Viber

Messenger

Зворотній зв'язок
Сховати

Ideyka допомогає ЗСУ
Ideyka допомогає ЗСУ

Шановні клієнти! Звітуємо щодо спільного внеску в боротьбу з ворогом і наслідками військового вторгнення.

Картини за номерами
Картини за номерами

Картини за номерами – це відносно новий вид хобі у світі. Таку популярність цей вид малювання отримав завдяки своїй унікальності – для розмальовки картини за номерами Україна не потрібно мати додаткові художні навички.

Ви завжди мріяли знайти для себе віддушину, що розкриває у вас внутрішнього художника? Картина за номерами – творчість, яка принесе задоволення як дорослим, так і дітям. Розфарбовування розслаблює, звільняє творчий дух, дозволяє відволіктися від повсякденного стресу за допомогою яскравих акрилових фарб та елегантних форм.

 

 

Як вибрати картину за номерами?
Як вибрати картину за номерами?

З кожним роком картини за номерами стають більш популярними. Тож не дивно, адже це простий спосіб реалізувати себе у творчості, які підійдуть і дорослим і дітям. Отже, ви довго розглядали картини за номерами, представляли як самі будете малювати і нарешті зважилися придбати собі. Натхнення з'явиться, коли почнеться сам процес малювання, а значить залишається одне питання: «Як вибрати картину за номерами?»

 

Оформлення замовлення у період карантину
Оформлення замовлення у період карантину

Шановні клієнти!
У зв'язку з великим обсягом замовлень ми тимчасово не надаємо ніяких консультацій в телефонному режимі. Це вимушений захід, який допоможе нам швидше обробляти ваші замовлення.

Найбільша картина за номерами України
Найбільша картина за номерами України

Ми увійшли у книгу рекордів України, за створення і розмальовку найбільшої картини за номерами України. Розміри картини за номерами - 9м ширина і 1м висота.

Що таке картини за номерами?
Що таке картини за номерами?

КАРТИНИ за номерами - це творчість, яка знайшла відгук серед тисяч людей найрізноманітнішого віку, способу життя і покликання. Таку популярність мистецтво набуло завдяки своїй унікальності - втілювати творчі ідеї в життя без художніх навичок. Щоб створити справжній витвір мистецтва, тепер не потрібно сидіти в руках з пензликом і олівцем. Купивши картину за номерами, Ви отримаєте чудову можливість створити ексклюзивне художнє таке, яке з гордістю продемонструєте всім гостям! Після придбання набору, все, що необхідно - це зафарбувати пронумеровані фрагменти полотна відповідними акриловими фарбами, що йдуть в комплекті. Даний вид творчості дозволяє не просто добре провести час, але й чудово розслабитися після напруженого робочого дня.

У набір Картин за номерами входить все необхідне, щоб створити справжній шедевр:

- полотно з чистої бавовни з пронумерованим контурним малюнком на дерев'яній рамці;
- комплект пронумерованих акрилових фарб яскравих, стійких кольорів на водній основі, з нетоксичних компонентів. Всі необхідні фарби вже в комплекті і не вимагають змішування!
- 2 або 3 кисті з еластичного нейлонового волокна;
-   інструкція.

Технологія малювання

  • Починайте розфарбовувати з великих ділянок і поступово переходите до маленьких, рухаючись зверху вниз.
  • Необхідно розфарбовувати області одного кольору від більшого до меншого, а потім переходити до інших кольорів.
  • Не змішуйте фарби по номерах.
  • Щільно закривайте кришечки фарб, щоб уберегти їх від висихання.

Картини за номерами завоювали визнання у всьому світі і приносять задоволення людям будь-якого віку,  продовжуючи   завойовувати все нових і нових шанувальників. Приєднуйтесь!

Вишивка хрестиком
Вишивка хрестиком

У наборів для вишивання хрестиком найбільша аудиторія, серед якої і початківці вишивальниці і досвідчені майстри. Це мистецтво зародилося ще в первісну епоху і передавалося з покоління в покоління.
Воно допомагає відпочити від повсякденної суєти і розслабитися та створити шедевр в подарунок або у власний інтер'єр.
Любителі класики, експериментів знайдуть на нашому сайті набори для розфарбовування і зможуть відчути себе справжніми художниками і майстрами!

Сподіваємося, що наша Вишивка Хрестиком стане Вашим улюбленим хобі. А ми постараємося Вам в цьому допомогти :)

Вишивка і набори для вишивання
Вишивка і набори для вишивання

ТМ «Ideyka» - це вітчизняний виробник наборів для вишивання хрестом і бісером. І початківці, і досвідчені майстрині неодмінно знайдуть відповідну за розміром і ступеня складності малюнка схему роботи.
Вишивка - це модне хобі і захоплюючий творчостi. Вишиваючи, ви не тільки отримуєте задоволення, ви створюєте красиві і корисні речі, за допомогою яких можна подарувати радість своїм друзям і близьким, прикрасити будинок або зробити незабутнім важливу подію. Зворушливі сюжети з дитячою тематикою, елегантні незабутні жіночі образи, вигадливі імпровізації, величні архітектурні композиції - все це можна побачити серед сюжетів наборів для вишивки ТМ «Ideyka».

Асортимент продукції дає можливість підібрати набір як досвідченим, так і початківцям, а якісні комплектуючі дозволять отримати справжнє задоволення від роботи. Ми хочемо, щоб Ваше хобі стало джерелом радості і гордості, а зроблені власними руками вироби, викликали захоплення ще довгі роки! Чому так цінується шедевр, вишитий власними руками? Тому що вкладена в них душа залишає свій неповторний відбиток і зігріває нас зсередини.

Прагнення творити закладено в кожній людині. Можливість реалізувати це прагнення - безцінна!