Viber

Messenger

Зворотній зв'язок
Сховати

Кожен із нас вже Герой! Ми всі - Герої зі сталі!

Про проект


Весь світ чув про героїчну історію оборони Маріуполя. Захисники міста – бійці полку «Азов» та інших силових структур робили неможливе, боронячи місто.
Зараз Наші Герої опинилися на окупованій ворогом території, де вони дотепер чекають на можливість повернутися додому.
Мета проекту - привернути увагу людей до цієї проблеми, не дати їм забути про наших захисників, які саме зараз потребують нашого з вами захисту!
 

 

Картина за номерами - Промінь надії ©Дмитро КозацькийЗа сюжетом одного з фото Іdeyka® випустила картину за номерами «Промінь надії», як символ нашої віри і безумовної підтримки захисників.
Зібрані кошти від продажу картини будуть спрямовані в Фонд підтримки родин захисників «Азовсталі» для допомоги і реабілітації бійців, які повернулися з полону. Придбати картину можна, натиснувши на зображення або за цим посиланням.

 

 

 

 

Єднання!.. слово, яким можна описати наш стан сьогодні! Спільна біда змушує об’єднуватися українців різних регіонів, поколінь, політичних поглядів.
Ми - нація вільних людей, яка за свою правду та свободу готова голіруч вийти проти танків, яка за лічені дні збирає на байрактари та дрони, нація, яка підтримує один одного попри все!
Кожен із нас вже Герой! Ми всі - Герої зі сталі!