Viber

Messenger

Contact us
Hide

Альона Гудзенко

Фотограф

Альона Гудзенко – фудфотограф, автор кулінарного блогу в Instagram (alonka_good). Захоплюється кулінарією та фотографією одночасно. Ділиться простими та доступними рецептами. 
Супер-сила Альони — це створювати естетичні кулінарні фото, які стають основою для створення сюжетів наших картин за номерами. За сюжетами цих фото виходять не тільки соковиті картини, а й декор, що робить інтер’єр більш затишним і комфортним. 
У своєму блозі Альона висловилась про картини за номерами так: «Тепер кожен може відчути себе художником і розважитися довгими вечорами, намалювати власноруч смакоту, якою потім можна прикрасити власну кухню. Ну хіба не прекрасно?»

Картина за номерами - Стигла полуничка ©alonka_good Картина за номерами - Персикова спокуса ©alonka_good https://ideyka.com.ua/products/kartina-za-nomerami---belgijski-vafli-z-yagodami-alonka_good Картина за номерами - Солодке поєднання ©alonka_good Картина за номерами - Солодка ожина ©alonka_good Картина за номерами - Чорничне крем-брюле ©alonka_good Картина за номерами - Апельсинова насолода ©alonka_good Картина за номерами - Солодкі панкейки ©alonka_good Картина за номерами - Персиковий пиріг ©alonka_good Картина за номерами - Надихаючись бузком ©alonka_good  

Статті автора