Viber

Messenger

Зворотній зв'язок
Сховати

Як вибрати картину за номерами?

15.08.2021

З кожним роком картини за номерами стають більш популярними. Тож не дивно, адже це простий спосіб реалізувати себе у творчості, які підійдуть і дорослим і дітям. Отже, ви довго розглядали картини за номерами, представляли як самі будете малювати і нарешті зважилися придбати собі. Натхнення з'явиться, коли почнеться сам процес малювання, а значить залишається одне питання: «Як вибрати картину за номерами?»

Складність

Перше, на що варто звернути увагу при виборі картини за номерами - це складність. У нас на сайті є п'ять рівнів складності, позначених зірочкою. Ми рекомендуємо вам починати з першого рівня складності і, в залежності від відчуттів під час процесу, поступово збільшувати її. Якщо ви купуєте картину за номерами для дитини, то варто вибирати складність не більш трьох зірок.

Простий рівень (одна-дві зірочки) - елементи зручного для розфарбовування розміру, немає дрібних деталей, не обов'язково володіти майстерністю і терпінням, картини малюються швидко.

Середній рівень (три-чотири зірочки) - з'являються дрібні елементи і візерунки, але частина полотна все ще зайнята великими зонами для розфарбовування, знадобляться більш дрібні кисті.

Складний рівень (чотири-п'ять зірочок) - вимагає посиленого терпіння і посидючості, дуже багато дрібних деталей, які необхідно розфарбовувати дуже уважно.

Наша порада: напрацювати техніку на картинах простого і середнього рівня, а потім приступайте до більш детальних робіт складного рівня.

Кількість фарб

Крім складності в кожному наборі картин за номерами вказано кількість фарб. Картина з великою кількістю фарб, буде складнішою, так як різні кольори можна сплутати між собою. Якщо ви до цього часто малювали фарбами, то напевно впораєтеся і з 30 кольорами, як в наборі «Повітряні кулі», але для новачків у цій справі краще підібрати картину з меншою кількістю відтінків. Більша кількість фарб дозволяє передати глибину простору за рахунок тіней і градієнтів, але для деяких картин скромна колірна палітра дозволяє передати особливий настрій.

Сюжет

Звичайно, при виборі картини за номерами варто визначитися не тільки зі складністю і кількістю фарб, але і з бажаним сюжетом. Пейзаж або портрет? Абстракція або натюрморт? Велике місто або океан? Можна продовжувати до нескінченності, описуючи всі сюжети картин, які є у Ідейки. Але ж крім основних наборів картин, ви можете вибрати копію картини знаменитого художника. Як щодо того, щоб намалювати «Соняшники» Ван Гога? Або, може бути, одну з квіткових історій від Олени Вавіліної?

Інтер'єр

Якщо зі складністю і бажаним сюжетом ви визначилися, то варто заздалегідь продумати де буде висіти готова картина. Адже від місця для картини, може залежати її розмір. До речі, кріплення для картини вже є в наборі, а значить справа залишається за малим. Можна відштовхуватися від того, наскільки буде поєднуватися ваш готовий шедевр з інтер'єром, а можна скористатися порадами фен-шуй експертів. Наприклад, зображення будинку в місці, де ви б хотіли жити, допомагає налаштуватися на потрібну хвилю для реалізації цього. Вітрильники в море приносять успіх в бізнесі, якщо розташувати їх в південній частині будинку. А картини з букетами квітів допомагають вибудувати і зміцнити гармонійні відносини.

І головна порада, як вибрати картину за номерами. Вибирайте серцем! Нехай це буде робота, яка з першого погляду сподобалася вам і тоді ви точно можете створити шедевр. У нас дуже широкий вибір картин за номерами, а значить, точно знайдеться прекрасна картина для кожного.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*