Женя
25.11.2023
18:37
Картина супер! Особливо вразило наповнення, різні насадки, біла підставка з виходом висипання блискіток, зіп пакетики та м'яка насадка на інструмент а цей клей в формі сердечка, дуже вразив ще й два, дякую вам за таке багате наповнення і гарну картину тепер буду купувати картини тільки у вас!
Світлана
24.11.2023
15:24
Велика подяка за вашу шикарну продукцію. Якість товару на відмінно.
До новоого року дуже чекаємо на алмазку з Драконом. )) .
Наталія
24.11.2023
09:48
Дякую. Картина прийшла добре запакована.
Раніше купувала картини різних виробників, та ваші фарби і пензлики кращої якості
Людмила
21.10.2023
21:52
Сьогодня отримала картину по номерах . Наложеним , швидко . Якісно . Дякую . Залишу ваш магазин собі у скарбничку .
Наталія
03.10.2023
17:30
Хочу подякувати магазину за чудову картину, якісну
Дуже приємно здивувала комплектація, дякую за вашу роботу. Буду замовляти ще 😍
Тетяна
12.08.2023
21:36
Дякую, за чудову картину! Успіхів і процвітання!
Владислава
08.08.2023
13:24
Добрий день. Купила браковану картину, написала пре це у відгуках, через час мені прислали іншу. Дякую ideyka за оперативність і клієнтоорінтованість
Ганна
01.08.2023
17:42
Дякую за посилочку,якістю дуже задоволена ❤️🤗
Анастасія
13.06.2023
16:08
Добрий день! Я вражена, завжди замовляла на цьому сайті, але була пауза у більше ніж два роки, і ось сьогодні забрала алмазну вишивку. Я в шоці від того як виросла якість😍 Стрази всі рівні, дуже зручний лоточок, за пакетики теж дякую, замовляю не вперше але приємно здивували) буду замовляти ще❤️❤️❤️
Наталя
07.06.2023
14:44
Щиро хочу подякувати менеджерів магазину за оперативність, уважність і якісну роботу. Отримала замовлення, без перебільшення, все на рівні преміум-класу. Залишилося лише все написати й скласти «мозаїку».
Світлана
25.04.2023
08:42
З початку війни, намалювала три картини, дві алмазки вже виклала, третя в дорозі, це кайф, які хоть на трішки відволікає від зовнішнього світу ❤️✨
Юлія
24.02.2023
12:39
Дуже гарна компанія! Дуже рідко пишу відгуки, але цього разу не можу не написати. Картини гарні, були і за номерами цієї фірми, цього разу придбала алмазну мозаїку. Я в захваті від серсіву і відношення до клієнта.
Дар’я
12.02.2023
10:34
Перевипустіть будьласка алмазну мозаїку «Найрідніші обійми» 🙏🏼
Дуже чекаємо🙏🏼
Адміністратор
Добридень! Чекаємо надходження найближчими тижнями! Зараз Ви можете натиснути на кнопку «Повідомити про наявність» біля бажаного товару. Як тільки він буде доступним до покупки, інформація про товар оновиться і ви зможете оформити замовлення.
Анна
28.11.2022
03:05
Доброї ночі. З початком війни почала активно малювати картини за номерами , вже намалювала багато картин, багатьох фірм , але зробила висновок, що малюю без дратівливості - тількі вашої фірми. Комфортні пензлики , але саме важливе- фарби та полотно - дуже відрізняється! Комфортно малювати, фарби легко лягають, добре сковзять по полону , та не беруться плямами світлі кольори
Дякую за приємний час та антістрес !
Також купляла алмазну картину , теж дуже задоволена, вже висіть на стіні.
Олена
08.09.2022
21:29
Якiсть дуже гарна. Але нема картин з пiдводним свiтом, а жаль
Юлія Трощинська
06.09.2022
12:07
Широкий асортимент картин за номерами. Якісні фарби, не просвічують. Замовляю вже не вперше. Дуже задоволена! Ви класні, успіхів та процвітання) Завдаки вам у мене з'явилося нове хобі, яке долає стрес)
Марія
01.08.2022
09:38
Заказала для мамы 2 картины по номерам в подарок. Ей очень понравилось и она начала рисовать в день получения! Очень быстро отправили, и оперативно работает обратная связь, спасибо, я довольна❤️
Яна
17.06.2022
17:44
Добрий день , замовила 2 картини десь о четвертій вечора, через 2 години все відправили , дякую, дуже швидко , гарно запаковано, одним словом, чудовий магазин)
Екатерина
14.06.2022
20:26
Замовляю не в перший раз картини, дуже задоволена! Колір фарб, самі картини, лак для картин - усе дуже якісне! Дякую за якісний матеріал, я хочу малювати ще і ще)
Оксана
27.05.2022
21:57
Купила вже четверту картину по номерам від вас і мушу сказати що то любов і надовго! Це такий антистрес для багатодітної мами! Я в такому захваті від самих схем, від підбору кольорів! А окрема роздруківка з номерами деколи дуже рятує якщо треба ще окремше промалювати декілька мазків) всім хто пише про невдобні кісточки і розморожену фарбу з водною основою можу сказати про свій досвід- кожен раз як вперше відкриваю новий колір перед тим як малювати гарненько колір перемішую) так маю спокій що він буде гарно лягати) інколи коли так получається що фарба встигає пригуснути то додаю зо 3-4 краплі води і вимішую. Малюю найменшою кісточкою щоб малюнок був максимально чітким ну і звісно перед малюванням трішки підстригаю кісточку) наче такі дрібниці і наче всім відомі, але по відгукам бачу що ні) оці маленькі хитрощі дають мені змогу просто насолоджуватись процесом малювання і жодних проблем) Ідейка, спасибі вам величезне за вашу працю! Я взагалі малювати не вмію і дякуючи вам маю змогу бодай торкнутись цього мистецтва))) ДЯКУЮ!!!