя домой и открыв картину заметила, что рамка кривая(((Добрый день. Картину отправили с целым подрамником, перед отправкой проверяют на складе. За посылку несет ответственность Новая почта.  Обязательно нужно проверять посылку на отделении.
Алена Табанец
09.09.2019 16:52
Большое спасибо!Заказываю не первый раз. Все быстро и качествено! Картины приносят радость мне и моим близким! 
Администратор
Большое спасибо!Заказываю не первый раз. Все быстро и качествено! Картины приносят радость мне и моим близким! Алена, спасибо за отзыв.
Гость
09.09.2019 15:47
Всё очень понравилось. Качество картины и красок отличное. Забирала со склада, было трудно найти. Набрала по телефону, который на сайте, очень подробно описали как добраться. Спасибо большое.
Администратор
Всё очень понравилось. Качество картины и красок отличное. Забирала со склада, было трудно найти. Набрала по телефону, который на сайте, очень подробно описали как добраться. Спасибо большое.Спасибо за отзыв.
Наташа
09.09.2019 14:57
Все нравится)
Администратор
Все нравится)Наташа, спасибо за отзыв.
Наталия
09.09.2019 14:30
Спасибо за качество и цены! Очень довольна! Буду покупать еще 
Администратор
Спасибо за качество и цены! Очень довольна! Буду покупать еще Наталия, спасибо за отзыв. Обязательно обращайтесь ещё.
Олег Харченко
09.09.2019 14:23
Всё понравилось.
Администратор
Всё понравилось.Олег, спасибо за отзыв.
Гость
09.09.2019 14:20
Зробила замовлення пізно у вечорі. Вже через день посилка була на відділенні. Полотно добре натягнуте на підрамнику. Малювати дуже приємно і зручно. Однак деякі фарби, як на мене, трішки зарідкі. Доводиться перекривати по кілька разів  щоб не просвічувалось полотно.  Буду замовляти ще.
Администратор
Зробила замовлення пізно у вечорі. Вже через день посилка була на відділенні. Полотно добре натягнуте на підрамнику. Малювати дуже приємно і зручно. Однак деякі фарби, як на мене, трішки зарідкі. Доводиться перекривати по кілька разів  щоб не просвічувалось полотно.  Буду замовляти ще.Дякуємо за відгук.
Мария
09.09.2019 13:12
Качество полотна (по изделию -картины по номерам) и подрамника понравилось больше, чем у других производителей. Краски получаются ярче, чем на изображении на этикетке, но не могу сказать, что это недостаток для меня. Для тех, кто выбирает спокойные тона, лучше брать в магазине, чтобы оценить перед покупкой цвета в палитре. Но огорчила консистенция красок. Как ни странно, при первой покупке в магазине канцтоваров картины по номерам, краски были примерно одинаковой плотности, чуть подсохшие, но они нормально разбавились водой, поэтому не страшно+ была скоба для крепления картины на стену.  Решила заказать непосредственно у производителя 2 понравившиеся картины. Посылка пришла целая, в этом претензий нет. Однако , в комплекте обеих картин не было скоб для крепления на стенах ( а это, уважаемые производители , сложно проверить не разрывая пленку самой картины) и консистенция красок - настоящее разочарование. Все краски разной плотности, половину нужно разбавлять в разной степени, чтобы они нормально ложились на холст, ну а самое интересное - самые яркие цвета жидкие и прозрачные как лак для французского маникюра. Для примера, чтобы на картине "Барви дощу"нормально покрыть светло-зеленым и голубым изображенные зонтики, пришлось наносить 6 слоев ! Это очень неудобно и раздражает. И, в этом случае, чтобы сослаться на время хранения на складе ,когда и изделием может произойти что угодно, не получится. Это явно ошибка при производстве. Огромная просьба к производителям учесть данный факт, так как такие недочеты серьезно портят впечатление о товаре. Вторую картину еще не открывала, так как играюсь с первой пока, возможно там могут выплыть еще нюансы. Но , не смотря на все , описанное выше, у этого производителя картины по номерам значительно лучше , по сравнению с конкурентами.
Администратор
Качество полотна (по изделию -картины по номерам) и подрамника понравилось больше, чем у других производителей. Краски получаются ярче, чем на изображении на этикетке, но не могу сказать, что это недостаток для меня. Для тех, кто выбирает спокойные тона, лучше брать в магазине, чтобы оценить перед покупкой цвета в палитре. Но огорчила консистенция красок. Как ни странно, при первой покупке в магазине канцтоваров картины по номерам, краски были примерно одинаковой плотности, чуть подсохшие, но они нормально разбавились водой, поэтому не страшно+ была скоба для крепления картины на стену.  Решила заказать непосредственно у производителя 2 понравившиеся картины. Посылка пришла целая, в этом претензий нет. Однако , в комплекте обеих картин не было скоб для крепления на стенах ( а это, уважаемые производители , сложно проверить не разрывая пленку самой картины) и консистенция красок - настоящее разочарование. Все краски разной плотности, половину нужно разбавлять в разной степени, чтобы они нормально ложились на холст, ну а самое интересное - самые яркие цвета жидкие и прозрачные как лак для французского маникюра. Для примера, чтобы на картине "Барви дощу"нормально покрыть светло-зеленым и голубым изображенные зонтики, пришлось наносить 6 слоев ! Это очень неудобно и раздражает. И, в этом случае, чтобы сослаться на время хранения на складе ,когда и изделием может произойти что угодно, не получится. Это явно ошибка при производстве. Огромная просьба к производителям учесть данный факт, так как такие недочеты серьезно портят впечатление о товаре. Вторую картину еще не открывала, так как играюсь с первой пока, возможно там могут выплыть еще нюансы. Но , не смотря на все , описанное выше, у этого производителя картины по номерам значительно лучше , по сравнению с конкурентами.Мария, спасибо за отзыв. Крепление уже не входит в наши наборы. По краскам к картине обязательно передадим претензии в отдел качества. 
Ольга
09.09.2019 13:11
Картина и краски хорошие, все понравилось. Но нигде не было указано, что картина без коробки. Была только передняя часть коробки и замотано в пленку. Ничего не выпало, но для дальнейшей перемещения картины упаковки нет.  Я понимаю, что цена из-за этого меньше и можно дополнительно заказать подарочную коробку. Но, пожалуйста, укажите это в описании
Администратор
Картина и краски хорошие, все понравилось. Но нигде не было указано, что картина без коробки. Была только передняя часть коробки и замотано в пленку. Ничего не выпало, но для дальнейшей перемещения картины упаковки нет.  Я понимаю, что цена из-за этого меньше и можно дополнительно заказать подарочную коробку. Но, пожалуйста, укажите это в описанииОльга, спасибо за отзыв. В описании указано из чего состоит комплект, коробку предлагаем купить дополнительно.
Алексей
09.09.2019 12:20
Да,заказом доволен,девушка подсказала и оперативненько отправила.рекомендую))
Администратор
Да,заказом доволен,девушка подсказала и оперативненько отправила.рекомендую))Алексей, спасибо за отзыв.
Жанна Вельгус
09.09.2019 11:08
Дуже не задоволена повільною доставкою.Оплатила замовленнв в понеділок вранці,а вислали в середу ввечері.Отримала в суботу.Інші інтернетмагазини набагато оперативніші.
Администратор
Дуже не задоволена повільною доставкою.Оплатила замовленнв в понеділок вранці,а вислали в середу ввечері.Отримала в суботу.Інші інтернетмагазини набагато оперативніші.Жанна, дякуємо за відгук. Оплата надійшла у вівторок, з технічних причин замовлення не встигли відправити. Приносимо свої вибачення за незручності. 
Гость
09.09.2019 11:04
После заказа перезвонили спустя полдня. Есть магазины, которые предлагают эту же продукцию, по таким же ценам, но оперативнее реагируют на обращение.
Администратор
После заказа перезвонили спустя полдня. Есть магазины, которые предлагают эту же продукцию, по таким же ценам, но оперативнее реагируют на обращение.Спасибо за отзыв. Заказы обрабатываются в порядке очереди. Время обработки зависит от количества заказов. 
Гость
09.09.2019 11:03
обслуга клієнта повинна процювати краще: після зроблення замовлення в віртуальному кабінеті не прийшло ніякої інформації чи воно прийнято. Не було також інформації чи замовлення вислали. В замовленні був один номер на який все мали вислати, але деталі були узгоджувані через вайбер. Не відомо з якого приводу висилали подальшу інформацію на вайберський номер (на який нічого так і не прийшло) а не на той що був вказаний в замоленні. Працівники теж не запитали на який номер висилати, такі речі повинні уточнювати
Администратор
обслуга клієнта повинна процювати краще: після зроблення замовлення в віртуальному кабінеті не прийшло ніякої інформації чи воно прийнято. Не було також інформації чи замовлення вислали. В замовленні був один номер на який все мали вислати, але деталі були узгоджувані через вайбер. Не відомо з якого приводу висилали подальшу інформацію на вайберський номер (на який нічого так і не прийшло) а не на той що був вказаний в замоленні. Працівники теж не запитали на який номер висилати, такі речі повинні уточнюватиДякуємо за відгук. Після оформлення замовлення, приходить повідомлення на електронну пошту. Після відправлення посилки, автоматична розсилка смс-повідомлень з ТТН. Напишіть, будь ласка, дані по замовленню, постараємося розібратися в ситуації, що склалася.
Оксана Сівцова
09.09.2019 11:00
Отличный магазин! Доставкой, картиной очень довольна. На одной точно дело не остановится))) Спасибо!!!
Администратор
Отличный магазин! Доставкой, картиной очень довольна. На одной точно дело не остановится))) Спасибо!!!Оксана, спасибо за отзыв. Обязательно обращайтесь ещё.
Гость
09.09.2019 10:59
Все супер. Буду покупать ещё, но , пожалуйста, добавьте оплату картой на самом сайте. Очень не удобно платить.
Администратор
Все супер. Буду покупать ещё, но , пожалуйста, добавьте оплату картой на самом сайте. Очень не удобно платить.Спасибо за отзыв.
Алина
09.09.2019 10:53
Робила два замовлення на цьому сайті. Сервісом дуже задоволена, приємні та ввічливі оператори, доставка дуже швидка. Буду замовляти ще)
Администратор
Робила два замовлення на цьому сайті. Сервісом дуже задоволена, приємні та ввічливі оператори, доставка дуже швидка. Буду замовляти ще)Алина, дякуємо за відгук.
Ольга
07.09.2019 11:44
Добрый день! Очень опечалена что ТМ Идейка торгует Китаем. В декабре 2017 года купила картину белые пионы в вазе. Картина была в их фирменной коробке Идейка на которую у меня до сих пор храниться накладная,  и уже тогда в ней не было крепления. Хотя мне сообщили в переписке что крепление перестали ложить только в этом году. Мне также сообщили, что якобы провели опрос и они многим не нужны. Не меня не моих подруг никто не спрашивал!! Не понимаю как и на что я должна вешать картину без крепления 40 на 50 см.!!?? Может я ее должна ставить и на что??? Как ??  Вернёмся к теме Китая. Нарисовать данную картину я решила только сейчас. Логично что за эти 2 года краски в баночках высохли, мне сообщили, что можно их заказать, НО не в моем случаи, т к. мою картину они купили в Китае!!! Огорчили так огорчили!! Об этом меня конечно никто не предупредил! Продавалась же в фирменной коробке! Не красиво по меньшей мере. И в нашей дальнейшей переписке сотрудники даже не выразили намек похожий на извинения!! Пару недель назад купила парусник и кота в чашке. В картине с парусником также нет крепления!! На что я должна их вешать или ставить, как!!!??   P.S. картину с пионами забирала сама лично на Ленинградской 68, Днепр. И крепления нужны для картины
Администратор
Добрый день! Очень опечалена что ТМ Идейка торгует Китаем. В декабре 2017 года купила картину белые пионы в вазе. Картина была в их фирменной коробке Идейка на которую у меня до сих пор храниться накладная,  и уже тогда в ней не было крепления. Хотя мне сообщили в переписке что крепление перестали ложить только в этом году. Мне также сообщили, что якобы провели опрос и они многим не нужны. Не меня не моих подруг никто не спрашивал!! Не понимаю как и на что я должна вешать картину без крепления 40 на 50 см.!!?? Может я ее должна ставить и на что??? Как ??  Вернёмся к теме Китая. Нарисовать данную картину я решила только сейчас. Логично что за эти 2 года краски в баночках высохли, мне сообщили, что можно их заказать, НО не в моем случаи, т к. мою картину они купили в Китае!!! Огорчили так огорчили!! Об этом меня конечно никто не предупредил! Продавалась же в фирменной коробке! Не красиво по меньшей мере. И в нашей дальнейшей переписке сотрудники даже не выразили намек похожий на извинения!! Пару недель назад купила парусник и кота в чашке. В картине с парусником также нет крепления!! На что я должна их вешать или ставить, как!!!??   P.S. картину с пионами забирала сама лично на Ленинградской 68, Днепр. И крепления нужны для картиныОльга, добрый день. В 2017 была финальная распродажа картин, которые производились в Китае под ТМ Идейка. Где производилась картина, указано на упаковке. Краски на момент продажи были хорошие. Очень жаль, что вы ждали два года, перед тем как начать рисовать. Мы можем помочь с красками только по тем картинам, которые производились в Украине. В комплектах, которые производились в Китае, должны быть крепежи. ольга ольга
Альна
02.09.2019 20:47
Все сподобалось буде замовляти ще
Администратор
Все сподобалось буде замовляти щеАльона, дякуємо за відгук.
Арина
02.09.2019 11:05
Добрый день) По результатам уже немалого количества выполненных работ, хочу оставить впечатления и просьбы. Приятно, что  качественно расширились темы для взрослых "художников". Глаза разбегаются, хочется много воплотить)) И, замечания:  1. Коды и нумерация картин. Печатаете в торце, вверху и внизу. Не закрашиваются никакими красками, приходится покрывать многослойно и все равно видно, т.к. я предпочитаю картины безрамочно.  Не могли бы вы их прятать? 2.. Нечасто, но встречаются пропуски в нумерации областей.  Если учтете замечания,  буду благодарна за отклик!
Администратор
Добрый день) По результатам уже немалого количества выполненных работ, хочу оставить впечатления и просьбы. Приятно, что  качественно расширились темы для взрослых "художников". Глаза разбегаются, хочется много воплотить)) И, замечания:  1. Коды и нумерация картин. Печатаете в торце, вверху и внизу. Не закрашиваются никакими красками, приходится покрывать многослойно и все равно видно, т.к. я предпочитаю картины безрамочно.  Не могли бы вы их прятать? 2.. Нечасто, но встречаются пропуски в нумерации областей.  Если учтете замечания,  буду благодарна за отклик!Арина, спасибо за отзыв. 
Елена
28.08.2019 12:45
Была проблемка. не хватило краски. Спросила можно ли отдельно баночку заказать. Ответ можно. Реакция нормальная, обошлось недорого. Спасибо. Молодцы
Администратор
Была проблемка. не хватило краски. Спросила можно ли отдельно баночку заказать. Ответ можно. Реакция нормальная, обошлось недорого. Спасибо. МолодцыЕлена, спасибо за отзыв.
Ирина
22.08.2019 15:24
Покупкой в магазине довольна, менеджер связалась быстро, забрала картину в тот же день. Удобно), рекомендую!
Администратор
Покупкой в магазине довольна, менеджер связалась быстро, забрала картину в тот же день. Удобно), рекомендую!Ирина, спасибо за отзыв.
Храпач Людмила
20.08.2019 09:43
Указана акция 50% не написано до которого числа действует)
Администратор
Указана акция 50% не написано до которого числа действует?Добрый день, Людмила. Акция действует до конца августа.
Храпач Людмила
20.08.2019 09:41
Скажите,акция уже закончилась?
Юлія Донець
19.08.2019 11:48
Добрый день! Получила сегодня картину, осталась очень довольна работой компании! Картина и краски хорошего качества!!!! Спасибо большое за вашу работу )))))
Марина
18.08.2019 23:09
очень понравилось,быстрая доставка,всем довольна)
Администратор
очень понравилось,быстрая доставка,всем довольна)Марина, спасибо за отзыв.
Лариса
18.08.2019 15:52
Заказала 2картины, прислали одну, оплату указали за две. На звонки не отвечают. Заказ 40516
Виктория
18.08.2019 15:37
картину приобрела, быстро доставили, все отличчно, спасибо за ассортимент и сервис!
Администратор
картину приобрела, быстро доставили, все отличчно, спасибо за ассортимент и сервис!Виктория, спасибо за отзыв.
Капля
15.08.2019 23:22
Покупаю третий раз , картины отличные
Администратор
Покупаю третий раз , картины отличныеСпасибо за отзыв.
Мария Стрельникова
14.08.2019 21:10
Покупкой довольна,очень понравилась картина,жаль что в набор не входит крепёж на стену. Порадовали скидки на детские наборы. Всё пришло хорошо упаковано. Пальчиковые краски были наполовину полные, но так как была скидка, то не сильно огорчилась. 
Администратор
Покупкой довольна,очень понравилась картина,жаль что в набор не входит крепёж на стену. Порадовали скидки на детские наборы. Всё пришло хорошо упаковано. Пальчиковые краски были наполовину полные, но так как была скидка, то не сильно огорчилась. Мария , спасибо за отзыв.
Гость
14.08.2019 13:51
Очень довольна тем, что нашла вас! Цены более чем доступны, замечательное качество, огромный выбор - супер! Спасибо, что вы есть! 
Ирина
13.08.2019 14:01
Сайт нашла случайно и уже посадила на него всех подруг) Очень довольна качеством товара и обслуживанием! Рекомендую всем!
Администратор
Сайт нашла случайно и уже посадила на него всех подруг) Очень довольна качеством товара и обслуживанием! Рекомендую всем!Ирина, спасибо за отзыв. Всегда рады видеть Вас в нашем интернет-магазине.
Маргарита
12.08.2019 21:25
 Идейка - лучший производитель холстов и красок.  У вас всегда качество и хорошая цена, картины яркие и интересные,  нет тусклости.  Приятно с вами работать,  всё легко и нет каких-либо разногласий.  Также приятно работать с вашими картинами,  получаешь истинное наслаждение от рисования.  Единственное - почему-то исчезли крепежи для картин с наборов,  а так замечательные наборы. 
Администратор
 Идейка - лучший производитель холстов и красок.  У вас всегда качество и хорошая цена, картины яркие и интересные,  нет тусклости.  Приятно с вами работать,  всё легко и нет каких-либо разногласий.  Также приятно работать с вашими картинами,  получаешь истинное наслаждение от рисования.  Единственное - почему-то исчезли крепежи для картин с наборов,  а так замечательные наборы. Маргарита, спасибо за отзыв. Крепеж теперь не входит в наши наборы.
Гость
12.08.2019 14:46
Дуже подобається *Ідейка*! Ви найкращі!!
Гость
12.08.2019 12:04
Все чудово
Оля
12.08.2019 11:22
Замовляла одразу два набори. Все добре, все в комплекті. Дуже класна ідея для подарунку!
Администратор
Замовляла одразу два набори. Все добре, все в комплекті. Дуже класна ідея для подарунку!Оля, дякуємо за відгук.
Ковтун Юлія
12.08.2019 09:45
Дякую. Швидко отримала товар. Успіхів вам!!!
Администратор
Дякую. Швидко отримала товар. Успіхів вам!!!Юлія, дякуємо відгук.
Гость
11.08.2019 16:50
Доставкой недовольна! Если бы не оплачивала, то может быть нормально бы отправили, а так... прождала 5 дней посылка так и не приехала, звонила-выясняла, то хоть повторно отправили. 
Администратор
Доставкой недовольна! Если бы не оплачивала, то может быть нормально бы отправили, а так... прождала 5 дней посылка так и не приехала, звонила-выясняла, то хоть повторно отправили. Для прояснения ситуации напишите какие-либо данные заказа (можно в вайбер)
Гость
11.08.2019 09:49
Замовлення робила, але менеджер не зателефонував і так я нічого не отримала, тому оцінити якість не можу.
Администратор
Замовлення робила, але менеджер не зателефонував і так я нічого не отримала, тому оцінити якість не можу. Для прояснення ситуації напишіть будь-які дані замовлення (можна в вайбер)
Галина Водоп'янова
11.08.2019 09:48
Заказывала товар два раза. Все заказы приходили вовремя. Девочки-операторы толковые. Шли на контакт (по обстоятельствам не могла заплатить на карту, они изменили способ оплаты на наложенный). Товаром довольна (и дети тоже), обслуживанием тоже
Администратор
Заказывала товар два раза. Все заказы приходили вовремя. Девочки-операторы толковые. Шли на контакт (по обстоятельствам не могла заплатить на карту, они изменили способ оплаты на наложенный). Товаром довольна (и дети тоже), обслуживанием тожеГалина, спасибо за отзыв.
Алексей
10.08.2019 19:58
магазин- супер!! покупка очень понравилась имениннице!!!все на высоте! так держать !!
Администратор
магазин- супер!! покупка очень понравилась имениннице!!!все на высоте! так держать !!Алексей, спасибо за отзыв.
Марина Безрученко
10.08.2019 18:55
Ваш сайт - справжня знахідка!  Мені порадила випадкова знайома.Тепер ми всією сім*єю пишемо картини.Дякуємо за вашу працю та наш прекрасний настрій! Успіхів!
Администратор
Ваш сайт - справжня знахідка!  Мені порадила випадкова знайома.Тепер ми всією сім*єю пишемо картини.Дякуємо за вашу працю та наш прекрасний настрій! Успіхів!Марина, спасибо за отзыв.
Владислав
10.08.2019 12:49
Выбрал, заказал, оплатил, получил и море удовольствия)))  Правда некоторые мелкие детали очень сложно прорисовывать Рекомендую!
Администратор
Выбрал, заказал, оплатил, получил и море удовольствия)))  Правда некоторые мелкие детали очень сложно прорисовывать Рекомендую!Владислав, спасибо за отзыв.
Гость
10.08.2019 12:26
Прекрасное и очень быстрое обслуживание. Широкий ассортимент для творчества. Огромное спасибо)
Таисия
09.08.2019 23:39
Все отлично) качество картины и красок превосходные, быстрая обработка заказа!) За два дня забрала свою картину) Всем спасибо) 
Администратор
Все отлично) качество картины и красок превосходные, быстрая обработка заказа!) За два дня забрала свою картину) Всем спасибо) Таисия, спасибо за отзыв.
Ирина
09.08.2019 22:40
Спасибо за приятные впечатления от покупки!
Администратор
Спасибо за приятные впечатления от покупки!Ирина, спасибо за отзыв.
Ирина Шевчук
09.08.2019 18:58
Заказы делаем регулярно всем коллективом. В общем уже получили где-то 20 картин. Себе, в подарок и т.д. Отправка всегда  в день оплаты. Вот только краски бывают разного качества. Одни ложатся плотно и однородно, а другие неоднородные и наносить один и тот же цвет приходится несколько раз, при этом окончательный результат все равно не очень.  А остальное  всё ОК. Рекомендую.
Администратор
Заказы делаем регулярно всем коллективом. В общем уже получили где-то 20 картин. Себе, в подарок и т.д. Отправка всегда  в день оплаты. Вот только краски бывают разного качества. Одни ложатся плотно и однородно, а другие неоднородные и наносить один и тот же цвет приходится несколько раз, при этом окончательный результат все равно не очень.  А остальное  всё ОК. Рекомендую.Ирина, спасибо за отзыв. 
Оксана
09.08.2019 16:16
Спасибо за сервис. Пожелание, чтобы менеджеры использовали месенджеры для коммуникации, так как не всегда удобно ответить на звонок. 
Администратор
Спасибо за сервис. Пожелание, чтобы менеджеры использовали месенджеры для коммуникации, так как не всегда удобно ответить на звонок. Оксана, спасибо за отзыв. Мы используем месенджеры для коммуникации. Обязательно при следующей покупке указывайте в комментариях к заказу каким способом с Вами связываться. 
Настя
09.08.2019 14:53
Заказывала картины в нескольких местах. У Идейки самая быстрая доставка и самое лучшее качество красок. Спасибо. Я ваш клиент на вечно)
Администратор
Заказывала картины в нескольких местах. У Идейки самая быстрая доставка и самое лучшее качество красок. Спасибо. Я ваш клиент на вечно)Настя, спасибо за отзыв. Всегда рады видеть Вас в нашем интернет-магазине.
Гость
09.08.2019 14:35
Дякую за оперативність та якість. Молодці!
Администратор
Дякую за оперативність та якість. Молодці!Дякуємо за відгук.
Гость
09.08.2019 13:26
Покупала картины по номерам, очень была разочарована качеством кисточек, которыми вообще нельзя было что-либо раскрасить. Я не расчитывала на супер качество, дома есть хорошие, покупала отдельно, но так как у вас заказала для отпуска, не смогла воспользоваться, пришлось искать другое развлечение.
Администратор
Покупала картины по номерам, очень была разочарована качеством кисточек, которыми вообще нельзя было что-либо раскрасить. Я не расчитывала на супер качество, дома есть хорошие, покупала отдельно, но так как у вас заказала для отпуска, не смогла воспользоваться, пришлось искать другое развлечение.Добрый день. Укажите, пожалуйста, номер телефона или заказа либо свяжитесь с нами по номеру +38(067)631-86-68.
Александр Дудяк
09.08.2019 13:22
Неудобно, когда долго выбираешь картину, она доступна для заказа, но сотрудник перезваниивает и сообщает, что нет в наличии. В остальном всё ок.
Администратор
Неудобно, когда долго выбираешь картину, она доступна для заказа, но сотрудник перезваниивает и сообщает, что нет в наличии. В остальном всё ок.Александр, спасибо за отзыв. Обновление остатков не ежеминутное, к сожалению, такие ситуации возможны. Приносим свои извинения за неудобства. 
Ольга
09.08.2019 11:10
Заказала картину на подарок, она супер, подруга в восторге. Очень  быстрая доставка и качественный  товар, цена  тоже порадовала, спасибо  огромное, буду  заказывать ещё 
Администратор
Заказала картину на подарок, она супер, подруга в восторге. Очень  быстрая доставка и качественный  товар, цена  тоже порадовала, спасибо  огромное, буду  заказывать ещё Ольга, спасибо за отзыв.
Анна
09.08.2019 10:59
Дякую! Чудова картина! Розмалльовуємо всією родиною.
Администратор
Дякую! Чудова картина! Розмалльовуємо всією родиною.Анна, дякуємо за відгук.
Наталья Цуканова
09.08.2019 10:34
Картины замечательные, доставка быстрая, благодарю за оперативность и доставленное удовольствие от вашей работы
Администратор
Картины замечательные, доставка быстрая, благодарю за оперативность и доставленное удовольствие от вашей работы Наталья, спасибо за отзыв.
Наталья Цуканова
09.08.2019 10:25
Картины замечательные, доставка быстрая, Благодарю за доставленное от покупки удовольствие
Евелина
30.07.2019 23:58
Заказала картину "Тигр на прогулке". Отреагировали на заказ и отправили, сразу, все оперативно. Но когда открыла дома посылку увидела, что порвано полотно, хочу заменить!  При надобности могу подтвердить фото.
Администратор
Заказала картину "Тигр на прогулке". Отреагировали на заказ и отправили, сразу, все оперативно. Но когда открыла дома посылку увидела, что порвано полотно, хочу заменить!  При надобности могу подтвердить фото.Евелина, спасибо за отзыв. После того, как товар отправлен со склада, за него несет ответственность компания почты. Поэтому, всегда при получении нужно проверять посылку. В случае повреждения, обязательно составить акт и  написать претензию на возмещение полной стоимости товара. 
Анна
29.07.2019 00:43
Третий раз делаю заказ. Первые два - никаких претензий. Но в этот раз...Вместо ожидаемого HOME - HMME. Неприятно однако.
Администратор
Третий раз делаю заказ. Первые два - никаких претензий. Но в этот раз...Вместо ожидаемого HOME - HMME. Неприятно однако.Анна, спасибо за отзыв. Приносим свои извинения. К сожалению, производственный брак, готовы заменить.
Ирина
27.07.2019 14:52
Добрый день. Я оплатила заказ в четверг до 15 . 00. Девушка по телефону, которая мне звонила, говорила, что картину отправят в этот же день. Сегодня суббота, на новой почте о посылке и знать не знают.
Администратор
Добрый день. Я оплатила заказ в четверг до 15 . 00. Девушка по телефону, которая мне звонила, говорила, что картину отправят в этот же день. Сегодня суббота, на новой почте о посылке и знать не знают.Ирина, спасибо за отзыв. Приносим свои извинения. К сожалению, у нас был технический сбой и Ваш заказ не отправили вовремя. В таких случаях всегда готовы вернуть средства, в случае если заказ не актуален.
Ирина
27.07.2019 14:50
Добрый день. Я оплатила заказ в четверг до 15 . 00. Девушка по телефону, которая мне звонила, говорила, что картину отправят в этот же день. Сегодня суббота, на новой почте о посылке и знать не знают. Картина нужна  на воскресенье. Как-то не ожидала, что вы не пунктуальны.
Елена
26.07.2019 15:11
Спасибо большое за  отличную работу команды, качество и ассортимент картин по номерам. 
Администратор
Спасибо большое за  отличную работу команды, качество и ассортимент картин по номерам. Елена, спасибо за отзыв. 
Аня
24.07.2019 00:11
Здравствуйте, заказала у Вас на сайте первый раз картину и была невероятно удивлена) это моя 11 картина и ни в одной из предыдущих не было такой хороший краски!)  Так же обслуживание на высшем уровне)  Очень понравилось, надеюсь буду Вашим постоянным клиентом!) Спасибо
Администратор
Здравствуйте, заказала у Вас на сайте первый раз картину и была невероятно удивлена) это моя 11 картина и ни в одной из предыдущих не было такой хороший краски!)  Так же обслуживание на высшем уровне)  Очень понравилось, надеюсь буду Вашим постоянным клиентом!) Спасибо Аня, спасибо за отзыв. Будем рады видеть Вас в нашем интернет-магазине.
Гость
23.07.2019 09:23
Качество картины и красок на 10 из 10. Быстро перезвонили и быстро отправили.  Буду заказывать ещё, рекомендую! 
Администратор
Качество картины и красок на 10 из 10. Быстро перезвонили и быстро отправили.  Буду заказывать ещё, рекомендую! Спасибо за отзыв.
Елена
22.07.2019 18:45
Добрый день. Недавно купила у вас картину от Евгении Гапчинской "Огуречная маска". У меня возникла небольшая проблема.  Краска  №30 в этом наборе только 1 штучка, она не плотная, как например краска из этого же набора №31. Итак краску №30 я экономно использовала, получилось примерно 9-10 слоев и я так и не добилась однородного заполнения всех зон под этим номером. Мне нужна еще 1 баночка такой краски. Подскажите как мне сделать заказ на 1 баночку краски №30 из набора "ООгуречная маска" и как быстро я ее могу получить?
Администратор
Добрый день. Недавно купила у вас картину от Евгении Гапчинской "Огуречная маска". У меня возникла небольшая проблема.  Краска  №30 в этом наборе только 1 штучка, она не плотная, как например краска из этого же набора №31. Итак краску №30 я экономно использовала, получилось примерно 9-10 слоев и я так и не добилась однородного заполнения всех зон под этим номером. Мне нужна еще 1 баночка такой краски. Подскажите как мне сделать заказ на 1 баночку краски №30 из набора "ООгуречная маска" и как быстро я ее могу получить?Елена, добрый день. Спасибо за отзыв. Краску можем изготовить для Вас. Обратитесь по номеру +38(067)631-86-68, можно в вайбере.
Olga
22.07.2019 11:34
Картина очень понравилась, рисовала с удовольствием. Что можно было бы сделать лучше: добавить на сайте возможность фильтровать картины по сложности
Olga
22.07.2019 11:32
Картина очень понравилась, рисовала с удовольствием. Что можно было бы сделать лучше: добавить на сайте возможность фильтровать картины по сложности
Администратор
Картина очень понравилась, рисовала с удовольствием. Что можно было бы сделать лучше: добавить на сайте возможность фильтровать картины по сложностиОльга, спасибо за отзыв. На сайте есть сортировка: по популярности, по цене, по рейтингу, в том числе и по уровню сложности. 
Гость
22.07.2019 11:27
Картина очень понравилась, рисовала с удовольствием. Что можно было бы сделать лучше: добавить на сайте возможность фильтровать картины по сложности
Ольга Воронина
18.07.2019 15:22
Очень  довольны, быстро  и качественно. Спасибо. 
Ольга Воронина
18.07.2019 15:20
Очень  довольны картиной, быстро и качественно. Вы большие молодцы, спасибо  вам. 
Администратор
Очень  довольны картиной, быстро и качественно. Вы большие молодцы, спасибо  вам. Ольга, спасибо за отзыв.
Олена Головата
18.07.2019 09:49
Дуже люблю замовляти ваші картини по номерам, зазвичай замовляю через інший сервіс, але обовязково вшої марки. Проте у мене є 2 питання, які хотілося б покращити. 1) у наборі ідуть 3 пензлика. Мені подобається як себе поводить ворс, він дуже мякий і схожий на натуральний. Але  пензлик середнього розміру завжди линяє. Там начебто не вистачає клею на його основі і буває так, що ворсинки великими пучками вихотять. 2) Потрібно трошки оновити репертуар картин від Євгенії Гапчинської.
Администратор
Дуже люблю замовляти ваші картини по номерам, зазвичай замовляю через інший сервіс, але обовязково вшої марки. Проте у мене є 2 питання, які хотілося б покращити. 1) у наборі ідуть 3 пензлика. Мені подобається як себе поводить ворс, він дуже мякий і схожий на натуральний. Але  пензлик середнього розміру завжди линяє. Там начебто не вистачає клею на його основі і буває так, що ворсинки великими пучками вихотять. 2) Потрібно трошки оновити репертуар картин від Євгенії Гапчинської.Олена, дякуємо за відгук. Намагаємося зберегти доступну ціну, незважаючи на підвищення цін на комплектуючі. Багато людей малюють не одну картину, тому доцільніше купити дорогі пензлики окремо, ніж кожен раз на них витрачатися з набором. На рахунок Гапчинської: ми робимо тільки ті сюжети, на які маємо ліцензію.Дякую за відгук. Намагаємося збережуть доступну ціну, не дивлячись на підвищення цін на комплектуючі. Багато людей малюють не одну картину, тому доцільніше купити дорогі пензлика окремо, ніж кожен раз їх оплачувати з набором. За Гапчинської: ми робимо тільки ті сюжети, на яку маємо ліцензію.
Лена
17.07.2019 17:40
     Магазин супер. Если бы еще можно самовывоз делать в субботу - было бы вообще замечательно.
Администратор
     Магазин супер. Если бы еще можно самовывоз делать в субботу - было бы вообще замечательно.Лена, спасибо за отзыв.
Юлія Корніченко
17.07.2019 10:02
Спасибо ,все круто
Администратор
Спасибо ,все круто Юлия, спасибо за отзыв. 
Гость
15.07.2019 12:10
Дякую, все  чудово.  Кожен раз коли замовляю, завжди лишаюся задоворена. 
Администратор
Дякую, все  чудово.  Кожен раз коли замовляю, завжди лишаюся задоворена. Дякуємо за відгук.
Елена Белик
14.07.2019 15:58
Покупала три картины,первую нарисовала за неделю,с отрывами конечно на работу, всё понравилось,быстрая доставка и оперативность ребят. Много осталось краски. Рисовала с удовольствием. Спасибо всем,особенно тем ,кто это придумал.
Администратор
Покупала три картины,первую нарисовала за неделю,с отрывами конечно на работу, всё понравилось,быстрая доставка и оперативность ребят. Много осталось краски. Рисовала с удовольствием. Спасибо всем,особенно тем ,кто это придумал.Елена, спасибо за отзыв. Обязательно обращайтесь ещё.
Тетяна
14.07.2019 13:40
Чудові картини по номерах, спробувала одну і тепер не можу зупинитись. Якість обслуговування на високому рівні, дякую за можливість відчути себе справжнім художником
Администратор
Чудові картини по номерах, спробувала одну і тепер не можу зупинитись. Якість обслуговування на високому рівні, дякую за можливість відчути себе справжнім художникомТетяна, дякуємо за відгук. Дякуємо, що обираєте наші картини.
Тетяна
13.07.2019 14:26
Рекомендую! Чудовий магазин, вибір картин неймовірний) 
Администратор
Рекомендую! Чудовий магазин, вибір картин неймовірний) Тетяна, дякуємо за відгук.
Валентина Зубеова
13.07.2019 08:25
Я Вас очень люблю, Вы дарите радость
Администратор
Я Вас очень люблю, Вы дарите радостьВалентина, спасибо за отзыв. Всегда рады видеть Вас в нашем интернет-магазине.
Гость
12.07.2019 17:53
Осталась очень довольна картиной, уровень сложности средний, картина получилась быстро. Мой абстрактны слон нравится всем
Администратор
Осталась очень довольна картиной, уровень сложности средний, картина получилась быстро. Мой абстрактны слон нравится всемСпасибо за отзыв. 
Вікторія
12.07.2019 15:17
Картина супер, доставка бістрая, сервис отличній!
Администратор
Картина супер, доставка бістрая, сервис отличній!Вікторія, спасибо за отзыв.
Юлия
12.07.2019 14:31
Добрый день! Второй день рисую картину "Дивовижний Париж" не могу оторваться от процесса! :-) У меня вопрос, каким цветом разукрашивать ячейки без номера, кот. заштрихованы серым?
Администратор
Добрый день! Второй день рисую картину "Дивовижний Париж" не могу оторваться от процесса! :-) У меня вопрос, каким цветом разукрашивать ячейки без номера, кот. заштрихованы серым?Юлия, добрый день. Спасибо за отзыв. Областям на холсте без номера соответствует баночка акрила без номера. Если возникнут вопросы, обращайтесь по номеру +38(067)631-86-68.
Гость
12.07.2019 11:53
Спасибо за оперативность! Работа магазина на уровне
Администратор
Спасибо за оперативность! Работа магазина на уровнеСпасибо за отзыв.
Natasha Denis
12.07.2019 10:27
Купила на сайте уже 7 картин по номерам, доставка, обслуживание и качество очень нравится, рекомендую этот сайт друзьям и знакомым. Хотелось бы конечно чтобы ассортимент был  более разнообразнее. Очень вежливый и приятный обслуживающий персонал, особенно Настя:) Спасибо вам, за то что даете возможность почувствовать себя художником))))
Администратор
Купила на сайте уже 7 картин по номерам, доставка, обслуживание и качество очень нравится, рекомендую этот сайт друзьям и знакомым. Хотелось бы конечно чтобы ассортимент был  более разнообразнее. Очень вежливый и приятный обслуживающий персонал, особенно Настя:) Спасибо вам, за то что даете возможность почувствовать себя художником))))Natasha, спасибо за отзыв. Всегда рады видеть Вас в нашем интернет-магазине.
Галина Загідулліна
12.07.2019 10:03
Все просто отлично. Обслуживание на высоте, быстрая доставка. В последнее время нет креплений в картинах. А так все отлично
Администратор
Все просто отлично. Обслуживание на высоте, быстрая доставка. В последнее время нет креплений в картинах. А так все отличноГалина, спасибо за отзыв. Крепление уже не входит в наши наборы.
Оксана
11.07.2019 22:00
Очень довольны работой компании!!!
Администратор
Очень довольны работой компании!!!Оксана, спасибо за отзыв.
Наталія
11.07.2019 19:42
Я вже багато картин тут замовляла. Все якісно. Приємно радують ціни на товари. Хочу відзначити оперативність служби та швидкість доставки. Але є один величезний мінус - в більшості випадків не було тих картин, які були потрібні.
Администратор
Я вже багато картин тут замовляла. Все якісно. Приємно радують ціни на товари. Хочу відзначити оперативність служби та швидкість доставки. Але є один величезний мінус - в більшості випадків не було тих картин, які були потрібні.Наталія, дякуємо за відгук. Зараз дуже великий асортимент, весь одночасно немає можливості мати. Намагаємося й новинками радувати, й сезонним асортиментом.
Євгенія Копилова
11.07.2019 18:43
Картини дуже гарні! дякую! готовий виріб просто неперевершений!
Администратор
Картини дуже гарні! дякую! готовий виріб просто неперевершений!Євгенія, дякуємо за відгук. Малюйте й обов'язково звертайтесь ще.
Гость
11.07.2019 14:57
Дякую Вам за хвилини (іноді години) затишу, естетичного задоволення, творчого задоволення та спокою))) Якість гарна, сюжет картин (а їх багато)  чудовий. Вибір величезний!
Администратор
Дякую Вам за хвилини (іноді години) затишу, естетичного задоволення, творчого задоволення та спокою))) Якість гарна, сюжет картин (а їх багато)  чудовий. Вибір величезний!Дякуємо за відгук. Малюйте з задоволенням і обов'язково звертайтесь ще.
Гость
11.07.2019 13:41
5+++++++++++++++++++++++
Светлана Белик
11.07.2019 13:33
Спасибо вам за вашу работу. Всякий раз когда заказываю у вас - все проходит на отлично!
Вячеслав
11.07.2019 12:59
Все отлично..Рекомендую
Администратор
Все отлично..РекомендуюВячеслав, спасибо за отзыв. 
Оксана Кужильная
11.07.2019 12:52
Спасибо за предоставленные картины! Я очень довольна вашим обслуживанием клиента! А что касается самих картин, встречаются картины, в которых плохо набит рисунок и цифры, что затрудняет творчество)) Так же некоторые цвета красок плохо разведены, из-за чего, краска плохо ложится на холст)) Но вообщем, всё хорошо, и у меня вся квартира превратилась в картинную галерею, благодаря вашим картинам!!! Спасибо))) 
Администратор
Спасибо за предоставленные картины! Я очень довольна вашим обслуживанием клиента! А что касается самих картин, встречаются картины, в которых плохо набит рисунок и цифры, что затрудняет творчество)) Так же некоторые цвета красок плохо разведены, из-за чего, краска плохо ложится на холст)) Но вообщем, всё хорошо, и у меня вся квартира превратилась в картинную галерею, благодаря вашим картинам!!! Спасибо))) Оксана, спасибо за отзыв. Всегда рады видеть Вас в нашем интернет-магазине. Что касается красок, формулу стараемся усовершенствовать.
Гость
11.07.2019 12:37
Очень довольна осталась вашим сайтом. Заказывала по предоплате картину по номерам два раза. Получила картины быстро  и качество хорошее. Очень понравилась идея с картинами. Всем советую данный сайт!!!
Администратор
Очень довольна осталась вашим сайтом. Заказывала по предоплате картину по номерам два раза. Получила картины быстро  и качество хорошее. Очень понравилась идея с картинами. Всем советую данный сайт!!!Спасибо за отзыв. 
Наталья
11.07.2019 12:20
Все отлично, супер магазин и супер картины! 
Администратор
Все отлично, супер магазин и супер картины! Наталья, спасибо за отзыв. 
Наталья
11.07.2019 11:15
Покупаем постоянно, отличное качество, быстрая доставка, есть возможность сортировать по сложности работ. Спасибо большое!!
Администратор
Покупаем постоянно, отличное качество, быстрая доставка, есть возможность сортировать по сложности работ. Спасибо большое!!Наталья, спасибо за отзыв. Всегда рады видеть Вас в нашем интернет-магазине.
Оксана Ярославівна Котик
11.07.2019 10:36
Все быстро и удобно. Пожелание - если товар есть в наличии просто отписыватся на почту или в месенджер.
Администратор
Все быстро и удобно. Пожелание - если товар есть в наличии просто отписыватся на почту или в месенджер.Оксана, спасибо за отзыв. 
Світлана Устінова
09.07.2019 16:23
Спасибо большое за скорость. Цена демократичная. Сайт в закладках))) Хотелось того, чего нет в наличии - печалька. Верим, что в следующий раз на все 100 удовлетворим свои пристрастия)) Сумочка - крутой бонус! Знакомые завидуют, дети в восторге))
Администратор
Спасибо большое за скорость. Цена демократичная. Сайт в закладках))) Хотелось того, чего нет в наличии - печалька. Верим, что в следующий раз на все 100 удовлетворим свои пристрастия)) Сумочка - крутой бонус! Знакомые завидуют, дети в восторге))Светлана, спасибо за отзыв. 
Марина
09.07.2019 14:49
Спасибо за оперативную доставку заказа.Картины красивые получаются
Администратор
Спасибо за оперативную доставку заказа.Картины красивые получаютсяМарина, спасибо за отзыв. 
Гость
09.07.2019 14:31
Я, наверное, буду жаловаться. Меня ребенок разорит на картинах. Мало того, он еще и младшего присадил на рисование.  А если серьезно, спасибо!
Администратор
Я, наверное, буду жаловаться. Меня ребенок разорит на картинах. Мало того, он еще и младшего присадил на рисование.  А если серьезно, спасибо!Спасибо за отзыв. 
Нина
08.07.2019 15:45
Низкие цены, быстрая доставка. Довольна.
Администратор
Низкие цены, быстрая доставка. Довольна.Нина, спасибо за отзыв.
Ірина
06.07.2019 15:33
Замовляю вже не перший раз і як завжди всім задоволена!
Администратор
Замовляю вже не перший раз і як завжди всім задоволена! Ірина, дякуємо за відгук. Завжди раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині.
Гость
03.07.2019 15:04
Все замечательно! И большое спасибо за сумочку)
Администратор
Все замечательно! И большое спасибо за сумочку)Спасибо за отзыв. 
Віра
28.06.2019 14:07
Очень хороший магазин для творчества на любой вкус. Доставка была вовремя. Материалы в картинах по номерам качественные!
Администратор
Очень хороший магазин для творчества на любой вкус. Доставка была вовремя. Материалы в картинах по номерам качественные!Вера, спасибо огромное за отзыв. Обращайтесь ещё.
Нина
23.06.2019 10:26
Заказала и сразу оплатила три картины. На следующий день уже получила их на Новой почте. Упаковка аккуратная, картины соответствуют заказанным. Очень довольна. Магазину моя благодарность. Буду заказывать скоро еще!
Администратор
Заказала и сразу оплатила три картины. На следующий день уже получила их на Новой почте. Упаковка аккуратная, картины соответствуют заказанным. Очень довольна. Магазину моя благодарность. Буду заказывать скоро еще!Здравствуйте, Нина! Спасибо за отзыв. Будем рады видеть Вас снова.
Нина
23.06.2019 10:19
Заказала и оплатила три картины. На следующий день все получила. Все аккуратно упаковано, картины те, что заказала. Очень довольна, все отлично! Буду заказывать скоро снова.
марина малышкина
21.06.2019 15:21
Картины получила. Очень довольна
Администратор
Картины получила. Очень довольна Марина, спасибо за отзыв. Рисуйте с удовольствие и обязательно обращайтесь ещё.
Гость
19.06.2019 14:05
Все отлично 
Администратор
Все отлично Спасибо за отзыв.
Halyna
19.06.2019 07:30
Super
Администратор
SuperHalyna, спасибо за отзыв.
Галина Сіра
16.06.2019 00:31
Заказала 2 картины. Пришли быстро в хорошем состоянии. Третью картину заказала для дочки, но она не по номерам оказалась, а мы думали, что для детей тоже по номерам.
Администратор
Заказала 2 картины. Пришли быстро в хорошем состоянии. Третью картину заказала для дочки, но она не по номерам оказалась, а мы думали, что для детей тоже по номерам.Галина, спасибо за отзыв. Для самых маленьких творчество у нас не по номерам. 
Диана
15.06.2019 12:44
Заказывала уже не 1-ый раз, всем очень довольна. Спасибо Вам за возможность творить такую красоту. 
Администратор
Заказывала уже не 1-ый раз, всем очень довольна. Спасибо Вам за возможность творить такую красоту. Диана, спасибо за отзыв. Очень рады видеть Вас в нашем интернет-магазине.
Иван
14.06.2019 22:31
Отримав картину по номерах. Ціна класна і товар якісний. Буду купляти ще!
Администратор
Отримав картину по номерах. Ціна класна і товар якісний. Буду купляти ще!Дякуємо за відгук. Обов'язково звертайтесь ще.
Гость
14.06.2019 21:25
дуже хороший магазин!
Администратор
дуже хороший магазин!Дякуємо за відгук.
Гость
13.06.2019 14:56
Замовила картину в перший раз. Задоволена можливістю творить дома!
Администратор
Замовила картину в перший раз. Задоволена можливістю творить дома!Дякуємо за відгук. Обов'язково звертайтесь ще. 
костянтин
13.06.2019 13:26
картина по номерам красиво и интересно. но много мелких деталей, кисточки с комплекта не всегда подходят.
Администратор
картина по номерам красиво и интересно. но много мелких деталей, кисточки с комплекта не всегда подходят.Константин, спасибо за отзыв. В наши наборы входит стандартный комплект из трех кистей или из двух, зависит от размера картины. В оба комплекта входит тонкая кисточка для мелких деталей. 
Наталія
13.06.2019 12:06
Очень довольна заказом) уже имею 4 картины по номерам от Идейки и собираюсь приобретать здесь еще. Очень хороший антистресс, во время сессии картины-- как панацея) рекомендую всем, кто имеет усидчивость и желание делать красоту)
Администратор
Очень довольна заказом) уже имею 4 картины по номерам от Идейки и собираюсь приобретать здесь еще. Очень хороший антистресс, во время сессии картины-- как панацея) рекомендую всем, кто имеет усидчивость и желание делать красоту)Наталья, спасибо за отзыв. Очень приятно слышать, что наши картины как панацея. 
Чорноштан Юлия Владимировна
13.06.2019 11:42
Безумно довольна заказом. Ваши картины превосходны. Захватывает с первом секунды. Спасибо Вам за подаренные эмоции от картин.
Администратор
Безумно довольна заказом. Ваши картины превосходны. Захватывает с первом секунды. Спасибо Вам за подаренные эмоции от картин.Юлия, спасибо за отзыв. Будем рады Вас видеть в нашем интернет-магазине.
Юлия
12.06.2019 21:08
Я очень довольна заказом. очень аперативно и все чесно. Спасибо Вам огромное за подареные эмоции. 
Администратор
Я очень довольна заказом. очень аперативно и все чесно. Спасибо Вам огромное за подареные эмоции. Юлия, спасибо за отзыв. Будем рады Вас видеть в нашем интернет-магазине.
Зоряна
12.06.2019 17:23
Вислали картину на наст. День замовлення! Молодці! По фарбах проконсультували, картина вийшла чудова! Дякую, бажаю багато вдячних покупців)! 
Администратор
Вислали картину на наст. День замовлення! Молодці! По фарбах проконсультували, картина вийшла чудова! Дякую, бажаю багато вдячних покупців)! Зоряна, дякуємо за відгук. Малюйте з задоволенням і обов'язково звертайтесь ще.
Гость
12.06.2019 14:52
Дякую вам за оперативність, якість. Задоволена покупкою, картина давно тішить око. Отримала велике задоволення від малювання. 
Администратор
Дякую вам за оперативність, якість. Задоволена покупкою, картина давно тішить око. Отримала велике задоволення від малювання. Дякуємо за відгук.
Гость
12.06.2019 13:56
все швидко та якісно
Администратор
все швидко та якісноДякуємо за відгук.
Наталия Лобода
12.06.2019 11:22
Роблю замовлення вже вдруге і підозрюю, що не востаннє) Покупками дуже задоволена. Від картин просто у захваті) 
Администратор
Роблю замовлення вже вдруге і підозрюю, що не востаннє) Покупками дуже задоволена. Від картин просто у захваті) Дякуємо за відгук. Будемо раді Вас бачити в нашому інтернет-магазині.
Гость
12.06.2019 11:19
Заказывали картины уже раз 5! очень довольна! 
Администратор
Заказывали картины уже раз 5! очень довольна! Спасибо за отзыв.
Ольга
12.06.2019 11:06
Замовляла картини вже не перший раз. Задоволена можливістю творить дома. Якість відмінна, швидка доставка. Дякую за Вашу роботу
Администратор
Замовляла картини вже не перший раз. Задоволена можливістю творить дома. Якість відмінна, швидка доставка. Дякую за Вашу роботуОльга, дякуємо за відгук. Творити з Ідейкою просто. Обов'язково звертайтесь ще.
Катя
12.06.2019 10:53
рекомендую этот сайт всем , то любит рисовать) я покупала 3 картины и ребенку материалы для творчества. Очень довольны! качество, сервис, доставка - все отлично!!
Администратор
рекомендую этот сайт всем , то любит рисовать) я покупала 3 картины и ребенку материалы для творчества. Очень довольны! качество, сервис, доставка - все отлично!!Катя, спасибо за отзыв. Всегда рады видеть Вас в нашем интернет-магазине.
Гость
12.06.2019 10:45
прошу расширить ассортимент картин по номерам с пейзажами леса, поля цветущие, альпийские склоны. спасибо
Администратор
прошу расширить ассортимент картин по номерам с пейзажами леса, поля цветущие, альпийские склоны. спасибо Спасибо за отзыв. В этом месяце будут новинки с пейзажами. Будем рады, если Вам что-нибудь понравится. 
Анна
07.06.2019 20:58
Довольна своим заказом, быстро и качественно. Только мне к комплекту не хватает крепежа, что бы картину повесить на стену
Администратор
Довольна своим заказом, быстро и качественно. Только мне к комплекту не хватает крепежа, что бы картину повесить на стенуАнна, спасибо за отзыв. К сожалению,в наши комплекты уже не будет входить крепление. Картину можно повесить за подрамник.
Валентина Зубеова
07.06.2019 08:09
Спасибо за то что дарите положительные эмоции.
Ольга
06.06.2019 21:06
Замовлення не задоволена. Прийшли скриньки не того розміру, що вказані в описі. Не тієї форми.  Замовляли також набору для Декупажу"Ретро" в описі заявлені дерев'яна заготовка, прийшла не тієї форми і не дерев'яна, а МДФ. Декупажна карта низької якості.  Дуже жалкую що витратила кошти
Валентина
06.06.2019 18:06
Я в полном восторге от ваших картин, кроме них не покупаю никаких. В последний раз заказала алмазную вышивку, я очень благодарна девочкам за оперативность + ко всему просила пару красок к картине. Все получила через день, хотя даже не думала, что будет так быстро. Еще огромное вам спасибо, в первую очередь за качество продукции. Я ваш постоянный клиент!!!
Администратор
Я в полном восторге от ваших картин, кроме них не покупаю никаких. В последний раз заказала алмазную вышивку, я очень благодарна девочкам за оперативность + ко всему просила пару красок к картине. Все получила через день, хотя даже не думала, что будет так быстро. Еще огромное вам спасибо, в первую очередь за качество продукции. Я ваш постоянный клиент!!!Валентина, спасибо Вам за отзыв. Будем рады видеть Вас в нашем интернет-магазине.
Нина Гришина
05.06.2019 06:00
В четверг вечером оформила заказ, в пятницу утром заказ подтвердили, днем оплатила, в субботу утром уже получила свой заказ на Новой почте Киева. Все очень быстро, четко. Благодарю!
Нина
05.06.2019 05:58
В четверг вечером оформила заказ, в пятницу утром заказ подтвердили, днем оплатила, в субботу утром уже получила свой заказ на Новой почте Киева. Все очень быстро, четко. Благодарю!
Администратор
В четверг вечером оформила заказ, в пятницу утром заказ подтвердили, днем оплатила, в субботу утром уже получила свой заказ на Новой почте Киева. Все очень быстро, четко. Благодарю!Нина, Спасибо за отзыв. 
Анна Дорохина
25.05.2019 13:36
Чому багато картин немає в наявності???(((( І чи з'являться вони?? І коли?)
Администратор
Чому багато картин немає в наявності???(((( І чи з'являться вони?? І коли?)Добрий день, Анна. Вихід продукції з виробництва додається на сайт щодня, деякі товари викуповують за пару днів. Оскільки товар додається не партією, весь асортимент заповнити неможливо. Картини, які є на сайті, обов'язково ще будуть виготовлятися, залежить від сезонності і можливостей виробництва.
Наталия Дмитрик
25.05.2019 00:59
Все хорошо и прекрасно, люблю товары Идейки. НО... Странно, что не говорят о явных недоработках производителя... Цвета очень часто не совпадают. На картинке готового изделия одна палитра, а фактически - выглядит все по-другому, чаще, намного темнее. На холсте так же отсутствуют много деталей, изображенных на готовом мини-образце. Бывает такое что,необходимого цвета не хватает, приходиться разбалтывать и добавлять краски из старых наборов.  Почему не возобновляется ассортимент прошлых картин? Очень много классных красивых товаров, которые уже не вернуться никогда. Тогда удалите их из каталога. Каждый месяц жду возобновления ассортимента, но он все никак не наступает... Пожалуйста, обратите внимание. Пусть Ваш сервис будет всегда на высоте!
Администратор
Все хорошо и прекрасно, люблю товары Идейки. НО... Странно, что не говорят о явных недоработках производителя... Цвета очень часто не совпадают. На картинке готового изделия одна палитра, а фактически - выглядит все по-другому, чаще, намного темнее. На холсте так же отсутствуют много деталей, изображенных на готовом мини-образце. Бывает такое что,необходимого цвета не хватает, приходиться разбалтывать и добавлять краски из старых наборов.  Почему не возобновляется ассортимент прошлых картин? Очень много классных красивых товаров, которые уже не вернуться никогда. Тогда удалите их из каталога. Каждый месяц жду возобновления ассортимента, но он все никак не наступает... Пожалуйста, обратите внимание. Пусть Ваш сервис будет всегда на высоте!Добрый день, Наталья. Спасибо Вам заотзыв. К сожалению, как и цветопередача монитора так и печать мини-образца, может отличатся от цвета картины. Краски рассчитаны программой, обычно их хватает, даже остаются. Все картины, которые есть на сайте, обязательноещё будут производиться. Напишите нам в вайбер, какие именно картины интересуют, будем рады Вам помочь.
Алена
16.05.2019 21:58
Я довольна, красок хватило, хотя светлый наносила по 3 раза. Могу рекомендовать!
Администратор
Я довольна, красок хватило, хотя светлый наносила по 3 раза. Могу рекомендовать!Добрый день, Алена. Спасибо за отзыв. 
Алена
16.05.2019 21:55
Картину рисовала 3 месяца, в свободное время, в итоге сижу попивая ликер и наслаждаясь результатом). Красок хватило хотя немного переживала так как светлые цвета наносите по 3 раза. Я довольна результатом и картину повешу в детскую)) ( еще не беременна, могу пить по немногу
Світлана Науменко
16.05.2019 13:32
Заказываю не первый раз картины по номерам в этом интернет-магазине, обслуживание быстрое и хорошое, качество картин отличное, брала себе и на подарок, мои знакомые довольные от такой идеи!!!
Администратор
Заказываю не первый раз картины по номерам в этом интернет-магазине, обслуживание быстрое и хорошое, качество картин отличное, брала себе и на подарок, мои знакомые довольные от такой идеи!!!Добрый день, Светлана. Спасибо за отзыв. Очень рады, что Вы довольны нашей работой. Обязательно обращайтесь ещё.
Глушко Виктория
16.05.2019 13:07
Первый раз заказала на сайте, до этого все время в инсте. Как всегда все вовремя и покупкой как всегда довольна! 
Администратор
Первый раз заказала на сайте, до этого все время в инсте. Как всегда все вовремя и покупкой как всегда довольна! Добрый день, Виктория. Спасибо за отзыв. Всегда рады видеть Вас в нашем интернет-магазине. 
Гость
15.05.2019 08:59
Заказывала картины уже несколько раз. Качество отличное, доставка быстрая. Все понравилось! Спасибо!
Администратор
Заказывала картины уже несколько раз. Качество отличное, доставка быстрая. Все понравилось! Спасибо!Спасибо за отзыв. Ждём Вас снова.
Ольга
15.05.2019 08:40
Плюсы: картина красивая, краски понравились, описание полностью соответствует, персонал вежлив. Минусы: заказала на выходных, забрала во вторник (а не в понедельник). И второе: склад находится примерно на восьмом-девятом этаже, куда пришлось подыматься пешком. Тем не менее общее впечатление положительное и буду рекомендовать этот магазин своим знакомым!
Администратор
Плюсы: картина красивая, краски понравились, описание полностью соответствует, персонал вежлив. Минусы: заказала на выходных, забрала во вторник (а не в понедельник). И второе: склад находится примерно на восьмом-девятом этаже, куда пришлось подыматься пешком. Тем не менее общее впечатление положительное и буду рекомендовать этот магазин своим знакомым!Добрый день, Ольга. Спасибо Вам за отзыв. Пункт выдачи у нас на территории производства для экономии на доставке для жителей города, так же возможна отправка по городу Новой почтой или Интайм.
Гость
15.05.2019 08:34
Плюсы: картина отличная, описание полностью соответствует. Персонал вежливый. Минусы: картину смогла забрать только через 2 рабочих дня, а не на следующий. И второй минус: склад находится где-то на восьмом - девятом этаже,  куда пришлось подыматься пешком.
Оксана
14.05.2019 15:10
Картина хорошая, качество красок расстроило
Администратор
Картина хорошая, качество красок расстроилоДобрый день, Ольга. Спасибо за отзыв. Сейчас у нас на производстве новая формула. Будем признательны, если подробно поделитесь чем именно не понравились краски, можно по телефонам указанных на сайте, можно в вайбере.
Гость
13.05.2019 16:26
Купляла картини у вас на сайті два рази. Усім задоволена. Дякую!
Сергей
13.05.2019 15:44
Все получили, спасибо .
Администратор
Все получили, спасибо .Спасибо за отзыв.
Юлия
13.05.2019 14:33
Все отлично! И сервис  и качество товара, спасибо.
Администратор
Все отлично! И сервис  и качество товара, спасибо.Юлия, спасибо Вам за отзыв.
Ольга Настюк
13.05.2019 12:43
Мне все понравилось .Связался со мной менеджер перед отправкой что очень хорошо ибо забыла добавить в заказ подарочную упаковку ..Посылку отправили оперативно .Картину уже рисуют .Всем довольна.
Администратор
Мне все понравилось .Связался со мной менеджер перед отправкой что очень хорошо ибо забыла добавить в заказ подарочную упаковку ..Посылку отправили оперативно .Картину уже рисуют .Всем довольна.Добрый день, Ольга. Спасибо за отзыв.
Гость
13.05.2019 12:32
Больше года пользуюсь этим сайтом. Все на высшем уровне, и обслуживание, и качество картин, и неплохой ассортимент. Но в последнее время в картинах нет крепления. Очень жаль. А так все отлично)
Администратор
Больше года пользуюсь этим сайтом. Все на высшем уровне, и обслуживание, и качество картин, и неплохой ассортимент. Но в последнее время в картинах нет крепления. Очень жаль. А так все отлично)Добрый день. Спасибо за отзыв. В связи с подорожанием комплектующих, скобы в наших наборах теперь не будет. Спасибо, что выбрали наш магазин. Всегда рады постоянным покупателям.
Светлана
13.05.2019 12:05
Покупала картину по номерам " Моє коханнячко". Посылку отослали быстро. Покупкой довольна. Обслуживанием магазина довольна. Благодарю вас!
Администратор
Покупала картину по номерам " Моє коханнячко". Посылку отослали быстро. Покупкой довольна. Обслуживанием магазина довольна. Благодарю вас!Добрый день, Светлана. Спасибо за отзыв.
Гость
13.05.2019 11:25
замовляла верше, картина сподобалась вийшло чудово, єдине що зі мною після замовлення довго звязувались майже 2 дні і відправили також не сильно швидко, один колір при транспортуванні трошки протік, але мені його хватило навіть залишився, як впринципі і всі кольори. В загальному рекомендую!!! 
Администратор
замовляла верше, картина сподобалась вийшло чудово, єдине що зі мною після замовлення довго звязувались майже 2 дні і відправили також не сильно швидко, один колір при транспортуванні трошки протік, але мені його хватило навіть залишився, як впринципі і всі кольори. В загальному рекомендую!!! Дякуємо за відгук. Нам важлива Ваша думка. 
Катя
13.05.2019 11:23
все чудово.тільки чекала товар тиждень,бо попало перед вихідними((
Администратор
все чудово.тільки чекала товар тиждень,бо попало перед вихідними((Добрий день, Катя. Спасибі за відгук. 
Гость
10.05.2019 19:32
Спасибо, товар очень понравился. И качество сервиса тоже хороший. 
Администратор
Спасибо, товар очень понравился. И качество сервиса тоже хороший. Спасибо Вам за отзыв. 
Гость
10.05.2019 16:35
Заказывала картину по номерам. Быстрая отправка, вежливый персонал магазина. Картина по Новой почте пришла в целостности и сохранности. Краски свежые, не сухие. Рекомендую магазин Идейка.
Администратор
Заказывала картину по номерам. Быстрая отправка, вежливый персонал магазина. Картина по Новой почте пришла в целостности и сохранности. Краски свежые, не сухие. Рекомендую магазин Идейка.Добрый день. Спасибо за отзыв. 
Гость
10.05.2019 13:41
Покупала картину первый раз в этом магазине, все хорошо, качество на высоте)
Гость
10.05.2019 13:31
Обслуживание , скорость доставки все на высшем уровне. Покупала декупаж и картину по номерам. Получила море удовольствия от творчества. Всем довольна. Сам себе декоратор и это здорово.
Администратор
Обслуживание , скорость доставки все на высшем уровне. Покупала декупаж и картину по номерам. Получила море удовольствия от творчества. Всем довольна. Сам себе декоратор и это здорово.Спасибо Вам за отзыв. Нам очень приятно, что Вам всё понравилось.
Ольга
10.05.2019 11:08
Вже не перший раз купую картини по номерах у "Ідейки". Швидка доставка, якісна продукція, доступна ціна. Фарб вистачає, навіть залишаються. Єдине - самий найменьший пензлик швидко зношується, бо багато мілких деталей потрібно зафарбувати. Зараз знову підшуковую собі картину для розмальовки. Погано, що вибір не дуже великий на даний момент і те, що хотіла б взяти, відсутнє. Дякую за так чудово проведене дозвілля 
Администратор
Вже не перший раз купую картини по номерах у "Ідейки". Швидка доставка, якісна продукція, доступна ціна. Фарб вистачає, навіть залишаються. Єдине - самий найменьший пензлик швидко зношується, бо багато мілких деталей потрібно зафарбувати. Зараз знову підшуковую собі картину для розмальовки. Погано, що вибір не дуже великий на даний момент і те, що хотіла б взяти, відсутнє. Дякую за так чудово проведене дозвілля Добрий день, Ольга. Дякуємо за Ваш відгук. Намагаємося ціну залишити доступною для покупців, тому пензлики недорогі. На рахунок наявності, зараз дуже великий попит. Будемо раді бачити Вас у нашому інтернет-магазині.
Юлия
10.05.2019 10:34
Все оперативно, быстро оформлен заказ, с качеством товара все в порядке, пользуюсь сайтом уже полгода. Спасибо!
Администратор
Все оперативно, быстро оформлен заказ, с качеством товара все в порядке, пользуюсь сайтом уже полгода. Спасибо!Добрый день, Юлия. Спасибо за отзыв. Мы рады, что Вы довольны нашей работой и нашей продукцией.
Наталья
29.04.2019 11:55
Замовляли картину ,дуже сподобалося  розмальовувати ,і фарби вистачило,замовляємо ще одну.Продоваць ввічливий.Заказ прийшов швидко.Оцінка 5+.
Администратор
Замовляли картину ,дуже сподобалося  розмальовувати ,і фарби вистачило,замовляємо ще одну.Продоваць ввічливий.Заказ прийшов швидко.Оцінка 5+.Добрий день. Дякуємо за відгук. Чекаємо на нові замовлення.
Гость
24.04.2019 13:20
Вже декілька разів не вистачає фарби для картини по номерам, а так якість хороша, обслуговування також
Администратор
Вже декілька разів не вистачає фарби для картини по номерам, а так якість хороша, обслуговування такожДобрий день. Дякуємо за відгук. Шановний клієнт, ми є виробником, тому у Вас є можливість замовити  фарбу до картини. У разі виникнення питань звертайтеся до менеджерів.
Гость
24.04.2019 13:19
Вже декілька разів не вистачає фарби для картини по номерам. А так норм
Гость
17.04.2019 14:05
Все понравилось. И обслуживание и качество! Рекомендую)
Ирина
17.04.2019 12:34
Все отлично! После того как оставила заявку менеджер набрал оперативно, доставка оперативно в течении 3 дней. Единственное пожелание более четко описывать сложность картины. А в основном все супер!
Гость
17.04.2019 12:11
заказываю второй раз, все просто отлично, жаль нет всех картин в наличии, которые хотелось бы
Алина
17.04.2019 09:58
очень довольна качеством продукции, было бы отлично, если бы на сайте факт наличия был правдивым и можно было сразу сделать оплату онлайн, но не смотря на это - сервис хорош! спасибо за вашу работу!!
Администратор
очень довольна качеством продукции, было бы отлично, если бы на сайте факт наличия был правдивым и можно было сразу сделать оплату онлайн, но не смотря на это - сервис хорош! спасибо за вашу работу!!Добрый день, Алина. Спасибо за Вашу обратную связь. Мы работаем над тем, что бы на сайте всегда была актуальная информация. Предполагается, в ближайшем времени сервиз онлайн-оплаты будет доступен.
Тамара
16.04.2019 17:55
Спасибо - быстро и качественно.
Светлана
16.04.2019 14:34
ИДЕЙКА, вы отличная команда! Спасибо за прекрасный сервис и слаженную работу! 
Світлана Величко
16.04.2019 13:05
ТовариАртикулМодельКількістьЦінаВсьогоhttps://ideyka.com.ua/ua/pink-dreams-2060.html https://secureurl.fwdcdn.com/url/RdXZ4B_NkJycO9Ufvhca2w/aHR0cHM6Ly9pZGV5a2EuY29tLnVhL2ltYWdlL2NhY2hlL2RhdGEvcGhvdG8vMDcxNy8lRDAlOUElRDAlOUQlRDAlOUUyMDYwLTEwMHgxMDAuanBn?orig_uri=https://ideyka.com.ua/image/cache/data/photo/0717/%D0%9A%D0%9D%D0%9E2060-100x100.jpg  Картина по номерам - Дерево надіїКНО2060146541170.00₴170.00₴https://ideyka.com.ua/ua/flowers-field-2660.html https://secureurl.fwdcdn.com/url/Aod8Ueq5nlWSzFGGZeXK6A/aHR0cHM6Ly9pZGV5a2EuY29tLnVhL2ltYWdlL2NhY2hlL2RhdGEvcGhvdG8vMDcxNy8yNjYwLTEwMHgxMDAuanBn?orig_uri=https://ideyka.com.ua/image/cache/data/photo/0717/2660-100x100.jpg  Картина по номерам - Квіткове полеКНО2660143611170.00₴170.00Не задоволена, бо я замовляла картинку  за артиклом КНО2060 модель 14654, а прислали мені іншу картинку  за назвою, добре що другу  правильно вислали.
Сергей Глущенко
16.04.2019 11:42
Покупал картины по номерам, все замечательно - и красиво, и занятие. Спасибо за вашу работу.
Сергей
16.04.2019 11:23
О таких замечательных картинах по номерам узнал на вашем сайте, купил несколько штук. Все замечательно - красиво, нарядно, подойдет в любое помещение + хорошее занятие. Спасибо за оперативность и обслуживание.
Гость
16.04.2019 10:50
Спасибо за картины! Они прекрасны! В работе интернет магазина неудобно то, что в выходные он не работает(( 
Ирина
16.04.2019 10:49
Очень хороший интернет магазин. Все супер. Быстро оформляется заказ, перезвонят, оперативно и вежливо обслужат. Спасибо.
Ольга Чех
13.04.2019 04:13
Покупала картину впервые. Обслуживанием, скоростью доставки осталась довольна. Качество полотна, красок отличное. Давно искала картину с пионами, чтобы нарисовать самой, настоящую картину - о таком и не мечтала. Спасибо за то, что помогли осуществить мою мечту!
Лиза
07.04.2019 22:09
Часто заказываю картины по номерам, доставка быстрая и очень удобная ,  очень нравиться,  но в последнее время качество красок стало плохим.. Краски водянистые и надо наносить 3-4 слоя слоя чтоб закрасить цифру и рисунок.  Если исправить качество красок будет все просто супер. 
Ирен
05.04.2019 09:44
Заказывала картины по номерам, все понравилось, общение, доставка и сами картины, рисуем с удовольствием, и уже присматриваем следующий заказ!!!   
Гость
03.04.2019 14:06
В дзен раскраске краски немного засохли.   Много товаров не доступно! Жаль.
Натали Биткина
01.04.2019 00:37
Картина пришла с разорваным холстом в углу , очень обидно
Евгений
30.03.2019 22:34
Четко, быстро, качественно, доступна. Пять
Наталья Близнюк
29.03.2019 14:10
добрый день, заказывала картины Гапчинской, на сайте пишут что в набор входит крепление для картин.а на самом деле их нет, вот интересно почему????
Олена
28.03.2019 14:11
Дякую, дякую, дякую. Роботою та оперативністю команди задоволена.  Широкий асортимент, висока якість товарів. Вічливі консультанти. Буду замовляти ще.
Юлия Черниченко
27.03.2019 22:27
Заказала здесь уже штук 5 картин и 2 мозаики)И закажу ещё больше.Отличный сервис,низкие цены,быстрая доставка.Я очень довольна и рекомендую всем,кто хочет потратить с пользой своё свободное время)
Юлія
27.03.2019 17:29
Покупала товары для ребенка. Работа магазина отличная. Перезвонили, уточнили заказ. Все пришло очень быстро. Спасибо.
Гость
27.03.2019 14:44
Срасибо большое, прислали быстро,опперативно,буду еще обращаьбся.
Наталья
27.03.2019 14:22
Все отлично, жду скидку на следующий заказ)
Недавняя Ирина
27.03.2019 14:04
добрый день второй раз делаю на этом сайте заказ все четко быстро и с вниманием...спасибо большое
Виктория
27.03.2019 13:25
Здравствуйте, команда Идейка! Ваши картины просто КЛАСС! Если не нарушать границы цветов - рисунок идеальный! У меня есть с чем сравнивать. Моя первая картина (другого производителя) получилась размытой, пришлось править после завершения рисования. У Ваших красок светлых тонов есть один малюсенький недостаток - просвечиваются цифры полотна. Но, количества краски хватает на два слоя. Спасибо Вам большое!!!!!
Ольга Сапнова
27.03.2019 11:35
Покупала картину по номерам для росписи акриловыми красками, осталась довольна и качеством обслуживания сайта и качеством самого холста и красок, доставка быстрая, общение вежливое, качество отличное!!! Однозначно рекомендую!!! Спасибо
Гость
26.03.2019 09:55
Все очень понравилось! Спасибо большое. Рекомендую!!!
Гость
22.03.2019 14:02
Покупала картину "Домик у маяка".Сверху нет разделения между номерами (на одном кусочке стоит два номера). Кое где нет номера совсем. И на одной краске тоже нет номера,надо самой догадаться куда ее применить.Крепления для картины тоже не положили.Заказывала через сайт,менеджер со мной связалась и я еще дозаказала коробку.Обслуживанием осталась довольна!Ну а вот с самой картиной придется пофантазировать....
Ирина
22.03.2019 11:37
Покупала картину Гапчинской "Поза лотоса" в подарок подруге. Все оформили быстро и самовывозом забрала в тот же день. Удобно, что на складе есть терминал. Все картины очень красивые, наконец-то выбрала и себе. Буду рисовать!
Наташа
21.03.2019 08:48
Мені все сподобалось і якість і швидкість і ціна. Буду замовляти і далі. Дякую дуже .
Гость
21.03.2019 08:23
Всё супер !!!
Марина
20.03.2019 14:29
Очень благодарна за картины,  хочу отметить что все очень быстро оформляется и отзывчивые люди работают которые помогут вам определиться с выбором.  Спасибо за качество и оперативность!
Марина
20.03.2019 14:22
Хочу выразить благодарность за предоставленные картины, и хочу заметить что все оперативно оформляется, отзывчивые люди работают которые помогут вам определиться с выбором. :) Спасибо за качество и за оперативность! :)
Людмила
19.03.2019 22:52
 Отличная работа! Спасибо!
Ирина
19.03.2019 20:36
Заказывала наборчики "Сделай сам браслетик" для девочек в садик.  Очень и очень довольна и покупкой и обслуживанием!!! Менеджер отзвонилась очень оперативно, учла все пожелания и так же оперативно все отправили! Огромное спасибо за отличные идеи, за качество, за хорошее настроение!!! Очень РЕКОМЕНДУЮ!!!
Гость
19.03.2019 20:29
Мне все понравилось, спасибо
Наталья Близнюк
19.03.2019 15:05
заказывала картину, пришла быстро,  но только почему то отсутсвовали крепежи  для картины, хотя пишестя, что они входят в комплект, очень расстроилась, что не предупредили......
Наталія Марченко
19.03.2019 09:30
Заказы отправляются вовремя. Ни разу никаких оплошностей не было.Спасибо,все супер!
Віра Сіменик
19.03.2019 08:24
Широкий асортимент. Уважне ставлення до клієнта. Швидка доставка.
Наталия
18.03.2019 22:59
Приятные консультанты , быстрая доставка .Огромное спасибо , все на высшем уровне!
Гость
18.03.2019 22:33
Большой выбор картин, на любой вкус) Заказанные мною картины были в наличии, информация о наличии на сайте актуальна. Довольно быстро отправили заказ.  Хороший магазин, рекомендую! 
Юлия
18.03.2019 18:53
Заказывала картину на подарок, менеджеры связались оперативно, доставкой и обслуживанием осталась довольна!
Алла Беленькая
18.03.2019 16:57
Спасибо большое! Я очень довольна покупкой у Вас!
Мар‘яна
18.03.2019 16:10
Все супер! Кайфую
Светлана
18.03.2019 13:26
Все отлично, кроме одного. Я до этого покупала картины в магазинах и там внутри было крепление на стену, чтобы повесить. А у Вас я брала две картины и нигде крепления нет....
Татьяна
18.03.2019 13:03
Дуже подобається асортимент, та рівень обслуговування. Завжди все оперативно, товари відмінної якості. Дякую!
Оксана Тупальская
18.03.2019 12:40
Я довольна, очень быстро пришла бандероль с картиной, вежливый и приятный администратор созвонился о заказе. Работайте дальше! Успехов!
Валентина Стрєлець
18.03.2019 12:33
Отличный сайт, заказывала уже несколько раз. Обслуживание на высшем уровне, забирала в тот же день. Картины прекрасные.
Гость
18.03.2019 12:02
Картины забрала самовывозом. Цена порадовала. Рекомендую !!!
Светлана Белик
18.03.2019 11:38
Очень довольна скоростью, качеством и обслуживанием. Спасибо!
Светлана
18.03.2019 11:31
Дякую за оперативність і якість обслуговування. Замовляю у вас втретє. Все сподобалось. Успіхів вам і нових ідей. Дякую!
Евгения
18.03.2019 11:26
Всё очень понравилось, и оперативность в отправке, и качество товара. Буду вас рекомендовать и ещё буду пользоваться услугами вашего сайта ;)
Оксана Крук
18.03.2019 11:00
Ще одне, але величезне ДЯКУЮ!!! Малюю я, малює мама, малюють подруги, малює весь офіс)))
Татьяна
18.03.2019 10:54
Очень люблю картины по номерам! Яркие, сочные цвета, интересные рисунки, огромное удовольствие от процесса! Спасибо! 
Гость
18.03.2019 10:48
благодарю за большой ассортимент, хорошие цены  и отличное обслуживание. Хороших продаж и процветания. Очень ждем картину "Сказочное Рождество"
Гость
18.03.2019 10:48
Отлично, все понравилось
Ольга
18.03.2019 10:47
Заказ получила вовремя, всем довольна,спасибо большое!
Гость
15.03.2019 11:21
Доставка быстрая, полотно в порядке, единственный недостаток это краски. Некоторые насыщенные и густые, а некоторые ну просто как вода, поэтому приходится повторять процедуру закрашивания некоторых цветов по 3-5 раз. А в остальном качество обслуживания и цена вполне нормальные. 
Гость
14.03.2019 16:27
Мне нравится что картины приходять за 1 день. '' Подсадила'' на ваш сайт всю семью и подруг. Очень классный сайт.
Юлия
13.03.2019 13:32
Классный интернет магазин,  обслуживание супер, свой заказ получила на следующий день, всем очень довольна .  СПАСИБО ЗА ВАШУ РАБОТУ!!! РЕКОМЕНДУЮ!!!
Марина Делини
12.03.2019 09:47
В интернет-магазине еще не заказывала, планирую только. Но уже 4 картины этой фирмы куплены в других местах продажи и нарисованы! Очень понравилось качество всего. Есть с чем сравнить, так как еще 3 картины различных других производителей рисовали. Моя рекомендация - только ИДЕЙКА!!!!!
Марина Лазуто
03.03.2019 07:00
Заказ получила очень быстро. Очень довольна. Сегодня начну творить. Спасибо!
Гость
02.03.2019 17:42
Заказывала 2 картины на Вашем сайте.  Доставкой и качеством очень давольна
Гість
01.03.2019 16:38
брала картины по номерам Идейка, но не в вашем магазине. в наборах (картины 40 х 40) идет 2 кисточки. хотелось бы узнать, если брать в вашем магазине, в наборе будет 3 кисточки, как написано в описании?
Гость
01.03.2019 12:32
Добрый день! Иногда хочется почувствовать себя художником)Спасибо большое за такую возможность магазину Идейка! Покупаю не первый раз, всё супер! Спасибо!
Олена Маліцька
28.02.2019 23:34
С удовольствие всегда делаю у Вас покупки. С ними в моем доме стало уютней.  Спасибо Вам. 
Kseniya Chemeris
28.02.2019 20:27
Легко оформить заказ, менеджер быстро перезвонил, ошибочно дважды оплатила - вернули деньги на карточку. Стоимость заказанного товара на 100 грн дешевле чем в других магазинах. Очень рекомендую :)
Kseniya Chemeris
28.02.2019 18:18
Магазин рекомендую. Перезвонили быстро, цена на товар ниже на 100 грн чем в других магазинах. Ошибочно оплату сделала дважды - деньги вернули. Очень рекомендую 
Елена
28.02.2019 09:44
Заказывала сразу три картины, потому что не первый раз делаю покупку именно в этом магазине. Отличное качество картин! Девочки менеджеры опытные и очень внимательные! Магазин рекомендую всем.
Людмила
27.02.2019 22:10
100% что вы мой отзыв не опубликуете,но хоть прочитаете.Недовольна вашей работой.Да в соц.сетях у вас огромный выбор картин,но как только пытаешься заказать у вас картины нет в наличии.Хотела первый раз хотела заказать картину "Сладкий поцелуй",которую увидела в инстаграме,написала в директ долго не отвечели,зашла на сайт,написано "Картина заканчивается",зарегистрировалась,подала заявку,на следующий день утром перезвонили сказали,что картины нет.Как так?????На сайте заканчивается, а потом вдруг нет.Почему информация не изменяется.Ну думаю ладно не судьба,пришлось картину заказывать на другом сайте. Но когда история повторилась практически один в один уж простите смолчать не могу.Вчера днем выставилив инсте, что естьтакие  картины в наличии,заказывате,пишите в директ написала...ответили аж сегодня в 17.00 .Оооооочень долго не отвечали,притом была и публикация и инста-стори выставлялись,но удосужиться ответить на заказы не смогли.Когда пришел ответ по поводу картины KHO 2234,то я опять таки увидела что картины нет в наличии!!!!!Как так второй раз? Вот сейчас снова таки смотрю ваш сайт и вижу что картины заканчиваются,но нет подписи,что она закончилась.Вы,пожалуйста,  давайте достоверную информацию покупателям.И изменяйте информацию на сайте вовремя раз у вас такие прооблемы и вы не знаете точно есть они у вас в наличии или их нет.Потому что у вас хоть и дешевле немного, чем у остальных,но желания связываться с вами дальше нет.Вы несерьезные и неорганизованые.Спасибо за внимание)))
Гость
27.02.2019 21:49
Все супер!
Альона Горбач
27.02.2019 14:48
Замовляла 3 картини, менеджер швидко оформлює замовлення, якість картин гарна, швидка доставка!!!!
Наталія
27.02.2019 13:44
Люблю картини "Ідейки" -- це чудовий спосіб розслабитися і створити красу своїми руками. Завжди уважний сервіс, вчасна доставка і приємна ціна. Дякую! 
Марина Грабинская
27.02.2019 13:43
Все замечательно, связались быстро, картины отправили на следующий день после оплаты. Рекомендую. 
Алина
27.02.2019 13:37
Быстро и качественно, рекомендую
Диана Брюзгина
27.02.2019 13:19
Отлично
Диана Брюзгина
27.02.2019 13:18
Сервис нормальный, товар соответствует заявленному на сайте, качество мне нравится (краски очень чувствительны к температуре, но я приловчилась с ними работать) ,  жаль что нет функции прикрепить фото готовой работы,  очень эффектно смотряться картины не только вживую,но и на фото
Ольга Більська
27.02.2019 12:44
Оперативная работа, отличное качество
Анастасія
27.02.2019 11:43
Оперативні та приємні мененджери магазину. Була в захваті від картини! Рекомендую "Ідєйку"!
Ольга
27.02.2019 11:26
Отримала замовлення.Задоволена, якість гарна, обслуговування відмінне. Дякую!
Ольга
27.02.2019 11:22
Отримала замовлення. Якість гарна, обслуговування відмінне. Дякую.
Анжела Гладушко
27.02.2019 09:37
Дуже вдячна за замовлення.Задоволена!!!
Валентина Бурлій
27.02.2019 08:37
Замовляла вже 3 рази , все сподобалось.
Елена Жиленко
27.02.2019 00:04
Замечательные наборы. Человек, который не умеет рисовать ... может почувствовать себя настоящим художником ) ... Творческих вам успехов!
Ольга
26.02.2019 23:15
Спасибо за две картины. Очень быстрое обслуживание.
Виктория
26.02.2019 22:12
Заказывала картины уже несколько раз.  Всем рекомендую, качественные краски,  и по сравнению с другими цены ниже. Спасибо огромное за профессионализм, остаюсь вашим постоянным клиентом
Гость
26.02.2019 20:38
Все пришло, заказом довольна, большой выбор картин по номерам и хороший способ расслабится, хороший магазин, буду заказывать еще)
Svetlana Golovan
26.02.2019 18:24
Впервые заказала картину по номерам на подарок маме. Отличное качество материалов, и быстрая доставка. Мы очень довольны. Спасибо! 
Оксана
26.02.2019 17:56
Заказывала две картины, всем довольна, спасибо за возможность творить красоту,. Рекомендую. Выбор картин чудесен. Картины выходят великолепны. 
Гость
26.02.2019 17:25
Очень рада и довольна сотрудничеством с вашим магазин ,а ваши картины просто чудо
Елена Хрусталева
26.02.2019 17:20
Спасибо большое!Заказывала первый раз. Сажусь за мольберт,ставлю картину и даже еще не начав рисовать-уже получаю массу положительных эмоций. А взяв в руки кисть и краски-это уже нирвана. Еще раз благодарю!
Наталія Зарудняк
26.02.2019 16:57
Напередодні Різдва, коханий подарував мені картину по номерах. Так я вперше познайомилась із продукцією Ідейки. Незабаром я зробила замовлення на сайті. Обслуговування вразило: швидко, ввічливо, чітко і без зайвих запитань. Замовлення прийшло на наступний день, добре упаковано (замовляла 5 картин по номерах), полотно добре натягнуто, всі фарби хорошої якості. Дякую Вам за Вашу продукцію і можливість відчути себе художником. 
Наталія Зарудняк
26.02.2019 16:55
Напередодні Різдва, коханий подарував мені картину по номерах. Так я вперше познайомилась із продукцією Ідейки. Незабаром я зробила замовлення на сайті. Обслуговування вразило: швидко, ввічливо, чітко і без зайвих запитань. Замовлення прийшло на наступний день, добре упаковано (замовляла 5 картин по номерах), полотно добре натягнуто, всі фарби хорошої якості. Дякую Вам за Вашу продукцію і можливість відчути себе художником. 
Галина
26.02.2019 16:38
Задоволена наданими послугами. Все чітко і вчасно.
Валентина Стрєлець
26.02.2019 16:33
Получила картину на следующий день. Картина божественная)))) спасибо за оперативность и качество отличное
Яна Самохина
26.02.2019 16:30
Спасибо огромное магазину за отменное качество продукции и отличные цены!
Тулейко Ольга
26.02.2019 16:18
Очень довольна и картинами и сервисом! Все четко и оперативно!
евгенія
26.02.2019 15:57
Замовленням дуже задоволена.Отримала через день.Працювати з холстом і фарбою було одне задоволення.Дякую за ваш сайт.
Надежда
26.02.2019 15:00
"Идейка" -это высокое качество, приятная цена, хорошее и быстрое обслуживание. 
Евгений
26.02.2019 14:55
Плохие краски. Некоторые цвета нужно наносить по 2-3 раза, чтобы зарисовать цифру или контур
Гость
26.02.2019 14:31
Для сравнения заказывала картины с двух разных сайтов (другой понравился намного больше, хотя цена одинаковая, даже на 5 грн дешевле). Так вот, одним из них была "Идейка", на которой заказала 2 картины. С плюсов: хорошая  цену, большой выбор картин, подробная инструкция, экологически чистые краски (как пишут на сайте). На этом все. Минусов оказалось больше: заказала картины.. на следующий день сама же их набрала, девушка сказала, что вечером наберет для уточнения заказа. В итоге звоню опять САМА ЖЕ НА СЛЕДУЮЩИЙ ДЕНЬ и мне говорят, что мне звонили, хотя могу поспорить на 1000% что даже намека на звонок не было и никто не звонил. Персонал-минус.Во-вторых, плохо было запечатано (простой черный целофан). Углы после транспортировки Новой Почтой, были протерты. Хорошо, что картины не пострадали, но внешний вид портит впечатление. Во третьих, цвета картины на картинке не соответствуют реальным в наборе. Брала картину под интерьер серого цвета, хотя в реале картина оказалась совсем не с серыми лошадьми, а бежевого цвета. Ко всему еще краски, видимо из-за их экочистоты, действительно, совсем не насыщены. Приходиться по другому кругу все перекрашивать, поскольку цифры все время просвечиваются. Возможно, это чисто мое мнение, (ну или моя неудача) , на факт остается фактом, для себе я предпочту другой сайт, который во всем был лучше "Идейки".
Ирина
26.02.2019 14:27
Заказывала картину по номерам.Очень оперативно:звонок от приветливого менеджера,на следующий день отправка была у меня.Спасибо за вашу заботу о клиентах!
Людмила
26.02.2019 14:13
Замовляла не одну картину по номерам. Доставка швидка, фарби в наборі якісні. Все добре, рекомендую!
Ірина
26.02.2019 14:09
Доброго дня! Абсолютно не задоволена сервісом. Я залишала заявку на сайті і отримала лист підтвердження, де було вказано, що зі мною зв'яжуться: Номер замовлення: 28097. Зі мною ніхто не зв'язався, тому я зателефонувала сама, підтвердила замовлення і мені пообіцяли, що повідомлять усі деталі після того як перевірять наявність товару на складі. Уже пройшло більше 2 тижнів і досі жодного повідомлення крім прохання залишити відгук.
Юлия
26.02.2019 14:00
Спасибо за отзывчивость и оперативную доставку!!!!Качество Ваших картин на высшем уровне!!!
Гость
26.02.2019 13:59
Очень довольна заказом, особая благодарность коллективу за то, что пошли на встречу покупателю и отправили очень оперативно, несмотря на праздники!!! Качеством тоже осталась довольна - очень свежие краски - рисовать одно удовольствие!!! 
Юлія Колба
26.02.2019 13:52
Всё очень понравилось, но в комплектации не было крепления. Но это не такая уж и проблема. Всё остальное просто супер! Буду заказывать ещё
Светлана Анатольевна Левчук
26.02.2019 13:39
Спасибо большое. Картины классные, оперативная доставка. Особая благодарность за извещение о появлении картины, которой не было в продаже и она снова появилась.
Евгений
26.02.2019 13:35
все круто, качество товаров отличное, отправка товара тоже своевременная, единственное пожелание - что бы на сайте была форма оплаты, а не приходилось ждать СМС с номером карты на которую нужно перечислить средства, еще и ID в назначении платежа указать... это очень неудобно и отнимает лишнее время
Виктория Коваленко
26.02.2019 13:21
Чудесная картинка! Прекрасное обслуживание! Все отлично. Рекомендую всем! Спасибо!
Оксана
26.02.2019 13:13
Спасибо огромное!!! Заказывали картины всем отделом. Потом к нам присоединились и другие ;-) Менеджер связался с нами оперативно, несколько раз дополняли заказ. Все супер!!! СПАСИБО!!! Будем заказывать еще.
Виктория
26.02.2019 13:05
Заказала у вас 2 картины-качеством довольна, цена отличная. Нравится что в комплекте есть трафарет для мелких деталей и разные кисточки. Немного не нравится сама краска-по факту получается немного тусклая, будто их слишком разбавили водой и они сильно впитываются из-за чего приходится наносит по 2-3 слоя. Но в целом-все супер. Буду заказывать еще
Інна Шабаш
26.02.2019 12:58
Неодноразово замовляла у вас картинки на подарунок для племінниці і для себе. Картини високої якості, все надходить завжди вчасно, без затримок. 
Гость
26.02.2019 12:56
Картина очень понравилась, качество красок тоже. Кисточки оставляют желать лучшего, но в целом, покупкой очень довольна.
Юлія Рожко
26.02.2019 12:55
Всё супер, оперативная доставка по городу,без повреждений, буду всегда пользоваться только через ваш сайт. Спасибо за предоставленное удовольствие)
Ирина Солотина
26.02.2019 12:46
доставка быстрая картины красивые ,всё просто супер.Будем заказывать ещё...))))))))
Виктория
26.02.2019 12:45
Покупала картину для рисования в магазине. посылку отправили быстро, качество отличное. Спасибо за обслуживание.
Ирина
26.02.2019 12:31
заказывала картины по номерам,доставили быстро и всё в целости. Будем заказывать ещё спасибо  .
Анастасия Женилова
26.02.2019 12:13
Добрый день! Всегда хотела иметь у себя настоящую картину, но так как сама рисовать не умею, искала картины по номерам, и очень была рада найти Ваш сайт. Большой выбор, хорошее качество, быстрая обработка заказа, а главное очень приятные цены. Уже одну картину закончила, на очереди следующая. Спасибо огромное, теперь я Ваш постоянный клиент))))
Наталья
26.02.2019 12:12
Делала заказ и уже не раз! Отличный магазин, всем советую! 
Таня
26.02.2019 12:09
Замовляла картину по номерках 50*50. Дуже задоволена покупкою
Марина
26.02.2019 12:08
Добрый день) Все получила быстро. Картина уже готова. Всем довольна.Пожелание тоненькую кисть заменить , рисовала своей. 
Наталья
26.02.2019 11:58
Все быстро и качественно! Спасибо!
Ирина Коваливская
26.02.2019 11:26
Заказывала первый раз.Качеством товара довольна!А вот обслуживанием была шокирована.Сначало никто не смотрел заказ в инстаграм,потом сделала на сайте,тоже тишина.Пока сама не позвонила.Оформили.Сказали к вечеру скинут реквизиты.(Заказ был сделан в 10 утра). Хотелось бы в тот же день чтобы отправили,но нет.На следующий день под вечер скинули реквизиты.В итоге те данные, что я давала на доставку,нужно было менять,так как я планировала одно,а в итоге не отправил никто ничего.Менять пришлось, так как я далее выходила на работу на 7 дней и не смогла бы забрать.Позвонила менеджеру.Долго что-то не выходило изменить.В итоге сказали,что данные получателя изменены.Все нормально!Но как оказалось позже товар пришел все таки на мое имя!Человек,чьи данные я указала, пришел с уверенностью получить товар на свое имя!Увы....Пришлось отпроситься с работы, чтобы забрать.Новая Почта на уступки отдать другому человеку товар не пошла!Больше заказывать не имею желания
Іванна Герман
26.02.2019 10:59
Все дуже сподобалося!!! Продавець комунікаційний, все швиденько відправили) Картина просто супер) скоро буде нове замовлення)
Гость
26.02.2019 10:57
Супер сайт. Швидко відреагували, відправили. Все на висоті. Дякую
Елена
26.02.2019 10:52
Заказывала несколько раз, картины отличные, доставка быстрая. Последний раз заказывала на подарок, практически в последний момент - сначала пообещали отправить через 3 дня, но спасибо что получилось отправить на следующий день. Подарок пришел имениннику вовремя
София
26.02.2019 10:50
Заказом я довольна. Единственное, что огорчило - раскрытая одна ёмкость с краской в упаковке. Краска вытекла, вымазала все баночки с красками... И плохого качества кисти. Но это не столь важно. Хотелось бы иметь в наборе акриловый лак, чтоб зафиксировать краску на картине и для блеска.
Марина
26.02.2019 10:47
НЕт замечаний, перезвонили быстро, доставили целое, качество красок конечно не всегда радует, есть много таких, которые очень просвечивают, приходится не в 2, а в 3-4 слоя красить, но это поправимо, тем более за такую цену. Буду заказывать и дальше.
Елена Чижова
26.02.2019 10:46
Купили вторую картину. Дочь и я в восторге особенно в холодную серую погоду...
Лена
26.02.2019 10:43
Купить так ничего и не смогла. Делала два заказа и ничего не прислали. Трудно судить о таком обслуживании.
Олена Єфремова
26.02.2019 10:36
Дуже задоволені якістю картин та якістю сервісу, обов'язково повернемося з новими замовленнями.
Гость
26.02.2019 10:35
Быстро и качественно! Я довольна!
Юлия
26.02.2019 10:34
Заказ собрали оперативно, менеджер была терпелива и подсказывала замены. (не все заказанное оказалось в наличии). Доставка пошла успешно. Работой магазина довольна. Спасибо!  Ставлю 4* т.к. не все что первоначально искала оказалось в наличии
Гость
26.02.2019 10:31
Замовляла картину "Жіноча фантазія", сервіс  і якість хороші))
Алексей
26.02.2019 10:29
Делал заказ,так и не отправили
Viktor
26.02.2019 10:24
Заказал большое кол-во картин, пришли в отличном состоянии, очень доволен! Спасибо
Гость
26.02.2019 10:23
заказом осталась очень довольна! отправка на 3 день после оплаты, не порадовала. 
Катя Мекенченко
26.02.2019 10:21
спасибо за быструю доставку! картина очень понравилась. рекомендую всем!
Світлана
26.02.2019 10:21
Дякую.Малюємо.
Марина
26.02.2019 10:18
Большой выбор картин, краски хорошие! Мне все нравится
Ирина
26.02.2019 10:18
Все товары качественные и соответствуют заявленному на сайте. Сервис и доставка очень оперативные, сотрудники внимательные и вежливые.
Антон
26.02.2019 10:18
Отлично соотношение цена-качество. Спасибо большое!
Яна
24.02.2019 23:15
Я очень рада,что нашла себе хобби от Идейка. Спасибо за ваши картины,выбор интересный. Я уже имею 3  и ещё буду заказывать,это очень увлекательно,позновательно,я чувствую себя художником :)
Анастасия
22.02.2019 11:32
Делала первый раз заказ, не сразу прислали реквизиты, но тем не менее доставка была вовремя, ребенок счастлив! Второй раз сделала заказ 21 числа, менеджер перезвонила и сообщила что картина всего одна и вообще уверенна ли я? Может выберу какую-то другую? -ЧТО??? Картина одна  - вот и отправляйте ее! Я не хочу выбирать другую, я хочу ЭТУ. Это подарок подруге на ДР.  - Окей. Ждите реквизиты... По опыту прошлой покупки поняла  что прям сразу я их не дождусь. Несколько раз звонила - дозвониться, словом, не всегда получается. Телефоны просто заняты! А обратного звонка нет? На вайбер никто не отвечает... подтверждения заказа нет! Т.е. ты оплачиваешь и просто надеешься, что оплату увидели и отправят вовремя. НО... Реквизиты пришли в 11 часов на следующий день!!! Я довзонилась!!! Ура! И тут начинается прекрасная работа менеджеров.... мне сказали, что врядли мне вчера обещали отправить картину.. и врядли менеджер сразу после заказа перезвонила бы  мне...  еще раз - ЧТО!??? В СМЫСЛЕ ВРЯДЛИ!? Т.е. у вас по норме - перезвонить не сразу, а когда-нибудь потом??? Т.е. это не просто зависимость от загруженного дня, но еще и просто НОРМА. Дальше фразы о том, что ну вообще-то мы не успеем вам на завтра отпраивть картину КОНЕЧНО. И что вы теперь? Отказываетесь? - Я хочу чтобы мне доставили заказ ВОВРЕМЯ! ииии супер ответ менеджера: -  Не получится. Мне отменять заказ? ЭТО УЖАС! ВЫ ПОДВЕЛИ МЕНЯ! И ТАКОЕ ОТНОШЕНИЕ - ЭТО ВЕРШИНА НЕУВАЖЕНИЯ К КЛИЕНТУ!  Комментарии, о том, что мы из Днепра... Я ТОЖЕ ИЗ ДНЕПРА, НО В ЖИЗНИ ТАКОЙ ХАМКОЙ НЕ БЫЛА! И ЕСЛИ ДОСТАВИТЬ НУЖНО ВО ЛЬВОВ, ЗНАЧИТ ДОСТАВИТЬ НУЖНО ВО ЛЬВОВ В СРОК! А НЕ ПРИСЛАТЬ НА ДЕНЬ ПОЗЖЕ! И РАССКАЗЫВАТЬ, ЧТО НОВАЯ ПОЧТА ВСЕГДА ДОСТАВЛЯЕТ ЧЕРЕЗ ДВА ДНЯ, В ЛЮБОМ СЛУЧАЕ! МНЕ!?? ЧЕЛОВЕКУ КОТОРЫЙ ИЗ ДНЕПРА ВО ЛЬВОВ ПО НЕСКОЛЬКО ПОСЫЛОК В МЕСЯЦ НОВОЙ ПОЧТОЙ ОТПРАВЛЯЕТ! Я В УЖАСЕ!!! ЭТО САМОЕ ОТВРАТИТЕЛЬНОЕ ОБСЛУЖИВАНИЕ В ИНТЕРНЕТ МАГАЗИНАХ, С КОТОРЫМ Я КОГДА-ЛИБО СТАЛКИВАЛАСЬ!
Инна Мусиенко
19.02.2019 15:36
 Дякую за картину і швидке обслуговування. РЕКОМЕНДУЮ!!!
Tatka Kiryak
15.02.2019 13:37
Сын подарил картину.И о чудо.Две баночки под номером 23 кординально разного цвета.Слов нет.Спасибо упаковщику номер 4.P.S.Закусывать надо)
Маргарита Чеботарёва
13.02.2019 12:57
Добрый день! Получила картину довольно быстро, её утром вроде отправили и в этот же день я её получила. Как всегда всё шикарно, холст хорошо натянут, кисточки хорошие!  Правда разочаровали пару красок, светлые (белая и бежевая), на них была какая то фиолетовая плёнка.  Я размешала их кисточкой и вроде нормально, на бежевой пришлось убирать эту фиолетовую пленку, очень много краски убрала, теперь боюсь что её не хватит на всю картину. А так всё хорошо.
Администратор
Добрый день! Получила картину довольно быстро, её утром вроде отправили и в этот же день я её получила. Как всегда всё шикарно, холст хорошо натянут, кисточки хорошие!  Правда разочаровали пару красок, светлые (белая и бежевая), на них была какая то фиолетовая плёнка.  Я размешала их кисточкой и вроде нормально, на бежевой пришлось убирать эту фиолетовую пленку, очень много краски убрала, теперь боюсь что её не хватит на всю картину. А так всё хорошо.Добрый день. Фиолетовая плёнка это отслоение колоранта, что свойственно для любых видов краски. Нужно просто перемешать краску.
Ирина Коваливская
12.02.2019 18:14
Делала заказ.Первый раз.Реквизиты не дали.Хотелось бы получить заказ, но его и сегодня даже не проверил никто.Сказали вечером ожидайте ответа.Ответа нету!Советовали этот сайт,но у меня лично не очень хорошее впечетление. Соответственно если сегодня уже не посмотрит никто,то и завтра товар не будет отправлен!И добавьте функцию отмены заказа!
Анна
12.02.2019 11:09
Сделала заказ №28053 еще утром  11.02. Пришло подтверждение на почту. Но в течении дня никто так и не перезвонил. Ни смс, ни звонка. Заказала в другом магазине. Как то не понятно что это было
Анна
12.02.2019 08:47
Был заказ 28053. Пришло подтверждение на почту. Ждала смс или звонка с реквизитами - а нет его)))) Заказала в другом магазине. Неприятно вышло.  
Максім
11.02.2019 17:51
Заказав картину дуже добрий стан  али у наборі не йде крючок на повіску картини на стіну  РЕКОМЕНДУЮ!!!!
Администратор
Заказав картину дуже добрий стан  али у наборі не йде крючок на повіску картини на стіну  РЕКОМЕНДУЮ!!!!- У зв'язку з подорожчанням комплектуючих, намагалися знайти спосіб не піднімати ціну на картини. Опитування показало, що скобою майже ніхто не користується, тому було прийнято таке рішення.
Светлана
10.02.2019 06:58
Спасибо за оперативность. Картинки очень интересные. Будет чем заняться в выходные дни.
Алена
30.01.2019 23:48
Я уже заказывала две картины , они мне очень понравились...НО последний раз когда заказали картину на подарок краски все были засохшие и востановить их нереально 
Идейка
23.01.2019 00:00
Большое спасибо за Ваш отзыв!
Администратор
Большое спасибо за картину! Посылка пришла быстро, не смотря на то, что сейчас большая загрузка перед Новым годом! Спасибо ребят!
Валентина
16.01.2019 17:54
Дуже подобається і сайт, і широкий вибір картин. Ціни доступні і швидко доставляють. Дякую!!!
Анна Хоменко
12.01.2019 13:45
Сделала заказ, перезвонили, сказали что уточнят наличие на складе и перезвонят, но так и не перезвонили, через время пришло сообщение о том что заказ расформирован, непонятная история в общем, а холсты этой фирмы брали в магазине то качество хорошее, но с интернет-заказом не сложилось как-то
Администратор
Анна, 13.11.2018 11:37:12 Вам было отправлено смс с реквизитами номер телефона, указанный в заказе при оформлении. По истечению времени резерва заказа под оплату, заказ был расформирован. О чем мы сообщили на тот же номер
наталія дирів
11.01.2019 19:13
дуже гарний  сайт   замовляли  картину  по номерах  донька  счаслива все прийшло   дякую  сайту   буду   на далі  замовляти
Марина Опанасенко
11.01.2019 15:24
Уже много раз заказывала картины качество самого холста и их обслуживание быстрое Один минус заказала картину "напередодні різдва"  и картину "вожак стаи" краски как вода нечего не закрашивают из за плохого качества 
Администратор
Из-за того, что мы делаем экологически чистую краску, у нее не такой насыщенный пигмент. И некоторые оттенки необходимо наносит вторым слоем, после полного высыхания первого. Для нас очень важно, чтоб у наших клиентов не возникло каких либо проблем из-за краски. 
Гость
11.01.2019 13:37
Хороший і швидкий сервім, зручно! Якість картин хороша. Замовляла вже двічі і це точно ще не кінець моєї творчості з Ідейка))
Алёна
10.01.2019 08:57
А что писать? Я Идейке - деньги, Идейка мне - картины. Быстро, без головной боли и нервотрёпки, цены приятные. Очень радует возможность заказывать картину без упаковки - и дешевле, и меньше мусора выносить. 
Оксана
08.01.2019 13:06
Моє знайомство з магазином Ідейка пройшло вдало. Вдячна працівникам за швидку доставку і гарний товар. Товар придбала зі знижкою, що дуже приємно, враховуючи тим більше те, що ціни і так дешевші ніж на інших сайтах. Тож бажаю всім працівникам гарних Новорічних і Різдвяних свят і так тримати! 
Кристина
06.01.2019 19:35
Обслуживание отличное, картина по номерам не сложная, все оперативно и быстро. Единственный нюанс с комплектацией кисточками - они не пригодны доя использования. К сожалению менеджер не сообщил, что магазин находится в Днепре, я бы могла самовывозом забрать
Виктория
06.01.2019 18:27
Большое спасибо! Неоднократно заказывала у вас и все всегда соответствовало тому, что выставлено на сайте. Оперативно отзываются сотрудники. Когда первый раз шла забрать картины, девушка терпеливо по телефону рассказывала весь путь. Очень радуют скидки. Рекомендую всем "Идейку"!
Анна Казакова
05.01.2019 22:27
Дякую за якісне і швидке обслуговування!
Светлана
04.01.2019 19:46
Замовляла малювання картини по номерам. "Щастя". Сподобалося обслуговування і сам результат замовлення. Дякую.
Наталия
04.01.2019 19:16
Спасибо большое. Картины классные, оперативная доставка.
Диана Брюзгина
04.01.2019 19:06
Заказывала 2 картины по номерам , качество отменно (по сравнению с вашими конкурентами ), сервис хорошо, я как клиент довольна
Гость
04.01.2019 18:29
Качественный товар с быстрой доставкой 
Гость
04.01.2019 15:44
Все чудово!!!! ДЯКУЮ!!!!!
Ольга
04.01.2019 15:09
Вже другий раз замовляла набори для вишивки хрестиком. Набори відповідають фото на сайті. Єдине, що набори із канвою № 14 не мають схеми нанесеної на канву, а тільки на бумазі. Це в описі не зазначено. Але самі набори гарні, якісні. Працівники передзвонюють швидко, способи оплати зручні і доступні. Замовлення отримала досить швидко. Дякую за роботу, користуватися Вашими послугами зручно і приємно.
Алина
04.01.2019 14:26
Заказываю уже 3 картинку. Цвета соответствуют, цифры четко прорисованы. Очень довольна))) Ждем новых рисунков ))
Анна
04.01.2019 11:19
Доставка швидка.. А ось якість мені не дуже..погано замальовуються лінії чорні і цифри..потрібно по 4-5 разів повторяти щоб точно нічого не було видно..через що робота дуже йде помало. Тим більше що картина склада і дуже дуж маленькі області для замальовування.
Администратор
Анна Доставка швидка.. А ось якість мені не дуже..погано замальовуються лінії чорні і цифри..потрібно по 4-5 разів повторяти щоб точно нічого не було видно..через що робота дуже йде помало. Тим більше що картина склада і дуже дуж маленькі області для замальовування.Для нас дуже важливо, щоб кожен клієнт був задоволений. Фарба дуже шкідливий матеріал. Ми робимо екологічно чисту фарбу, щоб уникнути найменшого шансу, що у нашого клієнта проявиться алергія. На деяких відтінках пігмент не такий насичений, і дійсно потрібно накладати ще один шар, після повного висихання попереднього.
Наталия
04.01.2019 11:10
Работают оперативно. Вежливы, заинтересованы в покупателе.  Цены самые оптимальные, можно выбрать и без упаковки в подарочную коробку, что уменьшает стоимость и выбрать на подарок с упаковкой. Отправить можно даже сразу на подарок, что очень удобно. Доставили быстро, сообщили о доставке. Приятно и удобно. Обязательно еще раз к Вам вернусь. Спасибо))
Оберець Микола
04.01.2019 09:11
Все чудово.
Людмила Клейзор
04.01.2019 06:18
Очень довольна качеством картин по номерам. Нарисовала уже три. Единственное замечание: кнопочка "Сообщить о наличии" не работает.  Спасибо
Ольга Приходченко
03.01.2019 23:13
Отличный сервис. Заказ был обработан быстро и отправлен в течении трёх дней. Очень довольна! Краски все нормальные, сухих не было. Получила огромное удовольствие от рисования! Спасибо! Буду ещё обязательно что-то заказывать.
Лана Обухівська
03.01.2019 21:42
Чудові картини. Маса задоволення. Отримала вчасно. Влаштовує все)))
Катрин
03.01.2019 21:35
мне всё понравилось) перезвонила уточнила заказ очень милая и вежливая девушка, картинку доставили быстро, всё качественное, а на сайте большой выбор) Довольна!
Людмила
03.01.2019 21:25
Хотела заказать,но увы,картины понравившейся нет в наличии.
Alex Doroshkov
03.01.2019 21:05
Все отлично! Удачи! Продолжайте работать так же, Вам начнут подражать и страна станет лучше!!!!
Юлія Короткова
03.01.2019 19:58
Я довольна работой магазина: консультант перезвонила, ответила на все мои вопросы, после оплаты сразу же отправили мой заказ. Картину Гапчинской купила со скидкой, краски все свежие, не присохшие. Спасибо за качественный товар и приятное обслуживание.
Ирина
03.01.2019 18:58
Заказала 2 картины по номерам. на счет доставки, упаковки нет претензий.все быстро и четко. проблема была с картиной, краски оказались жидкими и холст как будто шершавый. раза 3 пыталась взяться за картину и один номер по 3 раза приходилось рисовать. надоело и пошла купила такую же картину но другого производителя, холст оказался другой. Претензия к качеству, может мне попалась или бюджетная версия или брак...
Гость
03.01.2019 16:37
Очень крутые наборы рисунков! У конкурентов на фоне идейки детские раскраски. Но, ребята, ложите больше красок - пусть это будет дороже. Но приятнее клиенту. 
Екатерина
03.01.2019 16:23
Картинами очень довольна! Яркие цвета и тематика картин на любой выбор.  Получаю истинное удовольствие от досуга! Сайт удобен в использовании, заказ отправили сразу после оплаты. Буду заказывать еще.
Гость
03.01.2019 16:13
Спасибо за быструю доставку и интересные картины! Как всегда на высоте!
Андрей
03.01.2019 16:01
Очень нравится "Идейка"!Всем довольны, качество хорошее, за доставку отдельное спасибо .  Рекомендую и заказываю не в последний раз.
Alexandr Nedayhleb
03.01.2019 15:42
Спасибо, все пришло вовремя. Ребенок подарком на Новый год довольна
Григорій Скільсара
03.01.2019 15:41
Все як завжди на вищому рівні! Рекомендую!
Katarina
03.01.2019 15:38
На сайте выбор огромнейший. Доставочка быстрая.  Менеджеры вежливые.  Приобретена уже 4ая картина у "Идейки" и чувствую на этом мы с семьей не остановимся)))  Спасибо огромное за удовольствие и за то, что можно почувствовать себя немножко художником) 
Людмила
03.01.2019 15:21
Большое спасибо за картину! Посылка пришла быстро
Альона
03.01.2019 14:34
Доброго дня, замовлення виконали швидко. Розмальовка дуже класна, якість чудова. Дякую
Тетяна Назаренко
03.01.2019 14:33
Повністю задоволеня як роботою сайту так і якістю картин. замовляла 3 - замовленя надійшло швидко) дякую за роботу.
Денис Славин
03.01.2019 14:28
Все супер,  товар отличный. Спасибо,  РЕКОМЕНДУЮ! 
Гость
03.01.2019 14:26
Спасибо за праздник, который Вы дарите! Картины, доставка и сервис отличные! Молодцы!  Покупку делала несколько раз и наложенным платежом, и  на карту. Оба раза отработали на отлично.  Буду заказывать ещё)
Яна Шабанова
03.01.2019 14:12
всегда все замечательно. Не успела оплатить заказ, как его отправляют сразу и всегда очень быстро, даже в праздники. Спасибо Идейка)
Вероника
03.01.2019 14:01
Дякую дуже за картину!!! Замовлення прийшло дуже швидко! Менеджер ввічлива! Якість просто супер. Картина вийшла неймовірно красива!!! Дякую!!! Всім рекомендую!!! 
Юлия Францова
03.01.2019 13:56
Заказывала в очередной раз у ТМ Идейка - и не разочарована. Несмотря на большой ажиотаж перед новогодними праздниками, посылка пришла быстро и без задержек. Очень приятный персонал, за что отдельное СПАСИБО!!!)))) Сама разрисовала уже 7 картин, и подсадила коллег на работе )))) Всем советую, у кого нервная и напряженная работа - очень успокаивает... 10 из 10. Спасибо за необычный ДОСУГ.
Andrey Belov
03.01.2019 13:50
Все отлично, очень быстро, Заказал, на следующий день уже забрал
Олена Осокiна
03.01.2019 13:41
Картинами и качеством красок довольна. Отправка была оперативной, в Киеве забрала в отделении Новой почты на следующий день. Спасибо.
Виктория
03.01.2019 13:20
Нравятся картины именно ТМ Идейка.Очень красиво подобраны оттенки.Всегда ищу картину именно в их исполнении. Заказ  доставили быстро, сработали четко.Менеджер вежливый.Буду заказывать еще.
Гость
03.01.2019 13:01
Заказывали в сад подарки на НГ - витражные краски. Очень интересная развивалка! Рисуем, клеем на стекло и любуемся. Спасибо за организованную и быструю доставку!
Андрей Григорьев
03.01.2019 12:54
Забирал две картины из магазина, все четко, быстро и без волокиты. картинки супер, краски свежие,  доволен Идейкой !  Рекомендую и компанию и магазин! Всем хороших праздников, Нового Года и Рождества! Мира, удачи и благополучия! 
Микола
03.01.2019 12:46
Дякую за оперативне відправлення.  Картини чудові! Фігурки з фанери теж!  На сайті великий вибір, цікаві рубрики. Замовлення на перенесення власних фотографій на картини будуть?
Людмила
03.01.2019 12:42
Сайт очень понравился, все хорошо упаковано, краски целые. Быстро перезвонили.
Наталия
03.01.2019 12:39
Я хочу поблагодарить за очень оперативную доставку подарка - картина по номерам. Все очень быстро и качественно, буду рекомендовать моим друзьям. Огромное спасибо 
Ольга
03.01.2019 12:36
Спасибо за картины! Все отлично доставили во Львов быстро и без проблем))
Юлия
31.12.2018 13:11
Мы остались недовольны работой , т.к. отправитель невнимательно прочитал указанный адрес доставки. Был указан поселок и отделение 1 в поселке. Нам отправили посылку на отделение 1 в городе, до которого ехать и ехать ! В результате этой невнимательности, забрать посылку до нового года не получится, плюс затраченные деньги на дорогу до отделения, около 20 км.
Людмила
30.12.2018 12:09
При оформленні замовлення не можливо було зареєструватися на сайті, для подальшого накопичення знижок :( Тільки обравши пункт відмови вдалося зробити замовлення. 
Ivan Prudkyi
19.12.2018 17:12
Сами в первый раз покупаем. До этого нам подарили картину. Очень увлекательно. Довольны как слоны))))
Анна Ткаченко
11.12.2018 13:34
Заказала уже пятую картину от Идейки! Всё не могу нарисоваться) Яркие цвета, интересные варианты картин на любой вкус и цвет! Очень довольна и наверняка буду заказывать ещё) Спасибо!
Віктория
11.12.2018 12:55
Замечательный сайт. Все очень доступно изложено, описано и легко сделать заказ. Приходит во время и с предупреждениями. Спасибо большое за Вашу работу! Приятно сотрудничать.
Влад Медведский
08.12.2018 16:34
Замовив в четверг дві картини на подарунок, в цей же ден оплатив. В п‘ятницю в 19.00 прийшло смс повідомлення з номером ттн. Сьогодні ще номер ттн не відслідковувася на сайті Нової Пошти. Зателефонував в магазин, сповістив що картини були замовленні на подарунок і вчасно оплочені, чому посилку не відправили? Менеджер відповіла що після обіду вже зможу забрати посилку з НП. Годину тому номер ттн почав відображатися на Новій Пошті. Посилка тільки поступила на відділення відправки. Не буду більше нічго замовляти в цьому магазині, тому що за три дні очікувати відправки це занадто довго, принаймні якщо пообіцяли відправку на наступний день.
Администратор
Замовив в четверг дві картини на подарунок, в цей же ден оплатив. В п‘ятницю в 19.00 прийшло смс повідомлення з номером ттн. Сьогодні ще номер ттн не відслідковувася на сайті Нової Пошти. Зателефонував в магазин, сповістив що картини були замовленні на подарунок і вчасно оплочені, чому посилку не відправили? Менеджер відповіла що після обіду вже зможу забрати посилку з НП. Годину тому номер ттн почав відображатися на Новій Пошті. Посилка тільки поступила на відділення відправки. Не буду більше нічго замовляти в цьому магазині, тому що за три дні очікувати відправки це занадто довго, принаймні якщо пообіцяли відправку на наступний день. Доброго дня, Владислав. У п'ятницю, як вам і казав менеджер, ваше замовлення було відвезено на Нову Пошту для відправки вам. Тобто, ми як і обіцяли вам, відправили ваше замовлення на наступний день. Але відправку із Дніпра та доставку до вашого міста робимо не ми, а компанія Нова Пошта, яка відправила замовлення до вас лише у суботу, хоча ми відвезли ваше замовлення та передали до відправки у п'ятницю, та одразу надіслали вам по смс номер вашої ТТН, щоб ви мали змогу відслідковувати ваше відправлення. Ми не маємо змоги впливати на дії перевезника. Нам прикро та дуже не приємно, що виникла така ситуація, але це не э наша провина. 
Юлия Яровая
06.12.2018 15:35
Картину заказывали на подарок. Забирала самовывозом.  Всё соответствует. Отличные картины, рекомендую.
Лілія Дяків
03.12.2018 15:34
Тільки що замовила четверту картину) дуже подобається, кожного дня чекаю вечора щоб помалювати ) великій вибір, насичені кольори фарб і оперативність )))рекомендую всім ))
Тамара Загребельная
01.12.2018 05:29
Заказываю пятую картину. Очень довольна. С работы спешу домой, чтобы скорее  сесть рисовать. Краски яркие, картина получается отличная. Спасибо Вам большое за новый вид досуга! С уважением Загребельная Т.
Татьяна Андрийчук
30.11.2018 08:41
Картиной очень довольна, спасибо! Цвета яркие, как на картинке, кисточки очень хорошие, рисовать ними очень удобно. Сейчас заказала ещё одну картину на подарок. Единственное, что краски жидковатые, приходится все покрывать по 2-3 раза, чтоб было красиво. С первого раза цифра не закрашивается. 
Жанна Кривец
29.11.2018 15:17
Добрый день! Большое спасибо за картины, отличное качество, яркие цвета, с удовольствием будем заказывать и дальше!
Светлана Подорожко
27.11.2018 12:34
Очень нравится "Идейка"! Заказала уже три картины, сажусь рисовать и не могу оторваться. Спасибо менеджерам за быструю обработку заказа, быструю доставку, очень хорошо упакованную посылку, качественные материалы и за сервис обслуживания. Буду еще покупать!
Лана Обухівська
26.11.2018 22:53
Подобається все. Замовила вже 5 картин. Шкода,що багатьох картин ,які припали до душі,нема в наявності(((
Зоряна
25.11.2018 11:26
Дуже задоволена. Купила вже 4 картини у Ідейці. 5 купила у іншому магазині. Все ж таки, Ідейка виробляє кращі пензлики. Ними краще малювати,не ламаються. А фарби густі і яскраві. Всім рекомендую! Буду і надалі купувати у Вас картини!
Виктория Ткачук
24.11.2018 13:03
Положили не тот рисунок, недовольна.
Администратор
Положили не тот рисунок, недовольна.Добрый день, Виктория. Приносим свои извинения за доставленные неудобства, с вами в субботу связался наш менеджер и уточнил все нюансы, чтобы помочь решить сложившуюся ситуацию.
Тетяна Пісклова
22.11.2018 11:03
Добрый день! Уже не первый раз заказываю ""Идейка"",очень довольна! Даже выписывая в другом инет магазине ищу всегда картины ""Идейкв"" . Спасибо Вам что у нас есть вот такая  возможность творить красоту!
Светлана
18.11.2018 15:40
Заказала себе подарок на Деньра- Манделу. Подарили две: Антистресс и по номерам. Очень понравилось. В Антистресс краски перламутровые. Глаз отдыхает! Кисточки качественные. Полотно отличное. Один разрисованный «шедевр» подарю родственнице. И дозаказвла ей новую, чтобы она сама нарисовала. Спасибо сайту за хорошую идею досуга. Кстати, купить в магазинах мандалы невозможно. Все есть кроме них.
Інна Пригара
06.11.2018 17:21
Сегодня получила картину. Всем довольна, качество хорошее, за доставку отдельное спасибо (понедельник оформили, во вторник уже на руках). Рекомендую и заказываю не последней раз))
Наталія Бабич
02.11.2018 15:55
Вперше отримала картину ТМ Ідейка в подарунок, малювали всім колективом, якість дуже хороша, навіть не очікувала. В результаті підсадила колег, зробили колективне замовлення на сайті. Дякую за оперативність і якість обслуговування, із задоволенням замовлятиму ще
Наталья Кайко
30.10.2018 15:00
Здравствуйте! Очень мне нравятся и картины и краски! Но для одной мне не хватило одной из красок.  Неделю назад позвонила на контактный телефон и задала вопрос о том, как можно получить или купить дополнительно краску, которой не хватило. Мне ответили, что надо на электронную почту сбросить артикул картины и номер краски. Я так и сделала. Потом попросили прислать номер моего телефона, чтобы со мной связаться. Я написала. Но так никто и не перезвонил)) Пришлось в "Акварели" покупать разные краски и приблизительно смешивать. Из ситуации вышла, но надеялась на сотрудничество. 
Администратор
Здравствуйте! Очень мне нравятся и картины и краски! Но для одной мне не хватило одной из красок.  Неделю назад позвонила на контактный телефон и задала вопрос о том, как можно получить или купить дополнительно краску, которой не хватило. Мне ответили, что надо на электронную почту сбросить артикул картины и номер краски. Я так и сделала. Потом попросили прислать номер моего телефона, чтобы со мной связаться. Я написала. Но так никто и не перезвонил)) Пришлось в "Акварели" покупать разные краски и приблизительно смешивать. Из ситуации вышла, но надеялась на сотрудничество. Добрый вечер, Наталья. С вами уже связался наш менеджер. Разобрались в ситуации. У вас просили номер телефона, чтобы набрать вас, когда краску под ваш артикул разольют - это происходит, обычно, в течении 2-4 недель, чтобы отправить вам краску. Поэтому вам сразу никто и не перезвонил. Возможно, вы с менеджером не поняли друг друга. Во избежание недопониманий - вся информация по проблемным вариантам и разным вариантам решения у нас указана в разделе https://ideyka.com.ua/ua/faq.html FAQ - Вопросы и ответы . Надеемся, что больше таких неудобных и непонятных ситуаций у нас не возникнет. Мы всегда остаемся открыты к диалогу и все спорные, и непонятные ситуации стараемся разрешать только в вашу пользу - наших любимых клиентов.
Гість
29.10.2018 12:01
доставка быстрая, работа менеджеров отличная. НО краски очень жидкие. рисовать невозможно, даже в 2 слоя контуры просвечиваются.
Администратор
доставка быстрая, работа менеджеров отличная. НО краски очень жидкие. рисовать невозможно, даже в 2 слоя контуры просвечиваются.Добрый день. Спасибо за ваш отзыв. Чтобы мы могли разобраться, могли бы вы на почту head@ideyka.com.ua сбросить фото красок и артикул картины, желательно с датой производства картины. Мы были бы вам очень благодарны за помощь, и скорее всего, в решении вашей ситуации. Возможно, это брак с красками. Но необходимо разобраться.
Жанна Бородавко
25.10.2018 21:19
Доброго дня! Дякуємо за чудову "Ідейку" ) Нам з донькою дуже подобається, малюємо вже другу картину. Заказ оформили і доставили швидко, все було добре. Дякуємо всій вашій команді і бажаємо успіху.
Олексій Хохлов
23.10.2018 20:44
Заказывал на пробу одну картину и был приятно удивлен оперативностью организации процесса покупки и доставки,  через два дня заказывал еще две, а потом и знакомые подтянулись, качество холста очень хорошее, радует наличие подрамника и крепления в комплекте, готовлю коллективный заказ))) https://b.radikal.ru/b29/1810/a9/0c8c6ff130c9.jpg
Таисия
23.10.2018 10:29
Всем доброго времени суток. Заказ делала уже второй раз, при чем сразу заказала 4шт. Обработка и отправка заказа проходит быстро. Качество и сервис приятно радует.  Рекомендую.
Таисия
23.10.2018 10:25
Заказывала картины уже несколько раз. Заказ обработали и отправили быстро и качественно. Картины получаются как на сайте на фотографии. В общем довольна, буду заказывать еще.
Гость
22.10.2018 11:58
Заказываю картины у "Идейки" уже не первый раз. Обслуживание быстрое, краски соответствуют цветовой палитре, доставка без проблем. Есть единственное замечание: качество кисточек. Из всех наборов рисовала вашими только 1 раз (пользуюсь своими).
Виктория
19.10.2018 14:29
Этот магазин-моя находка! Буду частым покупателем. Заказ пришел в течении 2хдней. Заказывала картину по номерам,картина получилась прекрасной! И не скажешь что по номерам))как будто сама писала её. Краски,кисти упакованы качественно,сами материалы хорошего качества. Полотно уже натянуто на раму. В общем всем довольна. Первая любительская моя картина украшает спальню)))Спасибо! Процветания вам и много клиентов.
Гость
19.10.2018 13:44
Очень быстрая доставка,ценой и качеством продукции очень довольна..
Жанна Аксёнова
19.10.2018 10:19
Покупала для ребенка ёлочки из дерева и акриловые краски. Очень быстро собрали и доставили. Все хорошо упаковано,  товар качественный. Ребенок получил массу удовольствия. Всем рекомендую.
Юлия Александрова
19.10.2018 09:12
Большой ассортимент товара, есть из чего выбрать. Обслуживание и доставка быстрое (обычно доставка день-два). В крайний раз остались немного не довольны...Картина приехала хорошо запакована, но в коробке оказалось лишь ДВЕ кисточки ,из трёх и одна была СЛОМАНА...Краски были очень густыми (подсохшие)!!! Посмотрели дату изготовления на коробке 2015год....! Такой случай был лишь один раз, вот снова  делали заказ и указали в комментарии свои замечания, Перезвонил менеджер и сообщил нам о том,что необходимо было вернуть картину и её бы заменили! Но если коробка уже выброшена, как возвращать... Надеемся это лишь единичный случай. Работой компании "Идейка" довольны и рекомендуем друзьям)) Некоторые тоже уже сделали заказы для себя))
Администратор
Большой ассортимент товара, есть из чего выбрать. Обслуживание и доставка быстрое (обычно доставка день-два). В крайний раз остались немного не довольны...Картина приехала хорошо запакована, но в коробке оказалось лишь ДВЕ кисточки ,из трёх и одна была СЛОМАНА...Краски были очень густыми (подсохшие)!!! Посмотрели дату изготовления на коробке 2015год....! Такой случай был лишь один раз, вот снова  делали заказ и указали в комментарии свои замечания, Перезвонил менеджер и сообщил нам о том,что необходимо было вернуть картину и её бы заменили! Но если коробка уже выброшена, как возвращать... Надеемся это лишь единичный случай. Работой компании "Идейка" довольны и рекомендуем друзьям)) Некоторые тоже уже сделали заказы для себя))Добрый день, Юлия. Спасибо за вашу обратную связь. Конечно же в таких случаях, проблема с красками, брак на холсте, нужно связаться с нами, любым удобным для вас способом из раздела https://ideyka.com.ua/contacts.html "Контакты" , чтобы мы разобрались и помогли вам в данной ситуации. Ну и что, что вы выбросили коробку, мы же вам выслали бы только краски к этой картине, коробка для этого не нужна. Только ваши данные по заказу, фото засохших красок и фото самой картины, чтобы мы могли разобраться.  А если необходимо вернуть картину, брак холста или что-то еще, возвращаете без коробки, просто мы вам в ответ тоже вышлем, картину такую же без коробки, а упакованную в стрейч-пленку. В любых сложившихся ситуациях, мы будем разбираться и стараться найти удобный и лучший вариант, чтобы помочь вам, но для этого необходимо поставить нас в известность(связаться с нами).
Мар'яна
19.10.2018 00:34
Картину, яку довго шукала знайшла саме у Вас. Приємно здивували ціни. Сподобалась оперативність оформлення замовлення і особливо те, що менеджер була готова відповісти на будь-яке моє запитання і одразу допомогти. Дякую! Моя колекція буде поповнюватись))
Ирина
18.10.2018 21:31
Относительно недавно начали делать здесь заказы на картины, которые получаем быстро!! Всем довольны! Спасибо за работу!
Любовь
18.10.2018 17:01
Заказала картину, долго искала ее. Перезвонили, картина пришла быстро! Отличная покупка! Спасибо
Сергей
18.10.2018 15:19
Заказал две картины, пришли через один день. Уточнили все детали, оперативно отправили. Спасибо
Надежда Бальжик
18.10.2018 14:41
Пользуюсь Вашими товарами у же 2 года. Очень довольна качеством и обслуживанием. Спасибо всем! Есть одно большое пожелание : расширить ассортимент картин по номерам. Удачи Вам!
Гость
18.10.2018 13:48
заказала картины, все пришло быстро....спасибо большое
Светлана
17.10.2018 16:41
Заказывала картины 2 раза,очень довольна и картинами и работой ребят.Все быстро и качественно.Спасибо огромное!Рекомендую!
Лидия Назаренко
12.10.2018 12:04
Где я могу найти промокод для оформления заказа?
Администратор
Где я могу найти промокод для оформления заказа?Добрый день, Лидия. Промокод для оформления заказа можно найти у нас на сайте в разделе новости или акции, в период проведения акций. На данный момент активных акций нет, соответственно промокодов тоже.
Лидия Назаренко
12.10.2018 12:03
Подскажите, где искать промокод для оформления заказа?
Гость
06.10.2018 23:45
Картины просто супер! Цены тоже приятно радуют!!! Заказ принимают быстро, забрать можно уже на следующий день! Но хочется сказать одно но, для самовывоза очень неудобно искать по территории "Весны" склад  и преодолевать полуторные 4 этажа ) даже для молодого организма! да и девушкам сидеть в маленькой комнатушке с низкими потолками не очень радостно! Желаю развиться до уровня хорошего , светлого, большого офиса в центре города! 
Ирина
04.10.2018 22:47
Заказ обработан был быстро. Но при получении не проверила, а зря. Заказывала мандалу в цвете аметист, по факту на лицевой стороне написано Аметист а в наборе краски в цвете Аванрин((( Звонила в магазин, обещали перезвонить так и не перезвонили. 
Администратор
Заказ обработан был быстро. Но при получении не проверила, а зря. Заказывала мандалу в цвете аметист, по факту на лицевой стороне написано Аметист а в наборе краски в цвете Аванрин((( Звонила в магазин, обещали перезвонить так и не перезвонили. Добрый день, Ирина. Да, мы виноваты, приносим свои извинения за доставленные вам неудобства. Менеджер вам перезвонил, как только мы нашли ваш заказ и где ошиблись, но вы уже нарисовали картину той палитрой, что получили. Еще раз приносим свои извинения.
Олена Вандаш
29.09.2018 15:55
Заказывала картину по номерам, первый раз на этом сайте, что могу сказать... Оперативно, качественно обязательно еще раз закажу. Спасибо. 
Марта Дереш
29.09.2018 10:39
Задоволена роботою сайту і якістю картин. Рекомендую. 
Гость
19.09.2018 17:00
Не люблю писать отзывы. Нормально и нормально. А здесь не нормально, а супер довольна. Заказ в работу принимают быстро, отвечают незамедлительно, перезванивает моментально, посылку отправили со скоростью звука. Спасибо огромное.
Гость
19.09.2018 11:16
Делала заказ в интернет-магазине "Идейка". Обслуживанием и сервисом очень довольна!!!
Инна
17.09.2018 11:57
Всё время покупаю картины у вас) Цены приятные, быстро и есть возможность самому забрать. Качество картин отличное))) Одно удовольствие от рисования)))
Гость
15.09.2018 15:34
Остались довольные картиной и работой сайта.Спасибо)
Iryna
13.09.2018 11:02
Обожнюю картини від "Ідейки"! Дяку за гарний вибір картин та швидку доставку)
Iryna Gooz
12.09.2018 17:44
Дуже гарне обслуговування, зручний сайт. Швидка доставка.  Гарний вибір та якісні картини та фарби. 
Ирина
12.09.2018 17:36
Не один раз заказывала картины по номерам)) Вчера заказала/оплатила, сегодня получила)) Очень довольна, спасибо Вам за позитив))
Марина Колпакова
12.09.2018 17:29
Большая благодарность за "идейку" дать нам побыть художниками. Отличное качество,  чудесные сюжеты на любой выбор.  P.S. и важно, в случае проблем-компететентное  быстрое решение. спасибо
Гость
12.09.2018 16:14
Спасибо большое! Товар доставили на следующий день. Все хорошо укомплектовано и запаковано.Буду и дальше заказывать здесь. Все супер! 
Жанна
12.09.2018 15:35
Замовляю не вперше і кожного разу задоволення на всі 100%
Гость
12.09.2018 15:18
Жене купили в одном из супермаркетов города картину от Идейки. Пару дней сидела рисовала, меня тоже заинтересовало, зашел на сайт, решил выбрать и себе картину дабы порисовать.  Понравился большой выбор картин, низкая цена, ну и как оказалось хорошее их качество :) Желаемая картина была в наличии, оплатил и на следующий день уже забрал! Супер. Будем и впредь тут заказывать. Всем советую!
Светлана
31.08.2018 12:18
Не люблю писать отзывы, но здесь не удержалась. Мне очень все понравилось. Все быстро, четко. На вопросы в эл.почте отвечают почти мгновенно. Молодцы!
Валерій
22.08.2018 20:13
Замовляла одну картину по номерах з оплатою при доставці. На наступний день зателефонували щодо замовлення і було ще раз наголошено про оплату при доставці. Через годину прийшла смс із реквізитами про передоплату,хоча не було так домовлено. Вирішила чекати на замовлення. Замовлення не прийшло так як навіть не було вислано. І я вирішила зробить замовлення знову. Тепер уже замовила 2 картини. Під час розмови з оператором я розповіла про своє попереднє замовлення і наголосила про те що мені потрібне саме друге замовлення із оплатою при доставці. Сьогодні прийшло перше замовлення, а друге так і не було вислано. І тому враження про цей магазин дуже погане, дуже не задоволена сервісом і більше замовляти тут не буду. 
Гость
15.08.2018 14:53
Очень довольна заказом. Пришел быстро. Рисоаала с удовольствием. Почувствовала себя талантливым художником. :)
Гость
15.08.2018 08:35
Заказ обработали и доставили быстро. Качество картин отличное. Позже сделаю заказ еще.
Янина Лютенко
14.08.2018 01:25
Заказываю вместе с подругой уже не первый раз . Все очень хорошего качества и в срок . Спасибо))
Алена Сень
07.08.2018 17:15
Всем довольна!Умнички!!
Татьяна
03.08.2018 22:12
Обслуживанием довольна, быстрая доставка и хорошее качество.
Марина Опанасенко
31.07.2018 20:43
Очень быстрая доставка и хорошее качество 
Людмила
31.07.2018 18:27
Замовлення оформили швидко, товар отримали вчасно. Єдина незручність: так як це був подарунок, хотілось оплатити послуги пошти, але при оформленні замовлення такої функції не було. Довелось окремо обумовлювати це з оператором і доплачувати. Було б добре, якби послуги пересилки враховувались при оформленні покупки на сайті.
Надя
31.07.2018 17:48
Необходимо было отправить подарок, к 7 числу. Позвонила магазин 5-го, попросила номер карточки. Обещали прислать - не прислали. 6- го числа после повторной просьбы я получила номер. Девушка оператор  сказала, что 7- го будет доставлена посылка. Но 7 почта не успела ее доставить. Пришла 9- го  числа (с учетом воскресенья).  Также я просила оплатить всё с учетом доставки, мне посчитали, я оплатила. В результате получатель оплачивал доставку товара, так как логист допустила ошибку (как мне объяснила девушка оператор). Деньги мне вернули за доставку. Тысячу раз извинились. Но! товар  был отправлен в виде подарка.  потому за впечатление от работы интернет - магазина негативное.  В целом - качество товара отличное. хороший вариант для подарка. Но теперь рассчитывать на сервис и ответственность не буду. Лучше лично приехать, и отправить подарок в  нужный день. 
Марина Колпакова
31.07.2018 17:30
Спасибо за возможность почувствовать себя художником.  Приятное обслуживание, быстрая доставка,  качественный холст и краски. И огромное желание продолжить- выбираю..
Ольга
31.07.2018 15:23
Спасибо.
Наталья Ходаковская
31.07.2018 11:46
Постоянно заказываю через интернет -магазин. Выгоднее покупать, чем в магазине. Доставка быстрая. Холсты хорошие, красок достаточно. Спасибо.
Гость
31.07.2018 09:02
Все по-прежнему замечательно! Отличный магазин, приятные сотрудники! Краски всегда свежие, кисточки отличные! Картины получаются великолепные! Украшают и квартиру и дачу и офис. Себе 14 картин заказала,  половину уже закончила. Друзьями отличный подарок! Такое хобби всем нравится. Желаю "Идейке" процветания, новых проектов и много клиентов!
Яна
30.07.2018 18:12
Була приємно здивована якістю фарб та яскравістю кольорів. Отримала максимальне задоволення від малювання. Буду замовляти ще. Дякую. 
Alina
30.07.2018 14:00
Прекрасные картины! Заказываю только в "Идейке". В комплекте три кисточки и краски. Красок хватает и на холст, и еще дома закрасить что-то!)))
Михайло Ільніцький
30.07.2018 13:20
Заказал, картину, доволен, качество на высоте, картину упаковали надежно, спасибо. Буду и дальше заказывать тут, так как удобно, цены нормальные и качество супер. 
Людмила
30.07.2018 11:58
Все дуже якісно! Дякую. Замовленням та обслуговуванням залишилася задоволена! 
Анна Перевозник
25.07.2018 13:59
Всегда покупаю только в этом магазине.всегда все супер.спасибо 
Ирина
20.07.2018 15:49
Все быстро качественно и приятно ! Спасибо)
Катерина
13.07.2018 21:24
Замовляла картину за номерами "Нiч. Ванг Гог". Я в захватi! Все якiсно, отримала на наступний день пiсля оформлення замовлення, хоча знаходжусь в захiднiй Украiнi))
Екатерина
12.07.2018 10:11
Выгодные цены, хороший материал :3 всем довольна 
Людмила Хотлубей
09.07.2018 19:20
Покупала много раз, звонила по телефону и делала заказ. А надо было зарегистрироваться на сайте и делать там заказ. И поэтой причине мне не сделали скидку 10%, а это где-то 100грн. Когда делала заказ по телефону, мне об этом никто не сказал. Так что учтите покупатели на будущее.
Администратор
Покупала много раз, звонила по телефону и делала заказ. А надо было зарегистрироваться на сайте и делать там заказ. И поэтой причине мне не сделали скидку 10%, а это где-то 100грн. Когда делала заказ по телефону, мне об этом никто не сказал. Так что учтите покупатели на будущее.Добрый день, Людмила. Спасибо за ваш отзыв. Всё касательно скидок у нас на сайте, действующих на постоянной основе, указано на специальной странице, которую мы ни от кого не скрываем - https://ideyka.com.ua/novosti/nakopitelnaja-sistema-skidok/ Система скидок  Но благодарим за ваше замечания. Возможно другие пользователи обратят на это внимание. 
Ольга Гордиенко
22.06.2018 11:14
Добрый день. Сделала заказ 18.06.18 , но доставки нет. В прошлый раз все прислали за 2 дня. спасибо.
Виталий Соколов
20.06.2018 08:24
Очень доволен.
Зоряна
18.06.2018 16:26
Дуже задоволена! Фарби яскраві ( у великій кількості), великий вибір картин, пензлики якісні, виховані працівники, швидка доставка. Все на вищому рівні.  Немає ніяких скарг чи претензій. Усім рекомендую!!!!
Инна
04.06.2018 12:52
Забирала картину самовывозом. Не просто дался поиск офиса (особенно с этажами 2-2,5-3), пришлось подождать, пока принесут ее. Пока ждала - не предложили присесть... хотя и некуда там...  А вот картина хорошо пропечатана и натянута, краски некоторые чуть расслаиваются в боченках, зато отлично ложатся. Кисточки хоть и нейлоновые, но рисовать ими удобно. Все нравится. 
Алена
02.06.2018 12:12
Спасибо за возможность почувствовать себя настоящим художником. Заказ выполнен быстро! 
Зоя
26.05.2018 20:24
Картинку получили,спасибі большое все просто отлично
Людмила
22.05.2018 22:14
Мне нравится качество картин, быстрая доставка, но очень маленький выбор. Какую картину ни выберешь, её почти всегда нет. Предлагают выбирать из того, что есть, но мало что нравится. Печатайте больше картин, особенно когда предлагаете заказать и ждать. Некоторые картины жду уже третий месяц.
Дарина
22.05.2018 13:06
Заказала картину Нежный букет (КНО2088), почему 1 номер ,а две коробочки совсем разные цвета?
Администратор
Заказала картину Нежный букет (КНО2088), почему 1 номер ,а две коробочки совсем разные цвета?Добрый день, Дарина. Возможно по цвету отличаются только сами коробочки. 1 и 2 номер - имеют по две баночки в этом наборе. И по цвету отличаются сами коробочки, а цвета должны быть одинаковые. Если все же сами цвета отличаются - тогда вышлите нам почту head@ideyka.com.ua фото этих баночек. Чтобы мы могли разобраться и выслать если действительно там брак вам новые краски к этой картине.
Настя
22.05.2018 10:58
Заказывала картину Лавандовый презент (КНО02041). Перезвонили быстро, картину доставили на следующий день. В комплекте было всё что нужно - краски, кисти, черновик. Единственное что кисти нейлоновые, ими сложно рисовать. Получила огромное удовольствие от процесса. Обязательно закпжу еще
Оля
21.05.2018 16:39
Зробила замовлення (в Київ) і отримала картину вже на наступний день . Картина у відмінному стані та зі свіжими фарбами. Замовленням задоволена та планую ще не одну покупку й надалі. Дуже дякую! 
Тетяна Данильченко
17.05.2018 15:06
маю 3 картини, якість дуже хороша, як красок так і самого холста, малюю 2 в подарунок одна з іншого сайту, так є з чим порівняти, картини від ідейки ідеальні, сідай і  твори, а ту іншу не хочу навіть починати, доставка 1 максимум 2 дня
Гость
15.05.2018 16:31
Замовляла картину майже три дні. Замовлення скидала вранці, телефонували ввечері, то картин уже на складі немає, то "ой ми тільки останню спакували, вибиріть іншу" і так постійно. В результаті набридло так і не замовила картину.
Гость
15.05.2018 15:52
Заказывала не один раз картины на этом сайте. Довольна! Всё как надо. Картины всегда хорошо упакованы, быстрая доставка. Вообще никаких проблем. Очень удобно покупать картины через этот интернет-магазин. Спасибо за хороший сервис. 
Гость
15.05.2018 10:34
картина была идеально запакована, мне это понравилоось) но пересылка. это долго и дорого. в магазинах есть Ваши же картины и они стоят дешевле)
Наталья Крыжановская
15.05.2018 09:25
Заказываю картины регулярно. Качество обслуживания и товара на высшем уровне. Буду заказывать и в будущем (главное, чтоб в наличии было). Спасибо огромное за вдохновение!
Людмила Носенко
14.05.2018 16:59
Спасибо, всем довольна:качество, доставка
Татьяна
14.05.2018 15:51
Очень нравиться интернет-магазин,работают на доверии,хорошая доставка,качество отличное 
Екатерина Глоба
14.05.2018 15:39
Спасибо огромное! Все на высшем уровне
Нонна Боренко
14.05.2018 14:58
Картина пришла быстро, запаковано хорошо, всем довольна. Рекомендую магазин "Идейка ":)
Cветлана
14.05.2018 10:14
Спасибо большое за хорошую работу.
Анна Богдан
13.05.2018 18:00
Картина пришла быстро, качество отличное, осталась всем довольна. Единственное, сейчас выбор стал меньше, те картины, которые понравились мне, их нет в наличии. Поработайте над этим. А так, всё хорошо, буду заказывать и дальше.
Olga
13.05.2018 15:13
Сервисом довольна. Девочки все говорят вовремя и правильно, а делают - как говорят. Качество товара хорошее. Могу только рекомендовать!
Гость
11.05.2018 10:09
На сегодняшний день стал гораздо меньше выбор. Из того, что мне приглянулось, ничего нет в наличии.
Гость
11.05.2018 09:57
Добрый день. Заказывала уже несколько раз, полотно и краски отличного качества, сервисом довольна. Всем рекомендую.
Елена
10.05.2018 16:31
Идейка - для меня идеальна! Огромное удовольствие от творчества, холст, краски у Идейки - всегда отличные! Огромный плюс - я живу в Днепре и езжу на офис за заказом. То есть - выбрала картину, минут 15  - позвонили с Идейки, уточнили, я оплатила и можно ехать забирать. Просто отлично! Хочу добавить - Очень приятные сотрудники.  Спасибо большое, Идейка!!! Я ваш фанат!
Администратор
Идейка - для меня идеальна! Огромное удовольствие от творчества, холст, краски у Идейки - всегда отличные! Огромный плюс - я живу в Днепре и езжу на офис за заказом. То есть - выбрала картину, минут 15  - позвонили с Идейки, уточнили, я оплатила и можно ехать забирать. Просто отлично! Хочу добавить - Очень приятные сотрудники.  Спасибо большое, Идейка!!! Я ваш фанат!Спасибо, Елена, за ваш отзыв. Приезжайте, мы вам всегда рады.
Анна Слуцька
10.05.2018 13:49
Придбала вже три картини, задоволена їх якістю й швидким обслуговуванням. Після проплати, отримала дуже швидко. Дякую!))
Анна Слуцька
10.05.2018 13:09
Сделала уже три заказа. Довольна качеством картин и обслуживанием! После перечисления денег за товар, отослали очень быстро. Рекомендую!
Анна Слуцька
10.05.2018 13:09
Сделала уже три заказа. Довольна качеством картин и обслуживанием! После перечисления денег за товар, отослали очень быстро. Рекомендую!
Гость
10.05.2018 09:43
Картин тут мало, да и те что на сайте в наличие, оказываются недоступными
Администратор
Картин тут мало, да и те что на сайте в наличие, оказываются недоступнымиДобрый день, Гость. Такое бывает крайне редко, чтобы картины, имеющиеся в наличии на сайте, вдруг оказались недоступными. Но учитывая, что мы производим картины - то в единичных случаях такая ситуация возможна, когда поступают  заказы в один момент времени на одну картину от наших дилеров, крупных сетей и клиентов нашего сайта.
Марина
08.05.2018 21:31
Картинами очень довольна и обслуживанием тоже. Последний раз картины пришли в течение двух дней со дня заказа. Спасибо девочкам за внимательность и быстрый ответ.
Администратор
Картинами очень довольна и обслуживанием тоже. Последний раз картины пришли в течение двух дней со дня заказа. Спасибо девочкам за внимательность и быстрый ответ.Спасибо, Марина, за ваш отзыв. Мы рады, что вам нравится творить вместе с нами. 
Катерина Злочевская
08.05.2018 12:57
Доброго времени суток) очень люблю этот сайт.  Заказываю тут уже 7 картину по счету) краски, кисти, холст-все на высшем уровне) всегда мечтала уметь рисовать-и вуаля, Идейка помогла мне в этом.  Читала ниже рост о том, что, когда заказываешь одну картину вы долго обрабатываете информацию и, якобы, это для вас не деньги. Не согласна. Была, правда, похожая ситуация с моей 4 картиной по счету. Не перезванивали около 2,5 недель-позвонила сама, корона не отпала))и на следующий день картину отправили) ребята, есть такое понятие как человеческий фактор. Все мы люди) все остальные разы все на высшем уровне) цена просто блеск. Я нашла свое хобби) П.С. хотелось бы картин с самолетами)прям мечта) если у вас будет в наличии такая-пишите, с радостью куплю, пусть даже не дорисую еще предыдущих) Спасибо вам большое)хороших дней, клиентов и процветания))
Администратор
Доброго времени суток) очень люблю этот сайт.  Заказываю тут уже 7 картину по счету) краски, кисти, холст-все на высшем уровне) всегда мечтала уметь рисовать-и вуаля, Идейка помогла мне в этом.  Читала ниже рост о том, что, когда заказываешь одну картину вы долго обрабатываете информацию и, якобы, это для вас не деньги. Не согласна. Была, правда, похожая ситуация с моей 4 картиной по счету. Не перезванивали около 2,5 недель-позвонила сама, корона не отпала))и на следующий день картину отправили) ребята, есть такое понятие как человеческий фактор. Все мы люди) все остальные разы все на высшем уровне) цена просто блеск. Я нашла свое хобби) П.С. хотелось бы картин с самолетами)прям мечта) если у вас будет в наличии такая-пишите, с радостью куплю, пусть даже не дорисую еще предыдущих) Спасибо вам большое)хороших дней, клиентов и процветания))Спасибо, Екатерина, за столь развернутое мнение. Были у нас некоторые проблемы с заказами декабрь-январь. Но благодаря вашей обратной связи - мы развиваемся и становимся лучше, чтобы предоставлять вам еще более качественный сервис и еще более красивые и качественные товары для творчества и хобби. Ждем вас снова.
Домника
08.05.2018 11:24
Cпівпрацею задоволена, якість хороша, фараба не засихає швидко (в інших магазинах бувають іноді фарби висохші). Малюю із задоволення і готуюся робити наступні замовлення.
Администратор
Cпівпрацею задоволена, якість хороша, фараба не засихає швидко (в інших магазинах бувають іноді фарби висохші). Малюю із задоволення і готуюся робити наступні замовлення.Дякуємо за ваш відгук. А ми чекаємо на вас. Та розробляємо нові картини, щоб ви мали змогу вибрати нові сюжети.
Кира
08.05.2018 09:56
Прошу прощения, забыла звезды отметить.
Кира
08.05.2018 09:54
Добрый день! "Идейкой" очень довольна. Пробовала разные картины "Браш ми","Рейнбоу" и даже немецкую живопись по номерам. Объективно: 1.краски всегда свежие, сотрудники изначально даже предупреждали, что могут поменять, если что бесплатно. НО не пришлось ни разу. 2. Посылка приходит очень быстро, расстояние в 350 км преодолевает за сутки. Заказ оформляется быстро. 3. Упаковка всегда качественная. 4. Холст натянут идеально. Если у выше перечисленных производителей были картины с немного провисшим холстом, к "Идейке" претензий нет никаких. 5. Очень удобные крепления для картины. Не надо ни молотка, ничего лишнего. В некоторых картинах кронштейн уже был на нужном месте. 6. Краски много, даже остается на другое творчество. Очень довольна качеством краски, на холст ложится ровно, на кисти моментально не сохнет, как у других, на холсте вид натуральный, излишне не блестит.7. Номера и границы рисунка достаточно четкие, однако по несколько раз наносить краску, чтобы закрасить их, не требуется. Краска сразу же ложится. 8. Цветовая палитра разнообразная, яркая, соотвествует рисунку-примеру. Краски хранятся долго, если хранить правильно (герметично закрыть, в прохладном месте, я иногда добавляю немного теплой воды - пару капель сверху). Из объективных минусов - хотелось бы больше сюжетов с морем, пейзажами, деревенскими домиками. Но это уже для искушенных :). Спасибо всем сотрудникам "Идейки", так держать!
Администратор
Добрый день! "Идейкой" очень довольна. Пробовала разные картины "Браш ми","Рейнбоу" и даже немецкую живопись по номерам. Объективно: 1.краски всегда свежие, сотрудники изначально даже предупреждали, что могут поменять, если что бесплатно. НО не пришлось ни разу. 2. Посылка приходит очень быстро, расстояние в 350 км преодолевает за сутки. Заказ оформляется быстро. 3. Упаковка всегда качественная. 4. Холст натянут идеально. Если у выше перечисленных производителей были картины с немного провисшим холстом, к "Идейке" претензий нет никаких. 5. Очень удобные крепления для картины. Не надо ни молотка, ничего лишнего. В некоторых картинах кронштейн уже был на нужном месте. 6. Краски много, даже остается на другое творчество. Очень довольна качеством краски, на холст ложится ровно, на кисти моментально не сохнет, как у других, на холсте вид натуральный, излишне не блестит.7. Номера и границы рисунка достаточно четкие, однако по несколько раз наносить краску, чтобы закрасить их, не требуется. Краска сразу же ложится. 8. Цветовая палитра разнообразная, яркая, соотвествует рисунку-примеру. Краски хранятся долго, если хранить правильно (герметично закрыть, в прохладном месте, я иногда добавляю немного теплой воды - пару капель сверху). Из объективных минусов - хотелось бы больше сюжетов с морем, пейзажами, деревенскими домиками. Но это уже для искушенных :). Спасибо всем сотрудникам "Идейки", так держать!Благодарим, Кира, за столь высокую оценку и развернутый отзыв. С красками предупреждаем, так как такое иногда бывает (в старых сюжетах) и мы всегда готовы заменить краски - если они высохли или с браком. Возвращайтесь у нас еще много новиночек и новых идей для вашего творчества.  А если вы хотите создать свой сюжет или сделать на подарок - https://ideyka-art.com.ua/paintnumber.html Картины по номерам на заказ  - специально создали сервис для заказа картин по номера из ваших фото и картинок. Или можете заказать печать вашего фото или вашего изображения на холсте как в формате большой картины, так и мини-картина (картина на стол) на художественном мольберте  -  https://ideyka-art.com.ua/ Идейка-АРТ
Анжелика Евтюгина
08.05.2018 05:50
Благодарна Идейка за ИЛЕЙКИ разукрасила 10 картин и сделала подарки своим друзьям.Мои коллеги на работе,которые всегда мечтали отлично рисовать все таки почувствовали себя настоящими художниками.Качество холста отличное,рисунок четко просматривается.Рекомендую всем представить себя мастером и создать шедевр вместе с Идейкой.Спасибо .
Администратор
Благодарна Идейка за ИЛЕЙКИ разукрасила 10 картин и сделала подарки своим друзьям.Мои коллеги на работе,которые всегда мечтали отлично рисовать все таки почувствовали себя настоящими художниками.Качество холста отличное,рисунок четко просматривается.Рекомендую всем представить себя мастером и создать шедевр вместе с Идейкой.Спасибо .И вам спасибо за ваш отзыв. Вы так же можете заказать у нас печать фото на холсте в мини формате на стол, и в большом формате на стену. А так же заказать свою личную картину по номерам из вашего изображения или фото на нашем онлайн-сервисе https://ideyka-art.com.ua/ Идейка-АРТ
Оля
07.05.2018 18:20
Заказывала уже несколько раз и очень довольна покупками! Качество товара - отличное! Обслуживание - отличное и быстрое (менеджеры связываются сразу же)! Для меня удобен самовывоз, поэтому радует время работы компании до 18.00, можно успеть после своей работы заехать. Из предложений: хотелось бы, чтобы расширили базу пейзажей таких как Прованс, Италия и Средиземноморье в целом. Ну очень яркие получаются картины, как в окно смотришь! В общем, всем довольна. Удачи Вам!   
Администратор
Заказывала уже несколько раз и очень довольна покупками! Качество товара - отличное! Обслуживание - отличное и быстрое (менеджеры связываются сразу же)! Для меня удобен самовывоз, поэтому радует время работы компании до 18.00, можно успеть после своей работы заехать. Из предложений: хотелось бы, чтобы расширили базу пейзажей таких как Прованс, Италия и Средиземноморье в целом. Ну очень яркие получаются картины, как в окно смотришь! В общем, всем довольна. Удачи Вам!   Спасибо за ваш отзыв. Ждем вас в гости еще :)
Яна Капустянская
07.05.2018 15:37
спасибо за огромное удовольствие рисовать! краски всегда свежие и качественные! Но могли бы гораздо больше продавать, если б расширили пейзажную серию. И чтоб товар был в наличии! Спасибо!
Администратор
спасибо за огромное удовольствие рисовать! краски всегда свежие и качественные! Но могли бы гораздо больше продавать, если б расширили пейзажную серию. И чтоб товар был в наличии! Спасибо!Спасибо, Яна, за ваш отзыв. Мы постоянно расширяем ассортимент наших картин. И Пейзажная серия тоже будет расширяться. Возвращайтесь и творите вместе с нами.
Вероника Быкова
07.05.2018 15:19
Продукцией компании очень довольна. Сейчас в "работе" (точнее отдыхе) четвертая картина ТМ "Идейка". Лично у меня даже с перерывом почти в месяц краски не высохли, а их объема с лихвой хватает для росписи картин. Есть только одно пожелание - расширяйте линию картин на Вашем сайте, а то у посредников выбор Вашей продукции больше, чем у производителя. Большое спасибо всему коллективу!
Администратор
Продукцией компании очень довольна. Сейчас в "работе" (точнее отдыхе) четвертая картина ТМ "Идейка". Лично у меня даже с перерывом почти в месяц краски не высохли, а их объема с лихвой хватает для росписи картин. Есть только одно пожелание - расширяйте линию картин на Вашем сайте, а то у посредников выбор Вашей продукции больше, чем у производителя. Большое спасибо всему коллективу!Спасибо, Вероника, за ваш отзыв. Расширяем ассортимент, создаем новые направления - последнее запущенное https://ideyka.com.ua/hobby/dzen/ Анти-стресс раскраски и дзен рисование . Еще много идей для вашего творчества у нас.
Марина
07.05.2018 15:00
Делала две покупки по две картины. Первый раз заказ обработали практически сразу, но одна из картин пришла с небольшой вмятиной. Картину оставила, менять не стала. Второй заказ был оформлен накануне Нового года. Я не рассчитывала его получить на НГ, но хотя бы после праздников. В итоге после нескольких перезвонов получила заказ только в конце января. Хотелось бы быстрее гораздо. Знакомая заказывала уже не в праздничное время - заказ выполнили только в течение двух недель. Также не  нравится то, что заказ принимают, а затем ещё несколько дней проверяют наличие на складе нужных позиций. Однозначно ваш плюс - это цена.
Администратор
Делала две покупки по две картины. Первый раз заказ обработали практически сразу, но одна из картин пришла с небольшой вмятиной. Картину оставила, менять не стала. Второй заказ был оформлен накануне Нового года. Я не рассчитывала его получить на НГ, но хотя бы после праздников. В итоге после нескольких перезвонов получила заказ только в конце января. Хотелось бы быстрее гораздо. Знакомая заказывала уже не в праздничное время - заказ выполнили только в течение двух недель. Также не  нравится то, что заказ принимают, а затем ещё несколько дней проверяют наличие на складе нужных позиций. Однозначно ваш плюс - это цена.Спасибо, Марина, за ваш отзыв. В декабре-январе были некоторые проблемы с обработкой заказов, наличием товаров и своевременной отправкой. Устраняем сложившиеся недочеты и улучшаем для вас, как свою линейку продуктов, качество картин и вместе с ними наш сервис. 
Тамара Роскокоха
27.04.2018 15:05
Идейка-Вы помогаете открывать таланты в людях !
Тамара Роскокоха
27.04.2018 15:02
Добрый день!Вчера Заказывала картину ,не прошло и дня,как картина уже на руках в Киеве)Все аккуратно упаковано.Очень довольны остались)Будем заказывать только у Вас!Спасибо за Вашу работу!
Гость
03.04.2018 16:03
Заказала краски больше месяца назад, твердили что отправят ,так никто ничего не отправил,перестали брать трубку,писала смс ,сказали разбируться в итоге ничего не решилось -беспредел 
татьяна
01.04.2018 08:27
Всё нравится. Картина приходит во время. Холст краски, кисти всегда отличного качества  .
Администратор
Всё нравится. Картина приходит во время. Холст краски, кисти всегда отличного качества  .Спасибо, Татьяна, за ваш отзыв. Рады стараться для вас. 
Ольга Алтунина
30.03.2018 22:39
Шикарная идея-картины по номерам. Заказала картину «Йога», получив ее через два дня, сразу же приступила к работе. Закончила за одну ночь! Я получила наслаждение от работы. Спокойствие и сосредоточенный, неторопливый процесс помогли мне расслабиться! 
Администратор
Шикарная идея-картины по номерам. Заказала картину «Йога», получив ее через два дня, сразу же приступила к работе. Закончила за одну ночь! Я получила наслаждение от работы. Спокойствие и сосредоточенный, неторопливый процесс помогли мне расслабиться! Спасибо, Ольга, за ваш отзыв и ваш выбор. Возвращайтесь и творите вместе с нами.
Мария Пуля
04.03.2018 19:57
Картина пришла такая как заказывали, четко прорисованная, все краски свежие, их хватило, осталась очень довольна покупкой, сделала еще заказ
Гость
28.02.2018 12:33
Добрый день! Рекомендую обратить внимание на работу ваших операторов, на моменте заказа искажают фамилию вероятно с целью "поржать". С такими успехами от вас клиенты будут отказываться на момент проведения заказа. На данный момент НЕ РЕКОМЕНДУЮ иметь дело с данным магазином исключительно в связи с крайне хамским отношением операторов.
Гость
24.02.2018 11:59
Заказала картину по номерам впервые, обслуживание быстрое, рисовать нравится. Но в набор положили только 2 кисточки вместо заявленных трех, за это снимаю одну звезду. Может, с тремя рисовать было бы удобнее
Гость
20.02.2018 17:50
Это компания,где работают мошенники!!! Набирают людей на работу и не оплачивают их работу!!!!!!!! Картины по себестоимости не оправдывают цену! Краска водоэмульсионная и на картину не хватает!
Евгений Сергеевич Лозенко
18.02.2018 21:01
Добрый день. В ваших раскрасках по номерам, часто попадаются высохшие краски, где можно найти краски отдельно? Спасибо.
Администратор
Добрый день. В ваших раскрасках по номерам, часто попадаются высохшие краски, где можно найти краски отдельно? Спасибо.Добрый день. Пришлите фото красок и артикул картины, и ваши контактные данные на почту head@ideyka.com.ua
Ольга Нагорна
16.02.2018 08:34
Мені дуже подобається малювати по номерах -в результаті почуваєш себе справжнім художником
Гость
13.02.2018 14:11
Оформила заказ на сайте,перезвонили мне на след день,предварительно сказав,что картина есть и ждите смс с реквизитами.серез часок снова звонок и картины на складе уже нет,предлагают выбрать другую,на что отвечаю ,нет возможности сию секунду полистать и посмотреть ,что нравится.В ответ мне говорят о том,что тогда закрывают заказ ,что мы друг другу ничего не морочили!!!!! Врятли я вернусь к заказам на этот сайт(осадок остался неприятный
Администратор
Оформила заказ на сайте,перезвонили мне на след день,предварительно сказав,что картина есть и ждите смс с реквизитами.серез часок снова звонок и картины на складе уже нет,предлагают выбрать другую,на что отвечаю ,нет возможности сию секунду полистать и посмотреть ,что нравится.В ответ мне говорят о том,что тогда закрывают заказ ,что мы друг другу ничего не морочили!!!!! Врятли я вернусь к заказам на этот сайт(осадок остался неприятныйДобрый день. Сбросьте пожалуйста данные по заказу номер заказа или номер телефон указанный при заказе на почту head@ideyka.com.ua - и мы свяжемся с вами, чтобы разобраться в данной ситуации. 
Наталі
09.02.2018 12:41
Добрий день. Зробила я  замовлення 4-х картин у вівторок, в середу обіцяли відправити. Сьогодні вже п'ятниця, ні номеру декларації, ні відповідей на дзвінки чи у вайбер нема, хоча повідомлення переглянуті.  Ви, взагалі, плануєте відправити замовлення? Жахливий сервіс! Сайт з дефектами. Не рекомендую нікому!
Александра
08.02.2018 09:48
Значит пишу свое мнение про идейку!  первый раз заказывали на 500грн так все пришло сразу через 3 дня. а когда я через неделю думаю закажу еще раз себе картину, как раз была в наличии "Завтрак у Трифани" все я заполнила (как и в предыдущий раз) все жду. неделя прошла не привета ничего. думаю ну ладно. жду еще прошло уже 3 недели, смотрю на странички в инстаграм https://www.instagram.com/ideyka4you/ что "завтрак у тифани" появился снова. тю думаю. заказываю по новому еще раз. та же история, звоню, берет девушка трубку  (на ее заднем фоне куча голосов, ржач и разгворы и ей явно мой звонок чему то мешал) я спрашиваю где мой заказ прошел месяц (она все время появляется в наличии (ее видимо берут)девушка спрашивай мой номер телефона, проверяет у себя в базе что она есть. да. она есть. сказал мою ФИО номер телефон куда отправлять и т. д. я ж говорю что в наличииона есть я уже давно заказал. ТАК ВОТ ДРУЗЬЯ ИХ ПОХРЕНУЕСЛИ ТЫ ЗАКАЗЫВАЕШЬ ОДНУ КАРТНУ ЗА 180 И НЕ НА 500ГРН. МНЕ ПЕРЕЗВАНИВАЮТ 3-Ю НЕДЕЛЮ,КАК ЭТО ПОНИМАТЬ? НА САМОМ ДЕЛЕ Я ЕЕ Я УЖЕ ЗАКАЗАЛА НА СОВЕРШЕННО ДРУГОМ САЙТЕ. А ВАШ САЙТ И ВАШУ КОНТОРУ НИКОМУ НИКОГДА НЕ ПОРЕКОМЕНДУЮ. МОЖЕТ Я ( ДУМАЮ ВЫ ТАК НАПИШЕТЕ) ЧТО ЕДИНИЧНЫЙ СЛУЧАЙ И ВЫ ИЗВИНИТЕСЬ. НО Я СКАЖУ ВАМ ЧТО БЫ ВЫ ЦЕНИЛИ ЧТО У ВАС ЗАКАЗЫВАЮТ ДАЖЕ 1 КАРТИНУ А НЕ 4 И ЧТО 180 ГРН ЭТО ТОЖЕ ДЕНЬГИ. И ЧТО 1 КЛИЕНТ ЭТО ТОЖЕ ХОРОШО УДАЧИ ВАМ. 
Администратор
Значит пишу свое мнение про идейку!  первый раз заказывали на 500грн так все пришло сразу через 3 дня. а когда я через неделю думаю закажу еще раз себе картину, как раз была в наличии "Завтрак у Трифани" все я заполнила (как и в предыдущий раз) все жду. неделя прошла не привета ничего. думаю ну ладно. жду еще прошло уже 3 недели, смотрю на странички в инстаграм https://www.instagram.com/ideyka4you/ что "завтрак у тифани" появился снова. тю думаю. заказываю по новому еще раз. та же история, звоню, берет девушка трубку  (на ее заднем фоне куча голосов, ржач и разгворы и ей явно мой звонок чему то мешал) я спрашиваю где мой заказ прошел месяц (она все время появляется в наличии (ее видимо берут)девушка спрашивай мой номер телефона, проверяет у себя в базе что она есть. да. она есть. сказал мою ФИО номер телефон куда отправлять и т. д. я ж говорю что в наличииона есть я уже давно заказал. ТАК ВОТ ДРУЗЬЯ ИХ ПОХРЕНУЕСЛИ ТЫ ЗАКАЗЫВАЕШЬ ОДНУ КАРТНУ ЗА 180 И НЕ НА 500ГРН. МНЕ ПЕРЕЗВАНИВАЮТ 3-Ю НЕДЕЛЮ,КАК ЭТО ПОНИМАТЬ? НА САМОМ ДЕЛЕ Я ЕЕ Я УЖЕ ЗАКАЗАЛА НА СОВЕРШЕННО ДРУГОМ САЙТЕ. А ВАШ САЙТ И ВАШУ КОНТОРУ НИКОМУ НИКОГДА НЕ ПОРЕКОМЕНДУЮ. МОЖЕТ Я ( ДУМАЮ ВЫ ТАК НАПИШЕТЕ) ЧТО ЕДИНИЧНЫЙ СЛУЧАЙ И ВЫ ИЗВИНИТЕСЬ. НО Я СКАЖУ ВАМ ЧТО БЫ ВЫ ЦЕНИЛИ ЧТО У ВАС ЗАКАЗЫВАЮТ ДАЖЕ 1 КАРТИНУ А НЕ 4 И ЧТО 180 ГРН ЭТО ТОЖЕ ДЕНЬГИ. И ЧТО 1 КЛИЕНТ ЭТО ТОЖЕ ХОРОШО УДАЧИ ВАМ. Александра, добрый день. Мы разобрались в чем дело. И почему вам не перезванивали.  В своем заказе #9060 - вы указали контактный номер телефон с ошибкой, а именно +38(939)940-46-99 - потому наши менеджеры не могли вам дозвониться, чтобы уточнить все нюансы по заказу.  Менеджер писал вам на почту но ему так и не ответили. Возможно письмо попало в спам и вы его не увидели. И для нас важны все клиенты, не имеет значения какая сумма заказа, отношение ко всем клиентам одинаковое, так как картины мы делаем для наших клиентов, а не для себя. 
Виктория
12.01.2018 17:36
Хочу выразить свою благодарность всему коллективу магазина,а особенно Екатерине! Моя просьба в оказании помощи по комплектации картины была выполнена очень оперативно и без лишних напоминаний. Огромное спасибо!
Администратор
Хочу выразить свою благодарность всему коллективу магазина,а особенно Екатерине! Моя просьба в оказании помощи по комплектации картины была выполнена очень оперативно и без лишних напоминаний. Огромное спасибо!Спасибо, Виктория, за ваш отзыв. Обращайтесь к нам еще.
Гость
10.01.2018 14:01
Добрый день. У меня незадача))) второй раз пытаюсь нарисовать картину "Ангелочек". Одна - сгорела вместе с домом((( Вторая - купила, начала рисовать и из-за нехватки свододного времени сдулала перерыв на месяца два. Ииии, краски все высохли, хотя вскрывала только 4 первых((( Подскажите, что можно сделать (думаю, что с красками уже ничего)? Правда слышала, что можно растворитель какой-то купить, не знаю. Можите подсказать где можно купить такую же палитру или производителя красок? Я - упертая и хочу дорисовати всеж картину! Спасибо
Администратор
Добрый день. У меня незадача))) второй раз пытаюсь нарисовать картину "Ангелочек". Одна - сгорела вместе с домом((( Вторая - купила, начала рисовать и из-за нехватки свододного времени сдулала перерыв на месяца два. Ииии, краски все высохли, хотя вскрывала только 4 первых((( Подскажите, что можно сделать (думаю, что с красками уже ничего)? Правда слышала, что можно растворитель какой-то купить, не знаю. Можите подсказать где можно купить такую же палитру или производителя красок? Я - упертая и хочу дорисовати всеж картину! СпасибоДобрый вечер. Напишите на почту head@ideyka.com.ua - свой телефон и артикул картины, к которой вам нужны краски и с Вами свяжется менеджер, чтобы помочь вам в этой ситуации. 
iralovelifekatia@gmail.com
08.01.2018 18:37
 мне ужасно не понравилось что я сообщила вашему администратору о своих засохших красок , девушка пообещала решить эту задачу и уже месяц жду ответа , не могу до рисовать картину . По почте всю информацию сообщила ... ну и компания .... краски бракованных 7 штук  
Виктор Бедный
04.01.2018 21:20
Нам на Новый Год подарили три раскраски, Подарок просто отличный и мы о нём мечтали и Дед Мороз услышал наши мечты. Но... после вскрытия наборов обнаружилась странная вещь. Вместо заявленных трёх кистей ни в одном из наборов их не было. Были только по две кисти. Упакованы наборы  13.09.2017 упаковщиками №6 и №7. Как то после такого не вериться в ваше искреннее желание беречь свою репутацию и свох клиентов. Мой мобильный для связи 0632872512.
Гость
04.01.2018 14:20
Заказывали у вас перед новым годом картину на подарок для ребенка, но она к нам так и не дошла. Т. к. отправили ее совершенно в другой город. В телефонном режиме выяснилось, что перепутали заказы, а это значит, что кто-то еще не дождался свою картину вовремя...Пришлось в последний момент искать другой подарок. От заказа есстественно пришлось отказаться, после нового года для нас он был уже не актуален. Деньги нам вернули, но впечатление от вашего магазина испорчено напрочь.
Администратор
Заказывали у вас перед новым годом картину на подарок для ребенка, но она к нам так и не дошла. Т. к. отправили ее совершенно в другой город. В телефонном режиме выяснилось, что перепутали заказы, а это значит, что кто-то еще не дождался свою картину вовремя...Пришлось в последний момент искать другой подарок. От заказа есстественно пришлось отказаться, после нового года для нас он был уже не актуален. Деньги нам вернули, но впечатление от вашего магазина испорчено напрочь. Приносим свои извинения за допущенную нами ошибку. 
Гость
28.12.2017 09:53
Добрый день! Заказала у вас две картины, покупаю третий раз, была очень довольна. Картина Роскошные пионы, рисунок нанесен просто ужасно, нет четких линий все размыто, невозможно просто рисовать! 
Администратор
Добрый день! Заказала у вас две картины, покупаю третий раз, была очень довольна. Картина Роскошные пионы, рисунок нанесен просто ужасно, нет четких линий все размыто, невозможно просто рисовать! Добрый день. Могли бы вы на почту head@ideyka.com.ua сбросить несколько фото картины и ваш телефон? Чтобы мы могли разобраться в данной ситуации. 
Гость
28.12.2017 01:55
Здравствуйте, а можно ли заказать картину, но со своей картинкой?! Например с фотографии, хочется сделать особенный подарок.’ И если можно, то какова будет цена? Заранее спасибо за ответ)
Администратор
Здравствуйте, а можно ли заказать картину, но со своей картинкой?! Например с фотографии, хочется сделать особенный подарок.’ И если можно, то какова будет цена? Заранее спасибо за ответ)Добрый день. Конечно же можно. Специально для вас мы разработали сервис заказа картин по номерам и печати на холсте онлайн - https://ideyka-art.com.ua Идейка-АРТ  Переходите на сайт https://ideyka-art.com.ua/ https://ideyka-art.com.ua/ , выбираете, что вы хотите создать, загружаете фото, выбираете параметры картины и данные по доставке и к вам приедет картина с вашей фотографии.  Цена начинается от 700грн. 
Світлана Гулінська
27.12.2017 23:03
Дуже мало подивилась картин
Тамара Швырёва
23.12.2017 14:47
Добрый день! Заказала в вашем  магазине 3 картины: " Снегири" " Спящий малыш" и " Созвездие единорога". Увы, когда открыла посылку, была разочарована до слёз! Кто решил заменить мне картину "Созвездие единорога" на блеклую картинку " В гостях у чарівниці" Мне что решили спихнуть не ходовой товар?   Картина должна нравиться чтобы её рисовать. На эту картину смотреть не хочется,не то чтобы её рисовать. Не хочу никого обидеть, но я её не заказывала. Отправлю её обратно и прошу вернуть деньги или заменить её на картину " Алые паруса" арт КНО2709.   Картину "Созвездие единорога" я заказала снова. Надеюсь, что на этот раз её не заменят. Со мной о заказе по телефону общалась Екатерина, кто формировал заказ и, извинити, "накосячил"думаю-разберётесь. 
Администратор
Добрый день! Заказала в вашем  магазине 3 картины: " Снегири" " Спящий малыш" и " Созвездие единорога". Увы, когда открыла посылку, была разочарована до слёз! Кто решил заменить мне картину "Созвездие единорога" на блеклую картинку " В гостях у чарівниці" Мне что решили спихнуть не ходовой товар?   Картина должна нравиться чтобы её рисовать. На эту картину смотреть не хочется,не то чтобы её рисовать. Не хочу никого обидеть, но я её не заказывала. Отправлю её обратно и прошу вернуть деньги или заменить её на картину " Алые паруса" арт КНО2709.   Картину "Созвездие единорога" я заказала снова. Надеюсь, что на этот раз её не заменят. Со мной о заказе по телефону общалась Екатерина, кто формировал заказ и, извинити, "накосячил"думаю-разберётесь. Добрый день, Тамара. Да была ошибка с нашей стороны. Менеджер уже должно был связаться с вами и все исправить. Приносим свои извинения, за доставленные неудобства. 
Ирина
21.12.2017 20:42
Добрый день . Я купила вашей фирмы " идейка "кн 2032 500*400 , упаковщик 7 , набор для рисования , но у вы до рисовать его не могу , краски которые ишли  в комплекте БРАКОВАННЫЕ . Так жалко только дохожу до  определённого цвета , а втюбике  она как пластмасса ,даже вынимается . Я так расстроилась из за    этого и так не один раз ,7 красок бракованных. А мне вашу фирму советовали . 
Администратор
Добрый день . Я купила вашей фирмы " идейка "кн 2032 500*400 , упаковщик 7 , набор для рисования , но у вы до рисовать его не могу , краски которые ишли  в комплекте БРАКОВАННЫЕ . Так жалко только дохожу до  определённого цвета , а втюбике  она как пластмасса ,даже вынимается . Я так расстроилась из за    этого и так не один раз ,7 красок бракованных. А мне вашу фирму советовали . Добрый день, Ирина. Могли бы вы отправить на почту head@ideyka.com.ua ваш номер телефона, фото красок и было бы вообще здорово номер заказа. И с вами свяжется менеджер и согласует куда отправить новые и свежие краски. 
Ирина
21.12.2017 20:41
Добрый день . Я купила вашей фирмы " идейка "кн 2032 500*400 , упаковщик 7 , набор для рисования , но у вы до рисовать его не могу , краски которые ишли  в комплекте БРАКОВАННЫЕ . Так жалко только дохожу до  определённого цвета , а втюбике  она как пластмасса ,даже вынимается . Я так расстроилась из за    этого и так не один раз ,7 красок бракованных. А мне вашу фирму советовали . 
Гость
17.12.2017 23:39
Здравствуйте! Приобрела Вашу картину «Бесстрашные волки» КН4007, картина показалась очень красивой, но не понятно с этой схемой... Для чёрного фона нет ни одного номера и краски, не понятно что делать. 
Администратор
Здравствуйте! Приобрела Вашу картину «Бесстрашные волки» КН4007, картина показалась очень красивой, но не понятно с этой схемой... Для чёрного фона нет ни одного номера и краски, не понятно что делать. Добрый день. Спасибо за ваш, отзыв. Могли бы вы прислать ваш номер телефона на почту head@ideyka.com.ua и наш менеджер решит с Вами в телефонном режиме эту ситуацию. 
Гость
16.12.2017 11:50
Купила у вас картину подрамник хвоей пахнет ( не люблю этот запах) ,но зато картина отличная и все на месте. Спасибо
Администратор
Купила у вас картину подрамник хвоей пахнет ( не люблю этот запах) ,но зато картина отличная и все на месте. СпасибоСпасибо, за ваш, отзыв. Пахнет, потому что он сделан из натурального дерева, как и холст - который натуральный, никакой синтетики, а так же безопасные, без тяжелых металлов и вредных красителей, краски. Обращайтесь, всегда вам рады. 
Гость
13.12.2017 13:14
Делала заказ на выходных, в понедельник перезвонили- уточнили подробности и пообещали отправить во вторник заказ. Уже среда, но ни номера декларации, ни дозвониться ни в вайбере чего то добиться, какой то информации - НИЧЕГО. Делала заказ на подарки к определённой дате, а теперь только расстройство. Неприятно.
Администратор
Делала заказ на выходных, в понедельник перезвонили- уточнили подробности и пообещали отправить во вторник заказ. Уже среда, но ни номера декларации, ни дозвониться ни в вайбере чего то добиться, какой то информации - НИЧЕГО. Делала заказ на подарки к определённой дате, а теперь только расстройство. Неприятно.Добрый день. Вы бы могли сбросить свой номер телефона и желательно номер заказа на почту head@ideyka.com.ua - чтобы мы могли разобраться в сложившейся ситуации и разрешить эту проблему. 
Гость
12.12.2017 21:38
Купила вашу картину по номерам "Затиша вуличка" КНО 2132 через магазин kratus.kiev.ua. В запаянном пакете с красками некоторые подтекшие и многие слишком жидкие, пока откроешь все руки в краске и неудобно рисовать. Заказывала раньше подобные картины другого производителя, есть с чем сравнить. Не рекомендую. Юлия
Інна Ткаченко
12.12.2017 13:16
Вчора отримала картину. Дуже подобається))). Thank you!
Администратор
Вчора отримала картину. Дуже подобається))). Thank you! Дякуємо, Інна, за Ваш відгук. Ми дуже раді, що вам сподобалися наші творчі набори. Залишайтесь із нами. Ще буде багато цікавого
Оксана
16.11.2017 15:31
Добрый день!!! Купила картину "Девочка, собирающая букет", заказ делала на выходных, в понедельник перезвонили, уточнили и я оплатила через Приват24. В тот же день мне ее и отправили. Холст плотный, кисточки, краски, всё в наличии. Буду пробовать! Надеюсь у меня получится! (А девченка на картине похожа на мою доченьку!) Спасибо Вам большое. Успехов и отличных продаж Вам!!!
Администратор
Добрый день!!! Купила картину "Девочка, собирающая букет", заказ делала на выходных, в понедельник перезвонили, уточнили и я оплатила через Приват24. В тот же день мне ее и отправили. Холст плотный, кисточки, краски, всё в наличии. Буду пробовать! Надеюсь у меня получится! (А девченка на картине похожа на мою доченьку!) Спасибо Вам большое. Успехов и отличных продаж Вам!!!Спасибо, Оксана, за Ваш отзыв. Мы очень рады, что Вам понравилась наша картина. Уверены, у Вас все получится. Возвращайтесь за новыми картинами к нам.
Ольга Ткач
08.11.2017 21:11
Здравствуйте. я купила у вас картину "Домик у маяка" и заметила места без номера там, где нужно зарисовывать зелёным цветом (трава и море) и коричневым цветом (камни и крыша маяка). Но проблема в том, что без номера у меня только один контейнер с зелёным цветом. помогите разобраться. Спасибо за ответ. 
Ольга Ткач
08.11.2017 21:09
Здравствуйте. я купила у вас картину "Домик у маяка" и заметила места без номера там, где нужно зарисовывать зелёным цветом (трава и море) и коричневым цветом (камни и крыша маяка). Но проблема в том, что без номера у меня только один контейнер с зелёным цветом. помогите разобраться. Спасибо за ответ. 
Администратор
Здравствуйте. я купила у вас картину "Домик у маяка" и заметила места без номера там, где нужно зарисовывать зелёным цветом (трава и море) и коричневым цветом (камни и крыша маяка). Но проблема в том, что без номера у меня только один контейнер с зелёным цветом. помогите разобраться. Спасибо за ответ. Спасибо, Ольга, за вашу обратную связь. Сегодня с вами свяжется наш менеджер и поможет разобраться в сложившейся проблеме.
Ольга Ткач
07.11.2017 16:55
Здравствуйте. Недавно купила у вас картину Домик у маяка в подарок и произошла непонятная ситуация.  В наборе красок есть одна не пронумерованная ячейка зелёного цвета, а на полотне есть штриховка без номера, которая должна закрашиваться коричневым цветом (крыша маяка и камни) и зелёным (море и трава). Я не могу понять, что делать. 
Светлана Поршенек
06.11.2017 19:58
Добрый день! Купила 2 картины (Алые паруса и Домик умаяка). Качество полотна- хорошее качество самогохолста, все пронумеровано и очень хорошо видно. Краски яркие. Доставка очень быстрая. Спасибо Вам большое!
Администратор
Добрый день! Купила 2 картины (Алые паруса и Домик умаяка). Качество полотна- хорошее качество самогохолста, все пронумеровано и очень хорошо видно. Краски яркие. Доставка очень быстрая. Спасибо Вам большое!И вам спасибо, Светлана, за ваш выбор и за ваш отзыв. Творите вместе с нами.
Евгения Удовик
04.11.2017 22:28
Сегодня приобрела картину. Картина внутри не соответствует изображению на упаковке, соответственно краски тоже.
Администратор
Сегодня приобрела картину. Картина внутри не соответствует изображению на упаковке, соответственно краски тоже.Евгения, спасибо за вашу обратную связь. С вами связался наш менеджер и вышлет вам замену картины. Приносим извинения за сложившуюся ситуацию. 
Ирина Гончаренко
02.11.2017 14:35
Добрый день. Купила картину Утро на берегу озера. Качество полотна и красок отличное. Доставка очень быстрая. Идейка спасибо Вам большое
Администратор
Добрый день. Купила картину Утро на берегу озера. Качество полотна и красок отличное. Доставка очень быстрая. Идейка спасибо Вам большое И вам спасибо, Ирина, за ваш отзыв и выбор нашей продукции. Оставайтесь с нами - мы регулярно добавляем новинки и устраиваем акции.
Людмила Гуаль Брамон
30.10.2017 21:05
Здравствуй дорогой магазин идейка.Приношу свои глубочайшие извинения за плохой отзыв.Картина получилась очень красивая.Да действительно Есть некоторые нюансы с краской,краску нужно было разбавить водой,что я и сделала,после этого работа пошла веселее и краска начала ложиться лучше.Картина нарисована,и она оказалась самой красивой из всех что я рисовала.Огромное вам спасибо,и за звонок и предложение выслать краски,но краски хватило и еще осталось)вы мололодцы.Удачи вам и я вас рекомендую всем!!!Будьте здоровы и удачливы в ваших продажах.Пополняйте свой ассортимент,буду заказывать у вас еще!!
Администратор
Здравствуй дорогой магазин идейка.Приношу свои глубочайшие извинения за плохой отзыв.Картина получилась очень красивая.Да действительно Есть некоторые нюансы с краской,краску нужно было разбавить водой,что я и сделала,после этого работа пошла веселее и краска начала ложиться лучше.Картина нарисована,и она оказалась самой красивой из всех что я рисовала.Огромное вам спасибо,и за звонок и предложение выслать краски,но краски хватило и еще осталось)вы мололодцы.Удачи вам и я вас рекомендую всем!!!Будьте здоровы и удачливы в ваших продажах.Пополняйте свой ассортимент,буду заказывать у вас еще!!Спасибо, Людмила за ваш отзыв. Мы рады, что разобрались в вашей проблеме и помогли вам. Самое главное для нас, чтобы вы остались довольны покупкой. А ассортимент мы регулярно пополняем, все наши новиночки вы можете найти в разделе https://ideyka.com.ua/new/ новинки Обращайтесь еще, будем вам рады.
Dasha petrovska
13.10.2017 20:05
 Купила картину “Дорожня пригода”. На краске зеленого цвета, нету номера. но посмотрев на картину, видно что участки без номера должны быть черного цвета. А черный цвет имеет номер 24. Но на холсте нету участков, с номером 24. И получается, что разработчики напутали с наклейками на красках. А так картина прикольная и очень занимательно ее разрисовывать
Администратор
 Купила картину “Дорожня пригода”. На краске зеленого цвета, нету номера. но посмотрев на картину, видно что участки без номера должны быть черного цвета. А черный цвет имеет номер 24. Но на холсте нету участков, с номером 24. И получается, что разработчики напутали с наклейками на красках. А так картина прикольная и очень занимательно ее разрисовыватьСпасибо, Дарья, за ваш отзыв. С вами связался наш менеджер, чтобы решить данную проблему. 
Наташа
05.10.2017 18:45
На некоторых схемах есть закрашенные синим цветом и без номера участки и соответсвенно такой же участок на холсте слегка заретушированный и тоже без номера, что с такими делать?
Администратор
На некоторых схемах есть закрашенные синим цветом и без номера участки и соответсвенно такой же участок на холсте слегка заретушированный и тоже без номера, что с такими делать?В наборе есть баночка с краской без номерам. Она для таких участков без номера. 
Наталья
24.09.2017 19:59
Заказываю рисунки по номерам только у этой фирмы!!! Всегда качественное полотно и краски, не было такого, чтобы наносила краски  повторно. Всё очень нравится, спасибо большое!!!
Администратор
Заказываю рисунки по номерам только у этой фирмы!!! Всегда качественное полотно и краски, не было такого, чтобы наносила краски  повторно. Всё очень нравится, спасибо большое!!!Спасибо, Наталья, за ваш отзыв. Всегда вам рады. 
Людмила Гуаль Брамон
11.09.2017 03:32
Начала раскрашивать вашу картину по счету 3.Что могу сказать....Раскрашивать и растушевывать очень тяжело она просто скатывается и не впитывается в полотно,думала краска не качественная..взяла другую и результат тот же,пришла к выводу что само полотно не подходит под эту краску.Скорее всего было бы лучше раскрашивать маслянными красками хотя не факт.Итог не качественное полотно,кисточки также не порадовали.Картина не стоит своих денег.Работать тяжело и не приятно.Желаю вам улучшить качество полотна!!!Китайские раскраски намного качественнее ваших.Думала у вас заказывать была рада покупке,но теперь забираю свои слова назад!Заказывать у вас больше не буду!!
Администратор
Начала раскрашивать вашу картину по счету 3.Что могу сказать....Раскрашивать и растушевывать очень тяжело она просто скатывается и не впитывается в полотно,думала краска не качественная..взяла другую и результат тот же,пришла к выводу что само полотно не подходит под эту краску.Скорее всего было бы лучше раскрашивать маслянными красками хотя не факт.Итог не качественное полотно,кисточки также не порадовали.Картина не стоит своих денег.Работать тяжело и не приятно.Желаю вам улучшить качество полотна!!!Китайские раскраски намного качественнее ваших.Думала у вас заказывать была рада покупке,но теперь забираю свои слова назад!Заказывать у вас больше не буду!!Спасибо, Людмила, за отзыв. Да, проблема была, но проблема не в полотне(холсте), а в красках - они подсохли. Наш менеджер должен был решить данную проблему с вами и выслать вам свежие краски. Чтобы вы могли нарисовать свою картину. 
Людмила Гуаль Брамон
09.09.2017 22:22
Спасибо огромное за картину)Очень порадовала упаковка холста на подрамнике и краски в вакуумной упаковке,также быстрая доставка.А особенно хорошее качество самого холста,все пронумеровано и очень хорошо видно.Рекомендую ваш магазин всем.Еще к работе не приступала,обьязательно позже выложу саму картину,уверена она будет прекрасна)))Буду заказывать еще!Очень хочется побольше ассортимента цветов и полевых в том числе.Удачи и процветания.Ваша Людмила.
Гость
05.09.2017 18:39
Замовила картину по номерах в ідейці, доставили швидко) Але якість красок погана наношу по 3-4 рази. Малюю вже не першу картину у Вас замовляла вперше, більше не буду((
Администратор
Замовила картину по номерах в ідейці, доставили швидко) Але якість красок погана наношу по 3-4 рази. Малюю вже не першу картину у Вас замовляла вперше, більше не буду((Дякуємо за ваш відгук. Таке буває лише якщо дуже яскраві фарби. Тому їх треба наносити у 3-4 шари, щоб вони добре лягли. З іншими фарбами таких проблем не може бути. Ми були б вам дуже вдяні - якби ви написали яка саме картина, та її фото - щоб ми мали змогу виправити це. Пошта для зв'язку head@ideyka.com.ua
Полина
29.08.2017 14:05
Быстро обрабатывают заказы, отправка в тот же день! Делаю оплату заказа полностью на карту Приватбанка, так дешевле и удобней!  Хотелось бы больший ассортимент картин по номерам!
Администратор
Быстро обрабатывают заказы, отправка в тот же день! Делаю оплату заказа полностью на карту Приватбанка, так дешевле и удобней!  Хотелось бы больший ассортимент картин по номерам! Стараемся для наших любимых клиентов. Каждый месяц мы выпускаем новые картины по номерам, тем самым увеличивая ассортимент. 
Юлия
28.08.2017 18:35
Заказываю картины не первый раз. За раскрашиванием полностью отвлекаюсь от рабочих проблем и отдыхаю. Результат всегда радует - насыщенные и яркие цвета. В последнем заказе краски были дополнительно упакованы в вакуумный пакет, который полностью исключает возможность засыхания красок, т.е продукция компании постоянно улучшается. Молодцы! Так держать!
Администратор
Заказываю картины не первый раз. За раскрашиванием полностью отвлекаюсь от рабочих проблем и отдыхаю. Результат всегда радует - насыщенные и яркие цвета. В последнем заказе краски были дополнительно упакованы в вакуумный пакет, который полностью исключает возможность засыхания красок, т.е продукция компании постоянно улучшается. Молодцы! Так держать! Спасибо за Ваш отзыв. А кроме этого наши краски еще и безопасные - так как не содержат никаких вредных примесей и тяжелых металлов.
Светлана Диченко
25.08.2017 15:07
Спасибо огромное! Все выполнено быстро и качественно! Хороших вам клиентов!
Olga Kormachova
25.08.2017 08:26
Очень благодарна за оперативную работу, сервис обслуживания менеджеров! Хороший выбор и качество товара и особенно радуют Ваши цены! Рекомендую всем! 
Марина
24.08.2017 20:20
Благодаря "Идейке",  моя комната украшена творческими работами дочери! Чудесные картины и  цвета дарят нашей семье радость! Процветания Вам и вдохновения!
Виктория
24.08.2017 16:37
Большое спасибо за сервис и большой выбор! Рисуем с удовольствием. Пять работ дома украшают стены. Одна работа летит в Израиль и одну подарила.
Ольга
24.08.2017 11:42
Здравствуйте! Мне очень нравятся ваши картины по номерамЯ у вас несколько купилаИ оформление заказа и доставка были быстрыми-это здорово! Но у меня возникла проблема..я несколько раз писала о ней и мне никто так и не ответил( Пришлось обратиться в другую компанию..Жалко что так выходит..
Администратор
Здравствуйте! Мне очень нравятся ваши картины по номерамЯ у вас несколько купилаИ оформление заказа и доставка были быстрыми-это здорово! Но у меня возникла проблема..я несколько раз писала о ней и мне никто так и не ответил( Пришлось обратиться в другую компанию..Жалко что так выходит..Здравствуйте, Ольга. Спасибо, за обратную связь. Мы бы хотели разобраться в данной ситуации, чтобы предоставлять как наши товары, так и услуги и сервис только высшего качества. Не могли бы описать вашу ситуацию или оставить ваш контактный номер телефона на вот этот электронный адрес - head@ideyka.com.ua
Гость
23.08.2017 22:50
Спасибо за хорошее настроение, которое появляется вместе с рисованием таких прекрасных картин. 
Гость
23.08.2017 22:09
Хороший выбор товаров. Хотелось бы больше информации про сложности картин для рисования по номерам и более понятное превью картины с точки зрения объема работ. И хотелось бы новых ярких сочных картин на тему пейзажи, города.
Администратор
Хороший выбор товаров. Хотелось бы больше информации про сложности картин для рисования по номерам и более понятное превью картины с точки зрения объема работ. И хотелось бы новых ярких сочных картин на тему пейзажи, города.Спасибо. Мы как раз над этим последнее время и работаем. Приятно осознавать, что мы выбрали правильное направление.
Гость
23.08.2017 21:35
Спасибо! Все очень круто. Доставили быстро, товар пришёл в идеальном состоянии.
Анастасія
23.08.2017 21:21
Величезне дякую за швидку і якісну роботу! Все на високому рівні!
Елена Кудрявцева
23.08.2017 20:01
Огромное спасибо за внимательное отношение к покупателям, быструю отправку и прекрасные наборы! Порадовало качество печати и красок. Результат не может не радовать! Обязательно вернусь к вам ещё, тем более, что выбор очень широкий) 
Юлия
23.08.2017 18:09
Большой выбор товаров. Качественное обслуживание. Не понравилось качество красок (заказывала картину с фургончиком) - приходится наносить в несколько слоев и все равно остаются неравномерные разводы. До этого заказывала картины с Aliexpress, там качество красок было намного лучше, цена меньше, но ждать 10 дней и более не всегда охота
Тетяна Пилипець
23.08.2017 16:57
Дякую Ідейці, за високий рівень сервісу, все чітко, швидко, а головне якісні товари. Замовляла 2 картини, дуже сподобались. Всім рекомендую, буду замовляти ще.
Администратор
Дякую Ідейці, за високий рівень сервісу, все чітко, швидко, а головне якісні товари. Замовляла 2 картини, дуже сподобались. Всім рекомендую, буду замовляти ще.Дякуємо за ваш відгук. Ми завжди вам раді!
Оксана Татарінцева
23.08.2017 15:14
Дякую за якісно виконану роботу! Картини відправили одразу після оплати. Отримала те, що замовляла. Всім дуже задоволена, вже малюю))) Буду замовляти ще) Успіхів Вам і вдячних клієнтів!
Администратор
Дякую за якісно виконану роботу! Картини відправили одразу після оплати. Отримала те, що замовляла. Всім дуже задоволена, вже малюю))) Буду замовляти ще) Успіхів Вам і вдячних клієнтів! Дякуємо за ваш відгук. Ми завжди вам раді!
Анна
23.08.2017 14:59
2 раза заказывала, перезванивали, подтверждали заказ, обещали отправку новой почтой и ни разу не отправили 
Администратор
2 раза заказывала, перезванивали, подтверждали заказ, обещали отправку новой почтой и ни разу не отправили Анна, спасибо за вашу обратную связь. Вы бы могли уточнить данные по заказу - номер или его дату, чтобы мы могли разобраться и решить данный наш недочет.
Оксана
23.08.2017 14:40
Первое знакомство было сумбурным)))Заказала две картины,а прислали одну и совсем не ту,которую заказывалторой а.Недочет устранили. Второй заказ был выполнен своевременно и без проблем. Спасибо!
Руслана
23.08.2017 14:24
Ви - чудові!!! Успіху і процвітання!!!
Руслана
23.08.2017 14:23
Дякую за оперативність,  величезний вибір  і зручність оплати та доставки. Отримали величезне задоволення  від роботи над картинами. Ще й друзі лишилися задоволені подарунком :))))
Администратор
Дякую за оперативність,  величезний вибір  і зручність оплати та доставки. Отримали величезне задоволення  від роботи над картинами. Ще й друзі лишилися задоволені подарунком :))))Дякуємо за відгук. Звертайтеся до нас ще.
Снежана
23.08.2017 14:14
Спасибо большое за быструю доставку и качественный товар! Картина очень понравилась, рисовала с удовольствием. Все точно, как на картинках, недочетов нет.
Администратор
Спасибо большое за быструю доставку и качественный товар! Картина очень понравилась, рисовала с удовольствием. Все точно, как на картинках, недочетов нет.Рады стараться для Вас. Возвращайтесь за новыми картинами и вдохновением )
Іван
04.08.2017 21:38
Дякую за замовлення. Все сподобалося. 
Отзыв
Имя*
Email*
Номер телефона
Введите сообщение*