Viber

Messenger

Зворотній зв'язок
Сховати

Символізм української серії картин Каті Дудник

20.07.2022

Хочемо трохи більше розповісти про нові картини Каті Дудник. Кожен сюжет зі своєю історією.


Україна, що захищає світ

Коли я почала писати цю роботу, то було 20 чи 21 лютого. Я собі подумала, що Україна, як щит Європи. Руки намалювала так: одна на серці - як молитва, інша - на утробі, як зазвичай кладе вагітна жінка. Та Україна - як зачаток життя, трохи нижче серця.
Колись давно, десь років 10 тому, коли їхали до мами на кладовище в Одеську область, зупинилися в полі маків. Дуже добре пам’ятаю цей момент. Було дуже сумно і боляче. І ось я стою в цьому червоному морі і згадую чиюсь розповідь про маки «…виростуть маки на братських могилах, або там, де точились бої, де загинули воїни, де кров затопляла землю...»
Ось такі спогади були на початку роботи над цією картиною 20-21 лютого.
А виявилось, що пророча..
Гинуть наші воїни у війні із окупантами, гинуть наші люди, мирні люди, бо ворог прийшов. І виростатимуть маки на вічну згадку про загиблих….
Як мати обіймає дитину, так сонце огортає кожного з нас. Куди б ми не поїхали і де б не знаходились зараз наша земля , то наша сила.
Ми - українці, в цьому наша сила!
 
Мати-Україна
🇺🇦 Украина - многонациональная страна.
Тут говорят на разных языках: украинском, русском, молдавском, болгарском, турецком, венгерском, румынском, польском. Тут родной язык может отличаться, но все мы знаем как минимум два языка, а некоторые и три, и больше. Украина стала домом для многих народов. Мамой. А мама - это святое. Не обижайте мам. Берегите своих и с уважением относитесь к чужим.


 
 
 
 
 
Третя й крайня робота з цієї серії - Відродження

Кажуть, що вона геть інша. Так, мої роботи трішки подорослішали, як і усі ми за ці три місяці.
Птахи - то душі загиблих дітей.
Золотий вирій -  символ святості.
Рослинка в руках - то початок нового життя.
 
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*