Viber

Messenger

Зворотній зв'язок
Сховати

БОНУСНА ПРОГРАМА IDEYKA

Умови та переваги БОНУСНОЇ ПРОГРАМИ IDEYKA

 

Приєднуйтесь до Бонусної Програми Ideyka та насолоджуйтесь перевагами участі в Програмі:

1. Кешбек бонуси Ви отримуєте за будь-які покупки. Ставка нарахування Кешбек бонусів залежить від рівня участі в Бонусній програмі.
2. Кешбек бонуси діють 180 днів з моменту нарахування. Якщо протягом цих 180 днів Ви зробили ще одну покупку, то строк дії Кешбек бонусів продовжується ще на 180 днів. В іншому випадку Кешбек бонуси анулюються.
3. Бонусами можна оплатити частину чергової покупки з розрахунку 1 Бонус = 1 гривня. Бонусна знижка може скласти до 99% від вартості товару, що підлягає оплаті. 

 

Стати Учасником БОНУСНОЇ ПРОГРАМИ ІДЕЙКА легко!

Достатньо зареэструватися - заповнити онлайн-форму на Сайті «ideyka.com.ua». Необхідно заповнити всі поля анкети.

В рамках Програми для Учасників створені спеціальні пропозиції та персональні акції, беручи участь в яких, на рахунок бонусної картки Учасникам нараховуються додаткові бонуси за покупки.

Користуватися Бонусною Програмою Ideyka - комфортно! Бонуси нараховуються навіть під час акцій та сезонних розпродажів.

 

1 бонус = 1 гривня

 

Нарахування бонусів здійснюється виключно за власні покупки Учасника Програми за умови ідентифікації клієнта на сайті до моменту здійснення розрахунку. В результаті успішної ідентифікації накопичені бонуси автоматично додаються у рахунок до сплати.

Нарахування бонусів на рахунок Учасника здійснюється у розмірі:

 

Рівень участі у Бонусній Програмі

Загальна сума накопичених покупок

Бонус (кешбек)

Бронзова Ideyka

Від 1 грн до 1999 грн

5%

Срібна Ideyka

Від 2000 грн до 4999 грн

10%

Золота Ideyka

Понад 5000 грн

15%

 

  • Від суми купівлі за товари зі знижкою нараховується бонус – 3% від ціни товару незалежно від рівня накопичених покупок.
  • Бонуси стають доступними для використання через 14 календарних днів з дати нарахування за покупки, здійснені в інтернет-магазині виключно за фактом отримання грошових коштів.
  • Бонуси за реєстрацію нараховуються у розмірі 50 Бонусів за умови заповнення всіх обов'язкових полей Анкети, в тому числі поля «e – mail». Стають доступними до використання одразу. Термін дії бонусів – 30 днів.

 

Термін дії бонусів

Бонуси діють 180 днів із моменту нарахування.

Якщо протягом 180 днів Ви здійснили ще одну покупку, то термін дії бонусів продовжується ще на 180 днів. В іншому випадку бонуси анулюються.

Використання бонусів

 

Використовувати бонуси Ideyka — приємно!

1 бонус = 1 гривня знижки на нові покупки

Учасник Програми має право використати накопичені на рахунку бонуси у статусі «Активні» для сплати до 50% замовлення.

В одному чеку можна списати та нарахувати бонуси. Нарахування кешбек бонусів здійснюватиметься на суму, що залишилася після вирахування бонусів.

У випадку повернення Учасником придбаного ним товару, сума бонусів, що були використані при купівлі товару, повертається на рахунок Учасника. Повернення використаних бонусів здійснюється протягом однієї доби з дати оформлення повернення або відмови від замовлення.

Офіційні Правила Бонусної Програми Ideyka