Гість
26.01.2020
23:59
Придбала собі картину по номерах від Ідейка. Дуже сподобалося. Швидко доставили, в наборі все було, там як писало на сайті. Якісні фарби і пензлики перетворили процес малювання на справжнє задоволення. Картина вийшла дуже класна. Перед новим роком я купила ще декілька картин для родичів і друзів. Залишилися у захваті
Гість
26.01.2020
23:57
Придбала собі картину по номерах від Ідейка. Дуже сподобалося. Швидко доставили, в наборі все було, там як писало на сайті. Якісні фарби і пензлики перетворили процес малювання на справжнє задоволення. Картина вийшла дуже класна. Перед новим роком я купила ще декілька картин для родичів і друзів. Залишилися у захваті
Администратор
Придбала собі картину по номерах від Ідейка. Дуже сподобалося. Швидко доставили, в наборі все було, там як писало на сайті. Якісні фарби і пензлики перетворили процес малювання на справжнє задоволення. Картина вийшла дуже класна. Перед новим роком я купила ще декілька картин для родичів і друзів. Залишилися у захватіДякуємо за відгук.
Алина
25.01.2020
16:14
Картину закончила, купила рамку, 40х50, как указано на упаковке картины. Рамка оказалась большая! Думала дело в рамке. Перемеряла картину - её реальный размер 39,5х49,5. Зачем так подставлять покупателей, неужели трудно написать реальный размер на упаковке??
Администратор
Картину закончила, купила рамку, 40х50, как указано на упаковке картины. Рамка оказалась большая! Думала дело в рамке. Перемеряла картину - её реальный размер 39,5х49,5. Зачем так подставлять покупателей, неужели трудно написать реальный размер на упаковке??Алина, приносим извинения за неудобство. Мы уже исправляем эту ошибку. На нашем официальном сайте вы можете выбрать рамку, которая подойдет точно по размерам.
Гість
24.01.2020
20:29
Замовлення доставили дуже швидко, тут все ок. Але надруковано вкрай не якісно. Квіткова композиція. На місці зелених листочків - чорний колір, замість рожевих пелюсток - коричневий. Дрібні елементи розтикані як-небудь і не утворюють в кінцувому результаті потрібний візерунок.
Администратор
Замовлення доставили дуже швидко, тут все ок. Але надруковано вкрай не якісно. Квіткова композиція. На місці зелених листочків - чорний колір, замість рожевих пелюсток - коричневий. Дрібні елементи розтикані як-небудь і не утворюють в кінцувому результаті потрібний візерунок. Дякуємо за відгук.
Тетяна
23.01.2020
21:43
❤️❤️❤️ спасибо большое, за вашу работу, за ту радость которую вы доставляете "рукодельникам"))) за быстрое обслуживание и моментальную отправку, нормальные цены
Администратор
❤️❤️❤️ спасибо большое, за вашу работу, за ту радость которую вы доставляете "рукодельникам"))) за быстрое обслуживание и моментальную отправку, нормальные цены Татьяна, спасибо за Ваш отзыв.
Гість
23.01.2020
11:39
Дякую!Все добре!
Администратор
Дякую!Все добре!Дякуємо за відгук.
Гість
23.01.2020
11:32
Роботою магазину задоволена!Замовлення опрацювали швидко і якісно!
Рекомендую!
Администратор
Роботою магазину задоволена!Замовлення опрацювали швидко і якісно!
Рекомендую!Дякуємо за відгук.
Павло Чубаров
22.01.2020
12:08
Неймовірні картини робите!
Вже сьому малюю!)
Администратор
Неймовірні картини робите!
Вже сьому малюю!)Павло, дякуємо за Ваш відгук.
Дяченко Ірина
22.01.2020
10:25
Магазин дуже відповідальний та надійний. Дуже дякую за допомогу.
Администратор
Магазин дуже відповідальний та надійний. Дуже дякую за допомогу. Ірина, дякуємо за Ваш відгук.
Людмила Юферова
21.01.2020
22:17
Задоволена і товаром, і роботою магазину. Отримала замовлення через один день.
Администратор
Задоволена і товаром, і роботою магазину. Отримала замовлення через один день.Людмила, дякуємо за відгук.
Людмила Юферова
21.01.2020
22:00
Я задоволена і товаром, і обслуговуванням. Дуже цікавий сайт для творчості. Дякую.
Ирина
21.01.2020
14:30
Второй раз покупаю через этот сайт. Впечатление самое приятное! Качество картин по номерам, отличное! Быстро связались со мной и быстро выслали! Ребенок тоже доволен, набором для выжигания! Спасибо!
Администратор
Второй раз покупаю через этот сайт. Впечатление самое приятное! Качество картин по номерам, отличное! Быстро связались со мной и быстро выслали! Ребенок тоже доволен, набором для выжигания! Спасибо!Ирина, спасибо за отзыв.
Ангеліна Голдабенко
21.01.2020
12:31
Замовляла 2 картини. Менеджер зв'язалась дуже бистро. Дуже зручно що співпрацюєте з декількома поштами і у покупців є вибір доставки. Оперативне відправлення та загалом покупкою та обслуговування я задоволена на всі 100.
Так тримати і поповнення лав покупців!
Администратор
Замовляла 2 картини. Менеджер зв'язалась дуже бистро. Дуже зручно що співпрацюєте з декількома поштами і у покупців є вибір доставки. Оперативне відправлення та загалом покупкою та обслуговування я задоволена на всі 100.
Так тримати і поповнення лав покупців!Ангеліна, дякуємо за відгук.
Гість
21.01.2020
12:07
Самим продуктом залишились дуже задоволені!
Але обслуговування на 3! Вказала місце доставки Київ до 28 грудня,мила дівчина передзвонила і уточнила,що відправка буде 28 грудня.У такому разі, я не відмовила і попросила переслати замовлення уже в м. Житомир,
Щоб ви не сумнівались,замовлення прийшло 29го у м. Київ чорт зна куди!
Администратор
Самим продуктом залишились дуже задоволені!
Але обслуговування на 3! Вказала місце доставки Київ до 28 грудня,мила дівчина передзвонила і уточнила,що відправка буде 28 грудня.У такому разі, я не відмовила і попросила переслати замовлення уже в м. Житомир,
Щоб ви не сумнівались,замовлення прийшло 29го у м. Київ чорт зна куди!Приносимо вибачення за незручності.
приносимо вибачення за незручностіприносимо вибачення за незручності
Мария
21.01.2020
11:03
Покупкой очень довольна. Быстро ответили, даже не смотря на мою ошибку при регистрации. Всё очень понравилось!!!
Администратор
Покупкой очень довольна. Быстро ответили, даже не смотря на мою ошибку при регистрации. Всё очень понравилось!!!Мария, спасибо за отзыв.
Гість
21.01.2020
10:56
дякую,все супер!
Гість
21.01.2020
10:43
Спасибо огромное, сервис супер,доставка быстрая
Администратор
Спасибо огромное, сервис супер,доставка быстраяСпасибо за Ваш отзыв.
Гість
21.01.2020
10:03
Замовила вже декілька картин за номерами. Зв'язалися швидко, все прийшло вчасно. Дякую. Буду замовляти ще.
Администратор
Замовила вже декілька картин за номерами. Зв'язалися швидко, все прийшло вчасно. Дякую. Буду замовляти ще.Дякуємо за Ваш відгук.
Аня
21.01.2020
09:44
Уже несколько раз заказываю картины у Вас. И всегда остаюсь довольна! Счастье , что я Вас нашла. Отдельное спасибо за быструю доставку!)
Администратор
Уже несколько раз заказываю картины у Вас. И всегда остаюсь довольна! Счастье , что я Вас нашла. Отдельное спасибо за быструю доставку!) Аня, спасибо за Ваш отзыв. Всегда рады видеть в нашем интернет-магазине.
Гість
21.01.2020
09:09
дякую все відмінно ви чудові процвітання
Администратор
дякую все відмінно ви чудові процвітанняДякуємо за Ваш відгук.