Viber

Messenger

Зворотній зв'язок
Сховати

FAQ

 • 1. Як виглядає картина за номерами без коробки?

  - Картина без коробки упакована в щільну прозору плівку разом з кольоровим вкладишем формату А4 із зображенням готової роботи.

 • 2. Чи бувають картини більше ніж 40*50 ?

  - У нашому асортименті представлені також картини у розмірах 50х50 см і 50х65 см. Більших розмірів на даний момент компанія не виробляє.

 • 3. Яким чином здійснюється доставка товару?

  – На даний момент доставку здійснюємо перевізником Нова пошта. Також можливий самовивіз в місті Дніпро.

 • 4. Чи можна замовити картину по номерам по фото ?

  – Картини з фото в даний час ми не виготовляємо.

 • 5. Чи можна купити фарби окремо до картини?

  - Фарби до будь-якої картини ТМ Ідейка можна замовити, відправивши необхідний артикул, дані та контакти покупця для зворотного зв'язку на пошту info@ideyka.com.ua, або зателефонувавши на номер 0(800) 33 16 50.

 • 6. Що робити якщо фарби засохли, чи можна зробити заміну?

  - У разі виявлення сухих фарб в наборах картин за номерами відразу ж після покупки, можна замовити фарби вказавши необхідний артикул, дані для відправки та ПІБ одержувача. Наша компанія зробить обмін фарб за свій рахунок, Вам необхідно лише вислати фото сухих фарб у відкритих баночках і вислати нам на пошту info@ideyka.com.ua або на Вайбер +38 (067) 611-45-50. Якщо фарби засохли в процесі малювання через неправильне використання і картина вже частково намальована, обмін фарб за рахунок покупця. Термін виробництва фарб не менше 10 днів.

 • 7. Чи є у Вас роздрібний магазин або шоурум, можна приїхати і вибрати на місці?

  - Наша компанія є виробником ТМ ідейка. Весь наш асортимент з актуальних наявністю можна подивитися на нашому сайті. Всі замовлення приймаються через корзину на сайті або за телефоном 0(800) 33 16 50.

 • 8. Що входить в набір картини за номерами ?

  - У набір входить: натуральне полотно на підрамнику з галерейною натяжкою. На картині нанесена схема контурів зображення з нумерацією, 2 або 3 нейлонові художні пензлі, в залежності від розміру, палітра пронумерованих акрилових фарб в контейнерах, контрольний лист, графічна схема.

 • 9. Як часто з'являються новинки?

  – Нові сюжети ми випускаємо щомісяця. Побачити їх можна в розділі «Новинки» на нашому сайті.