Viber

Messenger

Зворотній зв'язок
Сховати

Вишивка і набори для вишивання

15.08.2021

ТМ «Iдейка» - це вітчизняний виробник наборів для вишивання хрестом і бісером. І початківці, і досвідчені майстрині неодмінно знайдуть відповідну за розміром і ступеня складності малюнка схему роботи.
Вишивка - це модне хобі і захоплюючий творчостi. Вишиваючи, ви не тільки отримуєте задоволення, ви створюєте красиві і корисні речі, за допомогою яких можна подарувати радість своїм друзям і близьким, прикрасити будинок або зробити незабутнім важливу подію. Зворушливі сюжети з дитячою тематикою, елегантні незабутні жіночі образи, вигадливі імпровізації, величні архітектурні композиції - все це можна побачити серед сюжетів наборів для вишивки ТМ «Iдейка».

Асортимент продукції дає можливість підібрати набір як досвідченим, так і початківцям, а якісні комплектуючі дозволять отримати справжнє задоволення від роботи. Ми хочемо, щоб Ваше хобі стало джерелом радості і гордості, а зроблені власними руками вироби, викликали захоплення ще довгі роки! Чому так цінується шедевр, вишитий власними руками? Тому що вкладена в них душа залишає свій неповторний відбиток і зігріває нас зсередини.

Прагнення творити закладено в кожній людині. Можливість реалізувати це прагнення - безцінна!

 
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*